„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Zlín

Nové produkty Zlín

Dlažby a obrubníky Zlín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Zlín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Zlín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Zlín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Zlín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Zlín, Levná dlažba Zlín, Dlažba Zlín, Zámkové dlažby Zlín, Zámkové dlažba Zlín, Betonové dlažby Zlín, Betonová dlažba Zlín, Zdící prvky Zlín, Dlažby II jakosti Zlín, Dlažba II jakosti Zlín, Plošné dlažby Zlín, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Praha-Troja Praha-Přední Kopanina Praha-Benice Praha-Zličín Praha 13 Praha 12 Praha 14 Svitavy Praha-Libuš Náchod Praha 4 Jablonec nad Nisou Cheb Trutnov Praha-Suchdol Liberec Semily Litoměřice Praha 18 Karlovy Vary Příbram Most Kolín Praha-Čakovice Domažlice Praha-západ Vyškov Teplice Praha 7 Český Krumlov Pelhřimov Opava Děčín Plzeň-město Přerov Praha 15 Chrudim Praha 2 Mělník Tachov Hradec Králové Praha-Řeporyje Praha-východ Kutná Hora Praha 20 Praha-Petrovice Praha-Satalice Praha-Vinoř Praha 19 Písek Praha-Kunratice Hodonín Praha-Lysolaje Frýdek-Místek Česká Lípa Ústí nad Labem Jeseník Praha 22 Praha-Klánovice Bruntál Zlín Mladá Boleslav Praha-Lipence Praha 6 Ústí nad Orlicí Praha-Ďáblice Nový Jičín Praha-Březiněves Břeclav Havlíčkův Brod Praha-Štěrboholy Kroměříž Třebíč Praha-Velká Chuchle Benešov Rychnov nad Kněžnou Praha 10 Brno-venkov Praha-Nebušice Praha-Běchovice Plzeň-sever Praha-Slivenec Praha-Dolní Chabry Uherské Hradiště Olomouc Kladno Šumperk Žďár nad Sázavou Hlavní město Praha Praha 21 Praha-Královice Znojmo Praha-Dubeč Brno-město Praha 8 Praha-Lochkov Praha-Újezd Vsetín Praha 11 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Zlín

Levná dlažba Zlín

Dlažba Zlín

Zámkové dlažby Zlín

Zámkové betonové dlažby Zlín

Zámková dlažba Zlín

Betonové dlažby Zlín

Betonová dlažba Zlín

Zdící prvky Zlín

Dlažby II jakosti Zlín

Dlažba II jakosti Zlín

Plošné dlažby Zlín