„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Chrudim

Nové produkty Chrudim

Dlažby a obrubníky Chrudim

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Chrudim

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Chrudim

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Chrudim

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Chrudim

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Chrudim, Levná dlažba Chrudim, Dlažba Chrudim, Zámkové dlažby Chrudim, Zámkové dlažba Chrudim, Betonové dlažby Chrudim, Betonová dlažba Chrudim, Zdící prvky Chrudim, Dlažby II jakosti Chrudim, Dlažba II jakosti Chrudim, Plošné dlažby Chrudim, Plošná dlažba


Další města:

Břeclav Praha-Lochkov Chrudim Praha 14 Havlíčkův Brod Praha 3 Praha-Klánovice Znojmo Praha-Vinoř Kolín Karlovy Vary Praha-Nedvězí Zlín Praha 13 Jičín Praha 22 Bruntál Praha-Suchdol Praha-Kunratice Liberec Hodonín Děčín Žďár nad Sázavou Praha 5 Benešov Třebíč Praha 6 Praha-Dolní Měcholupy Beroun Kutná Hora Rokycany Praha-Libuš Domažlice Tábor Uherské Hradiště Praha 17 Praha-Čakovice Praha-Šeberov Praha 10 Vyškov Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice Praha 2 Praha 1 Praha 19 Písek Český Krumlov Klatovy Praha-Dolní Chabry Prostějov Praha-Nebušice Jindřichův Hradec Praha-Petrovice Olomouc Ústí nad Orlicí Rakovník Jihlava Praha 18 Chomutov Praha-Dubeč Praha 7 Praha-Slivenec Blansko Cheb Praha 11 Praha 20 Nový Jičín Česká Lípa Praha-západ Plzeň-jih Praha 12 Praha 21 Most Teplice Praha-Přední Kopanina Praha-Zbraslav Ostrava-město Praha-Běchovice Praha-Velká Chuchle Praha 8 Praha-Zličín Plzeň-město Šumperk Praha-Řeporyje Brno-venkov Ústí nad Labem Praha 9 Jablonec nad Nisou Karviná Praha-Satalice Svitavy Praha-Troja Praha-Lipence Náchod Litoměřice Hlavní město Praha Louny Tachov Nymburk Praha-Křeslice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Chrudim

Levná dlažba Chrudim

Dlažba Chrudim

Zámkové dlažby Chrudim

Zámkové betonové dlažby Chrudim

Zámková dlažba Chrudim

Betonové dlažby Chrudim

Betonová dlažba Chrudim

Zdící prvky Chrudim

Dlažby II jakosti Chrudim

Dlažba II jakosti Chrudim

Plošné dlažby Chrudim