„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Jičín Praha-Libuš Praha 16 Karlovy Vary Praha-Čakovice Praha-Běchovice Praha-Ďáblice Hradec Králové Žďár nad Sázavou Přerov Zlín Praha 8 Karviná Mělník Jindřichův Hradec Liberec Praha 21 Praha-Vinoř Plzeň-jih Havlíčkův Brod Praha-Štěrboholy Praha-Troja Blansko Kolín Nový Jičín Tachov Praha-Koloděje Praha-Kunratice Praha-Petrovice Praha-Nedvězí Praha-Dolní Chabry Strakonice Teplice Praha-Šeberov Chomutov Kroměříž Praha-Velká Chuchle Praha 14 Praha 5 Chrudim Praha 22 Litoměřice Praha-Královice Praha 10 Praha-Nebušice Praha 17 Brno-venkov Kutná Hora Praha 18 Písek Praha-Benice Prachatice Olomouc Praha-Slivenec Praha-Újezd Praha-Zličín Opava Ústí nad Labem Pelhřimov Praha-Řeporyje Příbram Třebíč Praha-Přední Kopanina Plzeň-sever Praha-Březiněves Praha 13 České Budějovice Ostrava-město Tábor Jablonec nad Nisou Vyškov Praha-Lochkov Praha-Dolní Počernice Jeseník Trutnov Praha 20 Sokolov Klatovy Praha-Lipence Frýdek-Místek Praha 6 Praha 4 Ústí nad Orlicí Louny Praha 12 Prostějov Hlavní město Praha Rokycany Náchod Praha-Suchdol Břeclav Praha 9 Mladá Boleslav Beroun Uherské Hradiště Praha-Satalice Český Krumlov Praha-Lysolaje Rychnov nad Kněžnou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby