„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Tábor

Nové produkty Tábor

Dlažby a obrubníky Tábor

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Tábor

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Tábor

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Tábor

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Tábor

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Tábor, Levná dlažba Tábor, Dlažba Tábor, Zámkové dlažby Tábor, Zámkové dlažba Tábor, Betonové dlažby Tábor, Betonová dlažba Tábor, Zdící prvky Tábor, Dlažby II jakosti Tábor, Dlažba II jakosti Tábor, Plošné dlažby Tábor, Plošná dlažba


Další města:

Sokolov Brno-město Praha-Kunratice Praha-Suchdol Nymburk Děčín Ústí nad Orlicí Praha 9 Chrudim Praha-Velká Chuchle Praha 3 Zlín Kolín Praha-Troja Plzeň-jih Kutná Hora Praha-Křeslice Náchod Praha 19 Praha 17 Praha 13 Praha 2 Praha-Zličín Prachatice Semily Praha-Lochkov Český Krumlov České Budějovice Praha 10 Jihlava Praha-Nedvězí Praha-Dubeč Praha-Klánovice Vsetín Praha 4 Rychnov nad Kněžnou Mělník Hradec Králové Ústí nad Labem Česká Lípa Bruntál Praha-Ďáblice Praha 21 Praha-Řeporyje Praha 7 Vyškov Chomutov Tachov Nový Jičín Praha 20 Praha-západ Praha-Štěrboholy Praha-Zbraslav Praha 22 Rokycany Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Jičín Praha-Petrovice Kladno Břeclav Praha 11 Praha-Újezd Praha 15 Most Praha 1 Praha 18 Praha-Přední Kopanina Praha-Nebušice Olomouc Praha-Benice Blansko Trutnov Písek Frýdek-Místek Praha-Čakovice Praha 6 Hodonín Praha 14 Ostrava-město Příbram Klatovy Benešov Opava Tábor Plzeň-sever Brno-venkov Liberec Mladá Boleslav Cheb Přerov Praha-Lipence Domažlice Jeseník Praha 12 Třebíč Jindřichův Hradec Pardubice Žďár nad Sázavou Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Tábor

Levná dlažba Tábor

Dlažba Tábor

Zámkové dlažby Tábor

Zámkové betonové dlažby Tábor

Zámková dlažba Tábor

Betonové dlažby Tábor

Betonová dlažba Tábor

Zdící prvky Tábor

Dlažby II jakosti Tábor

Dlažba II jakosti Tábor

Plošné dlažby Tábor