„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Chrudim

Nové produkty Chrudim

Dlažby a obrubníky Chrudim

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Chrudim

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Chrudim

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Chrudim

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Chrudim

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Chrudim, Levná dlažba Chrudim, Dlažba Chrudim, Zámkové dlažby Chrudim, Zámkové dlažba Chrudim, Betonové dlažby Chrudim, Betonová dlažba Chrudim, Zdící prvky Chrudim, Dlažby II jakosti Chrudim, Dlažba II jakosti Chrudim, Plošné dlažby Chrudim, Plošná dlažba


Další města:

Jihlava Praha 10 Praha 18 Praha 4 Domažlice Teplice Praha-Kunratice Liberec Praha-Nedvězí Hodonín Praha-Čakovice Praha-Suchdol Louny Most Opava Praha-Zličín Praha-Dolní Počernice Břeclav Praha-Šeberov Praha 5 Praha 7 Litoměřice Rychnov nad Kněžnou Praha 8 Hlavní město Praha Svitavy Praha-Lysolaje Trutnov Brno-město Uherské Hradiště Praha-Koloděje Praha-Újezd Praha 16 Praha-Troja Tachov Praha 22 Pelhřimov Semily Praha-Satalice Praha-Březiněves Rokycany Praha-Běchovice Praha 20 Praha-Štěrboholy Frýdek-Místek Praha-Kolovraty Děčín Praha-Dolní Měcholupy Praha 9 Praha 3 Mladá Boleslav Beroun Karviná Žďár nad Sázavou Nový Jičín Kolín Praha-Velká Chuchle Jablonec nad Nisou Kladno Praha-Vinoř Praha-Benice Česká Lípa Praha-Lochkov Jeseník Klatovy Brno-venkov Praha 15 Příbram Jindřichův Hradec Praha 6 Olomouc Pardubice Praha-Nebušice Praha-Řeporyje Náchod Ústí nad Labem Český Krumlov Plzeň-sever Cheb Písek Vsetín Sokolov Praha-Dubeč Ústí nad Orlicí Praha-Klánovice Praha 11 Benešov Praha-východ České Budějovice Praha-Ďáblice Bruntál Rakovník Praha 2 Praha 21 Plzeň-město Šumperk Praha-Lipence Hradec Králové Praha 13 Blansko ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Chrudim

Levná dlažba Chrudim

Dlažba Chrudim

Zámkové dlažby Chrudim

Zámkové betonové dlažby Chrudim

Zámková dlažba Chrudim

Betonové dlažby Chrudim

Betonová dlažba Chrudim

Zdící prvky Chrudim

Dlažby II jakosti Chrudim

Dlažba II jakosti Chrudim

Plošné dlažby Chrudim