„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Praha 11 Písek Praha-Dolní Počernice Praha-Koloděje Uherské Hradiště Praha 22 Jindřichův Hradec Praha-Přední Kopanina Praha-Dubeč Opava Praha 1 Praha-Královice Benešov Rychnov nad Kněžnou Praha 18 Vyškov Praha 20 Praha 8 Děčín Praha-Křeslice Praha-Dolní Chabry Praha-Lipence Liberec Domažlice Český Krumlov Praha 15 Praha 16 Kroměříž Karviná Praha-Újezd Prostějov Praha-Lysolaje Hradec Králové Louny Břeclav Svitavy Pardubice Beroun Praha-Klánovice Jeseník Klatovy Praha-Čakovice Praha 7 Přerov České Budějovice Praha-východ Strakonice Jihlava Teplice Frýdek-Místek Praha 17 Tachov Praha-Lochkov Blansko Plzeň-město Havlíčkův Brod Praha-západ Kutná Hora Praha-Šeberov Mladá Boleslav Kladno Praha-Kunratice Praha 13 Praha-Suchdol Praha-Řeporyje Semily Praha 6 Rokycany Pelhřimov Praha-Kolovraty Praha-Březiněves Praha-Libuš Praha 10 Nymburk Praha-Vinoř Plzeň-jih Šumperk Praha-Slivenec Plzeň-sever Třebíč Prachatice Praha-Zličín Praha 2 Praha 3 Žďár nad Sázavou Praha 19 Chomutov Praha-Běchovice Praha-Štěrboholy Kolín Brno-venkov Vsetín Praha-Benice Česká Lípa Zlín Mělník Ostrava-město Praha 12 Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby