„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Chrudim

Nové produkty Chrudim

Dlažby a obrubníky Chrudim

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Chrudim

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Chrudim

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Chrudim

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Chrudim

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Chrudim, Levná dlažba Chrudim, Dlažba Chrudim, Zámkové dlažby Chrudim, Zámkové dlažba Chrudim, Betonové dlažby Chrudim, Betonová dlažba Chrudim, Zdící prvky Chrudim, Dlažby II jakosti Chrudim, Dlažba II jakosti Chrudim, Plošné dlažby Chrudim, Plošná dlažba


Další města:

Uherské Hradiště Rakovník Praha-Řeporyje Příbram Šumperk Praha-Lipence Strakonice Praha-Běchovice Praha 7 Bruntál Praha-Zbraslav Zlín Kolín Hradec Králové Trutnov Praha-Velká Chuchle Praha-Kunratice Česká Lípa Praha 2 Svitavy Praha-Přední Kopanina Praha 4 Praha-Dubeč Chrudim Praha 8 Plzeň-sever Pelhřimov Liberec Přerov Náchod Most Plzeň-město Praha-Šeberov Praha-západ Praha-Libuš Praha-Vinoř Praha-Lochkov Praha-Dolní Chabry Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Olomouc Praha 6 Brno-město Mělník Praha-Dolní Měcholupy Praha-Slivenec Karlovy Vary Beroun Kladno Praha 21 Praha-Kolovraty Jičín Praha-Benice Tábor Praha 13 Písek Český Krumlov Jihlava Třebíč Praha-Křeslice Praha-Satalice Praha-Klánovice Praha-Suchdol Praha 3 Kroměříž Sokolov Rokycany Prachatice Pardubice Nymburk Praha-Lysolaje Benešov Semily Praha-Čakovice Praha 12 České Budějovice Praha-Nedvězí Praha 17 Brno-venkov Praha-východ Havlíčkův Brod Vsetín Teplice Praha 5 Děčín Jablonec nad Nisou Praha-Zličín Praha 14 Hlavní město Praha Praha-Nebušice Praha 1 Cheb Ústí nad Labem Chomutov Plzeň-jih Nový Jičín Vyškov Ostrava-město Jeseník Praha-Královice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Chrudim

Levná dlažba Chrudim

Dlažba Chrudim

Zámkové dlažby Chrudim

Zámkové betonové dlažby Chrudim

Zámková dlažba Chrudim

Betonové dlažby Chrudim

Betonová dlažba Chrudim

Zdící prvky Chrudim

Dlažby II jakosti Chrudim

Dlažba II jakosti Chrudim

Plošné dlažby Chrudim