„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha-Běchovice Praha 2 Karlovy Vary Benešov Louny Sokolov Hlavní město Praha Praha-Ďáblice Strakonice Praha-Šeberov Český Krumlov Zlín Ústí nad Labem Plzeň-jih Litoměřice Ústí nad Orlicí Praha-Klánovice Nymburk Brno-venkov Praha-západ Svitavy Praha 9 Praha-Křeslice Hodonín Znojmo Jeseník Praha-Satalice Praha-Vinoř Praha 11 Praha-Řeporyje Klatovy Kroměříž Jablonec nad Nisou Třebíč Vyškov Havlíčkův Brod Praha-Suchdol Jindřichův Hradec Praha-Dubeč Praha 22 Praha-Nedvězí Praha-Lochkov Praha-Petrovice Praha 5 Rakovník Příbram Praha-Libuš Bruntál Praha 3 Prostějov Praha-Troja Praha 20 Praha-Nebušice Praha-Dolní Počernice Praha-Slivenec Praha 15 Jihlava Pardubice Kutná Hora Jičín Žďár nad Sázavou Kolín Karviná Chomutov Teplice Praha 1 Tábor Praha 17 Praha 12 Písek Plzeň-město Praha 10 Praha 7 Praha-Dolní Měcholupy Blansko Praha-východ Praha 16 Praha-Čakovice Most Opava Plzeň-sever Chrudim Praha-Kolovraty Praha-Újezd Rokycany Praha-Kunratice Uherské Hradiště Frýdek-Místek Praha-Benice Nový Jičín Praha-Přední Kopanina Děčín Ostrava-město Prachatice Liberec Praha 21 Praha-Zbraslav Olomouc Kladno Praha-Štěrboholy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby