„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Zličín

Nové produkty Praha-Zličín

Dlažby a obrubníky Praha-Zličín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Zličín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Zličín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Zličín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Zličín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Zličín, Levná dlažba Praha-Zličín, Dlažba Praha-Zličín, Zámkové dlažby Praha-Zličín, Zámkové dlažba Praha-Zličín, Betonové dlažby Praha-Zličín, Betonová dlažba Praha-Zličín, Zdící prvky Praha-Zličín, Dlažby II jakosti Praha-Zličín, Dlažba II jakosti Praha-Zličín, Plošné dlažby Praha-Zličín, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Mělník České Budějovice Strakonice Praha-Benice Kutná Hora Blansko Praha-východ Karlovy Vary Louny Zlín Třebíč Hradec Králové Sokolov Náchod Praha 22 Praha-Koloděje Beroun Hodonín Uherské Hradiště Praha-Šeberov Žďár nad Sázavou Jičín Most Praha-západ Svitavy Praha 5 Praha-Zličín Plzeň-město Praha-Běchovice Pardubice Ostrava-město Liberec Nový Jičín Znojmo Praha-Zbraslav Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Měcholupy Břeclav Prachatice Česká Lípa Praha-Lysolaje Karviná Havlíčkův Brod Teplice Domažlice Písek Praha-Přední Kopanina Plzeň-jih Ústí nad Orlicí Praha-Petrovice Hlavní město Praha Prostějov Praha 1 Praha-Suchdol Brno-venkov Šumperk Praha-Křeslice Cheb Kroměříž Praha 16 Praha 10 Semily Praha 6 Český Krumlov Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Počernice Praha-Dubeč Olomouc Praha-Libuš Praha-Lipence Chomutov Praha-Troja Nymburk Vyškov Praha 18 Praha 15 Praha 12 Praha-Nebušice Chrudim Praha-Řeporyje Rokycany Praha 8 Litoměřice Praha 17 Praha-Velká Chuchle Praha 20 Praha 7 Frýdek-Místek Děčín Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Chabry Praha-Újezd Přerov Bruntál Praha 2 Praha-Březiněves Příbram Praha 3 Trutnov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Zličín

Levná dlažba Praha-Zličín

Dlažba Praha-Zličín

Zámkové dlažby Praha-Zličín

Zámkové betonové dlažby Praha-Zličín

Zámková dlažba Praha-Zličín

Betonové dlažby Praha-Zličín

Betonová dlažba Praha-Zličín

Zdící prvky Praha-Zličín

Dlažby II jakosti Praha-Zličín

Dlažba II jakosti Praha-Zličín

Plošné dlažby Praha-Zličín