„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha 4 Praha 1 Praha 20 Nymburk Brno-město Praha-Újezd Zlín Vsetín Praha 16 Praha-Lysolaje Praha-Koloděje Nový Jičín Hradec Králové Chomutov Český Krumlov České Budějovice Brno-venkov Praha-Vinoř Jičín Teplice Praha-Čakovice Praha 10 Praha-Dolní Měcholupy Praha 19 Hlavní město Praha Kutná Hora Rakovník Tachov Litoměřice Praha-Zbraslav Mladá Boleslav Chrudim Plzeň-sever Frýdek-Místek Písek Louny Praha-Lochkov Pelhřimov Praha 17 Prostějov Praha 13 Praha-Klánovice Přerov Praha-Kolovraty Jablonec nad Nisou Náchod Opava Praha-Libuš Praha-Nebušice Praha-Březiněves Kolín Praha-Ďáblice Praha 18 Semily Praha-Kunratice Praha-Velká Chuchle Praha 9 Česká Lípa Praha-Běchovice Praha-Šeberov Praha-Lipence Trutnov Příbram Praha 2 Praha-Přední Kopanina Praha 7 Praha-Královice Praha-Petrovice Uherské Hradiště Břeclav Třebíč Praha-Troja Šumperk Ostrava-město Jihlava Praha 21 Praha-Štěrboholy Praha 8 Rychnov nad Kněžnou Strakonice Praha 11 Praha-Křeslice Olomouc Praha-Zličín Praha 12 Domažlice Praha 15 Plzeň-jih Praha-Dolní Počernice Praha-východ Plzeň-město Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Chabry Pardubice Praha-Slivenec Kroměříž Kladno Praha 14 Praha-Nedvězí Havlíčkův Brod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby