„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha 18 České Budějovice Blansko Praha-Velká Chuchle Praha 4 Praha 11 Třebíč Chrudim Strakonice Praha-Přední Kopanina Sokolov Praha-Benice Svitavy Náchod Kladno Praha-Nedvězí Praha 5 Tábor Olomouc Praha-Kunratice Kolín Brno-venkov Kroměříž Litoměřice Praha-Březiněves Praha 8 Plzeň-sever Hlavní město Praha Karlovy Vary Praha 22 Prostějov Znojmo Praha 9 Karviná Semily Tachov Praha-Dolní Počernice Cheb Mělník Přerov Praha 20 Trutnov Most Praha-Nebušice Praha 2 Kutná Hora Rokycany Praha 3 Praha-Zbraslav Praha-Zličín Praha-Dubeč Praha 12 Plzeň-jih Praha-Řeporyje Mladá Boleslav Hodonín Břeclav Ostrava-město Praha-východ Praha-Lochkov Nymburk Praha-Koloděje Praha 19 Rakovník Praha-Královice Praha-Vinoř Klatovy Hradec Králové Bruntál Teplice Chomutov Praha 17 Jihlava Praha-Lysolaje Praha-Šeberov Ústí nad Orlicí Havlíčkův Brod Pelhřimov Praha-Újezd Jindřichův Hradec Praha-Kolovraty Český Krumlov Praha-Slivenec Plzeň-město Ústí nad Labem Praha 7 Praha 6 Zlín Praha 1 Česká Lípa Nový Jičín Opava Vsetín Vyškov Praha 14 Praha 21 Praha-Suchdol Frýdek-Místek Praha-Čakovice Praha-Libuš ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby