„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Tábor

Nové produkty Tábor

Dlažby a obrubníky Tábor

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Tábor

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Tábor

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Tábor

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Tábor

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Tábor, Levná dlažba Tábor, Dlažba Tábor, Zámkové dlažby Tábor, Zámkové dlažba Tábor, Betonové dlažby Tábor, Betonová dlažba Tábor, Zdící prvky Tábor, Dlažby II jakosti Tábor, Dlažba II jakosti Tábor, Plošné dlažby Tábor, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Březiněves Praha-západ Prachatice Rokycany Praha 1 Plzeň-sever Praha-Troja Opava Jihlava Přerov Brno-venkov Cheb Praha-Lysolaje Česká Lípa Praha 19 Domažlice Praha-Petrovice Praha-Újezd Praha 12 Praha-Slivenec Vsetín Praha-Dolní Počernice Jeseník Praha-Dubeč Šumperk Praha 8 Praha-Nedvězí Jindřichův Hradec Klatovy Praha-Dolní Měcholupy Jičín Praha-Suchdol Kolín Mělník Praha 11 Bruntál Blansko Tachov Karlovy Vary Praha-Zličín Praha 14 Kutná Hora Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Praha-Královice Frýdek-Místek Český Krumlov Praha-Řeporyje Náchod Chrudim Praha-Lochkov Rakovník Praha-Štěrboholy Praha 5 Praha 4 Praha-Velká Chuchle Praha-Ďáblice Chomutov Praha-Benice Prostějov Hradec Králové Praha-Klánovice Olomouc Brno-město Praha 15 Děčín Hlavní město Praha Praha 7 Praha 16 Kladno Žďár nad Sázavou Praha 9 Louny Mladá Boleslav Praha-Kunratice Nymburk Praha-Koloděje Benešov Praha 21 Praha-Vinoř Praha 2 Praha-Šeberov Pelhřimov České Budějovice Beroun Praha-Kolovraty Praha 18 Kroměříž Hodonín Nový Jičín Příbram Znojmo Havlíčkův Brod Praha 10 Praha 20 Litoměřice Pardubice Uherské Hradiště Praha-Křeslice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Tábor

Levná dlažba Tábor

Dlažba Tábor

Zámkové dlažby Tábor

Zámkové betonové dlažby Tábor

Zámková dlažba Tábor

Betonové dlažby Tábor

Betonová dlažba Tábor

Zdící prvky Tábor

Dlažby II jakosti Tábor

Dlažba II jakosti Tábor

Plošné dlažby Tábor