„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Libuš

Nové produkty Praha-Libuš

Dlažby a obrubníky Praha-Libuš

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Libuš

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Libuš

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Libuš

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Libuš

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Libuš, Levná dlažba Praha-Libuš, Dlažba Praha-Libuš, Zámkové dlažby Praha-Libuš, Zámkové dlažba Praha-Libuš, Betonové dlažby Praha-Libuš, Betonová dlažba Praha-Libuš, Zdící prvky Praha-Libuš, Dlažby II jakosti Praha-Libuš, Dlažba II jakosti Praha-Libuš, Plošné dlažby Praha-Libuš, Plošná dlažba


Další města:

Mělník Šumperk Pardubice Praha 8 Praha 11 Znojmo Blansko Praha-Koloděje Jindřichův Hradec Plzeň-jih Praha-Dubeč Kolín Liberec Praha 1 Praha 4 Písek Praha-Zbraslav Praha-Nebušice Český Krumlov Příbram Beroun Trutnov Strakonice Praha 12 Havlíčkův Brod Semily Praha-Ďáblice Praha-Újezd Praha-Vinoř Praha-Královice Rychnov nad Kněžnou Praha 18 Praha 14 Frýdek-Místek Praha-Čakovice Praha-Dolní Chabry Praha-Šeberov Praha 21 Ostrava-město Praha 3 České Budějovice Nový Jičín Praha 20 Jeseník Náchod Karviná Praha 6 Praha-Březiněves Břeclav Praha-Troja Praha-Lysolaje Plzeň-město Kladno Třebíč Praha 7 Praha-Řeporyje Hradec Králové Zlín Praha-Přední Kopanina Praha 22 Benešov Praha-západ Bruntál Klatovy Praha-Křeslice Brno-venkov Praha-Klánovice Ústí nad Orlicí Jihlava Litoměřice Prachatice Praha-Libuš Praha-Benice Opava Louny Praha 19 Nymburk Tachov Kroměříž Chrudim Most Vsetín Praha-Kunratice Rakovník Česká Lípa Praha-Dolní Počernice Praha-Slivenec Děčín Praha-východ Praha-Lipence Praha 10 Praha-Nedvězí Praha-Běchovice Teplice Prostějov Praha-Dolní Měcholupy Brno-město Praha 16 Chomutov Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Libuš

Levná dlažba Praha-Libuš

Dlažba Praha-Libuš

Zámkové dlažby Praha-Libuš

Zámkové betonové dlažby Praha-Libuš

Zámková dlažba Praha-Libuš

Betonové dlažby Praha-Libuš

Betonová dlažba Praha-Libuš

Zdící prvky Praha-Libuš

Dlažby II jakosti Praha-Libuš

Dlažba II jakosti Praha-Libuš

Plošné dlažby Praha-Libuš