„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha 1

Nové produkty Praha 1

Dlažby a obrubníky Praha 1

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha 1

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha 1

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha 1

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha 1

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha 1, Levná dlažba Praha 1, Dlažba Praha 1, Zámkové dlažby Praha 1, Zámkové dlažba Praha 1, Betonové dlažby Praha 1, Betonová dlažba Praha 1, Zdící prvky Praha 1, Dlažby II jakosti Praha 1, Dlažba II jakosti Praha 1, Plošné dlažby Praha 1, Plošná dlažba


Další města:

Kutná Hora Znojmo Praha 19 Praha-Nebušice Praha 16 Praha-Satalice Uherské Hradiště Praha 9 Mladá Boleslav Rakovník Praha-Suchdol Praha-Nedvězí Pelhřimov Nový Jičín Praha-Újezd Praha-Troja Benešov Praha 17 Praha-Řeporyje Prostějov Mělník Sokolov Plzeň-sever Praha-Běchovice Praha-Štěrboholy Břeclav Praha-Velká Chuchle Praha-Přední Kopanina Cheb Přerov Praha-Dolní Chabry Klatovy Blansko Praha 11 Praha 6 České Budějovice Praha 5 Trutnov Havlíčkův Brod Vsetín Praha-Lipence Svitavy Kladno Kolín Praha-Libuš Praha-Petrovice Brno-venkov Hodonín Prachatice Most Praha-Dolní Měcholupy Třebíč Praha 3 Praha 15 Chomutov Teplice Praha-Kunratice Praha 22 Příbram Hlavní město Praha Nymburk Liberec Ústí nad Orlicí Ostrava-město Náchod Olomouc Kroměříž Rokycany Praha-Dubeč Praha-Královice Praha-Koloděje Bruntál Chrudim Praha-Zbraslav Praha-Březiněves Praha 18 Frýdek-Místek Praha 7 Litoměřice Praha-Lochkov Plzeň-město Praha-Zličín Hradec Králové Praha 1 Beroun Praha-Křeslice Plzeň-jih Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Jihlava Praha-Benice Děčín Karlovy Vary Praha 14 Žďár nad Sázavou Praha-Vinoř Praha-Čakovice Praha-Ďáblice Louny Praha 20 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha 1

Levná dlažba Praha 1

Dlažba Praha 1

Zámkové dlažby Praha 1

Zámkové betonové dlažby Praha 1

Zámková dlažba Praha 1

Betonové dlažby Praha 1

Betonová dlažba Praha 1

Zdící prvky Praha 1

Dlažby II jakosti Praha 1

Dlažba II jakosti Praha 1

Plošné dlažby Praha 1