„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Zličín

Nové produkty Praha-Zličín

Dlažby a obrubníky Praha-Zličín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Zličín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Zličín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Zličín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Zličín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Zličín, Levná dlažba Praha-Zličín, Dlažba Praha-Zličín, Zámkové dlažby Praha-Zličín, Zámkové dlažba Praha-Zličín, Betonové dlažby Praha-Zličín, Betonová dlažba Praha-Zličín, Zdící prvky Praha-Zličín, Dlažby II jakosti Praha-Zličín, Dlažba II jakosti Praha-Zličín, Plošné dlažby Praha-Zličín, Plošná dlažba


Další města:

Liberec Tábor Frýdek-Místek Příbram Praha 22 Prostějov Blansko Praha 16 Vyškov Litoměřice Praha 10 Rychnov nad Kněžnou Bruntál Pelhřimov Domažlice Beroun Karlovy Vary Hlavní město Praha Praha 4 Trutnov Praha 9 Most Rokycany Teplice Havlíčkův Brod Kladno Brno-venkov Praha-Dolní Měcholupy Praha 12 Klatovy Praha-Kunratice Praha-Březiněves Praha-Přední Kopanina Kroměříž Praha-východ Jeseník Znojmo Praha-Klánovice Přerov Praha-Troja Praha 14 Uherské Hradiště Praha 7 Jičín Hradec Králové Chrudim Písek Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Praha-Suchdol Nymburk Praha 20 Praha-Kolovraty Praha-Velká Chuchle Praha 19 Cheb Praha-Královice Praha-Nebušice Praha 18 Praha 8 Olomouc Benešov Třebíč Ostrava-město Ústí nad Orlicí Praha 1 Praha-Lochkov Semily Mělník Praha-Čakovice Praha-Šeberov Praha-Řeporyje Zlín Český Krumlov Praha-Dubeč Plzeň-město Praha-Štěrboholy Břeclav Praha-Zličín Praha 13 Mladá Boleslav Jablonec nad Nisou Strakonice Kutná Hora Praha-Benice Brno-město Praha-Běchovice Praha-Petrovice Praha 3 Prachatice Praha-Libuš Praha 2 Karviná Praha-Lipence Jindřichův Hradec Rakovník Praha-Zbraslav Tachov Svitavy Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Zličín

Levná dlažba Praha-Zličín

Dlažba Praha-Zličín

Zámkové dlažby Praha-Zličín

Zámkové betonové dlažby Praha-Zličín

Zámková dlažba Praha-Zličín

Betonové dlažby Praha-Zličín

Betonová dlažba Praha-Zličín

Zdící prvky Praha-Zličín

Dlažby II jakosti Praha-Zličín

Dlažba II jakosti Praha-Zličín

Plošné dlažby Praha-Zličín