„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Dubeč

Nové produkty Praha-Dubeč

Dlažby a obrubníky Praha-Dubeč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Dubeč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Dubeč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Dubeč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Dubeč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Dubeč, Levná dlažba Praha-Dubeč, Dlažba Praha-Dubeč, Zámkové dlažby Praha-Dubeč, Zámkové dlažba Praha-Dubeč, Betonové dlažby Praha-Dubeč, Betonová dlažba Praha-Dubeč, Zdící prvky Praha-Dubeč, Dlažby II jakosti Praha-Dubeč, Dlažba II jakosti Praha-Dubeč, Plošné dlažby Praha-Dubeč, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Praha-Dolní Chabry Opava Praha 21 Frýdek-Místek Praha 13 Český Krumlov Kolín Česká Lípa Pelhřimov Domažlice Louny Prostějov Šumperk Vyškov Praha-Kunratice Praha-Křeslice Jičín Praha 5 Brno-venkov Praha-Královice Praha-Lochkov Olomouc Nový Jičín Praha-Zbraslav Chomutov Praha-Libuš Jablonec nad Nisou Děčín Praha-Šeberov Praha-Čakovice Jindřichův Hradec Praha 14 Strakonice Praha 18 Praha-Slivenec Praha-východ Tábor Mladá Boleslav Beroun Praha 6 Liberec Praha 1 Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Měcholupy Praha 2 Brno-město Třebíč Karviná Pardubice Praha-Březiněves Praha-Zličín Blansko Praha-Suchdol Hlavní město Praha Praha 19 Praha 20 Náchod Praha 4 Praha 9 Benešov Sokolov Plzeň-sever Havlíčkův Brod Klatovy Praha-Klánovice Příbram Praha-Dolní Počernice Praha-Lipence Zlín Hodonín Rakovník Praha 17 Praha-Satalice Břeclav Praha-Velká Chuchle Rokycany Písek Chrudim Praha-Nedvězí Praha-Dubeč Mělník Praha-Běchovice Plzeň-město Praha-Troja Praha 3 Praha 12 Praha-Koloděje Ústí nad Labem Jihlava Nymburk Bruntál Znojmo Litoměřice Praha 10 Praha-Újezd Semily Praha-Nebušice Kladno Svitavy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Dubeč

Levná dlažba Praha-Dubeč

Dlažba Praha-Dubeč

Zámkové dlažby Praha-Dubeč

Zámkové betonové dlažby Praha-Dubeč

Zámková dlažba Praha-Dubeč

Betonové dlažby Praha-Dubeč

Betonová dlažba Praha-Dubeč

Zdící prvky Praha-Dubeč

Dlažby II jakosti Praha-Dubeč

Dlažba II jakosti Praha-Dubeč

Plošné dlažby Praha-Dubeč