„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Chomutov

Nové produkty Chomutov

Dlažby a obrubníky Chomutov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Chomutov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Chomutov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Chomutov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Chomutov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Chomutov, Levná dlažba Chomutov, Dlažba Chomutov, Zámkové dlažby Chomutov, Zámkové dlažba Chomutov, Betonové dlažby Chomutov, Betonová dlažba Chomutov, Zdící prvky Chomutov, Dlažby II jakosti Chomutov, Dlažba II jakosti Chomutov, Plošné dlažby Chomutov, Plošná dlažba


Další města:

Karviná Bruntál Praha-Suchdol Praha-Vinoř Praha-východ Praha 9 Praha-Libuš Praha-Koloděje Praha-Petrovice Frýdek-Místek Praha 3 Zlín Praha-západ Semily Náchod Litoměřice Prachatice Chomutov Praha-Kunratice Louny Most Praha-Nedvězí Prostějov Praha-Slivenec Praha-Březiněves Břeclav Příbram Kladno Praha 5 Praha 11 Praha-Křeslice Praha 15 Praha-Nebušice Brno-město Praha 8 Mladá Boleslav Praha 12 Jindřichův Hradec Kolín Praha-Čakovice Beroun Praha 1 Hradec Králové Vsetín Jihlava Teplice Praha-Zličín Žďár nad Sázavou Nymburk Praha-Královice Praha-Lysolaje Kutná Hora Znojmo Vyškov Plzeň-město Rakovník Praha-Běchovice Rychnov nad Kněžnou Přerov Nový Jičín Praha 14 Praha-Újezd Praha 20 Praha-Troja Opava Praha 22 Praha-Zbraslav Praha 6 Praha-Kolovraty Praha 2 Praha-Lochkov Praha-Dubeč Třebíč Ústí nad Labem Praha-Šeberov Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Chrudim Kroměříž Cheb Strakonice Blansko Hlavní město Praha Plzeň-jih Praha-Štěrboholy Uherské Hradiště Domažlice Praha 10 Praha 13 Jablonec nad Nisou Olomouc Český Krumlov Praha 19 Praha-Dolní Chabry Benešov Svitavy Hodonín Šumperk Praha-Lipence Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Chomutov

Levná dlažba Chomutov

Dlažba Chomutov

Zámkové dlažby Chomutov

Zámkové betonové dlažby Chomutov

Zámková dlažba Chomutov

Betonové dlažby Chomutov

Betonová dlažba Chomutov

Zdící prvky Chomutov

Dlažby II jakosti Chomutov

Dlažba II jakosti Chomutov

Plošné dlažby Chomutov