„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bruntál

Nové produkty Bruntál

Dlažby a obrubníky Bruntál

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bruntál

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bruntál

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bruntál

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bruntál

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bruntál, Levná dlažba Bruntál, Dlažba Bruntál, Zámkové dlažby Bruntál, Zámkové dlažba Bruntál, Betonové dlažby Bruntál, Betonová dlažba Bruntál, Zdící prvky Bruntál, Dlažby II jakosti Bruntál, Dlažba II jakosti Bruntál, Plošné dlažby Bruntál, Plošná dlažba


Další města:

Mělník Rakovník Frýdek-Místek Praha 6 Praha-Kolovraty Hlavní město Praha Praha 14 Praha-západ Plzeň-sever České Budějovice Karviná Praha-Čakovice Praha-Březiněves Praha 18 Praha-Dubeč Praha-Křeslice Praha-Satalice Kroměříž Praha-Zličín Louny Praha 5 Šumperk Kolín Praha-východ Praha-Ďáblice Cheb Praha-Koloděje Klatovy Kladno Praha 4 Praha-Řeporyje Praha-Lochkov Tachov Praha 22 Praha-Štěrboholy Brno-venkov Jablonec nad Nisou Uherské Hradiště Plzeň-jih Praha 16 Havlíčkův Brod Praha-Klánovice Bruntál Praha-Lysolaje Ostrava-město Praha-Velká Chuchle Praha 19 Domažlice Břeclav Náchod Semily Praha 2 Praha 11 Praha 21 Praha 17 Děčín Plzeň-město Praha-Běchovice Beroun Praha-Dolní Počernice Přerov Znojmo Strakonice Ústí nad Labem Praha-Benice Česká Lípa Zlín Brno-město Praha-Suchdol Tábor Nový Jičín Vsetín Most Svitavy Chomutov Chrudim Liberec Praha 13 Praha-Troja Praha 1 Praha 12 Praha-Šeberov Pelhřimov Praha 9 Rychnov nad Kněžnou Praha-Lipence Mladá Boleslav Písek Jihlava Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Chabry Praha-Královice Žďár nad Sázavou Olomouc Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice Jeseník Jičín Praha-Zbraslav Pardubice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bruntál

Levná dlažba Bruntál

Dlažba Bruntál

Zámkové dlažby Bruntál

Zámkové betonové dlažby Bruntál

Zámková dlažba Bruntál

Betonové dlažby Bruntál

Betonová dlažba Bruntál

Zdící prvky Bruntál

Dlažby II jakosti Bruntál

Dlažba II jakosti Bruntál

Plošné dlažby Bruntál