„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Libuš

Nové produkty Praha-Libuš

Dlažby a obrubníky Praha-Libuš

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Libuš

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Libuš

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Libuš

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Libuš

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Libuš, Levná dlažba Praha-Libuš, Dlažba Praha-Libuš, Zámkové dlažby Praha-Libuš, Zámkové dlažba Praha-Libuš, Betonové dlažby Praha-Libuš, Betonová dlažba Praha-Libuš, Zdící prvky Praha-Libuš, Dlažby II jakosti Praha-Libuš, Dlažba II jakosti Praha-Libuš, Plošné dlažby Praha-Libuš, Plošná dlažba


Další města:

Karviná Praha-Řeporyje Praha 17 Kladno Karlovy Vary Praha 11 Cheb Jindřichův Hradec Praha-Dubeč Plzeň-město Břeclav Prostějov Liberec Mladá Boleslav Benešov Praha 2 Praha-východ Kutná Hora Pelhřimov Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou Bruntál Praha-Běchovice Teplice Jeseník Praha-Suchdol Praha-Kunratice Praha 5 Praha-Dolní Počernice Praha 14 Chrudim Praha 8 Praha-Petrovice Tábor Praha-Lochkov Náchod Sokolov Praha 19 Praha-Dolní Měcholupy Blansko Praha-Vinoř Prachatice Ostrava-město Praha 7 České Budějovice Přerov Domažlice Kroměříž Ústí nad Orlicí Praha-západ Hodonín Praha 3 Praha 12 Vsetín Frýdek-Místek Písek Brno-venkov Praha-Lipence Plzeň-jih Praha 21 Jihlava Praha-Nedvězí Třebíč Praha-Velká Chuchle Zlín Kolín Plzeň-sever Příbram Jičín Praha 16 Rakovník Ústí nad Labem Český Krumlov Jablonec nad Nisou Chomutov Nový Jičín Praha-Ďáblice Praha-Libuš Praha-Nebušice Praha-Slivenec Trutnov Praha-Koloděje Praha-Újezd Praha 10 Tachov Děčín Praha 4 Praha 13 Praha 1 Praha 18 Olomouc Praha-Březiněves Žďár nad Sázavou Praha-Křeslice Praha-Zličín Brno-město Semily Praha 22 Praha-Kolovraty Praha-Přední Kopanina ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Libuš

Levná dlažba Praha-Libuš

Dlažba Praha-Libuš

Zámkové dlažby Praha-Libuš

Zámkové betonové dlažby Praha-Libuš

Zámková dlažba Praha-Libuš

Betonové dlažby Praha-Libuš

Betonová dlažba Praha-Libuš

Zdící prvky Praha-Libuš

Dlažby II jakosti Praha-Libuš

Dlažba II jakosti Praha-Libuš

Plošné dlažby Praha-Libuš