„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Chomutov

Nové produkty Chomutov

Dlažby a obrubníky Chomutov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Chomutov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Chomutov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Chomutov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Chomutov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Chomutov, Levná dlažba Chomutov, Dlažba Chomutov, Zámkové dlažby Chomutov, Zámkové dlažba Chomutov, Betonové dlažby Chomutov, Betonová dlažba Chomutov, Zdící prvky Chomutov, Dlažby II jakosti Chomutov, Dlažba II jakosti Chomutov, Plošné dlažby Chomutov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 21 Děčín Strakonice Praha-Běchovice Prostějov Teplice Náchod České Budějovice Olomouc Praha-Lipence Trutnov Praha 3 Praha-Královice Cheb Praha-Vinoř Praha-Zbraslav Praha-Březiněves Ústí nad Labem Chomutov Plzeň-jih Praha 12 Beroun Příbram Praha-západ Havlíčkův Brod Jindřichův Hradec Kolín Praha-Ďáblice Vsetín Praha 22 Jablonec nad Nisou Praha 2 Blansko Praha-Slivenec Přerov Praha-Zličín Uherské Hradiště Pardubice Hlavní město Praha Zlín Praha 13 Plzeň-sever Hodonín Jihlava Praha-Šeberov Jeseník Český Krumlov Kutná Hora Hradec Králové Praha-východ Klatovy Znojmo Nový Jičín Praha-Nebušice Praha 5 Brno-město Žďár nad Sázavou Mělník Praha-Lysolaje Kroměříž Praha-Koloděje Praha 19 Kladno Karviná Praha-Klánovice Česká Lípa Praha-Křeslice Nymburk Třebíč Praha 10 Louny Liberec Praha-Řeporyje Praha-Velká Chuchle Praha 17 Praha 11 Ústí nad Orlicí Praha-Lochkov Šumperk Prachatice Praha-Satalice Jičín Rychnov nad Kněžnou Praha 18 Praha-Nedvězí Praha 6 Písek Benešov Frýdek-Místek Praha-Libuš Praha-Suchdol Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Praha-Benice Praha 16 Praha-Kolovraty Tachov Praha 8 Praha 4 Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Chomutov

Levná dlažba Chomutov

Dlažba Chomutov

Zámkové dlažby Chomutov

Zámkové betonové dlažby Chomutov

Zámková dlažba Chomutov

Betonové dlažby Chomutov

Betonová dlažba Chomutov

Zdící prvky Chomutov

Dlažby II jakosti Chomutov

Dlažba II jakosti Chomutov

Plošné dlažby Chomutov