„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Jihočeský kraj

Nové produkty Jihočeský kraj

Dlažby a obrubníky Jihočeský kraj

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Jihočeský kraj

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Jihočeský kraj

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Jihočeský kraj

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Jihočeský kraj

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Jihočeský kraj, Levná dlažba Jihočeský kraj, Dlažba Jihočeský kraj, Zámkové dlažby Jihočeský kraj, Zámkové dlažba Jihočeský kraj, Betonové dlažby Jihočeský kraj, Betonová dlažba Jihočeský kraj, Zdící prvky Jihočeský kraj, Dlažby II jakosti Jihočeský kraj, Dlažba II jakosti Jihočeský kraj, Plošné dlažby Jihočeský kraj, Plošná dlažba


Další města:

Louny Brno-venkov Praha 17 Praha-Ďáblice Jindřichův Hradec Praha-Lipence Chomutov Kutná Hora Písek Cheb Praha 16 Praha-Dolní Počernice Praha-západ Beroun Žďár nad Sázavou Kolín Prachatice Pardubice Praha-Dolní Měcholupy Znojmo Kladno Karviná Tábor Frýdek-Místek Hodonín Břeclav Mělník Praha 19 České Budějovice Praha-Štěrboholy Brno-město Praha-Zbraslav Litoměřice Tachov Praha-Kunratice Šumperk Benešov Praha 1 Praha-Řeporyje Praha 22 Praha-Královice Jihlava Praha 5 Český Krumlov Praha-Lochkov Praha-Újezd Hradec Králové Plzeň-jih Praha-Kolovraty Praha-Petrovice Praha 14 Pelhřimov Praha-Vinoř Praha-Březiněves Děčín Praha-Suchdol Rakovník Praha-východ Ostrava-město Praha-Křeslice Praha-Nedvězí Praha 15 Praha-Čakovice Praha 2 Hlavní město Praha Rokycany Praha-Přední Kopanina Praha-Koloděje Praha-Šeberov Třebíč Uherské Hradiště Jeseník Sokolov Praha-Lysolaje Teplice Praha 12 Semily Domažlice Svitavy Praha 8 Jablonec nad Nisou Praha-Troja Strakonice Opava Praha-Nebušice Praha 4 Trutnov Ústí nad Orlicí Přerov Náchod Praha 20 Jičín Bruntál Příbram Karlovy Vary Praha-Klánovice Česká Lípa Plzeň-město Olomouc Zlín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Jihočeský kraj

Levná dlažba Jihočeský kraj

Dlažba Jihočeský kraj

Zámkové dlažby Jihočeský kraj

Zámkové betonové dlažby Jihočeský kraj

Zámková dlažba Jihočeský kraj

Betonové dlažby Jihočeský kraj

Betonová dlažba Jihočeský kraj

Zdící prvky Jihočeský kraj

Dlažby II jakosti Jihočeský kraj

Dlažba II jakosti Jihočeský kraj

Plošné dlažby Jihočeský kraj