„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Litoměřice Rychnov nad Kněžnou Český Krumlov Nymburk Chrudim Klatovy Praha-Dolní Počernice Uherské Hradiště Praha 2 Praha-Dubeč Praha-západ Praha-Petrovice Kladno Praha-Velká Chuchle Tábor Prostějov Praha 17 Praha 13 Praha 11 Znojmo Hlavní město Praha Praha 21 Trutnov Plzeň-sever Sokolov Praha-Nedvězí Brno-město Praha-Dolní Chabry Praha 5 Semily Praha-Královice Praha 1 Mladá Boleslav Praha-Kunratice Benešov Nový Jičín Praha-Klánovice Praha 7 Praha-Nebušice Kolín Opava Praha 16 Praha 20 Praha 8 Praha-Benice Břeclav Praha 4 Třebíč Hodonín Prachatice Brno-venkov Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Praha-Lipence Praha-Řeporyje Jablonec nad Nisou Rakovník Žďár nad Sázavou Praha-Březiněves Česká Lípa Praha-Zbraslav Praha-Ďáblice Teplice Jeseník Praha-Libuš Plzeň-město Domažlice Svitavy Mělník Náchod Ústí nad Orlicí Rokycany Most České Budějovice Frýdek-Místek Praha-Lochkov Jindřichův Hradec Šumperk Písek Praha-Slivenec Strakonice Praha 10 Praha-Křeslice Vsetín Pardubice Blansko Praha-východ Jičín Plzeň-jih Příbram Bruntál Cheb Praha-Šeberov Praha 18 Praha-Běchovice Karlovy Vary Praha-Újezd Praha 9 Praha-Dolní Měcholupy Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby