„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha 12 Plzeň-jih Praha 18 Karviná Praha 2 Most Rychnov nad Kněžnou Kutná Hora Mělník Cheb Praha-Kolovraty Praha-Březiněves Hlavní město Praha Sokolov Praha-Dolní Počernice Praha-Běchovice Kladno Písek Praha 11 Břeclav Blansko Praha 1 Beroun Praha 6 Plzeň-město Praha-Vinoř Vyškov Hodonín Opava Svitavy Havlíčkův Brod Teplice Praha-Křeslice Ostrava-město Praha-Libuš Praha-Nedvězí Praha-Petrovice České Budějovice Plzeň-sever Praha-Koloděje Pelhřimov Pardubice Praha-Suchdol Bruntál Praha 20 Praha-Ďáblice Třebíč Praha-Lochkov Šumperk Praha 4 Praha-Lysolaje Olomouc Praha 21 Praha-Dolní Chabry Praha 7 Tachov Jablonec nad Nisou Praha 16 Praha 8 Kroměříž Praha-Lipence Trutnov Praha 5 Praha-Klánovice Litoměřice Strakonice Příbram Semily Rokycany Praha-Královice Praha 10 Žďár nad Sázavou Praha-Troja Mladá Boleslav Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina Liberec Nový Jičín Vsetín Prostějov Praha-Kunratice Praha-Velká Chuchle Přerov Louny Praha 19 Praha-Újezd Praha-Nebušice Praha-východ Praha-západ Hradec Králové Brno-venkov Chrudim Praha-Satalice Ústí nad Orlicí Praha-Zličín Praha-Čakovice Praha 3 Brno-město Jičín Benešov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby