„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Tachov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kolovraty Plzeň-jih Domažlice Nymburk Frýdek-Místek Praha 8 Vyškov Chrudim Praha-Březiněves Praha 9 Praha 10 Uherské Hradiště Beroun Praha-Libuš Praha-Zličín Praha-Křeslice Karlovy Vary Cheb Praha-Klánovice Praha-Troja České Budějovice Praha-Přední Kopanina Praha-Satalice Klatovy Bruntál Praha-Benice Praha 11 Praha-Velká Chuchle Olomouc Příbram Praha-Nebušice Prachatice Praha 2 Rakovník Praha-Slivenec Znojmo Praha-Běchovice Praha-Dolní Počernice Jeseník Praha-Šeberov Opava Praha 17 Jindřichův Hradec Karviná Praha 4 Trutnov Břeclav Praha 18 Benešov Praha 7 Praha 16 Semily Praha-Dubeč Teplice Tábor Žďár nad Sázavou Praha-Lysolaje Praha 1 Plzeň-město Most Pelhřimov Šumperk Praha-Lipence Přerov Praha-Koloděje Plzeň-sever Praha-Zbraslav Chomutov Praha 15 Praha-Řeporyje Hodonín Mladá Boleslav Praha 22 Kroměříž Kolín Praha 3 Jihlava Praha-Královice Praha 12 Hradec Králové Praha-Kunratice Blansko Praha 20 Rokycany Kutná Hora Jablonec nad Nisou Jičín Vsetín Praha-Újezd Praha 21 Praha 13 Litoměřice Praha 14 Prostějov Praha-Petrovice Praha 5 Nový Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby