„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Tábor

Nové produkty Tábor

Dlažby a obrubníky Tábor

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Tábor

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Tábor

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Tábor

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Tábor

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Tábor, Levná dlažba Tábor, Dlažba Tábor, Zámkové dlažby Tábor, Zámkové dlažba Tábor, Betonové dlažby Tábor, Betonová dlažba Tábor, Zdící prvky Tábor, Dlažby II jakosti Tábor, Dlažba II jakosti Tábor, Plošné dlažby Tábor, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Praha-Petrovice Vyškov Semily Praha 19 Praha 8 Praha 4 Praha 11 Praha-Lochkov Praha-Běchovice Chomutov Ústí nad Orlicí Beroun Blansko Přerov Hradec Králové Děčín Praha-Přední Kopanina Praha 7 Opava Tábor Hlavní město Praha Prostějov Praha 16 Břeclav Rokycany Plzeň-jih Praha-Štěrboholy Praha 6 Praha-Šeberov Praha-Velká Chuchle Praha-Klánovice Praha-Čakovice Praha-Zličín Český Krumlov Jeseník Nový Jičín Náchod Praha-Dolní Měcholupy Teplice Pelhřimov Domažlice Olomouc Kladno Strakonice Praha-Nedvězí Praha-Slivenec Praha 1 Louny Praha-Satalice Praha-Lysolaje Žďár nad Sázavou Brno-město Jičín Příbram Praha-Troja Praha 22 Plzeň-město Praha-Ďáblice Praha-Kolovraty Písek Tachov Praha-Újezd Bruntál Praha-Dolní Chabry Klatovy Šumperk Praha-Řeporyje Havlíčkův Brod Česká Lípa Praha-Libuš Karlovy Vary Třebíč Praha-Křeslice Jihlava Karviná Praha 13 Mladá Boleslav Prachatice Znojmo Brno-venkov Praha-Suchdol Praha 5 Praha-Kunratice Vsetín Praha 17 Uherské Hradiště Jindřichův Hradec Svitavy Praha-Vinoř Jablonec nad Nisou Praha 12 České Budějovice Zlín Praha 21 Ústí nad Labem Mělník Praha 2 Praha-Královice Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Tábor

Levná dlažba Tábor

Dlažba Tábor

Zámkové dlažby Tábor

Zámkové betonové dlažby Tábor

Zámková dlažba Tábor

Betonové dlažby Tábor

Betonová dlažba Tábor

Zdící prvky Tábor

Dlažby II jakosti Tábor

Dlažba II jakosti Tábor

Plošné dlažby Tábor