„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Tábor

Nové produkty Tábor

Dlažby a obrubníky Tábor

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Tábor

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Tábor

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Tábor

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Tábor

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Tábor, Levná dlažba Tábor, Dlažba Tábor, Zámkové dlažby Tábor, Zámkové dlažba Tábor, Betonové dlažby Tábor, Betonová dlažba Tábor, Zdící prvky Tábor, Dlažby II jakosti Tábor, Dlažba II jakosti Tábor, Plošné dlažby Tábor, Plošná dlažba


Další města:

Třebíč Praha-Nedvězí Brno-venkov Praha 1 Frýdek-Místek Svitavy Nový Jičín Praha 15 Rychnov nad Kněžnou Znojmo Praha-Lochkov Pelhřimov Praha 4 Hradec Králové Praha-Slivenec Praha-Zbraslav Ostrava-město Vsetín Praha-Lipence Karviná Praha-Benice Domažlice Praha-Dolní Měcholupy Most Praha-Přední Kopanina České Budějovice Teplice Zlín Rokycany Jičín Jihlava Chrudim Pardubice Praha-Ďáblice Praha 22 Mladá Boleslav Praha-východ Český Krumlov Praha 19 Praha 8 Jeseník Praha-Běchovice Praha-Čakovice Liberec Praha-Újezd Tábor Kroměříž Kolín Tachov Praha 13 Rakovník Příbram Česká Lípa Praha-Šeberov Praha 11 Prostějov Praha 20 Břeclav Praha-Velká Chuchle Praha-Vinoř Bruntál Praha-Březiněves Praha-Suchdol Benešov Praha 21 Praha 3 Kladno Jablonec nad Nisou Praha 18 Praha 7 Praha 16 Praha 5 Havlíčkův Brod Praha-Petrovice Žďár nad Sázavou Náchod Kutná Hora Praha 2 Klatovy Ústí nad Labem Praha-Dubeč Šumperk Praha-Křeslice Hodonín Cheb Litoměřice Beroun Hlavní město Praha Plzeň-město Praha-západ Karlovy Vary Praha-Koloděje Opava Olomouc Praha-Troja Praha 12 Praha-Nebušice Jindřichův Hradec Trutnov Praha-Libuš ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Tábor

Levná dlažba Tábor

Dlažba Tábor

Zámkové dlažby Tábor

Zámkové betonové dlažby Tábor

Zámková dlažba Tábor

Betonové dlažby Tábor

Betonová dlažba Tábor

Zdící prvky Tábor

Dlažby II jakosti Tábor

Dlažba II jakosti Tábor

Plošné dlažby Tábor