„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Chrudim

Nové produkty Chrudim

Dlažby a obrubníky Chrudim

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Chrudim

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Chrudim

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Chrudim

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Chrudim

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Chrudim, Levná dlažba Chrudim, Dlažba Chrudim, Zámkové dlažby Chrudim, Zámkové dlažba Chrudim, Betonové dlažby Chrudim, Betonová dlažba Chrudim, Zdící prvky Chrudim, Dlažby II jakosti Chrudim, Dlažba II jakosti Chrudim, Plošné dlažby Chrudim, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lipence Praha-Petrovice Benešov Prostějov Most Praha-Vinoř Mělník Semily Praha-Přední Kopanina Jeseník Praha-Dolní Počernice Kroměříž Nymburk Vsetín Praha 14 Klatovy Litoměřice Jindřichův Hradec Kutná Hora Teplice Opava Trutnov Praha 4 Praha 6 Praha-Dolní Měcholupy Hodonín Kolín Praha-Řeporyje Česká Lípa Praha-Nebušice Praha-Suchdol Jablonec nad Nisou Kladno Praha 11 Znojmo Blansko Strakonice Praha-Zličín Jičín Písek Praha-Čakovice Louny Praha-Dolní Chabry Tábor Praha 18 Mladá Boleslav Ústí nad Labem Praha 5 Bruntál Praha-Nedvězí Nový Jičín Praha-Benice Třebíč Praha-Běchovice Frýdek-Místek Praha-Koloděje Karlovy Vary Praha 20 Plzeň-jih Hradec Králové Chomutov Děčín Karviná Praha-Ďáblice Praha-Štěrboholy Plzeň-sever Ústí nad Orlicí Praha-Zbraslav Praha-Křeslice Rokycany Praha 3 Praha 10 Brno-město Rakovník České Budějovice Olomouc Ostrava-město Chrudim Pardubice Praha-Velká Chuchle Český Krumlov Praha-Újezd Uherské Hradiště Praha-Kolovraty Praha-Lysolaje Praha 17 Praha 13 Náchod Praha 15 Pelhřimov Praha-Březiněves Praha 12 Jihlava Praha-Libuš Rychnov nad Kněžnou Praha 2 Praha 19 Přerov Břeclav Prachatice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Chrudim

Levná dlažba Chrudim

Dlažba Chrudim

Zámkové dlažby Chrudim

Zámkové betonové dlažby Chrudim

Zámková dlažba Chrudim

Betonové dlažby Chrudim

Betonová dlažba Chrudim

Zdící prvky Chrudim

Dlažby II jakosti Chrudim

Dlažba II jakosti Chrudim

Plošné dlažby Chrudim