„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Beroun Praha-Zličín Ústí nad Orlicí Třebíč Kolín Praha 10 České Budějovice Praha-Březiněves Ústí nad Labem Bruntál Praha-Nedvězí Praha-Čakovice Praha 15 Jablonec nad Nisou Benešov Praha-Vinoř Plzeň-město Praha-Dolní Počernice Nymburk Praha-Kunratice Praha-Lochkov Mladá Boleslav Žďár nad Sázavou Praha 19 Náchod Prachatice Písek Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Praha-Přední Kopanina Praha-Troja Mělník Teplice Praha-Nebušice Opava Semily Praha-Běchovice Praha 2 Zlín Rychnov nad Kněžnou Znojmo Praha 14 Chrudim Praha 16 Praha 6 Praha 9 Sokolov Uherské Hradiště Praha-západ Praha-Benice Tábor Praha-Dubeč Svitavy Most Hlavní město Praha Praha 22 Praha-Libuš Praha 12 Český Krumlov Jihlava Chomutov Liberec Karviná Praha-Petrovice Strakonice Praha-Suchdol Břeclav Praha 8 Kutná Hora Praha 17 Praha-Štěrboholy Plzeň-sever Praha 13 Praha 18 Domažlice Praha-Klánovice Hradec Králové Brno-město Frýdek-Místek Praha-Královice Praha 3 Olomouc Praha-Velká Chuchle Rokycany Příbram Ostrava-město Blansko Praha-Zbraslav Rakovník Prostějov Česká Lípa Praha-Újezd Kroměříž Praha 5 Praha-Koloděje Praha-Lipence Praha 4 Praha-Řeporyje Praha 7 Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby