„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Strakonice Tachov Ostrava-město Blansko Praha 1 Jičín Praha 11 Frýdek-Místek Česká Lípa Uherské Hradiště Olomouc Praha 8 Jindřichův Hradec Praha-Běchovice Kladno Mladá Boleslav Svitavy Praha-Benice Domažlice Praha-Satalice Praha-Čakovice Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Praha-Klánovice Benešov Hodonín Třebíč Praha 15 Praha-Slivenec Praha-Křeslice Praha 20 Semily Praha 3 Ústí nad Labem Praha-Šeberov Vsetín Příbram Nymburk Praha-Vinoř Opava Praha-Lochkov Plzeň-město Hradec Králové Jeseník Praha-Březiněves Teplice Praha-Koloděje Praha-západ Kroměříž Praha-Dolní Počernice Pardubice Žďár nad Sázavou Písek Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Praha 22 Vyškov Praha-Petrovice Tábor Praha-Velká Chuchle Praha 16 Praha-Štěrboholy Děčín Trutnov Praha 9 Prachatice Hlavní město Praha Náchod Praha 14 Karviná Havlíčkův Brod Mělník Praha-Suchdol Louny Znojmo Cheb Břeclav Přerov Jihlava Praha-Troja Praha 21 Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Měcholupy Nový Jičín Praha-Újezd Praha 7 Praha 5 Praha 17 Most Praha-Libuš Karlovy Vary Praha-východ Praha-Lysolaje Sokolov Praha 6 Praha-Královice Praha-Nedvězí Jablonec nad Nisou Bruntál Český Krumlov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby