„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Libuš

Nové produkty Praha-Libuš

Dlažby a obrubníky Praha-Libuš

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Libuš

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Libuš

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Libuš

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Libuš

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Libuš, Levná dlažba Praha-Libuš, Dlažba Praha-Libuš, Zámkové dlažby Praha-Libuš, Zámkové dlažba Praha-Libuš, Betonové dlažby Praha-Libuš, Betonová dlažba Praha-Libuš, Zdící prvky Praha-Libuš, Dlažby II jakosti Praha-Libuš, Dlažba II jakosti Praha-Libuš, Plošné dlažby Praha-Libuš, Plošná dlažba


Další města:

Praha 20 Klatovy Rakovník Praha-Štěrboholy Opava Praha-Dolní Chabry Praha 7 Karlovy Vary Cheb Hlavní město Praha Uherské Hradiště Praha-Křeslice Hodonín Šumperk Praha-Ďáblice Praha 15 Praha-Dubeč Praha-Dolní Počernice Teplice Praha-Petrovice Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Kladno Prostějov Brno-venkov Louny Praha-Zličín Praha-Běchovice Sokolov Břeclav Frýdek-Místek Přerov Praha-Klánovice Pardubice Most Bruntál Zlín Brno-město Jindřichův Hradec Hradec Králové Nový Jičín Ústí nad Labem Praha-Lochkov Česká Lípa Praha-Řeporyje Kutná Hora Pelhřimov Vyškov Praha-Satalice Praha-Šeberov Praha 6 Prachatice Třebíč Praha-Kunratice Vsetín Příbram Ostrava-město Plzeň-jih Náchod Praha-Kolovraty Rokycany Tábor Český Krumlov Praha 10 Žďár nad Sázavou Jeseník Praha-Březiněves Praha 1 Praha 18 Litoměřice Praha 22 Praha-Čakovice Blansko Znojmo Chrudim Praha-Lysolaje Beroun Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Nymburk Praha-Vinoř Chomutov Jihlava Praha 4 Havlíčkův Brod Praha-Benice Benešov Mladá Boleslav Praha 16 Praha 5 Karviná Praha-Královice Praha-západ Praha-Nebušice Praha 2 Trutnov Praha-Újezd České Budějovice Olomouc Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Libuš

Levná dlažba Praha-Libuš

Dlažba Praha-Libuš

Zámkové dlažby Praha-Libuš

Zámkové betonové dlažby Praha-Libuš

Zámková dlažba Praha-Libuš

Betonové dlažby Praha-Libuš

Betonová dlažba Praha-Libuš

Zdící prvky Praha-Libuš

Dlažby II jakosti Praha-Libuš

Dlažba II jakosti Praha-Libuš

Plošné dlažby Praha-Libuš