„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Chrudim

Nové produkty Chrudim

Dlažby a obrubníky Chrudim

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Chrudim

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Chrudim

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Chrudim

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Chrudim

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Chrudim, Levná dlažba Chrudim, Dlažba Chrudim, Zámkové dlažby Chrudim, Zámkové dlažba Chrudim, Betonové dlažby Chrudim, Betonová dlažba Chrudim, Zdící prvky Chrudim, Dlažby II jakosti Chrudim, Dlažba II jakosti Chrudim, Plošné dlažby Chrudim, Plošná dlažba


Další města:

Praha 18 Praha-Štěrboholy Praha-Lochkov Praha-Dubeč Praha-Koloděje Praha-Březiněves Frýdek-Místek Klatovy Praha 6 Blansko Praha 2 Pelhřimov Praha 14 Hradec Králové Vyškov Praha-Šeberov Praha-Slivenec Brno-venkov Praha 10 Prostějov Praha 20 Praha-Lipence Beroun Uherské Hradiště Rokycany Praha-Dolní Počernice Praha-Petrovice Praha-Křeslice Karlovy Vary Praha-Satalice Mladá Boleslav Jablonec nad Nisou Třebíč Praha-Čakovice Písek Kroměříž Hodonín Nymburk Jeseník Žďár nad Sázavou Praha-Ďáblice Praha-Benice Praha 7 Praha-Dolní Měcholupy Česká Lípa Kolín Přerov Domažlice Brno-město Jičín Praha-Kolovraty Rychnov nad Kněžnou Praha-Řeporyje Praha 12 Ostrava-město Břeclav Svitavy Praha 22 Český Krumlov Praha 4 Plzeň-jih Chrudim Praha-Troja Benešov Praha 16 Plzeň-město Vsetín Praha-Vinoř Praha-západ Praha-Zličín Šumperk Zlín Opava Praha-Nedvězí Znojmo Praha 3 Praha-Lysolaje Praha-Běchovice Praha 8 Praha 21 Mělník Jihlava Nový Jičín Praha-Zbraslav Karviná Prachatice Sokolov České Budějovice Náchod Praha-Přední Kopanina Praha-Újezd Chomutov Praha-Libuš Praha-Klánovice Tachov Plzeň-sever Havlíčkův Brod Louny Praha-Velká Chuchle Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Chrudim

Levná dlažba Chrudim

Dlažba Chrudim

Zámkové dlažby Chrudim

Zámkové betonové dlažby Chrudim

Zámková dlažba Chrudim

Betonové dlažby Chrudim

Betonová dlažba Chrudim

Zdící prvky Chrudim

Dlažby II jakosti Chrudim

Dlažba II jakosti Chrudim

Plošné dlažby Chrudim