„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Chrudim

Nové produkty Chrudim

Dlažby a obrubníky Chrudim

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Chrudim

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Chrudim

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Chrudim

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Chrudim

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Chrudim, Levná dlažba Chrudim, Dlažba Chrudim, Zámkové dlažby Chrudim, Zámkové dlažba Chrudim, Betonové dlažby Chrudim, Betonová dlažba Chrudim, Zdící prvky Chrudim, Dlažby II jakosti Chrudim, Dlažba II jakosti Chrudim, Plošné dlažby Chrudim, Plošná dlažba


Další města:

Svitavy Benešov Mělník Brno-venkov Uherské Hradiště Šumperk Praha-Vinoř Praha-Běchovice Třebíč Česká Lípa Děčín Praha-Zličín Praha-Křeslice Praha 11 Sokolov Praha 18 Domažlice Most Praha 20 Přerov Vsetín Praha-Šeberov Praha-Benice Beroun Český Krumlov Praha-Koloděje Praha-Přední Kopanina Jičín Praha 16 Žďár nad Sázavou Ústí nad Labem Opava Praha-Čakovice Praha-Zbraslav Praha 15 Praha-západ Louny Jeseník České Budějovice Kroměříž Bruntál Tábor Praha-Velká Chuchle Praha-Kunratice Praha-Lysolaje Olomouc Praha 2 Praha 17 Hodonín Praha 14 Kolín Náchod Praha 9 Praha-Libuš Praha-Královice Praha-Petrovice Klatovy Nymburk Hradec Králové Praha 5 Rokycany Plzeň-město Praha 4 Kladno Semily Karviná Praha-Dolní Počernice Strakonice Tachov Zlín Písek Teplice Rakovník Praha-Březiněves Praha 19 Praha-Slivenec Praha-Újezd Praha-Dolní Chabry Prostějov Trutnov Hlavní město Praha Rychnov nad Kněžnou Praha 7 Plzeň-sever Praha 1 Nový Jičín Mladá Boleslav Praha 8 Praha 21 Praha 12 Praha-Lochkov Praha-Ďáblice Blansko Liberec Praha-Řeporyje Břeclav Frýdek-Místek Praha 22 Praha 6 Znojmo ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Chrudim

Levná dlažba Chrudim

Dlažba Chrudim

Zámkové dlažby Chrudim

Zámkové betonové dlažby Chrudim

Zámková dlažba Chrudim

Betonové dlažby Chrudim

Betonová dlažba Chrudim

Zdící prvky Chrudim

Dlažby II jakosti Chrudim

Dlažba II jakosti Chrudim

Plošné dlažby Chrudim