„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Bruntál

Nové produkty Bruntál

Dlažby a obrubníky Bruntál

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Bruntál

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Bruntál

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Bruntál

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Bruntál

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Bruntál, Levná dlažba Bruntál, Dlažba Bruntál, Zámkové dlažby Bruntál, Zámkové dlažba Bruntál, Betonové dlažby Bruntál, Betonová dlažba Bruntál, Zdící prvky Bruntál, Dlažby II jakosti Bruntál, Dlažba II jakosti Bruntál, Plošné dlažby Bruntál, Plošná dlažba


Další města:

Tábor Prostějov Praha-Suchdol Náchod Praha-Lipence Praha 2 Mělník Praha-Běchovice Rokycany Chrudim Jihlava Praha-Koloděje Písek Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice Svitavy Plzeň-jih Praha 11 Děčín Sokolov Rychnov nad Kněžnou Praha 4 Praha-Šeberov Rakovník Praha-Vinoř Brno-město Kroměříž Brno-venkov Praha-západ Trutnov Břeclav Praha-Troja Litoměřice Klatovy Praha 19 Karlovy Vary Praha-Dolní Počernice Domažlice Příbram Plzeň-sever Praha-východ Nymburk Praha-Královice Praha-Slivenec Praha-Nebušice Vyškov Kolín Hlavní město Praha Beroun Chomutov Opava Praha 7 Praha-Zličín Kutná Hora Praha 3 České Budějovice Praha 17 Praha 5 Přerov Jeseník Jindřichův Hradec Praha-Libuš Pardubice Cheb Praha 16 Praha-Březiněves Praha 13 Praha 14 Praha-Kolovraty Frýdek-Místek Praha-Satalice Praha 21 Ústí nad Orlicí Česká Lípa Praha-Benice Olomouc Praha 20 Hodonín Karviná Ostrava-město Praha 10 Strakonice Nový Jičín Praha-Zbraslav Znojmo Mladá Boleslav Praha-Klánovice Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Třebíč Plzeň-město Praha-Dubeč Bruntál Praha-Ďáblice Ústí nad Labem Praha 18 Tachov Louny Pelhřimov Praha-Štěrboholy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Bruntál

Levná dlažba Bruntál

Dlažba Bruntál

Zámkové dlažby Bruntál

Zámkové betonové dlažby Bruntál

Zámková dlažba Bruntál

Betonové dlažby Bruntál

Betonová dlažba Bruntál

Zdící prvky Bruntál

Dlažby II jakosti Bruntál

Dlažba II jakosti Bruntál

Plošné dlažby Bruntál