„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bruntál

Nové produkty Bruntál

Dlažby a obrubníky Bruntál

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bruntál

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bruntál

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bruntál

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bruntál

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bruntál, Levná dlažba Bruntál, Dlažba Bruntál, Zámkové dlažby Bruntál, Zámkové dlažba Bruntál, Betonové dlažby Bruntál, Betonová dlažba Bruntál, Zdící prvky Bruntál, Dlažby II jakosti Bruntál, Dlažba II jakosti Bruntál, Plošné dlažby Bruntál, Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Žďár nad Sázavou Plzeň-sever Teplice Most Praha-východ Český Krumlov Svitavy Děčín Praha-Klánovice Praha-Velká Chuchle Karviná Jablonec nad Nisou Praha-Čakovice Praha-Šeberov Praha-západ Jeseník Praha-Křeslice Praha 22 Sokolov Praha-Běchovice Trutnov Praha-Řeporyje Praha 1 Vyškov Praha-Vinoř Praha-Dolní Chabry Praha 15 Praha-Lipence Praha-Ďáblice Plzeň-město Praha-Libuš Praha-Slivenec Praha-Troja Praha-Dolní Měcholupy Pardubice Chrudim Ústí nad Labem Praha-Královice Hlavní město Praha Praha 9 Vsetín Litoměřice Praha 11 Liberec Praha-Újezd Nový Jičín Kutná Hora Karlovy Vary Břeclav Praha 16 Hradec Králové Beroun Praha 17 Brno-venkov Praha 8 Praha-Kolovraty Louny Praha 4 Semily Praha 19 Ústí nad Orlicí Brno-město Praha-Lochkov Praha-Dubeč Praha 12 Česká Lípa Cheb Kroměříž Praha 21 Strakonice Bruntál Praha-Suchdol Chomutov Třebíč Klatovy Blansko Praha 14 Uherské Hradiště Praha 5 Praha-Nedvězí Praha 13 Plzeň-jih Praha-Přední Kopanina Písek Rakovník Praha 2 Rokycany Jičín Praha-Štěrboholy Praha-Březiněves Praha-Petrovice Praha 6 Praha 7 Hodonín Praha-Kunratice Praha-Koloděje Prostějov Prachatice Mladá Boleslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bruntál

Levná dlažba Bruntál

Dlažba Bruntál

Zámkové dlažby Bruntál

Zámkové betonové dlažby Bruntál

Zámková dlažba Bruntál

Betonové dlažby Bruntál

Betonová dlažba Bruntál

Zdící prvky Bruntál

Dlažby II jakosti Bruntál

Dlažba II jakosti Bruntál

Plošné dlažby Bruntál