„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Děčín Hodonín Praha-Velká Chuchle Karviná Karlovy Vary Praha-Újezd Havlíčkův Brod Praha 2 Praha-Zličín Praha-Troja Česká Lípa Praha-Křeslice Sokolov Praha-Štěrboholy Mělník Opava Praha 19 Prostějov Praha 21 Příbram Frýdek-Místek Praha-Šeberov Nový Jičín Ústí nad Labem Žďár nad Sázavou Praha 6 Kladno Olomouc Chomutov Chrudim Praha-Dubeč Mladá Boleslav Praha 1 Liberec Praha 22 Praha 15 Hradec Králové Tábor České Budějovice Praha-Koloděje Praha 5 Jičín Praha-Březiněves Praha-Klánovice Teplice Praha 11 Praha-Přední Kopanina Tachov Beroun Praha-Lochkov Klatovy Prachatice Praha-Benice Cheb Jihlava Pelhřimov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kolovraty Nymburk Praha-Královice Rokycany Praha-Slivenec Plzeň-jih Ústí nad Orlicí Praha-Libuš Rychnov nad Kněžnou Jeseník Praha-Satalice Zlín Znojmo Praha 14 Praha 4 Jablonec nad Nisou Praha-Čakovice Praha 12 Plzeň-sever Písek Brno-venkov Trutnov Praha-Běchovice Benešov Hlavní město Praha Praha 8 Kroměříž Domažlice Pardubice Praha 16 Praha-západ Brno-město Louny Praha-Řeporyje Praha-Zbraslav Praha-Lipence Praha-Petrovice Český Krumlov Kolín Praha 17 Praha-Lysolaje Praha 10 Bruntál ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby