„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Zličín

Nové produkty Praha-Zličín

Dlažby a obrubníky Praha-Zličín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Zličín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Zličín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Zličín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Zličín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Zličín, Levná dlažba Praha-Zličín, Dlažba Praha-Zličín, Zámkové dlažby Praha-Zličín, Zámkové dlažba Praha-Zličín, Betonové dlažby Praha-Zličín, Betonová dlažba Praha-Zličín, Zdící prvky Praha-Zličín, Dlažby II jakosti Praha-Zličín, Dlažba II jakosti Praha-Zličín, Plošné dlažby Praha-Zličín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 11 Praha-Čakovice Příbram Třebíč Praha 13 Blansko Pardubice Nymburk Jihlava Praha 10 Hlavní město Praha Chomutov Praha 7 Praha-Velká Chuchle Frýdek-Místek Mladá Boleslav Praha-Petrovice Prostějov Louny Praha-Nebušice Olomouc Kutná Hora Liberec Praha-Březiněves Praha-Běchovice Benešov Beroun Žďár nad Sázavou Praha-Zbraslav Praha 8 Plzeň-město Praha-Dubeč Praha-Klánovice Brno-venkov Pelhřimov Praha 16 Jeseník Praha-Zličín Praha-Vinoř Prachatice Praha-Libuš Znojmo Praha-Lysolaje Kroměříž Mělník Jindřichův Hradec Praha-Dolní Počernice Klatovy Cheb Praha 21 Praha-Újezd Praha 22 Praha-východ Praha-Přední Kopanina Břeclav Hodonín Praha-Křeslice Ostrava-město Teplice Praha 15 Vyškov Hradec Králové Sokolov Praha-Slivenec Karviná Praha 20 Kolín Nový Jičín Děčín Praha-Koloděje Písek Plzeň-jih Litoměřice Praha-Kunratice Chrudim Praha-Satalice Náchod Praha-Královice Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Kladno Praha-Šeberov Strakonice Uherské Hradiště Plzeň-sever Praha 19 Ústí nad Labem Brno-město Praha-západ Praha-Nedvězí Šumperk Praha 2 Praha 14 Tachov Praha 6 Most Opava Rokycany Domažlice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Zličín

Levná dlažba Praha-Zličín

Dlažba Praha-Zličín

Zámkové dlažby Praha-Zličín

Zámkové betonové dlažby Praha-Zličín

Zámková dlažba Praha-Zličín

Betonové dlažby Praha-Zličín

Betonová dlažba Praha-Zličín

Zdící prvky Praha-Zličín

Dlažby II jakosti Praha-Zličín

Dlažba II jakosti Praha-Zličín

Plošné dlažby Praha-Zličín