„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bruntál

Nové produkty Bruntál

Dlažby a obrubníky Bruntál

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bruntál

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bruntál

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bruntál

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bruntál

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bruntál, Levná dlažba Bruntál, Dlažba Bruntál, Zámkové dlažby Bruntál, Zámkové dlažba Bruntál, Betonové dlažby Bruntál, Betonová dlažba Bruntál, Zdící prvky Bruntál, Dlažby II jakosti Bruntál, Dlažba II jakosti Bruntál, Plošné dlažby Bruntál, Plošná dlažba


Další města:

Olomouc Frýdek-Místek Praha-Dolní Počernice Praha 13 Prachatice Chomutov Praha-Štěrboholy Praha-Vinoř Praha 21 Praha-Zbraslav Vyškov Praha-Velká Chuchle Kutná Hora Jeseník Náchod Praha-Troja Nymburk Praha 20 Kolín Praha-Libuš Jičín Praha-Lipence Sokolov Trutnov Praha-východ Bruntál Karlovy Vary Svitavy Hodonín Znojmo Nový Jičín Hradec Králové Děčín Rokycany Praha-Dubeč Klatovy Praha 9 Praha-Zličín Praha-Kunratice Praha-Běchovice Karviná Praha-Klánovice Vsetín Praha 4 Praha 6 Třebíč Český Krumlov Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Cheb Žďár nad Sázavou Jindřichův Hradec Rakovník Blansko Praha-Ďáblice Písek Praha-Křeslice Ostrava-město Beroun Plzeň-město Praha-Petrovice Praha 11 Praha 17 Hlavní město Praha Chrudim Jablonec nad Nisou Praha-Lochkov Šumperk Praha-Újezd Praha-Kolovraty Ústí nad Orlicí Praha 1 Praha 2 Praha-Satalice Praha 19 Praha-Královice Brno-město Praha-Přední Kopanina Praha 14 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Benice Praha 3 Jihlava Praha 5 Ústí nad Labem Tábor Brno-venkov Praha-Nebušice Pelhřimov Most Praha-Řeporyje Praha-Koloděje Zlín Opava Praha 8 Semily Havlíčkův Brod Mladá Boleslav Louny Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bruntál

Levná dlažba Bruntál

Dlažba Bruntál

Zámkové dlažby Bruntál

Zámkové betonové dlažby Bruntál

Zámková dlažba Bruntál

Betonové dlažby Bruntál

Betonová dlažba Bruntál

Zdící prvky Bruntál

Dlažby II jakosti Bruntál

Dlažba II jakosti Bruntál

Plošné dlažby Bruntál