„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Semily Havlíčkův Brod Praha-západ Praha-východ Praha-Kunratice Česká Lípa Praha-Nedvězí Praha-Vinoř Břeclav Praha-Újezd Liberec Praha-Libuš Praha-Lochkov Vyškov Domažlice Praha-Řeporyje Praha-Březiněves Kladno Mělník Chrudim Jindřichův Hradec Praha-Lysolaje Praha-Kolovraty Praha 1 Praha-Troja Děčín Praha 22 Pelhřimov Praha 9 Ústí nad Labem Praha-Čakovice Jičín Olomouc Praha-Dolní Měcholupy Klatovy Mladá Boleslav Rakovník Praha-Dolní Chabry Šumperk Praha-Křeslice Hradec Králové Sokolov Jihlava Jablonec nad Nisou Český Krumlov Beroun Praha-Dubeč Kroměříž Praha 10 Praha-Běchovice Hlavní město Praha Praha-Dolní Počernice Litoměřice Praha-Benice Rychnov nad Kněžnou Praha 20 Praha-Lipence Svitavy Praha 18 Praha-Nebušice Kolín Ostrava-město Opava Nový Jičín Hodonín Praha 7 Praha-Královice Benešov Praha 13 Praha-Klánovice Praha 8 Praha 11 Bruntál Praha-Satalice Praha 17 Praha-Zličín Praha 4 Kutná Hora Praha 12 Ústí nad Orlicí Prostějov Strakonice Praha 19 Praha-Přední Kopanina Plzeň-sever Louny Žďár nad Sázavou Zlín Plzeň-jih Tábor Praha 21 Praha-Slivenec Teplice Uherské Hradiště Plzeň-město Praha 5 Most Příbram Jeseník České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby