„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bruntál

Nové produkty Bruntál

Dlažby a obrubníky Bruntál

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bruntál

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bruntál

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bruntál

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bruntál

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bruntál, Levná dlažba Bruntál, Dlažba Bruntál, Zámkové dlažby Bruntál, Zámkové dlažba Bruntál, Betonové dlažby Bruntál, Betonová dlažba Bruntál, Zdící prvky Bruntál, Dlažby II jakosti Bruntál, Dlažba II jakosti Bruntál, Plošné dlažby Bruntál, Plošná dlažba


Další města:

Praha 21 Praha-Suchdol Rokycany Kolín Praha 4 Ostrava-město Rychnov nad Kněžnou Mladá Boleslav Karlovy Vary Příbram Nymburk Praha-Troja Vsetín Ústí nad Orlicí Praha 10 Uherské Hradiště Praha 16 Břeclav Semily Praha 13 Litoměřice Klatovy Praha-Libuš Brno-město Praha-Benice Havlíčkův Brod Praha 8 Tachov Jičín Hodonín Praha 12 Praha-Lochkov Děčín Praha-Dolní Chabry Pelhřimov Kladno Praha-Satalice Šumperk Strakonice Domažlice Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Praha-Běchovice Praha 17 Praha-Slivenec Praha-Újezd Praha 15 Ústí nad Labem Praha-Zbraslav Praha-západ Praha-Kunratice Znojmo Liberec Pardubice Praha-Přední Kopanina Praha-Dubeč Praha-východ Trutnov Tábor Praha-Zličín Praha-Vinoř Praha-Lipence Jeseník Brno-venkov Praha 9 Přerov České Budějovice Česká Lípa Praha 5 Chrudim Praha-Nedvězí Praha 18 Plzeň-jih Praha-Koloděje Teplice Beroun Plzeň-město Praha-Březiněves Praha 11 Písek Hlavní město Praha Praha-Lysolaje Frýdek-Místek Blansko Benešov Most Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Svitavy Praha-Nebušice Praha-Kolovraty Sokolov Praha 20 Kutná Hora Louny Praha 22 Rakovník Praha 7 Zlín Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bruntál

Levná dlažba Bruntál

Dlažba Bruntál

Zámkové dlažby Bruntál

Zámkové betonové dlažby Bruntál

Zámková dlažba Bruntál

Betonové dlažby Bruntál

Betonová dlažba Bruntál

Zdící prvky Bruntál

Dlažby II jakosti Bruntál

Dlažba II jakosti Bruntál

Plošné dlažby Bruntál