„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Troja

Nové produkty Praha-Troja

Dlažby a obrubníky Praha-Troja

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Troja

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Troja

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Troja

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Troja

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Troja, Levná dlažba Praha-Troja, Dlažba Praha-Troja, Zámkové dlažby Praha-Troja, Zámkové dlažba Praha-Troja, Betonové dlažby Praha-Troja, Betonová dlažba Praha-Troja, Zdící prvky Praha-Troja, Dlažby II jakosti Praha-Troja, Dlažba II jakosti Praha-Troja, Plošné dlažby Praha-Troja, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Měcholupy Strakonice Praha 9 Vyškov Semily Tábor Praha 18 Nymburk Náchod Praha 5 Frýdek-Místek Praha 22 Rokycany Ústí nad Orlicí Praha 3 Praha-Zličín Praha 21 Praha-Libuš Kutná Hora Praha-Ďáblice Břeclav Praha-Újezd Olomouc Praha 8 Nový Jičín Praha 14 Mělník Rychnov nad Kněžnou Český Krumlov Praha 15 Ústí nad Labem Praha 13 Praha-Vinoř Cheb Praha-Řeporyje Uherské Hradiště Prachatice Hodonín Praha 4 Kolín Svitavy Liberec Jičín Karviná Litoměřice Praha 12 Praha 19 Trutnov Praha-Čakovice Rakovník Praha 2 České Budějovice Příbram Jeseník Praha-Štěrboholy Kroměříž Chrudim Praha-Kunratice Jablonec nad Nisou Praha-Lipence Blansko Třebíč Praha 16 Praha-Suchdol Jindřichův Hradec Domažlice Prostějov Plzeň-jih Praha-Nebušice Znojmo Praha 6 Praha-Lysolaje Kladno Praha 7 Louny Klatovy Praha-východ Vsetín Beroun Česká Lípa Praha-Benice Praha-Křeslice Plzeň-sever Praha-Kolovraty Děčín Praha-Troja Jihlava Praha-Dolní Chabry Žďár nad Sázavou Praha 17 Praha-Klánovice Bruntál Praha-Velká Chuchle Praha-Běchovice Zlín Praha-západ Praha-Šeberov Ostrava-město Praha-Koloděje Karlovy Vary ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Troja

Levná dlažba Praha-Troja

Dlažba Praha-Troja

Zámkové dlažby Praha-Troja

Zámkové betonové dlažby Praha-Troja

Zámková dlažba Praha-Troja

Betonové dlažby Praha-Troja

Betonová dlažba Praha-Troja

Zdící prvky Praha-Troja

Dlažby II jakosti Praha-Troja

Dlažba II jakosti Praha-Troja

Plošné dlažby Praha-Troja