„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bruntál

Nové produkty Bruntál

Dlažby a obrubníky Bruntál

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bruntál

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bruntál

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bruntál

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bruntál

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bruntál, Levná dlažba Bruntál, Dlažba Bruntál, Zámkové dlažby Bruntál, Zámkové dlažba Bruntál, Betonové dlažby Bruntál, Betonová dlažba Bruntál, Zdící prvky Bruntál, Dlažby II jakosti Bruntál, Dlažba II jakosti Bruntál, Plošné dlažby Bruntál, Plošná dlažba


Další města:

Jeseník Břeclav Praha-Křeslice Semily Praha-Zličín Pardubice Praha-Dolní Počernice Cheb Sokolov Louny Praha 8 Blansko Praha 10 Jihlava Praha 2 Příbram Praha-východ Chomutov Praha-Kunratice Praha 6 Kladno Opava Bruntál Praha 13 Praha 5 Náchod Praha-Nedvězí Jindřichův Hradec Praha-Satalice Praha 20 Praha 14 Praha-Šeberov Prachatice Jablonec nad Nisou Praha-Běchovice Rychnov nad Kněžnou Svitavy Nymburk Beroun Karlovy Vary Praha-Zbraslav Pelhřimov Praha 7 Praha 17 Ostrava-město Praha-Štěrboholy Hradec Králové Praha 1 Domažlice Vsetín Český Krumlov Kroměříž Praha-Velká Chuchle Praha 11 Liberec Žďár nad Sázavou Praha-Petrovice Praha 3 Plzeň-sever Praha 9 Praha-Vinoř Frýdek-Místek Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lochkov Rokycany Praha-Řeporyje Jičín Praha-Nebušice Trutnov Česká Lípa Praha-Čakovice Rakovník Brno-venkov Znojmo Havlíčkův Brod Praha-Klánovice Praha-Lipence Teplice Vyškov Hlavní město Praha Praha-Březiněves Praha-Královice Praha-Suchdol Praha-Slivenec Uherské Hradiště Děčín Zlín Ústí nad Orlicí Praha-Koloděje Plzeň-jih Mělník Praha 15 Tachov Tábor Kolín Praha-Kolovraty Praha-Dubeč Benešov České Budějovice Most ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bruntál

Levná dlažba Bruntál

Dlažba Bruntál

Zámkové dlažby Bruntál

Zámkové betonové dlažby Bruntál

Zámková dlažba Bruntál

Betonové dlažby Bruntál

Betonová dlažba Bruntál

Zdící prvky Bruntál

Dlažby II jakosti Bruntál

Dlažba II jakosti Bruntál

Plošné dlažby Bruntál