„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Chomutov

Nové produkty Chomutov

Dlažby a obrubníky Chomutov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Chomutov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Chomutov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Chomutov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Chomutov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Chomutov, Levná dlažba Chomutov, Dlažba Chomutov, Zámkové dlažby Chomutov, Zámkové dlažba Chomutov, Betonové dlažby Chomutov, Betonová dlažba Chomutov, Zdící prvky Chomutov, Dlažby II jakosti Chomutov, Dlažba II jakosti Chomutov, Plošné dlažby Chomutov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Praha-Kolovraty Praha 13 Praha-Dolní Počernice Olomouc Praha-Satalice Strakonice Jeseník Benešov Praha-Lysolaje Tábor Žďár nad Sázavou Přerov Kroměříž Jindřichův Hradec Karlovy Vary Svitavy Český Krumlov Ústí nad Orlicí Blansko Praha-Přední Kopanina Hradec Králové Praha-Nedvězí Opava Děčín Praha 6 Jablonec nad Nisou Praha-Klánovice Praha-Dolní Měcholupy Liberec Praha 22 Praha 10 Plzeň-sever Frýdek-Místek Česká Lípa Praha 20 Nymburk Praha 4 Rakovník Prostějov Sokolov Praha-východ Kolín Rokycany Praha 8 Praha-Dolní Chabry Břeclav Praha 9 Praha-Suchdol Jičín Praha-Čakovice Ústí nad Labem Mladá Boleslav Tachov Praha-Dubeč Bruntál Kladno Uherské Hradiště Praha-Březiněves Praha 15 Praha-Řeporyje Praha-Újezd Praha-Ďáblice Praha-Koloděje Praha 14 Praha-Lochkov Praha 12 Zlín Praha-Královice Chomutov Chrudim Nový Jičín Praha-Kunratice České Budějovice Kutná Hora Třebíč Brno-venkov Most Praha-západ Znojmo Teplice Praha-Zličín Praha-Štěrboholy Klatovy Ostrava-město Praha-Křeslice Praha-Vinoř Praha-Nebušice Vyškov Beroun Cheb Vsetín Šumperk Praha-Slivenec Jihlava Praha-Zbraslav Praha-Petrovice Domažlice Praha 18 Hodonín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Chomutov

Levná dlažba Chomutov

Dlažba Chomutov

Zámkové dlažby Chomutov

Zámkové betonové dlažby Chomutov

Zámková dlažba Chomutov

Betonové dlažby Chomutov

Betonová dlažba Chomutov

Zdící prvky Chomutov

Dlažby II jakosti Chomutov

Dlažba II jakosti Chomutov

Plošné dlažby Chomutov