„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha 14 Praha-Velká Chuchle Praha-Přední Kopanina Domažlice Praha-Kunratice Hlavní město Praha Praha-západ Cheb Praha-Štěrboholy Praha-Šeberov Sokolov Praha 9 Praha-Troja Praha-východ Náchod Praha-Nedvězí Olomouc Opava Ústí nad Labem Chrudim Kladno Hodonín Kroměříž Karlovy Vary Jablonec nad Nisou Praha 18 Blansko Plzeň-město Praha 2 Hradec Králové Praha-Koloděje Praha-Újezd Praha-Vinoř Plzeň-sever Praha-Zbraslav Liberec Praha 12 Prostějov Chomutov Přerov Praha-Kolovraty Praha-Satalice Praha-Nebušice Praha 21 Praha 19 Rychnov nad Kněžnou Most Nový Jičín Praha 16 Frýdek-Místek Šumperk Praha-Suchdol Brno-venkov Prachatice Praha 7 Praha-Petrovice Vsetín Praha-Čakovice Praha-Lipence Praha-Dolní Chabry Praha-Benice Brno-město Beroun Kolín Praha 8 Mladá Boleslav Mělník Praha 10 Nymburk Praha-Libuš Teplice Litoměřice Jihlava Louny Praha-Dubeč Praha-Lysolaje Český Krumlov Praha-Křeslice Jindřichův Hradec Příbram Jeseník Svitavy Praha 11 Praha-Ďáblice Benešov Zlín Praha-Březiněves Pelhřimov Pardubice Praha 6 Havlíčkův Brod Trutnov Tachov Znojmo Praha-Zličín Semily Praha 1 Praha-Dolní Měcholupy Praha 15 Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby