„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Tábor

Nové produkty Tábor

Dlažby a obrubníky Tábor

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Tábor

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Tábor

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Tábor

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Tábor

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Tábor, Levná dlažba Tábor, Dlažba Tábor, Zámkové dlažby Tábor, Zámkové dlažba Tábor, Betonové dlažby Tábor, Betonová dlažba Tábor, Zdící prvky Tábor, Dlažby II jakosti Tábor, Dlažba II jakosti Tábor, Plošné dlažby Tábor, Plošná dlažba


Další města:

Opava Jihlava Frýdek-Místek Praha-Libuš Znojmo Rokycany Žďár nad Sázavou České Budějovice Praha-Lipence Plzeň-sever Praha-Klánovice Kutná Hora Praha-Suchdol Kolín Praha 6 Mělník Ostrava-město Přerov Praha-Lochkov Praha 16 Zlín Praha 8 Plzeň-město Hradec Králové Pelhřimov Praha 4 Jablonec nad Nisou Rychnov nad Kněžnou Česká Lípa Mladá Boleslav Příbram Praha-Dubeč Praha-Petrovice Praha-Nedvězí Praha 7 Most Praha-Březiněves Trutnov Prostějov Sokolov Jeseník Klatovy Praha 2 Hodonín Ústí nad Orlicí Ústí nad Labem Praha 17 Tábor Louny Děčín Praha-Nebušice Rakovník Praha 18 Chomutov Nový Jičín Praha-Satalice Praha-Kolovraty Hlavní město Praha Šumperk Praha-Ďáblice Praha-Dolní Počernice Praha-Šeberov Praha-Křeslice Praha 10 Teplice Uherské Hradiště Jičín Praha-Troja Praha-Přední Kopanina Jindřichův Hradec Praha-Koloděje Chrudim Pardubice Praha-západ Praha-Vinoř Semily Prachatice Praha-Královice Praha-Benice Praha 22 Praha-Lysolaje Domažlice Strakonice Nymburk Písek Praha-Dolní Chabry Třebíč Benešov Havlíčkův Brod Náchod Praha-Dolní Měcholupy Praha-Slivenec Praha 21 Praha-Kunratice Brno-venkov Praha-Újezd Kroměříž Svitavy Brno-město Tachov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Tábor

Levná dlažba Tábor

Dlažba Tábor

Zámkové dlažby Tábor

Zámkové betonové dlažby Tábor

Zámková dlažba Tábor

Betonové dlažby Tábor

Betonová dlažba Tábor

Zdící prvky Tábor

Dlažby II jakosti Tábor

Dlažba II jakosti Tábor

Plošné dlažby Tábor