„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bruntál

Nové produkty Bruntál

Dlažby a obrubníky Bruntál

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bruntál

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bruntál

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bruntál

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bruntál

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bruntál, Levná dlažba Bruntál, Dlažba Bruntál, Zámkové dlažby Bruntál, Zámkové dlažba Bruntál, Betonové dlažby Bruntál, Betonová dlažba Bruntál, Zdící prvky Bruntál, Dlažby II jakosti Bruntál, Dlažba II jakosti Bruntál, Plošné dlažby Bruntál, Plošná dlažba


Další města:

Tábor Nymburk Hlavní město Praha Praha-Křeslice Praha 21 Praha 22 Praha-Řeporyje Plzeň-sever Jičín Praha-Lochkov Plzeň-jih Klatovy Praha 3 Mladá Boleslav Chomutov Šumperk Náchod Vyškov Kolín Praha-Suchdol Brno-město Havlíčkův Brod Praha 16 Praha 6 Praha-Šeberov Praha-Vinoř Praha-Slivenec Praha 7 Praha-Kolovraty Louny Praha-Velká Chuchle Jihlava Pelhřimov Třebíč Praha-Satalice Praha-Zbraslav Praha-Dubeč Semily Jindřichův Hradec Praha 1 Brno-venkov Praha 13 Litoměřice Praha-Přední Kopanina Praha-Klánovice Trutnov Olomouc Ústí nad Orlicí Karviná Praha 10 Znojmo České Budějovice Praha-Dolní Měcholupy Strakonice Kladno Praha-Čakovice Praha-Březiněves Tachov Liberec Přerov Sokolov Děčín Blansko Praha 4 Hradec Králové Praha 18 Ostrava-město Ústí nad Labem Žďár nad Sázavou Praha-Štěrboholy Praha 8 Prachatice Jablonec nad Nisou Opava Teplice Praha-Nebušice Most Praha-západ Příbram Písek Praha-Královice Praha 2 Praha-Kunratice Cheb Rokycany Beroun Svitavy Rakovník Praha 12 Hodonín Mělník Benešov Praha 15 Praha-Běchovice Praha-Nedvězí Praha-Dolní Počernice Praha-Libuš Vsetín Rychnov nad Kněžnou Domažlice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bruntál

Levná dlažba Bruntál

Dlažba Bruntál

Zámkové dlažby Bruntál

Zámkové betonové dlažby Bruntál

Zámková dlažba Bruntál

Betonové dlažby Bruntál

Betonová dlažba Bruntál

Zdící prvky Bruntál

Dlažby II jakosti Bruntál

Dlažba II jakosti Bruntál

Plošné dlažby Bruntál