„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Zlín

Nové produkty Zlín

Dlažby a obrubníky Zlín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Zlín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Zlín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Zlín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Zlín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Zlín, Levná dlažba Zlín, Dlažba Zlín, Zámkové dlažby Zlín, Zámkové dlažba Zlín, Betonové dlažby Zlín, Betonová dlažba Zlín, Zdící prvky Zlín, Dlažby II jakosti Zlín, Dlažba II jakosti Zlín, Plošné dlažby Zlín, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Orlicí Praha-Lipence Plzeň-sever Děčín Praha-Lysolaje Praha 21 Praha-Zličín Praha-Přední Kopanina Břeclav Plzeň-město Praha-Štěrboholy Karlovy Vary Praha 12 Náchod Sokolov Jihlava Semily Domažlice Prachatice Praha-Dolní Chabry Praha 6 Jablonec nad Nisou Blansko Kolín Praha 10 Hodonín Vyškov Prostějov Praha-východ Frýdek-Místek Rokycany Praha-Koloděje Praha-Slivenec Kroměříž Praha-Březiněves Strakonice Liberec Praha 14 Praha-Troja Praha 1 Praha 16 Mělník Klatovy Praha-Újezd Praha 4 Praha 17 Třebíč Praha-Běchovice Žďár nad Sázavou Hradec Králové Beroun Praha 7 Litoměřice Brno-venkov Praha-Dolní Měcholupy Praha 15 Praha 5 Praha-Petrovice Praha 19 Praha-Suchdol Praha-Benice Chomutov Bruntál Praha-Klánovice Pelhřimov Praha-Vinoř Praha 9 Svitavy Praha 20 Praha 2 Kladno Praha 22 Olomouc Praha-Kunratice Praha-Satalice Havlíčkův Brod Česká Lípa Chrudim Český Krumlov Nymburk Přerov Praha-Kolovraty Písek Praha-západ Praha-Šeberov Jeseník Praha 13 Tachov Most Uherské Hradiště Nový Jičín Šumperk Opava Praha-Nedvězí Karviná Tábor Brno-město Praha-Nebušice Praha 8 Praha-Libuš ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Zlín

Levná dlažba Zlín

Dlažba Zlín

Zámkové dlažby Zlín

Zámkové betonové dlažby Zlín

Zámková dlažba Zlín

Betonové dlažby Zlín

Betonová dlažba Zlín

Zdící prvky Zlín

Dlažby II jakosti Zlín

Dlažba II jakosti Zlín

Plošné dlažby Zlín