„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Zlín

Nové produkty Zlín

Dlažby a obrubníky Zlín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Zlín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Zlín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Zlín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Zlín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Zlín, Levná dlažba Zlín, Dlažba Zlín, Zámkové dlažby Zlín, Zámkové dlažba Zlín, Betonové dlažby Zlín, Betonová dlažba Zlín, Zdící prvky Zlín, Dlažby II jakosti Zlín, Dlažba II jakosti Zlín, Plošné dlažby Zlín, Plošná dlažba


Další města:

Příbram Olomouc Klatovy Praha 7 Hradec Králové Praha 4 Praha 13 Praha-Petrovice Kladno Žďár nad Sázavou Praha 20 Praha 1 Pardubice Praha-Nebušice Šumperk Znojmo Tachov Semily Nový Jičín Praha-Dolní Počernice Praha 10 Plzeň-město Kroměříž Sokolov Teplice Ostrava-město Mělník Vyškov Chrudim Třebíč Praha-Řeporyje Praha-Dolní Měcholupy Kutná Hora Praha-Nedvězí Praha-Kunratice Praha 14 Praha-Křeslice Praha 15 Jindřichův Hradec Liberec Rokycany Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Chabry Chomutov Nymburk Praha 5 Praha 11 Praha-Běchovice Rychnov nad Kněžnou Tábor Praha 19 Praha-Šeberov Cheb Havlíčkův Brod Domažlice Hlavní město Praha Praha-Zbraslav Praha-Suchdol Náchod Strakonice Praha 2 Bruntál Praha-Vinoř Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Trutnov Praha-Březiněves Praha-Libuš Praha-Lochkov Karviná Praha-Kolovraty Hodonín Praha 18 Praha-Benice Praha-Ďáblice Písek Jablonec nad Nisou Praha 22 Beroun Opava Praha 8 Praha-Koloděje Frýdek-Místek Praha-Lipence Most Jeseník Blansko Praha-Velká Chuchle Praha 12 Praha-Troja Prachatice Louny Rakovník Praha-Lysolaje Praha-Satalice Zlín Ústí nad Labem Praha-Zličín Praha 16 Praha 17 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Zlín

Levná dlažba Zlín

Dlažba Zlín

Zámkové dlažby Zlín

Zámkové betonové dlažby Zlín

Zámková dlažba Zlín

Betonové dlažby Zlín

Betonová dlažba Zlín

Zdící prvky Zlín

Dlažby II jakosti Zlín

Dlažba II jakosti Zlín

Plošné dlažby Zlín