„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Olomouc Benešov Praha 8 Praha 20 Praha-Štěrboholy Plzeň-město Praha 14 Kroměříž Rokycany Havlíčkův Brod Praha-Zličín Sokolov Rychnov nad Kněžnou Brno-město Praha 10 Břeclav Praha-Čakovice Karviná Zlín Znojmo Praha-Dolní Měcholupy Chrudim Praha-Újezd Klatovy Nymburk Praha-Řeporyje Písek Bruntál Hradec Králové Děčín Praha 22 Pelhřimov Praha-Březiněves Praha-Suchdol Praha-Lipence Praha-Satalice Praha-Přední Kopanina Praha 18 Trutnov Praha-Troja Brno-venkov Praha-Kunratice Louny Plzeň-sever Praha 17 Domažlice Praha-Vinoř Praha 19 Praha-Klánovice Chomutov Nový Jičín Litoměřice Kolín Liberec Praha-Šeberov České Budějovice Praha 11 Praha 4 Praha 12 Praha 3 Kutná Hora Tachov Jindřichův Hradec Jeseník Praha-Libuš Ústí nad Labem Most Tábor Svitavy Frýdek-Místek Plzeň-jih Praha-Dubeč Blansko Praha-Běchovice Praha-Nedvězí Strakonice Jablonec nad Nisou Praha-Slivenec Rakovník Praha-Zbraslav Praha 5 Vsetín Šumperk Praha-Dolní Chabry Mělník Praha-východ Český Krumlov Praha-Křeslice Cheb Mladá Boleslav Náchod Vyškov Praha-Lysolaje Prachatice Praha 16 Kladno Semily Ostrava-město Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby