„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Libuš

Nové produkty Praha-Libuš

Dlažby a obrubníky Praha-Libuš

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Libuš

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Libuš

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Libuš

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Libuš

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Libuš, Levná dlažba Praha-Libuš, Dlažba Praha-Libuš, Zámkové dlažby Praha-Libuš, Zámkové dlažba Praha-Libuš, Betonové dlažby Praha-Libuš, Betonová dlažba Praha-Libuš, Zdící prvky Praha-Libuš, Dlažby II jakosti Praha-Libuš, Dlažba II jakosti Praha-Libuš, Plošné dlažby Praha-Libuš, Plošná dlažba


Další města:

Praha 6 Praha-Dolní Chabry Hlavní město Praha Praha 11 Praha-Královice Vyškov Praha-Petrovice Jičín Pelhřimov Praha 18 Rakovník Praha-Koloděje Praha-Lochkov Praha-Satalice Praha 10 Praha 4 Praha 22 Praha-Dolní Měcholupy Mělník Teplice Praha-Újezd Karlovy Vary Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina Děčín Frýdek-Místek Vsetín Havlíčkův Brod Příbram Ústí nad Labem Praha 20 Praha 15 Hradec Králové Praha-Březiněves Česká Lípa Tachov Praha-Šeberov Praha-Troja Praha-Kunratice Praha-Křeslice České Budějovice Prachatice Rychnov nad Kněžnou Písek Nový Jičín Plzeň-jih Cheb Přerov Praha-Nedvězí Plzeň-město Znojmo Litoměřice Praha-Štěrboholy Praha 9 Karviná Praha-Dolní Počernice Praha 14 Klatovy Jihlava Praha 5 Ostrava-město Kolín Praha-Čakovice Praha-východ Praha-Řeporyje Praha 8 Nymburk Praha 17 Český Krumlov Náchod Sokolov Olomouc Praha-západ Praha-Libuš Třebíč Praha-Běchovice Praha-Lysolaje Praha-Benice Ústí nad Orlicí Praha-Nebušice Praha-Vinoř Praha-Suchdol Jeseník Jablonec nad Nisou Praha-Kolovraty Praha 13 Prostějov Praha 3 Blansko Plzeň-sever Praha-Ďáblice Strakonice Praha 2 Kladno Praha 7 Chomutov Mladá Boleslav Jindřichův Hradec Louny Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Libuš

Levná dlažba Praha-Libuš

Dlažba Praha-Libuš

Zámkové dlažby Praha-Libuš

Zámkové betonové dlažby Praha-Libuš

Zámková dlažba Praha-Libuš

Betonové dlažby Praha-Libuš

Betonová dlažba Praha-Libuš

Zdící prvky Praha-Libuš

Dlažby II jakosti Praha-Libuš

Dlažba II jakosti Praha-Libuš

Plošné dlažby Praha-Libuš