„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Chomutov

Nové produkty Chomutov

Dlažby a obrubníky Chomutov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Chomutov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Chomutov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Chomutov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Chomutov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Chomutov, Levná dlažba Chomutov, Dlažba Chomutov, Zámkové dlažby Chomutov, Zámkové dlažba Chomutov, Betonové dlažby Chomutov, Betonová dlažba Chomutov, Zdící prvky Chomutov, Dlažby II jakosti Chomutov, Dlažba II jakosti Chomutov, Plošné dlažby Chomutov, Plošná dlažba


Další města:

Kolín Šumperk Pelhřimov Praha-Královice Praha-Koloděje Břeclav Praha-Lipence Praha-Dolní Chabry Praha-Újezd Znojmo Praha 20 Kutná Hora Praha-Benice Příbram Praha-Lysolaje Frýdek-Místek Svitavy Mladá Boleslav Uherské Hradiště Praha 19 Česká Lípa Žďár nad Sázavou Praha-Libuš Jihlava Praha-Křeslice Praha 14 Klatovy Praha-Slivenec Mělník Praha 7 Praha-Zličín Praha 22 Praha-Dolní Počernice Praha 10 Nový Jičín Praha-Nedvězí Olomouc Vsetín Louny Sokolov Praha 2 Hodonín Benešov Praha-Vinoř Pardubice Havlíčkův Brod České Budějovice Teplice Praha 8 Brno-město Praha-Běchovice Blansko Praha-Šeberov Zlín Český Krumlov Praha-Březiněves Praha-Štěrboholy Nymburk Karviná Chomutov Praha 16 Praha 13 Chrudim Brno-venkov Praha-Zbraslav Opava Plzeň-sever Tachov Praha-Ďáblice Ústí nad Labem Plzeň-město Domažlice Praha-Satalice Liberec Praha 4 Praha 1 Praha 21 Beroun Praha-Nebušice Hradec Králové Jablonec nad Nisou Přerov Tábor Plzeň-jih Strakonice Hlavní město Praha Semily Praha 17 Jindřichův Hradec Praha 12 Praha-Kolovraty Praha-Lochkov Prachatice Praha-východ Rakovník Praha-Velká Chuchle Praha-Přední Kopanina Karlovy Vary Praha-Řeporyje Praha-Čakovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Chomutov

Levná dlažba Chomutov

Dlažba Chomutov

Zámkové dlažby Chomutov

Zámkové betonové dlažby Chomutov

Zámková dlažba Chomutov

Betonové dlažby Chomutov

Betonová dlažba Chomutov

Zdící prvky Chomutov

Dlažby II jakosti Chomutov

Dlažba II jakosti Chomutov

Plošné dlažby Chomutov