„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Tábor

Nové produkty Tábor

Dlažby a obrubníky Tábor

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Tábor

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Tábor

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Tábor

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Tábor

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Tábor, Levná dlažba Tábor, Dlažba Tábor, Zámkové dlažby Tábor, Zámkové dlažba Tábor, Betonové dlažby Tábor, Betonová dlažba Tábor, Zdící prvky Tábor, Dlažby II jakosti Tábor, Dlažba II jakosti Tábor, Plošné dlažby Tábor, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Troja Praha 9 Praha-Koloděje Karlovy Vary Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zličín Praha 22 Mělník Louny Praha 17 Ústí nad Orlicí Domažlice Praha 11 Trutnov Praha 16 Semily Rakovník Litoměřice Cheb Opava Praha-Nebušice Praha-Zbraslav Přerov Praha-Kunratice Český Krumlov Praha 21 Šumperk Havlíčkův Brod Praha-Kolovraty Praha-východ Praha-Dolní Chabry Rokycany Praha-Velká Chuchle Praha 5 Praha-Slivenec České Budějovice Kutná Hora Hodonín Nymburk Tachov Vyškov Hlavní město Praha Praha-Klánovice Praha 13 Praha-Ďáblice Prachatice Praha-Šeberov Žďár nad Sázavou Rychnov nad Kněžnou Praha 14 Brno-město Jindřichův Hradec Kroměříž Jičín Svitavy Hradec Králové Praha-Štěrboholy Praha-Suchdol Prostějov Praha 8 Strakonice Praha-Lysolaje Ústí nad Labem Kolín Praha-západ Blansko Praha-Nedvězí Děčín Praha-Řeporyje Liberec Ostrava-město Jeseník Bruntál Náchod Praha 4 Plzeň-sever Česká Lípa Chomutov Praha-Březiněves Teplice Pardubice Praha-Vinoř Praha-Dolní Počernice Praha-Lipence Praha-Lochkov Praha 6 Praha 7 Pelhřimov Klatovy Jablonec nad Nisou Nový Jičín Plzeň-město Praha 12 Jihlava Vsetín Praha 3 Příbram Uherské Hradiště Praha 19 Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Tábor

Levná dlažba Tábor

Dlažba Tábor

Zámkové dlažby Tábor

Zámkové betonové dlažby Tábor

Zámková dlažba Tábor

Betonové dlažby Tábor

Betonová dlažba Tábor

Zdící prvky Tábor

Dlažby II jakosti Tábor

Dlažba II jakosti Tábor

Plošné dlažby Tábor