„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Hradec Králové Praha-Královice Sokolov Praha 6 Nový Jičín Praha-Křeslice Vyškov Strakonice Praha-Dolní Měcholupy Kladno Písek Kolín Praha 7 Praha-Šeberov Praha-Kunratice Pardubice Opava Praha-Lochkov Praha-Koloděje Praha-Ďáblice Praha 3 Praha-západ Plzeň-sever Prostějov Žďár nad Sázavou Jindřichův Hradec Svitavy Praha-Zličín Český Krumlov Praha-Vinoř Semily Cheb Domažlice Karviná Praha 19 Praha-Troja Praha 17 Plzeň-jih Hodonín Česká Lípa Karlovy Vary Praha 14 Praha-Štěrboholy Liberec Hlavní město Praha Beroun Příbram Praha-Klánovice České Budějovice Praha 5 Praha 8 Mladá Boleslav Tachov Jeseník Přerov Frýdek-Místek Praha-Libuš Plzeň-město Praha-Satalice Praha-Běchovice Praha-Újezd Praha 2 Olomouc Břeclav Praha-Dolní Chabry Praha 21 Praha-Řeporyje Praha-Dubeč Praha 9 Prachatice Bruntál Ostrava-město Praha-Velká Chuchle Praha-Nebušice Náchod Praha 13 Brno-venkov Praha 4 Rychnov nad Kněžnou Trutnov Třebíč Ústí nad Orlicí Praha-Zbraslav Děčín Vsetín Praha 20 Ústí nad Labem Praha 16 Praha 18 Chrudim Jablonec nad Nisou Kutná Hora Šumperk Praha-Přední Kopanina Znojmo Praha 1 Praha-Kolovraty Zlín Rokycany Blansko ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby