„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Zlín

Nové produkty Zlín

Dlažby a obrubníky Zlín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Zlín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Zlín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Zlín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Zlín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Zlín, Levná dlažba Zlín, Dlažba Zlín, Zámkové dlažby Zlín, Zámkové dlažba Zlín, Betonové dlažby Zlín, Betonová dlažba Zlín, Zdící prvky Zlín, Dlažby II jakosti Zlín, Dlažba II jakosti Zlín, Plošné dlažby Zlín, Plošná dlažba


Další města:

Pelhřimov Praha 6 Plzeň-jih Karviná Praha-Štěrboholy Praha-Běchovice Most Praha-Zličín Opava Ostrava-město Praha 22 Chrudim Domažlice Praha-Dubeč Tábor Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina Praha-Velká Chuchle Příbram Praha-Benice Semily Teplice Ústí nad Orlicí Frýdek-Místek Kutná Hora Praha-Zbraslav Praha-Petrovice Plzeň-sever Praha-Satalice Kroměříž Přerov Praha-Kunratice Praha-Ďáblice Praha-Křeslice Brno-město Česká Lípa Žďár nad Sázavou Praha 17 Písek Praha-Suchdol Praha 21 Praha-Kolovraty Praha-Libuš Třebíč Vsetín Praha-západ Praha 9 Rakovník Hradec Králové Jihlava Vyškov Praha-Čakovice Praha-východ Havlíčkův Brod Praha 7 České Budějovice Praha 3 Benešov Znojmo Karlovy Vary Nový Jičín Zlín Liberec Praha 11 Jablonec nad Nisou Prachatice Kladno Plzeň-město Praha 20 Olomouc Strakonice Praha-Dolní Počernice Uherské Hradiště Jičín Blansko Mělník Praha-Březiněves Hodonín Náchod Praha-Slivenec Praha-Nedvězí Praha 13 Praha-Královice Brno-venkov Chomutov Český Krumlov Rychnov nad Kněžnou Pardubice Břeclav Praha 19 Litoměřice Tachov Svitavy Bruntál Praha 2 Jeseník Mladá Boleslav Rokycany Nymburk Praha 10 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Zlín

Levná dlažba Zlín

Dlažba Zlín

Zámkové dlažby Zlín

Zámkové betonové dlažby Zlín

Zámková dlažba Zlín

Betonové dlažby Zlín

Betonová dlažba Zlín

Zdící prvky Zlín

Dlažby II jakosti Zlín

Dlažba II jakosti Zlín

Plošné dlažby Zlín