„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha 6

Nové produkty Praha 6

Dlažby a obrubníky Praha 6

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha 6

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha 6

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha 6

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha 6

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha 6, Levná dlažba Praha 6, Dlažba Praha 6, Zámkové dlažby Praha 6, Zámkové dlažba Praha 6, Betonové dlažby Praha 6, Betonová dlažba Praha 6, Zdící prvky Praha 6, Dlažby II jakosti Praha 6, Dlažba II jakosti Praha 6, Plošné dlažby Praha 6, Plošná dlažba


Další města:

Sokolov Praha-Řeporyje Kolín Kutná Hora Praha-Čakovice Praha-Ďáblice České Budějovice Praha-Petrovice Praha-Kunratice Praha-Dubeč Praha 16 Prostějov Praha 19 Pelhřimov Třebíč Praha-Satalice Rokycany Praha 7 Bruntál Beroun Praha-Dolní Chabry Blansko Hradec Králové Most Zlín Karviná Praha 18 Semily Praha 6 Klatovy Chrudim Česká Lípa Praha 9 Opava Frýdek-Místek Praha 1 Břeclav Praha-Královice Praha-Klánovice Rychnov nad Kněžnou Rakovník Praha-Dolní Počernice Praha-Kolovraty Pardubice Praha 5 Šumperk Kroměříž Praha-Lipence Jičín Praha-Lysolaje Příbram Plzeň-jih Praha-Suchdol Praha-Koloděje Brno-město Praha 14 Litoměřice Praha-Libuš Znojmo Teplice Praha-Zbraslav Praha-Běchovice Praha-Lochkov Nymburk Praha 4 Český Krumlov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nedvězí Mělník Praha-Slivenec Havlíčkův Brod Brno-venkov Ostrava-město Praha-Nebušice Praha 10 Praha-Újezd Jeseník Praha-západ Praha-Křeslice Praha 20 Náchod Ústí nad Orlicí Přerov Praha-Vinoř Praha-Přední Kopanina Cheb Tachov Praha-Šeberov Praha-Troja Jindřichův Hradec Žďár nad Sázavou Praha 17 Benešov Vsetín Karlovy Vary Praha 21 Liberec Praha-Březiněves Prachatice Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha 6

Levná dlažba Praha 6

Dlažba Praha 6

Zámkové dlažby Praha 6

Zámkové betonové dlažby Praha 6

Zámková dlažba Praha 6

Betonové dlažby Praha 6

Betonová dlažba Praha 6

Zdící prvky Praha 6

Dlažby II jakosti Praha 6

Dlažba II jakosti Praha 6

Plošné dlažby Praha 6