„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Zlín

Nové produkty Zlín

Dlažby a obrubníky Zlín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Zlín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Zlín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Zlín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Zlín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Zlín, Levná dlažba Zlín, Dlažba Zlín, Zámkové dlažby Zlín, Zámkové dlažba Zlín, Betonové dlažby Zlín, Betonová dlažba Zlín, Zdící prvky Zlín, Dlažby II jakosti Zlín, Dlažba II jakosti Zlín, Plošné dlažby Zlín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Satalice Trutnov Prostějov Praha 13 Vyškov Plzeň-město Šumperk Praha-Březiněves Praha-Nedvězí Svitavy Praha-Štěrboholy Praha-Petrovice Karlovy Vary Praha-Nebušice Praha-Zličín Děčín Praha-Újezd Praha 16 Praha 22 Praha-Dolní Počernice Blansko Benešov Rokycany Praha 5 Sokolov Louny Praha-Přední Kopanina Ústí nad Labem Nový Jičín Jeseník Praha 20 Hodonín Praha-Koloděje Praha-západ Praha-Šeberov Liberec Praha-Klánovice Litoměřice Praha-Křeslice Rychnov nad Kněžnou Chrudim Česká Lípa Tachov Teplice Praha-Dubeč Kutná Hora Praha-Lipence Jablonec nad Nisou Praha 14 Praha 18 Praha 3 Praha-Suchdol Praha-Čakovice Plzeň-sever Semily Bruntál Beroun Praha-Zbraslav České Budějovice Náchod Praha-Kolovraty Třebíč Praha 4 Chomutov Praha 6 Domažlice Prachatice Opava Karviná Pardubice Praha-Královice Olomouc Plzeň-jih Praha 11 Praha 19 Přerov Praha-východ Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Chabry Praha-Benice Žďár nad Sázavou Praha 15 Znojmo Praha-Vinoř Praha-Troja Praha 8 Praha-Běchovice Pelhřimov Mladá Boleslav Praha 1 Praha-Řeporyje Praha-Kunratice Rakovník Klatovy Praha-Ďáblice Praha 17 Frýdek-Místek Praha 21 Zlín Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Zlín

Levná dlažba Zlín

Dlažba Zlín

Zámkové dlažby Zlín

Zámkové betonové dlažby Zlín

Zámková dlažba Zlín

Betonové dlažby Zlín

Betonová dlažba Zlín

Zdící prvky Zlín

Dlažby II jakosti Zlín

Dlažba II jakosti Zlín

Plošné dlažby Zlín