„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Chrudim

Nové produkty Chrudim

Dlažby a obrubníky Chrudim

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Chrudim

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Chrudim

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Chrudim

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Chrudim

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Chrudim, Levná dlažba Chrudim, Dlažba Chrudim, Zámkové dlažby Chrudim, Zámkové dlažba Chrudim, Betonové dlažby Chrudim, Betonová dlažba Chrudim, Zdící prvky Chrudim, Dlažby II jakosti Chrudim, Dlažba II jakosti Chrudim, Plošné dlažby Chrudim, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Petrovice Znojmo Praha 8 Česká Lípa Praha 12 Praha-Kolovraty Beroun Most Praha 7 Svitavy Praha-Dubeč Praha 4 Kolín Praha-Nedvězí Praha 6 Semily Praha-Křeslice Brno-venkov Trutnov Jeseník Praha 13 Praha-Štěrboholy Přerov Praha 1 Frýdek-Místek Tachov Chrudim Hodonín Vyškov Plzeň-jih Praha-Královice Praha 16 České Budějovice Praha-Čakovice Strakonice Praha-Satalice Jablonec nad Nisou Praha-Slivenec Zlín Hlavní město Praha Prostějov Praha-Koloděje Kladno Praha 18 Rychnov nad Kněžnou Praha-Lysolaje Praha-Březiněves Blansko Plzeň-sever Praha-Zličín Praha 19 Praha 11 Praha-Ďáblice Bruntál Praha-Vinoř Praha 22 Ústí nad Labem Praha 17 Nový Jičín Jičín Praha-Lipence Praha-Benice Praha 5 Děčín Jindřichův Hradec Praha-Zbraslav Uherské Hradiště Plzeň-město Hradec Králové Praha-Klánovice Ústí nad Orlicí Rakovník Praha-Suchdol Praha 10 Teplice Benešov Litoměřice Praha 14 Praha 15 Praha-západ Rokycany Praha-Dolní Počernice Liberec Písek Praha 3 Kutná Hora Praha-Běchovice Klatovy Šumperk Karlovy Vary Louny Praha-východ Praha-Dolní Měcholupy Praha-Řeporyje Tábor Praha-Přední Kopanina Praha 21 Praha 2 Mělník Havlíčkův Brod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Chrudim

Levná dlažba Chrudim

Dlažba Chrudim

Zámkové dlažby Chrudim

Zámkové betonové dlažby Chrudim

Zámková dlažba Chrudim

Betonové dlažby Chrudim

Betonová dlažba Chrudim

Zdící prvky Chrudim

Dlažby II jakosti Chrudim

Dlažba II jakosti Chrudim

Plošné dlažby Chrudim