„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nebušice Praha-Zbraslav Plzeň-sever Ústí nad Orlicí Brno-venkov Praha 22 Hradec Králové Česká Lípa Ústí nad Labem Rakovník Praha-Kolovraty Frýdek-Místek Chomutov Praha 14 Vsetín Jablonec nad Nisou Opava Teplice Pardubice Praha-Zličín Sokolov Louny Praha-Libuš Hlavní město Praha Český Krumlov Praha-Lipence Uherské Hradiště Praha-Dolní Měcholupy Praha 2 Praha-Královice Žďár nad Sázavou Svitavy Praha 10 Praha-Suchdol Přerov Příbram Náchod Praha 21 Benešov Praha-Dubeč Praha-Velká Chuchle Karviná Kladno Praha-Čakovice Beroun Praha 3 Tábor Ostrava-město Praha-západ Karlovy Vary Prachatice Most Praha 6 Praha-Nedvězí Praha 9 Praha-východ Jihlava Praha 19 Praha-Běchovice Chrudim Blansko Praha-Troja Praha-Šeberov Praha 11 Plzeň-jih Pelhřimov Praha-Lochkov Vyškov Klatovy Praha-Přední Kopanina Praha-Klánovice Praha 8 Praha-Kunratice Praha-Újezd Mladá Boleslav Tachov Praha-Štěrboholy Praha 13 Semily Trutnov Jičín Praha 12 Rychnov nad Kněžnou Bruntál Jeseník Praha-Slivenec Děčín Brno-město Praha 18 Praha 16 Liberec Třebíč Praha-Březiněves Nový Jičín Rokycany Hodonín Domažlice Praha-Řeporyje Praha-Dolní Chabry Nymburk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby