„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Dubeč

Nové produkty Praha-Dubeč

Dlažby a obrubníky Praha-Dubeč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Dubeč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Dubeč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Dubeč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Dubeč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Dubeč, Levná dlažba Praha-Dubeč, Dlažba Praha-Dubeč, Zámkové dlažby Praha-Dubeč, Zámkové dlažba Praha-Dubeč, Betonové dlažby Praha-Dubeč, Betonová dlažba Praha-Dubeč, Zdící prvky Praha-Dubeč, Dlažby II jakosti Praha-Dubeč, Dlažba II jakosti Praha-Dubeč, Plošné dlažby Praha-Dubeč, Plošná dlažba


Další města:

Litoměřice Praha 13 Praha-Křeslice Praha-Benice Praha 17 Teplice Frýdek-Místek Praha-západ Praha 18 Domažlice Praha 6 Šumperk Praha-Dolní Měcholupy Brno-venkov Jablonec nad Nisou Prachatice Prostějov Praha-Petrovice Praha-Vinoř Jeseník Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Tábor Praha-Zličín Brno-město Praha 19 Praha-Kolovraty Třebíč Praha 1 Karviná Praha-Dolní Počernice Praha 4 Znojmo Benešov Praha-Přední Kopanina Bruntál Cheb Klatovy Plzeň-jih Praha 3 Jičín Praha-Kunratice Praha 11 Praha-Štěrboholy Svitavy Opava Havlíčkův Brod Příbram Plzeň-sever Praha 7 Blansko Praha 5 Hradec Králové Praha 22 Praha 12 Praha 10 Praha-Velká Chuchle Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Praha-Satalice Praha-Klánovice Strakonice Praha-Lipence Ostrava-město Louny Nymburk Jihlava Praha-Libuš Praha 15 Rakovník Praha 9 Plzeň-město Karlovy Vary Chrudim Praha 8 Praha-Zbraslav Kladno Pelhřimov Olomouc Česká Lípa Chomutov Kolín Praha-Šeberov Písek Kutná Hora Vsetín Praha-Slivenec České Budějovice Rychnov nad Kněžnou Český Krumlov Praha-Ďáblice Praha-Lysolaje Nový Jičín Rokycany Praha 16 Praha-Koloděje Ústí nad Labem Praha 2 Hodonín Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Dubeč

Levná dlažba Praha-Dubeč

Dlažba Praha-Dubeč

Zámkové dlažby Praha-Dubeč

Zámkové betonové dlažby Praha-Dubeč

Zámková dlažba Praha-Dubeč

Betonové dlažby Praha-Dubeč

Betonová dlažba Praha-Dubeč

Zdící prvky Praha-Dubeč

Dlažby II jakosti Praha-Dubeč

Dlažba II jakosti Praha-Dubeč

Plošné dlažby Praha-Dubeč