„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Zličín

Nové produkty Praha-Zličín

Dlažby a obrubníky Praha-Zličín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Zličín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Zličín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Zličín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Zličín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Zličín, Levná dlažba Praha-Zličín, Dlažba Praha-Zličín, Zámkové dlažby Praha-Zličín, Zámkové dlažba Praha-Zličín, Betonové dlažby Praha-Zličín, Betonová dlažba Praha-Zličín, Zdící prvky Praha-Zličín, Dlažby II jakosti Praha-Zličín, Dlažba II jakosti Praha-Zličín, Plošné dlažby Praha-Zličín, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Rychnov nad Kněžnou Brno-město Praha 5 Praha 6 Blansko Praha 15 Praha-Nedvězí Praha-Koloděje Pelhřimov Praha-Kunratice Havlíčkův Brod Praha 7 Frýdek-Místek Praha 11 Praha-Dolní Měcholupy Český Krumlov Písek Praha-Dubeč Praha-Petrovice Děčín Chomutov Karlovy Vary Praha 20 Praha-Velká Chuchle Praha-východ Prachatice Praha-Troja Praha-Křeslice Praha-Lipence Rokycany Třebíč Praha 14 Jindřichův Hradec Praha 8 Praha-Kolovraty Břeclav Pardubice Praha 19 Praha-Řeporyje Uherské Hradiště Nymburk Praha-Lysolaje Jihlava Hradec Králové Praha-Dolní Počernice Praha 3 Šumperk Praha 1 Praha-Březiněves Klatovy Louny Vyškov Kolín Praha-Suchdol Praha-Újezd Praha-Nebušice Příbram Olomouc Praha 4 Praha 12 Praha-Dolní Chabry Znojmo Praha-Šeberov Liberec Trutnov Bruntál Chrudim Kroměříž Praha 18 Jablonec nad Nisou Tachov Jeseník Praha-Slivenec Rakovník Praha-Zličín Jičín Beroun Semily Praha-Přední Kopanina Plzeň-jih Praha 16 Praha-Benice Opava Sokolov Praha 17 Tábor Brno-venkov Zlín Praha-Satalice Ústí nad Orlicí Kutná Hora Praha-Klánovice Praha 13 Přerov Praha-Libuš Ústí nad Labem Domažlice Mladá Boleslav Česká Lípa ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Zličín

Levná dlažba Praha-Zličín

Dlažba Praha-Zličín

Zámkové dlažby Praha-Zličín

Zámkové betonové dlažby Praha-Zličín

Zámková dlažba Praha-Zličín

Betonové dlažby Praha-Zličín

Betonová dlažba Praha-Zličín

Zdící prvky Praha-Zličín

Dlažby II jakosti Praha-Zličín

Dlažba II jakosti Praha-Zličín

Plošné dlažby Praha-Zličín