„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Zličín

Nové produkty Praha-Zličín

Dlažby a obrubníky Praha-Zličín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Zličín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Zličín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Zličín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Zličín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Zličín, Levná dlažba Praha-Zličín, Dlažba Praha-Zličín, Zámkové dlažby Praha-Zličín, Zámkové dlažba Praha-Zličín, Betonové dlažby Praha-Zličín, Betonová dlažba Praha-Zličín, Zdící prvky Praha-Zličín, Dlažby II jakosti Praha-Zličín, Dlažba II jakosti Praha-Zličín, Plošné dlažby Praha-Zličín, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Praha-Újezd Písek Praha-Křeslice Český Krumlov Prachatice Praha-Zličín Kutná Hora Česká Lípa Trutnov Brno-venkov Jeseník Praha 4 Praha-Lochkov Praha-Slivenec Praha 11 Praha-Šeberov Tábor Praha-Kunratice Praha 22 Praha-Velká Chuchle Semily Praha-Lysolaje Uherské Hradiště Chomutov Praha-Petrovice Cheb Praha 8 Praha-západ Klatovy Rychnov nad Kněžnou Blansko Třebíč Plzeň-město Praha 12 Mladá Boleslav Praha-Dolní Počernice Plzeň-sever Kolín Praha-Klánovice Praha-Čakovice Praha-Suchdol Liberec Nymburk Ústí nad Labem Praha 18 Praha-Libuš Domažlice Praha 7 Olomouc Vsetín Praha-Nebušice Praha-Královice Ústí nad Orlicí Kladno Vyškov Náchod Praha 10 Praha 20 Praha-Lipence Tachov Praha-Vinoř Nový Jičín Znojmo Praha-Nedvězí Praha-Březiněves Bruntál Praha-Přední Kopanina Zlín Šumperk Praha 15 Jablonec nad Nisou Praha 6 Beroun Opava Hodonín Žďár nad Sázavou Litoměřice Přerov Most Praha-Kolovraty Děčín Pardubice Sokolov Praha 14 Praha 16 Praha-Běchovice Praha 17 Hradec Králové Praha-Štěrboholy Rakovník Karviná Praha-Benice Prostějov Praha-východ Praha-Satalice Pelhřimov Praha 2 Teplice Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Zličín

Levná dlažba Praha-Zličín

Dlažba Praha-Zličín

Zámkové dlažby Praha-Zličín

Zámkové betonové dlažby Praha-Zličín

Zámková dlažba Praha-Zličín

Betonové dlažby Praha-Zličín

Betonová dlažba Praha-Zličín

Zdící prvky Praha-Zličín

Dlažby II jakosti Praha-Zličín

Dlažba II jakosti Praha-Zličín

Plošné dlažby Praha-Zličín