„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Troja

Nové produkty Praha-Troja

Dlažby a obrubníky Praha-Troja

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Troja

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Troja

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Troja

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Troja

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Troja, Levná dlažba Praha-Troja, Dlažba Praha-Troja, Zámkové dlažby Praha-Troja, Zámkové dlažba Praha-Troja, Betonové dlažby Praha-Troja, Betonová dlažba Praha-Troja, Zdící prvky Praha-Troja, Dlažby II jakosti Praha-Troja, Dlažba II jakosti Praha-Troja, Plošné dlažby Praha-Troja, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Praha-Nedvězí Strakonice Jablonec nad Nisou Praha-Zbraslav Jičín Nový Jičín Zlín Brno-město Vyškov Praha-Královice Sokolov Praha-Šeberov Olomouc Louny Praha-západ Žďár nad Sázavou Opava Prostějov Praha 21 Jeseník Liberec Praha-Křeslice Praha 20 Praha-Libuš Praha 5 Praha-Vinoř Frýdek-Místek Český Krumlov Šumperk Praha-Lipence České Budějovice Praha-Slivenec Brno-venkov Praha-Troja Karlovy Vary Praha-Lysolaje Uherské Hradiště Praha 22 Praha-Velká Chuchle Rychnov nad Kněžnou Litoměřice Praha-Běchovice Praha 10 Praha-Dolní Chabry Praha 11 Praha 9 Praha-Březiněves Praha-Čakovice Hlavní město Praha Mladá Boleslav Přerov Praha 18 Jindřichův Hradec Jihlava Písek Bruntál Praha-Dolní Počernice Rokycany Praha 19 Praha-Újezd Praha-Petrovice Plzeň-město Děčín Hradec Králové Praha-Benice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Řeporyje Praha 6 Praha 14 Ústí nad Labem Praha 13 Trutnov Prachatice Praha-Kunratice Praha-Satalice Kroměříž Praha-Koloděje Česká Lípa Praha-Dubeč Praha-Nebušice Praha-Suchdol Ústí nad Orlicí Praha-Lochkov Břeclav Vsetín Tábor Praha-Klánovice Kladno Praha-Ďáblice Praha-Zličín Benešov Semily Kolín Plzeň-sever Praha 12 Příbram Praha 1 Znojmo Třebíč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Troja

Levná dlažba Praha-Troja

Dlažba Praha-Troja

Zámkové dlažby Praha-Troja

Zámkové betonové dlažby Praha-Troja

Zámková dlažba Praha-Troja

Betonové dlažby Praha-Troja

Betonová dlažba Praha-Troja

Zdící prvky Praha-Troja

Dlažby II jakosti Praha-Troja

Dlažba II jakosti Praha-Troja

Plošné dlažby Praha-Troja