„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Tábor

Nové produkty Tábor

Dlažby a obrubníky Tábor

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Tábor

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Tábor

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Tábor

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Tábor

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Tábor, Levná dlažba Tábor, Dlažba Tábor, Zámkové dlažby Tábor, Zámkové dlažba Tábor, Betonové dlažby Tábor, Betonová dlažba Tábor, Zdící prvky Tábor, Dlažby II jakosti Tábor, Dlažba II jakosti Tábor, Plošné dlažby Tábor, Plošná dlažba


Další města:

Praha 14 Blansko Praha-východ Praha-Řeporyje Žďár nad Sázavou Šumperk Most Praha-Lipence Kladno Praha 6 Praha 17 Vyškov Havlíčkův Brod Karlovy Vary Praha 13 Praha-Troja Tábor Praha 11 Nový Jičín Louny Praha 8 Jihlava Kroměříž Písek Plzeň-město Pelhřimov Praha 22 Liberec Beroun Děčín Praha-Benice Praha-Slivenec České Budějovice Praha 9 Praha-Libuš Rychnov nad Kněžnou Zlín Chomutov Znojmo Praha 4 Olomouc Třebíč Praha-Štěrboholy Praha 3 Příbram Kolín Praha-Zbraslav Jičín Rokycany Praha-Koloděje Náchod Praha-Lochkov Praha 18 Karviná Vsetín Praha 20 Chrudim Praha-Dubeč Ústí nad Labem Plzeň-sever Praha-Kunratice Trutnov Praha-Újezd Jindřichův Hradec Benešov Svitavy Praha-Satalice Praha 7 Praha-Ďáblice Praha-Petrovice Praha 21 Praha 12 Český Krumlov Nymburk Břeclav Praha-Nedvězí Praha-Dolní Měcholupy Praha 2 Brno-venkov Hodonín Semily Praha-Královice Rakovník Praha-Dolní Chabry Prachatice Praha-západ Sokolov Praha 5 Praha-Křeslice Cheb Praha 16 Teplice Mladá Boleslav Pardubice Hradec Králové Praha 10 Kutná Hora Praha-Suchdol Praha-Březiněves Uherské Hradiště ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Tábor

Levná dlažba Tábor

Dlažba Tábor

Zámkové dlažby Tábor

Zámkové betonové dlažby Tábor

Zámková dlažba Tábor

Betonové dlažby Tábor

Betonová dlažba Tábor

Zdící prvky Tábor

Dlažby II jakosti Tábor

Dlažba II jakosti Tábor

Plošné dlažby Tábor