„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Zlín

Nové produkty Zlín

Dlažby a obrubníky Zlín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Zlín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Zlín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Zlín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Zlín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Zlín, Levná dlažba Zlín, Dlažba Zlín, Zámkové dlažby Zlín, Zámkové dlažba Zlín, Betonové dlažby Zlín, Betonová dlažba Zlín, Zdící prvky Zlín, Dlažby II jakosti Zlín, Dlažba II jakosti Zlín, Plošné dlažby Zlín, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Praha 14 Praha 19 Blansko Pelhřimov Praha-Velká Chuchle Praha 5 Benešov Praha-Slivenec Praha-západ Praha-Šeberov Praha-Troja Písek Náchod Ostrava-město Praha-Březiněves Praha-Dubeč Praha 11 Praha-Lysolaje Kroměříž Jihlava Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-město Praha 6 Český Krumlov Praha-Křeslice Kolín Beroun Praha-Kolovraty Semily Jičín Rakovník Liberec Břeclav Praha-Suchdol Praha 21 Žďár nad Sázavou Olomouc Česká Lípa Plzeň-jih Svitavy Praha-Petrovice Přerov Praha 17 Strakonice Praha-Královice Plzeň-sever Praha 13 Louny Jablonec nad Nisou Ústí nad Orlicí Cheb Tábor Bruntál Praha-Běchovice Praha 3 Most Chomutov Sokolov Pardubice Praha-Újezd Praha-Klánovice Praha-Zličín Praha 20 Prostějov Kutná Hora Trutnov Nymburk Praha-Ďáblice Praha-Nebušice Praha-východ Jindřichův Hradec Vsetín Frýdek-Místek Domažlice Karlovy Vary Praha-Čakovice Havlíčkův Brod Praha 10 Hlavní město Praha Praha 16 Příbram Mělník Praha 1 Zlín Mladá Boleslav Praha-Štěrboholy Praha 4 Praha-Satalice Praha-Benice Rychnov nad Kněžnou České Budějovice Ústí nad Labem Teplice Praha 2 Jeseník Uherské Hradiště Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Počernice Nový Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Zlín

Levná dlažba Zlín

Dlažba Zlín

Zámkové dlažby Zlín

Zámkové betonové dlažby Zlín

Zámková dlažba Zlín

Betonové dlažby Zlín

Betonová dlažba Zlín

Zdící prvky Zlín

Dlažby II jakosti Zlín

Dlažba II jakosti Zlín

Plošné dlažby Zlín