„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bruntál

Nové produkty Bruntál

Dlažby a obrubníky Bruntál

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bruntál

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bruntál

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bruntál

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bruntál

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bruntál, Levná dlažba Bruntál, Dlažba Bruntál, Zámkové dlažby Bruntál, Zámkové dlažba Bruntál, Betonové dlažby Bruntál, Betonová dlažba Bruntál, Zdící prvky Bruntál, Dlažby II jakosti Bruntál, Dlažba II jakosti Bruntál, Plošné dlažby Bruntál, Plošná dlažba


Další města:

Liberec Praha-Dubeč Písek Vyškov Praha-Běchovice Ústí nad Orlicí Praha 16 Praha 5 Svitavy Tachov Praha 10 Plzeň-město Praha-Petrovice Litoměřice Praha 17 Praha-Čakovice Praha-Nebušice Praha 3 Praha-Libuš Praha-Královice Příbram Hradec Králové Praha-Slivenec Praha-Zličín Ostrava-město Hlavní město Praha Pelhřimov Praha 7 Prostějov Praha 21 Most Praha-Lysolaje Praha-Kunratice Tábor Vsetín Praha 18 Rakovník Znojmo Jindřichův Hradec Strakonice Olomouc Jeseník Praha-Křeslice Mělník Havlíčkův Brod Karviná Přerov Klatovy Frýdek-Místek Praha-Šeberov Uherské Hradiště Praha-Ďáblice Teplice Praha 15 Rychnov nad Kněžnou Praha 11 Sokolov Praha-Kolovraty Rokycany Praha-východ Praha-Újezd Praha-Troja Praha 9 Zlín Beroun Praha 22 Karlovy Vary Plzeň-sever Brno-venkov Praha-Satalice Praha-Řeporyje České Budějovice Nymburk Jičín Praha 13 Nový Jičín Prachatice Chomutov Praha-Dolní Chabry Semily Praha-západ Pardubice Praha 14 Kutná Hora Český Krumlov Žďár nad Sázavou Kolín Praha 6 Břeclav Kladno Praha-Březiněves Mladá Boleslav Louny Praha-Zbraslav Třebíč Šumperk Benešov Ústí nad Labem Praha 12 Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bruntál

Levná dlažba Bruntál

Dlažba Bruntál

Zámkové dlažby Bruntál

Zámkové betonové dlažby Bruntál

Zámková dlažba Bruntál

Betonové dlažby Bruntál

Betonová dlažba Bruntál

Zdící prvky Bruntál

Dlažby II jakosti Bruntál

Dlažba II jakosti Bruntál

Plošné dlažby Bruntál