„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

České Budějovice Liberec Pardubice Karviná Praha-Dolní Počernice Praha-Benice Cheb Prachatice Sokolov Děčín Přerov Praha-Běchovice Praha-Nedvězí Jihlava Praha-východ Praha-Kunratice Ústí nad Labem Praha 16 Praha-Křeslice Mělník Opava Náchod Domažlice Praha-Zbraslav Rychnov nad Kněžnou Litoměřice Třebíč Praha-Královice Praha-Libuš Tachov Praha 14 Praha 5 Most Praha 13 Praha-Lysolaje Česká Lípa Olomouc Plzeň-sever Praha-Dubeč Praha-Újezd Jeseník Ústí nad Orlicí Praha-Šeberov Zlín Semily Benešov Praha 2 Praha 15 Praha-Klánovice Mladá Boleslav Praha 1 Vsetín Plzeň-město Praha 3 Kutná Hora Jičín Praha-Lochkov Tábor Znojmo Brno-venkov Praha-Petrovice Praha 4 Praha 22 Chomutov Žďár nad Sázavou Praha-Ďáblice Svitavy Jindřichův Hradec Ostrava-město Chrudim Příbram Praha 7 Nymburk Hodonín Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Praha-západ Praha-Lipence Praha-Kolovraty Hlavní město Praha Trutnov Vyškov Český Krumlov Bruntál Klatovy Praha 17 Praha 6 Jablonec nad Nisou Praha-Vinoř Praha 21 Teplice Rokycany Rakovník Praha-Velká Chuchle Kolín Břeclav Praha 9 Pelhřimov Nový Jičín Praha-Štěrboholy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby