„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Most Jablonec nad Nisou Plzeň-město Rakovník Šumperk Nymburk Kladno Česká Lípa Praha 21 Praha-Petrovice Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Mladá Boleslav Blansko Praha-Křeslice Praha-Zbraslav Praha 2 Vsetín Praha 11 Trutnov Praha-Řeporyje Ústí nad Labem Pelhřimov Cheb Prostějov Hlavní město Praha Havlíčkův Brod Praha-Královice Praha-Nedvězí Praha 7 Praha-Čakovice Praha-Újezd Jindřichův Hradec Praha-Velká Chuchle Klatovy České Budějovice Praha 22 Tábor Praha 19 Praha-Lipence Praha-Kolovraty Olomouc Karviná Beroun Praha-Dubeč Praha 3 Tachov Praha-Lochkov Praha-Dolní Počernice Praha-Štěrboholy Praha-Nebušice Brno-město Praha 17 Praha 12 Břeclav Praha-Slivenec Ostrava-město Louny Praha-Libuš Praha 6 Pardubice Prachatice Domažlice Uherské Hradiště Benešov Jeseník Praha-Koloděje Praha 18 Praha 16 Frýdek-Místek Chomutov Praha-Dolní Měcholupy Hradec Králové Kroměříž Zlín Teplice Rychnov nad Kněžnou Brno-venkov Strakonice Praha 13 Plzeň-jih Příbram Praha-Vinoř Karlovy Vary Třebíč Plzeň-sever Praha 5 Jihlava Praha-Přední Kopanina Praha-Troja Praha 14 Náchod Praha 20 Bruntál Praha-západ Praha 15 Chrudim Sokolov Praha-Klánovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby