„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Praha-Kolovraty Rychnov nad Kněžnou Plzeň-jih Praha-Řeporyje Praha-Lipence Beroun Plzeň-sever Vsetín Praha-Lysolaje Praha-Dolní Počernice Praha-Újezd Praha-Dolní Chabry Most Louny Blansko Praha-Petrovice Rakovník Praha 1 Brno-venkov Praha 22 Praha-Štěrboholy Praha-Koloděje Tábor Semily Kroměříž Nový Jičín Praha-Čakovice Litoměřice Třebíč Praha 21 Praha 3 Jablonec nad Nisou Hodonín Sokolov Prostějov Praha 7 Praha-Vinoř Příbram Písek Praha-Křeslice Praha-Dolní Měcholupy Benešov Praha 6 Praha-Velká Chuchle České Budějovice Praha-Kunratice Praha-Zbraslav Praha-Šeberov Praha 8 Klatovy Praha 15 Rokycany Praha 10 Praha 16 Praha 11 Teplice Česká Lípa Český Krumlov Svitavy Vyškov Žďár nad Sázavou Praha 4 Havlíčkův Brod Opava Hlavní město Praha Praha-Přední Kopanina Šumperk Ústí nad Labem Kladno Praha-východ Praha 13 Chrudim Jičín Kolín Strakonice Praha-Dubeč Praha-Klánovice Liberec Praha 20 Plzeň-město Náchod Mělník Praha-Slivenec Karviná Praha 18 Praha-Královice Ústí nad Orlicí Praha-Nedvězí Praha-Březiněves Tachov Praha-Troja Praha-Ďáblice Nymburk Praha-Běchovice Praha 5 Praha 17 Břeclav Praha-Satalice Bruntál ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby