„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Chomutov

Nové produkty Chomutov

Dlažby a obrubníky Chomutov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Chomutov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Chomutov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Chomutov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Chomutov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Chomutov, Levná dlažba Chomutov, Dlažba Chomutov, Zámkové dlažby Chomutov, Zámkové dlažba Chomutov, Betonové dlažby Chomutov, Betonová dlažba Chomutov, Zdící prvky Chomutov, Dlažby II jakosti Chomutov, Dlažba II jakosti Chomutov, Plošné dlažby Chomutov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 15 Praha-Běchovice Český Krumlov Praha-Dolní Chabry Praha 4 Blansko Praha 18 Pardubice Benešov Třebíč Žďár nad Sázavou Praha-Šeberov Praha-Lysolaje Plzeň-sever Praha-Klánovice Kolín Rakovník Praha-Vinoř Brno-město Praha-Čakovice Praha-Nebušice Praha-Benice Praha-Újezd Klatovy Bruntál Mělník Praha 3 Jičín Příbram Litoměřice Plzeň-město Praha 19 Praha 20 Louny Praha-Libuš Praha 21 Plzeň-jih Sokolov Vyškov Praha-Přední Kopanina Praha-Dubeč Praha 17 Praha 6 Nymburk Teplice Praha-Královice Praha-východ Havlíčkův Brod Praha-Řeporyje Břeclav Ústí nad Orlicí Karviná Hodonín Praha 14 Tábor Praha-Kolovraty Karlovy Vary Praha-Nedvězí Vsetín Beroun Praha-Slivenec Strakonice Nový Jičín Praha-Suchdol Praha-Ďáblice Praha 12 Jeseník Praha-Dolní Počernice Náchod Praha-Koloděje Jindřichův Hradec Brno-venkov Praha-Křeslice Praha 7 Praha 22 Děčín Prachatice Ústí nad Labem Praha-západ Praha-Troja Písek Česká Lípa Trutnov Mladá Boleslav Zlín Praha 5 Svitavy Jihlava Chrudim Praha-Petrovice Praha-Březiněves Praha-Dolní Měcholupy Opava Prostějov Znojmo Rychnov nad Kněžnou Praha-Lochkov Ostrava-město Kroměříž Semily ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Chomutov

Levná dlažba Chomutov

Dlažba Chomutov

Zámkové dlažby Chomutov

Zámkové betonové dlažby Chomutov

Zámková dlažba Chomutov

Betonové dlažby Chomutov

Betonová dlažba Chomutov

Zdící prvky Chomutov

Dlažby II jakosti Chomutov

Dlažba II jakosti Chomutov

Plošné dlažby Chomutov