„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha-Běchovice Plzeň-město Prostějov Český Krumlov Praha 9 Praha 8 Chomutov Rakovník Náchod Cheb Kroměříž Opava Jablonec nad Nisou Znojmo Česká Lípa Jičín Plzeň-jih Olomouc Příbram Strakonice Frýdek-Místek Praha 18 Praha-Dubeč Praha 20 Praha 14 Ústí nad Labem Písek Benešov Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Prachatice Praha 17 Trutnov Pelhřimov Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Hradec Králové Praha 5 Brno-město Praha-Řeporyje Praha-západ Havlíčkův Brod Praha 16 Přerov Praha 11 Semily Praha 10 Praha-Troja Praha-Nebušice Blansko Litoměřice Praha 22 Praha-Lysolaje Praha 1 Pardubice Praha-Lipence Vsetín Vyškov Tábor Praha-Zbraslav Praha-Vinoř Praha-Čakovice Kutná Hora Jihlava Praha 6 Praha-Libuš Šumperk Kladno Praha-Újezd Praha-Nedvězí Praha-Lochkov Sokolov Praha 3 Hodonín Žďár nad Sázavou Praha-Petrovice České Budějovice Praha-Kolovraty Praha 4 Praha 12 Brno-venkov Karlovy Vary Praha-Suchdol Praha-Velká Chuchle Praha-Klánovice Praha-Ďáblice Bruntál Praha-Dolní Měcholupy Svitavy Praha 2 Teplice Domažlice Nymburk Ostrava-město Hlavní město Praha Praha-Štěrboholy Praha-Koloděje Praha-Šeberov Praha-Kunratice Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby