„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Libuš

Nové produkty Praha-Libuš

Dlažby a obrubníky Praha-Libuš

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Libuš

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Libuš

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Libuš

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Libuš

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Libuš, Levná dlažba Praha-Libuš, Dlažba Praha-Libuš, Zámkové dlažby Praha-Libuš, Zámkové dlažba Praha-Libuš, Betonové dlažby Praha-Libuš, Betonová dlažba Praha-Libuš, Zdící prvky Praha-Libuš, Dlažby II jakosti Praha-Libuš, Dlažba II jakosti Praha-Libuš, Plošné dlažby Praha-Libuš, Plošná dlažba


Další města:

Přerov Tábor Praha-Suchdol Praha 14 Znojmo Praha 21 Beroun Svitavy Ústí nad Orlicí Semily České Budějovice Český Krumlov Liberec Benešov Praha 8 Klatovy Praha-Koloděje Náchod Most Praha-Kunratice Praha-Dolní Počernice Ústí nad Labem Kutná Hora Praha 11 Praha-Lipence Praha-východ Rychnov nad Kněžnou Praha 10 Praha 12 Praha 9 Mladá Boleslav Kladno Praha-Benice Strakonice Frýdek-Místek Praha-západ Praha-Lochkov Brno-venkov Teplice Písek Praha-Šeberov Nový Jičín Bruntál Praha-Újezd Praha-Štěrboholy Cheb Praha-Ďáblice Hradec Králové Žďár nad Sázavou Sokolov Praha-Čakovice Havlíčkův Brod Plzeň-sever Olomouc Vsetín Trutnov Praha-Dubeč Opava Mělník Praha-Zbraslav Litoměřice Hlavní město Praha Kolín Praha-Královice Jihlava Šumperk Ostrava-město Praha-Libuš Praha 13 Praha 20 Praha-Velká Chuchle Praha 15 Praha-Dolní Chabry Třebíč Děčín Praha-Satalice Praha 5 Praha-Kolovraty Praha 17 Praha-Petrovice Praha 22 Jeseník Praha-Troja Domažlice Pelhřimov Praha 16 Chomutov Praha 4 Nymburk Tachov Rakovník Praha-Klánovice Chrudim Jindřichův Hradec Kroměříž Praha-Nedvězí Praha-Křeslice Vyškov Praha-Přední Kopanina Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Libuš

Levná dlažba Praha-Libuš

Dlažba Praha-Libuš

Zámkové dlažby Praha-Libuš

Zámkové betonové dlažby Praha-Libuš

Zámková dlažba Praha-Libuš

Betonové dlažby Praha-Libuš

Betonová dlažba Praha-Libuš

Zdící prvky Praha-Libuš

Dlažby II jakosti Praha-Libuš

Dlažba II jakosti Praha-Libuš

Plošné dlažby Praha-Libuš