„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Přerov Praha-Újezd Praha-Klánovice Praha 9 Jičín Třebíč Pelhřimov Rokycany Prostějov Semily Svitavy Praha-Přední Kopanina Strakonice Praha-Zličín Karviná Praha 10 Blansko Klatovy Rakovník Chrudim Vsetín Praha-Lipence Tachov Nymburk Praha-Lochkov Zlín Brno-město Praha-Kunratice Praha-Petrovice Jablonec nad Nisou Havlíčkův Brod Praha 3 Sokolov Praha 1 Uherské Hradiště Bruntál Praha 4 Praha-Vinoř Pardubice Mladá Boleslav Nový Jičín Ústí nad Orlicí Frýdek-Místek Prachatice Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Ostrava-město Praha-Satalice Jindřichův Hradec Praha-Suchdol Kroměříž Praha 21 Praha-Benice Praha-Troja Praha 13 Kutná Hora Domažlice Praha-Čakovice Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Vyškov Jeseník Praha 20 Olomouc Praha 16 Hodonín Praha 6 Praha-Řeporyje Tábor Žďár nad Sázavou Plzeň-město Praha-Koloděje Praha-Šeberov Praha-Slivenec Praha-východ Praha-Nebušice Praha-Březiněves Beroun Šumperk Jihlava Benešov Praha-Libuš Mělník Praha 19 Praha 11 Praha 14 Praha-Dolní Měcholupy Brno-venkov Praha-Ďáblice Praha-Lysolaje Příbram Praha-Velká Chuchle Hlavní město Praha Praha-Kolovraty Praha 2 Chomutov Písek Praha 8 Louny Plzeň-jih ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby