„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha 17 Praha 8 Beroun Praha-Dolní Počernice Karlovy Vary Praha-Petrovice Praha 18 Praha-Přední Kopanina Zlín Praha-Libuš Praha-Vinoř Praha 11 Praha 4 Náchod Frýdek-Místek Tábor Opava Mělník Praha-Dolní Měcholupy Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Nový Jičín Praha-Řeporyje Semily Praha-Šeberov Ústí nad Orlicí Třebíč Strakonice Klatovy Praha-Troja Nymburk Praha-Koloděje Příbram Liberec Praha-Dolní Chabry Kutná Hora Praha 16 Mladá Boleslav Jeseník Praha-Velká Chuchle Plzeň-město Praha-Suchdol Praha-Lysolaje Benešov Přerov Praha 1 Praha 22 Ústí nad Labem Sokolov Praha 21 Chomutov Praha 19 Jablonec nad Nisou Praha-Nedvězí Svitavy Rokycany Praha-Ďáblice Praha-Křeslice Praha-Běchovice Brno-město Znojmo České Budějovice Teplice Kolín Hlavní město Praha Praha-Kunratice Bruntál Praha 20 Praha-Dubeč Blansko Trutnov Kladno Uherské Hradiště Praha-západ Praha-Klánovice Pardubice Praha-Zbraslav Hradec Králové Písek Praha-Zličín Praha-východ Praha 10 Praha 3 Louny Praha-Čakovice Praha-Lochkov Praha-Benice Litoměřice Jihlava Praha-Nebušice Praha 13 Most Praha 7 Cheb Praha 2 Šumperk Vsetín Prachatice Břeclav Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby