„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Libuš

Nové produkty Praha-Libuš

Dlažby a obrubníky Praha-Libuš

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Libuš

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Libuš

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Libuš

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Libuš

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Libuš, Levná dlažba Praha-Libuš, Dlažba Praha-Libuš, Zámkové dlažby Praha-Libuš, Zámkové dlažba Praha-Libuš, Betonové dlažby Praha-Libuš, Betonová dlažba Praha-Libuš, Zdící prvky Praha-Libuš, Dlažby II jakosti Praha-Libuš, Dlažba II jakosti Praha-Libuš, Plošné dlažby Praha-Libuš, Plošná dlažba


Další města:

Praha 4 Praha 7 Vyškov Litoměřice Praha 22 Klatovy Praha-Troja Mladá Boleslav Praha-Suchdol Uherské Hradiště Praha-Dolní Počernice Praha-Lipence Tábor Praha 14 Praha-Lysolaje Havlíčkův Brod Brno-město Strakonice Přerov Česká Lípa Šumperk Praha-Zbraslav Praha-Šeberov Ústí nad Orlicí Nymburk Brno-venkov Praha 8 Praha-Březiněves Karviná Plzeň-jih Mělník Praha 12 Praha-západ Nový Jičín Beroun Praha-Běchovice Praha 19 Cheb Praha-Ďáblice Praha-Kolovraty Liberec Prachatice Praha-Dolní Měcholupy Praha 10 Žďár nad Sázavou Hradec Králové Příbram Pelhřimov Plzeň-město Praha-Křeslice Kolín Praha-Vinoř Kroměříž Praha-Kunratice Praha 20 Domažlice Praha-Dolní Chabry Třebíč Kutná Hora Praha-Královice Tachov Praha 1 Louny Praha 21 Rychnov nad Kněžnou Plzeň-sever Jindřichův Hradec Chomutov Frýdek-Místek Blansko Pardubice Opava Praha-Řeporyje Praha 17 Prostějov Praha-Štěrboholy Břeclav Zlín Náchod Praha-Velká Chuchle Teplice Praha-východ Hodonín Praha-Čakovice Český Krumlov Benešov Jičín Bruntál Praha-Zličín Děčín Praha-Dubeč Znojmo Praha 5 Rakovník Svitavy Písek Praha 15 Chrudim Hlavní město Praha Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Libuš

Levná dlažba Praha-Libuš

Dlažba Praha-Libuš

Zámkové dlažby Praha-Libuš

Zámkové betonové dlažby Praha-Libuš

Zámková dlažba Praha-Libuš

Betonové dlažby Praha-Libuš

Betonová dlažba Praha-Libuš

Zdící prvky Praha-Libuš

Dlažby II jakosti Praha-Libuš

Dlažba II jakosti Praha-Libuš

Plošné dlažby Praha-Libuš