„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Tábor

Nové produkty Tábor

Dlažby a obrubníky Tábor

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Tábor

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Tábor

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Tábor

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Tábor

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Tábor, Levná dlažba Tábor, Dlažba Tábor, Zámkové dlažby Tábor, Zámkové dlažba Tábor, Betonové dlažby Tábor, Betonová dlažba Tábor, Zdící prvky Tábor, Dlažby II jakosti Tábor, Dlažba II jakosti Tábor, Plošné dlažby Tábor, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Troja Praha 1 Praha 16 Praha-Lysolaje Domažlice Znojmo Praha 7 Havlíčkův Brod Praha-Vinoř Karviná Praha-Nedvězí Kolín Praha-Kunratice Praha 18 Praha-Ďáblice Český Krumlov Praha-Klánovice Beroun Praha 19 Brno-venkov Uherské Hradiště Praha-Lochkov Praha-Újezd Svitavy Praha-východ Praha 11 Tábor Tachov Prachatice Praha-Šeberov Břeclav Praha 10 Jihlava Olomouc Liberec Praha 12 Praha-Slivenec Žďár nad Sázavou Praha-Dubeč Praha 9 Praha 22 Praha-Satalice Praha-Zličín Vsetín Rakovník Praha-Čakovice Jičín Česká Lípa Prostějov Strakonice Praha-Běchovice Semily Mladá Boleslav Rychnov nad Kněžnou Praha-Suchdol Vyškov Praha-Řeporyje Praha-Petrovice Praha-Dolní Počernice Praha 17 Praha-Královice Louny Praha 2 Praha-Dolní Chabry Příbram Nový Jičín Brno-město Praha-Křeslice Most Praha-Zbraslav Mělník Pelhřimov Zlín Praha 21 Šumperk Plzeň-město Opava Teplice Praha-Kolovraty Praha-Lipence Ústí nad Orlicí Bruntál Litoměřice Praha-Nebušice Cheb Chomutov Ostrava-město České Budějovice Děčín Praha 8 Náchod Přerov Praha 13 Benešov Praha 5 Plzeň-jih Klatovy Hradec Králové Sokolov Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Tábor

Levná dlažba Tábor

Dlažba Tábor

Zámkové dlažby Tábor

Zámkové betonové dlažby Tábor

Zámková dlažba Tábor

Betonové dlažby Tábor

Betonová dlažba Tábor

Zdící prvky Tábor

Dlažby II jakosti Tábor

Dlažba II jakosti Tábor

Plošné dlažby Tábor