„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Zlín

Nové produkty Zlín

Dlažby a obrubníky Zlín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Zlín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Zlín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Zlín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Zlín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Zlín, Levná dlažba Zlín, Dlažba Zlín, Zámkové dlažby Zlín, Zámkové dlažba Zlín, Betonové dlažby Zlín, Betonová dlažba Zlín, Zdící prvky Zlín, Dlažby II jakosti Zlín, Dlažba II jakosti Zlín, Plošné dlažby Zlín, Plošná dlažba


Další města:

Praha 12 Praha-Řeporyje Praha 6 Praha 8 Sokolov Kroměříž Praha-Dubeč Jihlava Ostrava-město Cheb Domažlice Praha-Petrovice Praha-Suchdol Praha-Březiněves Kladno Mělník Praha-Vinoř Praha-Křeslice Opava Žďár nad Sázavou Hodonín Prostějov Uherské Hradiště Jičín Praha 17 Tábor Praha-Nebušice Louny Praha-Újezd Znojmo Rokycany Blansko Praha 15 Rakovník Praha 7 Praha-Šeberov Praha 14 Most Teplice Praha 2 Vyškov Praha-Koloděje Jindřichův Hradec Litoměřice Zlín Břeclav Praha 5 Trutnov Klatovy Praha-Velká Chuchle Plzeň-město Jeseník Olomouc Karlovy Vary Praha 16 Šumperk Praha-Čakovice Praha-Lipence Praha-Benice Kutná Hora Brno-venkov Praha-Královice Praha 3 Praha-Kunratice Tachov Prachatice Praha-západ Náchod Svitavy Pardubice Praha-Lysolaje Praha-Dolní Měcholupy Praha 10 Havlíčkův Brod Praha 11 Praha-Dolní Počernice Praha 4 Praha 22 Beroun Praha-Nedvězí Nový Jičín Praha 19 Praha-Ďáblice Praha-Troja Praha 9 Písek Praha-Satalice Praha-Běchovice Praha-Dolní Chabry Brno-město Praha-Zbraslav Ústí nad Orlicí Praha-Kolovraty Strakonice Příbram Děčín Praha 13 Bruntál Semily Kolín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Zlín

Levná dlažba Zlín

Dlažba Zlín

Zámkové dlažby Zlín

Zámkové betonové dlažby Zlín

Zámková dlažba Zlín

Betonové dlažby Zlín

Betonová dlažba Zlín

Zdící prvky Zlín

Dlažby II jakosti Zlín

Dlažba II jakosti Zlín

Plošné dlažby Zlín