„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Chomutov

Nové produkty Chomutov

Dlažby a obrubníky Chomutov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Chomutov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Chomutov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Chomutov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Chomutov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Chomutov, Levná dlažba Chomutov, Dlažba Chomutov, Zámkové dlažby Chomutov, Zámkové dlažba Chomutov, Betonové dlažby Chomutov, Betonová dlažba Chomutov, Zdící prvky Chomutov, Dlažby II jakosti Chomutov, Dlažba II jakosti Chomutov, Plošné dlažby Chomutov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 1 Praha 3 Praha 16 Praha-Štěrboholy Praha-Troja Praha-Lochkov Teplice Praha 7 Praha-Ďáblice Praha-Dolní Počernice Nový Jičín Chomutov Česká Lípa Rychnov nad Kněžnou Jablonec nad Nisou Praha-Újezd Prostějov Most Praha-západ Beroun Karlovy Vary Praha 5 Praha 19 Praha-Klánovice Praha 11 Kladno Praha-východ Český Krumlov Havlíčkův Brod Strakonice Praha 21 Tachov Děčín Trutnov Jindřichův Hradec Praha 2 Frýdek-Místek Praha-Běchovice Ústí nad Orlicí Praha-Lysolaje Praha-Lipence Jeseník Hradec Králové Praha 6 Cheb Kolín Benešov Vyškov Praha-Řeporyje Praha-Čakovice Praha-Benice Bruntál Sokolov Litoměřice Praha-Satalice Praha-Nebušice Břeclav Praha-Královice Praha 8 Praha-Dolní Chabry České Budějovice Praha 17 Rokycany Praha-Velká Chuchle Zlín Kroměříž Praha-Koloděje Písek Brno-město Ostrava-město Praha-Dubeč Praha 12 Praha-Petrovice Semily Praha 15 Hodonín Znojmo Mladá Boleslav Blansko Olomouc Nymburk Praha 14 Praha-Křeslice Plzeň-sever Praha-Zbraslav Plzeň-jih Šumperk Rakovník Praha-Dolní Měcholupy Jihlava Pelhřimov Praha 9 Praha-Šeberov Přerov Pardubice Praha 22 Třebíč Praha-Kolovraty Příbram Praha-Přední Kopanina ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Chomutov

Levná dlažba Chomutov

Dlažba Chomutov

Zámkové dlažby Chomutov

Zámkové betonové dlažby Chomutov

Zámková dlažba Chomutov

Betonové dlažby Chomutov

Betonová dlažba Chomutov

Zdící prvky Chomutov

Dlažby II jakosti Chomutov

Dlažba II jakosti Chomutov

Plošné dlažby Chomutov