„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Zlín

Nové produkty Zlín

Dlažby a obrubníky Zlín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Zlín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Zlín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Zlín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Zlín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Zlín, Levná dlažba Zlín, Dlažba Zlín, Zámkové dlažby Zlín, Zámkové dlažba Zlín, Betonové dlažby Zlín, Betonová dlažba Zlín, Zdící prvky Zlín, Dlažby II jakosti Zlín, Dlažba II jakosti Zlín, Plošné dlažby Zlín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 2 Strakonice Praha 4 Praha-Vinoř Příbram Praha-Lochkov Třebíč Liberec Praha-Zličín Břeclav Zlín Jičín Šumperk Praha-Šeberov Praha-Nedvězí Mladá Boleslav Ústí nad Labem Praha 13 Kutná Hora Praha-Ďáblice Plzeň-jih Praha-Újezd Plzeň-sever Jindřichův Hradec Klatovy Praha-Nebušice Praha-Březiněves Domažlice Praha-západ České Budějovice Chrudim Rychnov nad Kněžnou Praha-Zbraslav Česká Lípa Děčín Benešov Mělník Praha 19 Praha-Lysolaje Praha 20 Prachatice Beroun Praha 10 Praha 21 Praha-Velká Chuchle Opava Praha-Královice Kladno Praha 7 Praha-Lipence Praha 15 Teplice Přerov Praha 8 Praha-východ Praha 6 Praha 3 Kolín Znojmo Praha 18 Tábor Semily Praha-Dolní Chabry Karlovy Vary Praha-Troja Svitavy Vsetín Praha-Kolovraty Havlíčkův Brod Jeseník Chomutov Praha 12 Žďár nad Sázavou Nymburk Praha-Přední Kopanina Nový Jičín Louny Ústí nad Orlicí Most Litoměřice Kroměříž Praha-Dubeč Praha 22 Trutnov Blansko Plzeň-město Písek Praha-Satalice Prostějov Jihlava Praha-Benice Jablonec nad Nisou Náchod Hodonín Praha-Čakovice Praha-Klánovice Tachov Praha-Koloděje Praha-Štěrboholy Praha 9 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Zlín

Levná dlažba Zlín

Dlažba Zlín

Zámkové dlažby Zlín

Zámkové betonové dlažby Zlín

Zámková dlažba Zlín

Betonové dlažby Zlín

Betonová dlažba Zlín

Zdící prvky Zlín

Dlažby II jakosti Zlín

Dlažba II jakosti Zlín

Plošné dlažby Zlín