„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha-Přední Kopanina Jablonec nad Nisou Vyškov Praha-Lysolaje Frýdek-Místek Český Krumlov Praha 17 Rakovník Praha-Zličín Znojmo Praha 3 Šumperk Opava Praha-Březiněves Louny Třebíč Praha-Libuš Jindřichův Hradec Praha 13 Trutnov Ústí nad Labem Praha 19 Břeclav Praha-Koloděje Liberec Praha 5 Brno-venkov Praha-Satalice Klatovy Pardubice Praha-Dubeč Česká Lípa Praha-Šeberov Přerov Litoměřice Vsetín Praha-Dolní Počernice Praha-Ďáblice Praha-Řeporyje Praha 14 Praha 7 Praha-Petrovice Cheb Semily Praha-východ Pelhřimov Praha-Slivenec Nový Jičín Praha-Nebušice Strakonice Praha 10 Most Praha-Klánovice Praha-Královice Praha-Vinoř Teplice Kroměříž Jeseník Plzeň-město Prostějov Praha-Nedvězí Kolín Praha-Zbraslav Sokolov Praha 4 Ostrava-město Praha-Čakovice České Budějovice Svitavy Praha 16 Praha 8 Praha-Křeslice Praha-Kunratice Chomutov Praha 21 Praha 1 Hodonín Olomouc Praha-Troja Praha 6 Písek Praha 20 Praha-Lochkov Hlavní město Praha Prachatice Nymburk Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Měcholupy Rychnov nad Kněžnou Praha 18 Chrudim Praha-Dolní Chabry Brno-město Zlín Praha-západ Uherské Hradiště Mladá Boleslav Tachov Jičín Jihlava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby