„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Český Krumlov Praha-Lochkov Chrudim Praha 22 Liberec Pelhřimov Mladá Boleslav Domažlice Prachatice Teplice Praha 20 Praha 13 Praha-Satalice Sokolov Praha-Šeberov Praha-Křeslice Hradec Králové Nový Jičín Semily Znojmo Praha 11 Praha-Vinoř Praha-Dolní Chabry Rychnov nad Kněžnou Praha-Kunratice Praha-Velká Chuchle Praha-západ Brno-město Plzeň-město Vyškov Praha 18 Praha-Zbraslav Most Praha 3 Jičín Zlín Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Měcholupy Praha 1 Ostrava-město Praha 7 Kolín Tachov Plzeň-sever Kladno Praha-Slivenec Jihlava Jablonec nad Nisou Litoměřice Plzeň-jih Praha-východ Praha-Libuš Karviná Praha 15 Praha-Dubeč Praha-Čakovice Praha-Běchovice Praha-Suchdol Praha-Lipence Praha-Petrovice Praha-Koloděje Chomutov Jeseník Praha 17 Praha-Ďáblice Praha 9 Kroměříž Prostějov Nymburk Praha 19 Trutnov Jindřichův Hradec Praha-Klánovice Praha-Zličín Praha-Újezd Tábor Blansko Písek Praha 6 Praha 10 Přerov Ústí nad Orlicí Klatovy Děčín Praha-Benice Třebíč České Budějovice Vsetín Praha-Kolovraty Olomouc Praha 21 Praha 8 Pardubice Břeclav Praha-Řeporyje Rokycany Praha 16 Praha 14 Šumperk Uherské Hradiště ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby