„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Tábor

Nové produkty Tábor

Dlažby a obrubníky Tábor

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Tábor

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Tábor

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Tábor

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Tábor

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Tábor, Levná dlažba Tábor, Dlažba Tábor, Zámkové dlažby Tábor, Zámkové dlažba Tábor, Betonové dlažby Tábor, Betonová dlažba Tábor, Zdící prvky Tábor, Dlažby II jakosti Tábor, Dlažba II jakosti Tábor, Plošné dlažby Tábor, Plošná dlažba


Další města:

Kladno Jihlava Jablonec nad Nisou Jičín Plzeň-sever Praha-Čakovice Žďár nad Sázavou Praha-Královice Praha 1 Liberec Strakonice Olomouc Praha 21 Praha-Běchovice Cheb Praha-Ďáblice Nový Jičín Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice Praha-Újezd Praha-Dolní Počernice Česká Lípa Sokolov Praha 12 Svitavy Praha 13 Praha 3 Příbram Rokycany Kroměříž Praha 9 České Budějovice Praha-Nedvězí Praha-Křeslice Jeseník Uherské Hradiště Ostrava-město Bruntál Praha-Vinoř Praha-Kolovraty Zlín Praha 15 Hlavní město Praha Pardubice Praha-Zbraslav Praha 2 Praha 7 Praha 14 Litoměřice Karlovy Vary Praha 6 Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Chabry Domažlice Praha 10 Praha 4 Vyškov Praha-Nebušice Prostějov Praha 22 Praha-Šeberov Rakovník Blansko Český Krumlov Brno-město Šumperk Brno-venkov Benešov Praha 5 Plzeň-město Praha 16 Beroun Břeclav Opava Hodonín Hradec Králové Ústí nad Labem Praha-Slivenec Mělník Třebíč Frýdek-Místek Praha-Řeporyje Praha-východ Praha-Lipence Karviná Praha 20 Znojmo Tábor Praha-Dolní Měcholupy Praha 8 Praha 17 Praha-Satalice Praha-Dubeč Praha-Březiněves Chomutov Tachov Most Praha 19 Praha-Velká Chuchle Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Tábor

Levná dlažba Tábor

Dlažba Tábor

Zámkové dlažby Tábor

Zámkové betonové dlažby Tábor

Zámková dlažba Tábor

Betonové dlažby Tábor

Betonová dlažba Tábor

Zdící prvky Tábor

Dlažby II jakosti Tábor

Dlažba II jakosti Tábor

Plošné dlažby Tábor