„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Praha-Suchdol Praha-Nebušice Prostějov Praha 2 Louny Praha-Lochkov Rakovník Zlín Praha-Křeslice Rokycany Klatovy Praha 11 Praha-Satalice Praha-Dolní Chabry Praha-Libuš Tábor Praha-Kolovraty Prachatice Opava Benešov Praha-Zbraslav Znojmo Praha 15 Nový Jičín Praha-Dolní Měcholupy Trutnov Písek Beroun Praha 13 Praha-Nedvězí Praha 18 Šumperk Kutná Hora Litoměřice Praha 10 Frýdek-Místek Praha-Slivenec Praha-Klánovice Praha-Přední Kopanina Domažlice Praha 4 Vsetín Praha 8 Most Jičín Praha-Šeberov Plzeň-jih Jindřichův Hradec Praha-Běchovice Chomutov Praha 1 Praha-Řeporyje Praha-Koloděje Jihlava Strakonice Česká Lípa Praha 17 Plzeň-město Tachov Hlavní město Praha Praha-Újezd Břeclav Praha-Královice Praha-Štěrboholy Olomouc Teplice Plzeň-sever Třebíč Děčín Praha-Čakovice Ústí nad Orlicí Cheb Kladno Praha 22 Praha 7 Praha-Vinoř Praha-Troja Praha-Velká Chuchle Chrudim Hradec Králové Svitavy Praha-Lysolaje Praha-Dubeč Praha-Dolní Počernice Pardubice Praha 9 Brno-venkov Kroměříž Jeseník Nymburk Kolín Praha 12 Praha 21 Blansko Praha 19 Karlovy Vary Praha-Ďáblice Ostrava-město Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby