„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Chomutov

Nové produkty Chomutov

Dlažby a obrubníky Chomutov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Chomutov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Chomutov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Chomutov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Chomutov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Chomutov, Levná dlažba Chomutov, Dlažba Chomutov, Zámkové dlažby Chomutov, Zámkové dlažba Chomutov, Betonové dlažby Chomutov, Betonová dlažba Chomutov, Zdící prvky Chomutov, Dlažby II jakosti Chomutov, Dlažba II jakosti Chomutov, Plošné dlažby Chomutov, Plošná dlažba


Další města:

Karviná Praha 6 Praha-Řeporyje Praha-Čakovice Praha-Klánovice Cheb Jičín Praha 14 České Budějovice Praha-Ďáblice Zlín Praha 12 Praha 18 Praha 3 Praha-Dubeč Příbram Frýdek-Místek Nový Jičín Ústí nad Orlicí Praha 17 Klatovy Praha-Dolní Chabry Česká Lípa Žďár nad Sázavou Praha-Kunratice Bruntál Kutná Hora Plzeň-město Havlíčkův Brod Hlavní město Praha Praha-Běchovice Louny Náchod Praha 16 Jihlava Praha 2 Praha-Suchdol Praha 22 Praha 1 Liberec Sokolov Praha-Kolovraty Opava Prachatice Praha-Troja Chrudim Litoměřice Jeseník Brno-město Praha-Březiněves Mělník Praha-Přední Kopanina Praha-Újezd Semily Ostrava-město Tábor Strakonice Praha-Libuš Praha-Nebušice Praha 21 Praha 10 Benešov Most Praha 9 Praha 11 Třebíč Český Krumlov Beroun Praha-Šeberov Jindřichův Hradec Domažlice Břeclav Praha-východ Praha-Zbraslav Svitavy Praha-Nedvězí Rychnov nad Kněžnou Plzeň-jih Praha-Benice Praha 4 Praha-Slivenec Hradec Králové Chomutov Praha-Petrovice Karlovy Vary Uherské Hradiště Prostějov Praha 20 Praha-Lipence Praha-Dolní Měcholupy Praha 15 Blansko Brno-venkov Praha-západ Praha-Vinoř Znojmo Nymburk Vyškov Kroměříž Pardubice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Chomutov

Levná dlažba Chomutov

Dlažba Chomutov

Zámkové dlažby Chomutov

Zámkové betonové dlažby Chomutov

Zámková dlažba Chomutov

Betonové dlažby Chomutov

Betonová dlažba Chomutov

Zdící prvky Chomutov

Dlažby II jakosti Chomutov

Dlažba II jakosti Chomutov

Plošné dlažby Chomutov