„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Zlín

Nové produkty Zlín

Dlažby a obrubníky Zlín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Zlín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Zlín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Zlín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Zlín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Zlín, Levná dlažba Zlín, Dlažba Zlín, Zámkové dlažby Zlín, Zámkové dlažba Zlín, Betonové dlažby Zlín, Betonová dlažba Zlín, Zdící prvky Zlín, Dlažby II jakosti Zlín, Dlažba II jakosti Zlín, Plošné dlažby Zlín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kolovraty Praha-Petrovice Děčín Praha-Královice Rychnov nad Kněžnou Praha 13 Praha-západ Hlavní město Praha Rakovník Praha-východ Praha 12 Praha-Křeslice Praha-Dolní Měcholupy Louny Brno-město Karviná Praha 19 Přerov Český Krumlov Hodonín Praha-Dolní Počernice Praha 20 Kolín Praha 21 Jindřichův Hradec Olomouc Zlín Plzeň-město Praha-Řeporyje Praha 15 Praha-Satalice Kladno Jablonec nad Nisou Jihlava České Budějovice Praha-Štěrboholy Cheb Praha 18 Praha 5 Trutnov Praha-Březiněves Klatovy Nový Jičín Praha-Šeberov Praha-Koloděje Praha-Vinoř Sokolov Praha-Kunratice Bruntál Prachatice Tábor Žďár nad Sázavou Beroun Liberec Praha-Újezd Praha 17 Příbram Praha-Troja Náchod Blansko Tachov Praha 22 Praha 11 Praha-Běchovice Praha 9 Vyškov Benešov Praha-Slivenec Praha-Lysolaje Havlíčkův Brod Mladá Boleslav Litoměřice Chrudim Praha-Ďáblice Praha-Zbraslav Praha-Libuš Domažlice Rokycany Praha 16 Praha-Lochkov Praha 8 Semily Praha 3 Šumperk Praha-Přední Kopanina Písek Praha-Nebušice Uherské Hradiště Jeseník Praha-Dubeč Plzeň-jih Praha-Čakovice Nymburk Pardubice Břeclav Praha-Velká Chuchle Strakonice Praha 10 Praha 1 Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Zlín

Levná dlažba Zlín

Dlažba Zlín

Zámkové dlažby Zlín

Zámkové betonové dlažby Zlín

Zámková dlažba Zlín

Betonové dlažby Zlín

Betonová dlažba Zlín

Zdící prvky Zlín

Dlažby II jakosti Zlín

Dlažba II jakosti Zlín

Plošné dlažby Zlín