„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Chomutov

Nové produkty Chomutov

Dlažby a obrubníky Chomutov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Chomutov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Chomutov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Chomutov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Chomutov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Chomutov, Levná dlažba Chomutov, Dlažba Chomutov, Zámkové dlažby Chomutov, Zámkové dlažba Chomutov, Betonové dlažby Chomutov, Betonová dlažba Chomutov, Zdící prvky Chomutov, Dlažby II jakosti Chomutov, Dlažba II jakosti Chomutov, Plošné dlažby Chomutov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 7 Praha-Lipence Šumperk Praha 3 Plzeň-jih Praha-Šeberov Havlíčkův Brod Praha-Dolní Měcholupy České Budějovice Praha 11 Praha-východ Praha 22 Chrudim Plzeň-sever Praha-Březiněves Praha 6 Praha 19 Rychnov nad Kněžnou Jičín Praha-Čakovice Ústí nad Labem Karviná Praha 12 Rakovník Praha 21 Písek Praha-Zbraslav Praha-Suchdol Praha-Satalice Jihlava Praha 1 Praha-Přední Kopanina Praha-Velká Chuchle Praha-Zličín Pardubice Kladno Praha-Královice Břeclav Praha-Dolní Počernice Nymburk Praha-Nebušice Praha-Libuš Prachatice Hodonín Praha-Slivenec Liberec Olomouc Praha-Ďáblice Most Praha-západ Hlavní město Praha Mělník Tábor Domažlice Pelhřimov Český Krumlov Praha 14 Trutnov Praha-Troja Česká Lípa Praha-Štěrboholy Ostrava-město Praha 17 Rokycany Praha-Dubeč Zlín Benešov Žďár nad Sázavou Kolín Praha 8 Náchod Klatovy Ústí nad Orlicí Vyškov Bruntál Cheb Praha 13 Znojmo Kroměříž Uherské Hradiště Praha-Petrovice Praha-Lysolaje Praha-Řeporyje Praha-Vinoř Teplice Praha-Kolovraty Louny Svitavy Brno-venkov Praha-Dolní Chabry Brno-město Praha 15 Jindřichův Hradec Semily Jablonec nad Nisou Praha-Běchovice Praha-Klánovice Příbram Blansko Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Chomutov

Levná dlažba Chomutov

Dlažba Chomutov

Zámkové dlažby Chomutov

Zámkové betonové dlažby Chomutov

Zámková dlažba Chomutov

Betonové dlažby Chomutov

Betonová dlažba Chomutov

Zdící prvky Chomutov

Dlažby II jakosti Chomutov

Dlažba II jakosti Chomutov

Plošné dlažby Chomutov