„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Kladno Praha-Březiněves Šumperk Praha 21 Praha-Dolní Měcholupy Praha 8 Pelhřimov Kolín Praha-Suchdol Praha 12 Hradec Králové Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje Praha-Nebušice Praha 15 Praha-Dolní Chabry Chomutov Benešov Jindřichův Hradec Praha 4 Jičín Uherské Hradiště Vyškov Praha-Dubeč Sokolov Praha-Lysolaje Cheb Praha-Petrovice Hodonín Náchod Praha-Klánovice Tábor Praha-východ České Budějovice Beroun Louny Praha 18 Praha-Vinoř Praha-Troja Třebíč Prostějov Frýdek-Místek Rychnov nad Kněžnou Český Krumlov Praha 14 Blansko Chrudim Praha 5 Nový Jičín Klatovy Karlovy Vary Praha 6 Teplice Jeseník Praha-Koloděje Žďár nad Sázavou Domažlice Nymburk Ostrava-město Praha 3 Vsetín Hlavní město Praha Havlíčkův Brod Praha 20 Rokycany Praha-Přední Kopanina Praha 13 Praha-Čakovice Praha 19 Ústí nad Labem Praha-Benice Praha-Křeslice Liberec Praha-Ďáblice Karviná Praha-Běchovice Mělník Strakonice Praha 1 Praha-Kolovraty Praha 16 Kroměříž Praha-Slivenec Praha 17 Tachov Praha-Šeberov Brno-město Svitavy Rakovník Plzeň-sever Česká Lípa Praha-Královice Trutnov Zlín Děčín Praha 22 Praha-Kunratice Olomouc Prachatice Praha 9 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby