„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Chrudim

Nové produkty Chrudim

Dlažby a obrubníky Chrudim

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Chrudim

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Chrudim

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Chrudim

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Chrudim

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Chrudim, Levná dlažba Chrudim, Dlažba Chrudim, Zámkové dlažby Chrudim, Zámkové dlažba Chrudim, Betonové dlažby Chrudim, Betonová dlažba Chrudim, Zdící prvky Chrudim, Dlažby II jakosti Chrudim, Dlažba II jakosti Chrudim, Plošné dlažby Chrudim, Plošná dlažba


Další města:

Svitavy Praha 22 Mladá Boleslav Chrudim Praha-Řeporyje Kladno Praha-Lipence Praha 17 Praha 14 Praha 3 Praha-Zličín Praha 10 Žďár nad Sázavou Praha-Nebušice Brno-město Praha-Troja Semily Zlín Cheb Praha-Velká Chuchle Přerov Strakonice Teplice Břeclav Brno-venkov Praha-Dolní Chabry Blansko Plzeň-sever Bruntál Praha-Šeberov Vyškov Praha-Lysolaje Praha-Koloděje Mělník Benešov Jindřichův Hradec Děčín Ústí nad Labem Praha-Újezd Jičín Praha 2 Beroun Třebíč Liberec Praha-Dubeč České Budějovice Praha 8 Rychnov nad Kněžnou Česká Lípa Znojmo Praha 9 Opava Litoměřice Praha-Ďáblice Karlovy Vary Praha-Křeslice Praha-východ Praha-Dolní Počernice Praha 4 Uherské Hradiště Šumperk Praha-Suchdol Jeseník Praha-Benice Praha-Klánovice Pardubice Praha-Březiněves Tábor Tachov Kroměříž Praha-Zbraslav Praha-Přední Kopanina Most Plzeň-jih Praha 19 Kutná Hora Pelhřimov Trutnov Jablonec nad Nisou Rokycany Havlíčkův Brod Praha-Libuš Praha 16 Praha-Kunratice Praha 15 Prostějov Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Praha 11 Hodonín Ústí nad Orlicí Praha 13 Karviná Chomutov Praha 12 Praha-Lochkov Plzeň-město Sokolov Hradec Králové Praha-Štěrboholy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Chrudim

Levná dlažba Chrudim

Dlažba Chrudim

Zámkové dlažby Chrudim

Zámkové betonové dlažby Chrudim

Zámková dlažba Chrudim

Betonové dlažby Chrudim

Betonová dlažba Chrudim

Zdící prvky Chrudim

Dlažby II jakosti Chrudim

Dlažba II jakosti Chrudim

Plošné dlažby Chrudim