„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bruntál

Nové produkty Bruntál

Dlažby a obrubníky Bruntál

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bruntál

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bruntál

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bruntál

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bruntál

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bruntál, Levná dlažba Bruntál, Dlažba Bruntál, Zámkové dlažby Bruntál, Zámkové dlažba Bruntál, Betonové dlažby Bruntál, Betonová dlažba Bruntál, Zdící prvky Bruntál, Dlažby II jakosti Bruntál, Dlažba II jakosti Bruntál, Plošné dlažby Bruntál, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Slivenec Třebíč Praha-Ďáblice Tachov Praha 10 Plzeň-sever Praha 13 Karviná Praha-Petrovice Náchod Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Chomutov Český Krumlov Havlíčkův Brod Praha 4 Praha 5 Praha-Zličín Praha-Čakovice Praha-Satalice Praha-Vinoř Šumperk Praha-Křeslice Praha-Šeberov Blansko Ostrava-město Praha-Kunratice Praha-Dubeč Praha-východ Praha 18 Praha-Březiněves Domažlice Mladá Boleslav Frýdek-Místek Prachatice Praha 6 Praha 16 Opava Praha-Lysolaje Olomouc Hodonín Praha-západ Trutnov Sokolov Praha-Troja Strakonice Česká Lípa Praha 22 Jablonec nad Nisou Cheb Jeseník Nymburk Příbram Kroměříž Praha 17 Tábor Teplice Prostějov Praha-Libuš Vsetín Praha 12 Přerov Ústí nad Labem Hlavní město Praha Nový Jičín Praha 20 Praha 1 Svitavy Praha-Nebušice Praha-Přední Kopanina Praha-Řeporyje Praha-Běchovice Praha-Lipence Plzeň-jih Praha-Lochkov Kolín České Budějovice Praha 15 Praha-Suchdol Rakovník Brno-město Praha-Velká Chuchle Praha-Zbraslav Praha 11 Karlovy Vary Praha 8 Most Praha-Újezd Jičín Písek Hradec Králové Břeclav Liberec Rychnov nad Kněžnou Semily Praha-Dolní Chabry Chrudim Uherské Hradiště Žďár nad Sázavou Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bruntál

Levná dlažba Bruntál

Dlažba Bruntál

Zámkové dlažby Bruntál

Zámkové betonové dlažby Bruntál

Zámková dlažba Bruntál

Betonové dlažby Bruntál

Betonová dlažba Bruntál

Zdící prvky Bruntál

Dlažby II jakosti Bruntál

Dlažba II jakosti Bruntál

Plošné dlažby Bruntál