„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Frýdek-Místek Praha-Dolní Chabry Ústí nad Labem Česká Lípa Blansko Praha-Kolovraty Praha-Nedvězí Břeclav Praha 5 Zlín Praha-Dubeč Ústí nad Orlicí Praha-východ Praha-Klánovice Praha-Řeporyje Šumperk Prachatice Pelhřimov Kroměříž Kladno Příbram Praha-Vinoř Praha 16 Olomouc Praha 7 České Budějovice Přerov Rokycany Vsetín Brno-venkov Praha 13 Strakonice Třebíč Praha 3 Chrudim Praha-Újezd Teplice Praha-Koloděje Mělník Praha-západ Brno-město Plzeň-město Praha 20 Svitavy Karlovy Vary Kolín Praha-Lochkov Louny Klatovy Praha 18 Trutnov Praha-Královice Semily Praha-Lipence Havlíčkův Brod Vyškov Praha 10 Praha-Slivenec Praha 22 Nymburk Český Krumlov Praha 8 Žďár nad Sázavou Liberec Praha 6 Děčín Praha-Lysolaje Praha-Nebušice Hlavní město Praha Cheb Praha-Čakovice Praha-Libuš Hradec Králové Praha-Štěrboholy Praha-Satalice Jablonec nad Nisou Uherské Hradiště Karviná Praha-Suchdol Praha 15 Praha 2 Beroun Kutná Hora Prostějov Praha 11 Praha-Běchovice Náchod Ostrava-město Praha 14 Jeseník Nový Jičín Litoměřice Praha-Šeberov Praha 21 Praha-Přední Kopanina Benešov Znojmo Rychnov nad Kněžnou Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby