„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Olomoucký kraj

Nové produkty Olomoucký kraj

Dlažby a obrubníky Olomoucký kraj

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Olomoucký kraj

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Olomoucký kraj

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Olomoucký kraj

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Olomoucký kraj

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Olomoucký kraj, Levná dlažba Olomoucký kraj, Dlažba Olomoucký kraj, Zámkové dlažby Olomoucký kraj, Zámkové dlažba Olomoucký kraj, Betonové dlažby Olomoucký kraj, Betonová dlažba Olomoucký kraj, Zdící prvky Olomoucký kraj, Dlažby II jakosti Olomoucký kraj, Dlažba II jakosti Olomoucký kraj, Plošné dlažby Olomoucký kraj, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Praha-Přední Kopanina Praha 13 Prachatice Praha-Štěrboholy Karlovy Vary Bruntál Pelhřimov Chomutov Praha-Šeberov Ústí nad Labem Kutná Hora Zlín Benešov Praha-Nedvězí Praha-Dolní Měcholupy Praha-Velká Chuchle Pardubice Havlíčkův Brod Náchod Praha 16 Praha-Klánovice Praha 9 Šumperk Most Praha-Křeslice Praha-Kunratice Frýdek-Místek Kolín Teplice Praha-Satalice Rokycany Plzeň-sever Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Počernice Chrudim Kladno Jindřichův Hradec Praha-Královice Přerov Praha-Slivenec Beroun Praha 4 Znojmo Praha-Újezd Sokolov Rakovník Vyškov Cheb Praha 20 České Budějovice Praha 8 Liberec Praha-Zbraslav Vsetín Praha 2 Praha 10 Praha 18 Praha-Libuš Praha-Petrovice Kroměříž Praha-Lysolaje Mladá Boleslav Nový Jičín Uherské Hradiště Třebíč Jičín Praha-Zličín Karviná Strakonice Praha-západ Prostějov Praha-Vinoř Louny Klatovy Jihlava Praha 21 Děčín Plzeň-město Praha-Březiněves Litoměřice Praha 7 Trutnov Praha 11 Ostrava-město Praha-Běchovice Hradec Králové Praha-Lipence Praha-Řeporyje Tábor Blansko Český Krumlov Praha 15 Nymburk Opava Praha-Nebušice Praha-Benice Praha 22 Praha 14 Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Olomoucký kraj

Levná dlažba Olomoucký kraj

Dlažba Olomoucký kraj

Zámkové dlažby Olomoucký kraj

Zámkové betonové dlažby Olomoucký kraj

Zámková dlažba Olomoucký kraj

Betonové dlažby Olomoucký kraj

Betonová dlažba Olomoucký kraj

Zdící prvky Olomoucký kraj

Dlažby II jakosti Olomoucký kraj

Dlažba II jakosti Olomoucký kraj

Plošné dlažby Olomoucký kraj