„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha 17 Strakonice Jeseník Klatovy Mělník Český Krumlov Praha 9 Praha-Slivenec Praha-Dolní Chabry Frýdek-Místek Praha 13 Ústí nad Orlicí Domažlice Hodonín Praha-Satalice Jičín Praha-Lochkov Praha-Ďáblice Praha-Královice Brno-město Praha-Benice České Budějovice Rakovník Plzeň-sever Praha 1 Praha-Klánovice Praha-Březiněves Písek Nový Jičín Náchod Beroun Praha-Zbraslav Praha 4 Praha 3 Svitavy Příbram Havlíčkův Brod Praha-Nedvězí Praha-západ Hradec Králové Bruntál Praha-Dolní Počernice Plzeň-město Praha 2 Praha 12 Praha 22 Benešov Nymburk Praha 18 Praha-Újezd Litoměřice Blansko Třebíč Kladno Znojmo Olomouc Tábor Brno-venkov Prostějov Praha-Štěrboholy Jihlava Praha 10 Praha 14 Plzeň-jih Praha 7 Ústí nad Labem Praha-Šeberov Praha-Koloděje Praha 5 Praha 8 Kroměříž Rychnov nad Kněžnou Opava Praha 11 Praha-Řeporyje Pardubice Praha-Petrovice Praha 20 Praha-Čakovice Praha 6 Praha-Velká Chuchle Jablonec nad Nisou Semily Česká Lípa Chrudim Praha-Lysolaje Praha-Nebušice Praha-Křeslice Most Šumperk Rokycany Břeclav Karlovy Vary Teplice Cheb Praha 19 Hlavní město Praha Mladá Boleslav Praha-Lipence Praha-Kolovraty ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby