„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Tábor Praha 3 Prachatice Litoměřice Praha-Libuš Praha-Ďáblice Praha-Dolní Počernice České Budějovice Praha-Kolovraty Louny Opava Praha 21 Rakovník Praha-Vinoř Praha-Přední Kopanina Prostějov Břeclav Praha 4 Česká Lípa Praha-Koloděje Praha-Lochkov Ústí nad Orlicí Domažlice Praha 10 Most Praha 2 Kolín Cheb Jindřichův Hradec Trutnov Karviná Hlavní město Praha Plzeň-jih Praha-Kunratice Přerov Praha-Petrovice Praha 17 Písek Praha-Troja Šumperk Klatovy Děčín Praha-západ Praha 19 Praha-Zbraslav Hodonín Strakonice Žďár nad Sázavou Praha 1 Praha 14 Praha-Benice Havlíčkův Brod Třebíč Mělník Praha-Křeslice Blansko Praha-Zličín Nový Jičín Praha-Čakovice Hradec Králové Praha-Satalice Praha-Lipence Praha-Lysolaje Praha 12 Brno-město Vyškov Praha-Suchdol Praha-Újezd Ústí nad Labem Teplice Praha-východ Praha 7 Sokolov Praha-Dubeč Liberec Praha-Klánovice Nymburk Chomutov Pelhřimov Plzeň-sever Praha-Dolní Měcholupy Znojmo Karlovy Vary Rychnov nad Kněžnou Beroun Pardubice Jičín Mladá Boleslav Zlín Frýdek-Místek Olomouc Praha 5 Praha-Šeberov Uherské Hradiště Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Tachov Praha 22 Bruntál Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby