„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Chomutov

Nové produkty Chomutov

Dlažby a obrubníky Chomutov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Chomutov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Chomutov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Chomutov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Chomutov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Chomutov, Levná dlažba Chomutov, Dlažba Chomutov, Zámkové dlažby Chomutov, Zámkové dlažba Chomutov, Betonové dlažby Chomutov, Betonová dlažba Chomutov, Zdící prvky Chomutov, Dlažby II jakosti Chomutov, Dlažba II jakosti Chomutov, Plošné dlažby Chomutov, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Praha-Křeslice Praha 13 Praha 18 Praha-Petrovice Děčín Třebíč Strakonice Brno-venkov Sokolov Zlín Praha-Běchovice Praha-Libuš Český Krumlov Praha-Slivenec Praha 1 Litoměřice Praha 21 Praha 5 Benešov Plzeň-město Praha 8 Rokycany Praha-Velká Chuchle Jindřichův Hradec Jihlava Praha-Troja Znojmo Praha-Štěrboholy Bruntál Praha-Zličín Praha-Kunratice Praha-Benice Praha-Dolní Měcholupy Vsetín Kladno Tachov Praha-západ Praha-Dolní Počernice Mělník Praha-Šeberov Praha 14 Jeseník Praha-Lochkov Praha-Zbraslav Hlavní město Praha Praha 20 Ostrava-město Praha 3 Praha-Újezd Ústí nad Labem Svitavy Praha 15 Praha-Lysolaje Pardubice Most Opava Praha-Přední Kopanina Břeclav České Budějovice Šumperk Praha 6 Praha 4 Kutná Hora Praha 2 Domažlice Liberec Tábor Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou Praha-Dubeč Praha 11 Cheb Plzeň-sever Praha-východ Semily Praha-Kolovraty Chomutov Praha-Nedvězí Praha 10 Příbram Louny Trutnov Praha-Satalice Praha-Koloděje Uherské Hradiště Nymburk Havlíčkův Brod Prachatice Pelhřimov Praha-Dolní Chabry Přerov Blansko Prostějov Praha-Ďáblice Teplice Kolín Praha 7 Klatovy Mladá Boleslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Chomutov

Levná dlažba Chomutov

Dlažba Chomutov

Zámkové dlažby Chomutov

Zámkové betonové dlažby Chomutov

Zámková dlažba Chomutov

Betonové dlažby Chomutov

Betonová dlažba Chomutov

Zdící prvky Chomutov

Dlažby II jakosti Chomutov

Dlažba II jakosti Chomutov

Plošné dlažby Chomutov