„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Zlín

Nové produkty Zlín

Dlažby a obrubníky Zlín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Zlín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Zlín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Zlín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Zlín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Zlín, Levná dlažba Zlín, Dlažba Zlín, Zámkové dlažby Zlín, Zámkové dlažba Zlín, Betonové dlažby Zlín, Betonová dlažba Zlín, Zdící prvky Zlín, Dlažby II jakosti Zlín, Dlažba II jakosti Zlín, Plošné dlažby Zlín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Praha-Královice Bruntál Břeclav Plzeň-město Praha-východ Cheb Praha 4 Praha 12 Žďár nad Sázavou Praha-Ďáblice Praha 18 Praha 17 Praha 14 Strakonice Rokycany Chrudim Blansko Praha 10 České Budějovice Praha-Šeberov Brno-město Praha-Březiněves Praha-Zličín Kladno Pardubice Benešov Tachov Praha-Štěrboholy Praha-Libuš Praha-Koloděje Praha 7 Praha 19 Praha-Petrovice Praha-Dolní Počernice Plzeň-jih Svitavy Náchod Nymburk Praha-Nebušice Teplice Vsetín Karviná Praha 13 Děčín Praha-Satalice Praha-Dubeč Zlín Praha-Lipence Praha-Čakovice Nový Jičín Rakovník Praha-Velká Chuchle Praha-Zbraslav Praha 22 Havlíčkův Brod Ústí nad Labem Praha-Běchovice Praha 8 Mělník Semily Praha 3 Prachatice Jihlava Šumperk Louny Praha-Slivenec Praha 16 Praha-Benice Tábor Praha 21 Příbram Praha-Troja Praha-Suchdol Kutná Hora Praha-Kolovraty Praha-Křeslice Jindřichův Hradec Praha 9 Frýdek-Místek Most Hradec Králové Praha-Kunratice Praha-Dolní Chabry Liberec Jičín Praha-Dolní Měcholupy Český Krumlov Jablonec nad Nisou Hodonín Mladá Boleslav Sokolov Kolín Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina Praha 2 Vyškov Litoměřice Pelhřimov Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Zlín

Levná dlažba Zlín

Dlažba Zlín

Zámkové dlažby Zlín

Zámkové betonové dlažby Zlín

Zámková dlažba Zlín

Betonové dlažby Zlín

Betonová dlažba Zlín

Zdící prvky Zlín

Dlažby II jakosti Zlín

Dlažba II jakosti Zlín

Plošné dlažby Zlín