„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Tábor

Nové produkty Tábor

Dlažby a obrubníky Tábor

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Tábor

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Tábor

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Tábor

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Tábor

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Tábor, Levná dlažba Tábor, Dlažba Tábor, Zámkové dlažby Tábor, Zámkové dlažba Tábor, Betonové dlažby Tábor, Betonová dlažba Tábor, Zdící prvky Tábor, Dlažby II jakosti Tábor, Dlažba II jakosti Tábor, Plošné dlažby Tábor, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Počernice Hlavní město Praha Chomutov Pardubice Zlín Praha-Zličín Praha-Benice Příbram Klatovy Hodonín Praha-západ Břeclav Strakonice Domažlice Opava Jablonec nad Nisou Karlovy Vary Praha 13 Beroun Znojmo Trutnov Prachatice Praha-Satalice Praha-Řeporyje Pelhřimov Praha-Křeslice Šumperk Praha-Petrovice Tábor Praha 14 Písek Praha-Slivenec Prostějov Ústí nad Labem Praha 2 Hradec Králové Praha-Dubeč Praha 1 Teplice Praha 5 Rakovník Plzeň-sever Jeseník Třebíč Praha 22 Děčín Praha 17 Praha-Královice Sokolov Praha 8 Praha 18 Mělník Rychnov nad Kněžnou Praha-východ Cheb Kolín Praha-Šeberov Praha-Nebušice Havlíčkův Brod Praha-Ďáblice Bruntál Rokycany Ústí nad Orlicí Brno-město Praha-Klánovice Louny Praha-Nedvězí Praha-Březiněves Praha-Dolní Měcholupy Praha 11 Praha-Přední Kopanina Karviná Plzeň-město Nymburk Praha-Dolní Chabry Praha 4 Semily Praha-Lysolaje Praha-Čakovice Praha-Troja Náchod České Budějovice Ostrava-město Jičín Praha-Koloděje Praha 10 Svitavy Chrudim Nový Jičín Praha 7 Olomouc Benešov Přerov Plzeň-jih Praha 6 Praha-Újezd Tachov Vyškov Praha 20 Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Tábor

Levná dlažba Tábor

Dlažba Tábor

Zámkové dlažby Tábor

Zámkové betonové dlažby Tábor

Zámková dlažba Tábor

Betonové dlažby Tábor

Betonová dlažba Tábor

Zdící prvky Tábor

Dlažby II jakosti Tábor

Dlažba II jakosti Tábor

Plošné dlažby Tábor