„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Karviná Praha-Dubeč Uherské Hradiště Praha-Nedvězí Praha-Vinoř Praha 20 Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Ústí nad Orlicí Praha 19 Praha-Dolní Chabry Chomutov Praha-Kunratice Třebíč České Budějovice Praha-Královice Frýdek-Místek Praha 5 Kolín Strakonice Blansko Břeclav Semily Praha 10 Chrudim Praha 1 Mělník Praha-Dolní Počernice Kladno Jihlava Praha-Satalice Praha 7 Trutnov Praha 16 Hodonín Most Domažlice Cheb Praha-Lochkov Praha-Petrovice Praha-Ďáblice Havlíčkův Brod Praha-Zličín Písek Praha 4 Praha-Benice Praha-Šeberov Žďár nad Sázavou Prachatice Vsetín Plzeň-jih Praha-Újezd Praha 18 Děčín Praha-Klánovice Klatovy Praha 8 Praha 9 Praha 11 Beroun Tachov Praha 2 Praha-Přední Kopanina Vyškov Příbram Benešov Praha-západ Rakovník Praha 3 Olomouc Praha-Řeporyje Prostějov Náchod Znojmo Karlovy Vary Kutná Hora Opava Litoměřice Brno-město Rokycany Praha 15 Liberec Kroměříž Jeseník Přerov Brno-venkov Praha-Libuš Mladá Boleslav Pelhřimov Svitavy Praha-Nebušice Praha-Lipence Hlavní město Praha Praha 17 Česká Lípa Jičín Sokolov Praha 12 Rychnov nad Kněžnou Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby