„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Semily Praha-Libuš Jihlava Praha-Dolní Počernice Karviná Pardubice Praha-Velká Chuchle Mělník Praha-Královice Praha-západ Ústí nad Orlicí Brno-město Jeseník Beroun Praha-Benice Bruntál Přerov Olomouc Rokycany Žďár nad Sázavou Brno-venkov Uherské Hradiště Jičín Jindřichův Hradec Hradec Králové Praha-Přední Kopanina Svitavy Praha 8 Kroměříž Louny Jablonec nad Nisou Nový Jičín Kutná Hora Praha 21 Praha 14 Plzeň-jih Mladá Boleslav Praha-Nebušice Praha-Újezd Břeclav Praha-Satalice Praha-Lysolaje Praha-Slivenec Praha-Běchovice Praha-Štěrboholy Klatovy Praha-Zličín Liberec Praha 10 Praha-Vinoř Děčín Šumperk Praha-Řeporyje Příbram Praha-Klánovice Zlín Znojmo Praha 19 Hlavní město Praha Praha 7 Praha-Koloděje Český Krumlov Prostějov Praha-Troja Náchod Praha 13 Frýdek-Místek Nymburk Česká Lípa Praha-Kunratice Teplice Praha-Nedvězí Praha 16 Karlovy Vary Plzeň-město Praha-Dubeč Vyškov Ostrava-město Praha-Petrovice Praha 5 Třebíč Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Chabry Havlíčkův Brod Litoměřice Praha 1 Vsetín Pelhřimov Praha-Suchdol Most Praha 6 Praha 2 Praha-Březiněves Prachatice Písek Praha 12 Plzeň-sever Chomutov České Budějovice Kladno ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby