„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Tábor

Nové produkty Tábor

Dlažby a obrubníky Tábor

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Tábor

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Tábor

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Tábor

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Tábor

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Tábor, Levná dlažba Tábor, Dlažba Tábor, Zámkové dlažby Tábor, Zámkové dlažba Tábor, Betonové dlažby Tábor, Betonová dlažba Tábor, Zdící prvky Tábor, Dlažby II jakosti Tábor, Dlažba II jakosti Tábor, Plošné dlažby Tábor, Plošná dlažba


Další města:

Strakonice Ústí nad Orlicí Benešov Havlíčkův Brod Tachov Praha-Slivenec Louny Břeclav Litoměřice Praha 19 Šumperk Praha 3 Písek Praha-Kunratice Rychnov nad Kněžnou Praha 20 Praha-Lipence Hlavní město Praha Praha 21 Chrudim Třebíč Jeseník Opava Jablonec nad Nisou Přerov Pelhřimov Vyškov Praha 7 Praha-Benice Teplice Jičín Česká Lípa Praha-Újezd Liberec Praha 5 Praha-Přední Kopanina Frýdek-Místek Jihlava Praha-Lysolaje Beroun Praha-Dolní Počernice Praha-Řeporyje Kladno Rokycany Ústí nad Labem Praha-Zbraslav Praha-Ďáblice Náchod Most Kutná Hora Uherské Hradiště Prostějov Tábor Bruntál Znojmo Praha-Koloděje Praha 2 Kroměříž Praha-Nedvězí Praha 14 Praha 9 Praha 22 Praha-Březiněves Praha 12 Praha-Dolní Chabry Plzeň-sever Plzeň-město Praha-Křeslice Český Krumlov Prachatice Pardubice Brno-město Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Měcholupy Semily Brno-venkov Klatovy Praha 13 Praha 17 Praha-Troja Praha 15 Plzeň-jih Hodonín Praha-Kolovraty Ostrava-město Blansko Praha 11 Cheb Mělník Praha 1 Praha 16 Olomouc Karlovy Vary Rakovník Praha-Vinoř Praha-Velká Chuchle Vsetín Praha-Petrovice Praha-Zličín Kolín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Tábor

Levná dlažba Tábor

Dlažba Tábor

Zámkové dlažby Tábor

Zámkové betonové dlažby Tábor

Zámková dlažba Tábor

Betonové dlažby Tábor

Betonová dlažba Tábor

Zdící prvky Tábor

Dlažby II jakosti Tábor

Dlažba II jakosti Tábor

Plošné dlažby Tábor