„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Chrudim

Nové produkty Chrudim

Dlažby a obrubníky Chrudim

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Chrudim

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Chrudim

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Chrudim

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Chrudim

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Chrudim, Levná dlažba Chrudim, Dlažba Chrudim, Zámkové dlažby Chrudim, Zámkové dlažba Chrudim, Betonové dlažby Chrudim, Betonová dlažba Chrudim, Zdící prvky Chrudim, Dlažby II jakosti Chrudim, Dlažba II jakosti Chrudim, Plošné dlažby Chrudim, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Náchod Praha-Slivenec Praha 19 Praha 10 Klatovy Praha-Ďáblice Žďár nad Sázavou Praha 7 Hradec Králové Benešov Praha 21 Vsetín Jindřichův Hradec Praha-Kolovraty Karviná Praha-Lipence Český Krumlov Praha-Lochkov Opava Praha-Nebušice Praha-Újezd Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Počernice Rakovník Praha 1 Brno-venkov Blansko Chrudim Česká Lípa Praha 16 Rychnov nad Kněžnou Karlovy Vary Praha-Křeslice Semily Břeclav Praha-Klánovice Praha-Lysolaje Praha-Královice Praha-Kunratice Hlavní město Praha České Budějovice Praha-Suchdol Prachatice Rokycany Praha 14 Praha-Dubeč Praha 18 Ústí nad Labem Cheb Praha-Koloděje Bruntál Kladno Kroměříž Louny Mladá Boleslav Praha 9 Ústí nad Orlicí Litoměřice Nový Jičín Praha-západ Ostrava-město Pelhřimov Beroun Uherské Hradiště Most Praha 12 Znojmo Praha-východ Praha 11 Plzeň-sever Olomouc Šumperk Praha-Vinoř Zlín Hodonín Praha-Benice Praha 20 Nymburk Přerov Jičín Strakonice Praha 17 Praha-Šeberov Praha 22 Praha-Petrovice Jihlava Praha-Zbraslav Praha-Zličín Havlíčkův Brod Prostějov Sokolov Pardubice Svitavy Brno-město Praha 8 Praha 5 Třebíč Praha-Čakovice Praha-Přední Kopanina ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Chrudim

Levná dlažba Chrudim

Dlažba Chrudim

Zámkové dlažby Chrudim

Zámkové betonové dlažby Chrudim

Zámková dlažba Chrudim

Betonové dlažby Chrudim

Betonová dlažba Chrudim

Zdící prvky Chrudim

Dlažby II jakosti Chrudim

Dlažba II jakosti Chrudim

Plošné dlažby Chrudim