„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bruntál

Nové produkty Bruntál

Dlažby a obrubníky Bruntál

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bruntál

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bruntál

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bruntál

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bruntál

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bruntál, Levná dlažba Bruntál, Dlažba Bruntál, Zámkové dlažby Bruntál, Zámkové dlažba Bruntál, Betonové dlažby Bruntál, Betonová dlažba Bruntál, Zdící prvky Bruntál, Dlažby II jakosti Bruntál, Dlažba II jakosti Bruntál, Plošné dlažby Bruntál, Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Praha 20 Náchod Praha 12 Tábor Chomutov Brno-město Praha-Čakovice Prachatice Jeseník Šumperk Rokycany Kroměříž Liberec Praha-Kolovraty Praha-Březiněves Nymburk Pelhřimov Semily Žďár nad Sázavou Znojmo Frýdek-Místek Kolín Praha-západ Český Krumlov Praha 4 Praha-Benice Praha-Královice Praha 16 Klatovy Praha 13 Česká Lípa Příbram Brno-venkov Plzeň-sever Praha 6 Praha-Velká Chuchle Praha-Běchovice Jihlava Praha 7 Praha 17 Karviná Praha-Šeberov Praha 1 Praha-Lipence Bruntál Opava Havlíčkův Brod Praha-Nedvězí Praha-Lochkov Most Jindřichův Hradec Praha-Zličín Praha-Dolní Počernice Zlín Praha-Vinoř Hodonín Kutná Hora Blansko Praha-Libuš Plzeň-město Mělník Beroun Praha-Dolní Měcholupy Praha-Křeslice Benešov Karlovy Vary Teplice Praha 15 Cheb Praha 21 Třebíč Praha-Zbraslav Rakovník Jičín Rychnov nad Kněžnou Olomouc Prostějov Praha-Řeporyje Praha 3 Praha 22 Praha 11 Praha-Dubeč Domažlice Ústí nad Labem Nový Jičín Hradec Králové Praha 9 Ostrava-město Vsetín Ústí nad Orlicí Pardubice Praha-Dolní Chabry Vyškov Sokolov Praha 8 Praha-Přední Kopanina Praha 19 Přerov Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bruntál

Levná dlažba Bruntál

Dlažba Bruntál

Zámkové dlažby Bruntál

Zámkové betonové dlažby Bruntál

Zámková dlažba Bruntál

Betonové dlažby Bruntál

Betonová dlažba Bruntál

Zdící prvky Bruntál

Dlažby II jakosti Bruntál

Dlažba II jakosti Bruntál

Plošné dlažby Bruntál