„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Zličín

Nové produkty Praha-Zličín

Dlažby a obrubníky Praha-Zličín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Zličín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Zličín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Zličín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Zličín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Zličín, Levná dlažba Praha-Zličín, Dlažba Praha-Zličín, Zámkové dlažby Praha-Zličín, Zámkové dlažba Praha-Zličín, Betonové dlažby Praha-Zličín, Betonová dlažba Praha-Zličín, Zdící prvky Praha-Zličín, Dlažby II jakosti Praha-Zličín, Dlažba II jakosti Praha-Zličín, Plošné dlažby Praha-Zličín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Praha-Slivenec Prostějov Praha 13 Ústí nad Labem Praha 21 Praha-východ Ústí nad Orlicí Praha-Lochkov Praha-Šeberov Brno-město Cheb Karviná Mělník Tábor Praha-Nedvězí Kutná Hora Praha-západ Praha-Ďáblice Břeclav Praha-Lipence Praha-Dolní Měcholupy Praha-Újezd Vsetín Třebíč Uherské Hradiště Praha 9 Praha 3 Praha-Velká Chuchle Praha 11 Chrudim Znojmo Rychnov nad Kněžnou Praha-Libuš Česká Lípa Chomutov Hodonín Kolín Liberec Strakonice Praha 22 Žďár nad Sázavou Praha 4 Most Ostrava-město Pelhřimov Havlíčkův Brod Vyškov Praha-Zbraslav Praha-Běchovice Praha-Dolní Chabry Domažlice Praha 1 Semily Tachov Praha-Řeporyje Praha 2 Náchod Teplice Zlín Sokolov Mladá Boleslav Praha-Štěrboholy Praha-Březiněves Praha 15 Praha-Koloděje Brno-venkov Praha-Klánovice Kroměříž Prachatice Přerov České Budějovice Praha-Čakovice Český Krumlov Praha 14 Šumperk Nymburk Kladno Jičín Praha 12 Plzeň-sever Příbram Praha 7 Plzeň-jih Praha-Dubeč Praha 8 Praha-Vinoř Praha 16 Praha-Suchdol Praha 20 Klatovy Děčín Praha-Zličín Jindřichův Hradec Jihlava Trutnov Rakovník Praha 5 Praha 17 Karlovy Vary ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Zličín

Levná dlažba Praha-Zličín

Dlažba Praha-Zličín

Zámkové dlažby Praha-Zličín

Zámkové betonové dlažby Praha-Zličín

Zámková dlažba Praha-Zličín

Betonové dlažby Praha-Zličín

Betonová dlažba Praha-Zličín

Zdící prvky Praha-Zličín

Dlažby II jakosti Praha-Zličín

Dlažba II jakosti Praha-Zličín

Plošné dlažby Praha-Zličín