„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Zlín

Nové produkty Zlín

Dlažby a obrubníky Zlín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Zlín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Zlín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Zlín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Zlín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Zlín, Levná dlažba Zlín, Dlažba Zlín, Zámkové dlažby Zlín, Zámkové dlažba Zlín, Betonové dlažby Zlín, Betonová dlažba Zlín, Zdící prvky Zlín, Dlažby II jakosti Zlín, Dlažba II jakosti Zlín, Plošné dlažby Zlín, Plošná dlažba


Další města:

Kolín Náchod Ústí nad Labem Praha-Suchdol Tachov Praha-Nebušice Ústí nad Orlicí Kutná Hora Praha-západ Praha 5 Prostějov Praha-Troja Praha-východ Praha-Kunratice Karlovy Vary Praha-Lipence Hodonín Praha-Čakovice Praha-Benice Strakonice Uherské Hradiště Benešov Praha 8 Nymburk Tábor Karviná Praha 22 Praha 10 Mladá Boleslav Praha-Satalice Semily Praha 3 Praha 21 Jeseník Praha-Křeslice Teplice Domažlice Jihlava Vsetín Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Měcholupy Příbram Praha 19 Praha-Kolovraty Blansko Jičín Žďár nad Sázavou Rakovník Mělník Olomouc Znojmo Český Krumlov Praha-Újezd Praha 9 Praha-Klánovice Jablonec nad Nisou Praha-Královice Cheb Praha 7 Praha 11 Nový Jičín Praha-Dubeč Praha 15 Bruntál Praha-Slivenec Praha-Nedvězí Praha 4 Pelhřimov Praha-Lysolaje Praha-Vinoř Písek Praha-Petrovice Praha-Lochkov Plzeň-jih Vyškov Česká Lípa Plzeň-město Beroun Praha-Šeberov Praha-Ďáblice Praha 17 Praha-Dolní Chabry Praha 18 Plzeň-sever Trutnov Praha 13 Most Praha 20 Praha-Dolní Počernice Praha-Libuš Prachatice Praha-Běchovice Frýdek-Místek Třebíč Brno-venkov Ostrava-město Praha-Březiněves Praha-Koloděje Praha 2 Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Zlín

Levná dlažba Zlín

Dlažba Zlín

Zámkové dlažby Zlín

Zámkové betonové dlažby Zlín

Zámková dlažba Zlín

Betonové dlažby Zlín

Betonová dlažba Zlín

Zdící prvky Zlín

Dlažby II jakosti Zlín

Dlažba II jakosti Zlín

Plošné dlažby Zlín