„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Troja

Nové produkty Praha-Troja

Dlažby a obrubníky Praha-Troja

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Troja

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Troja

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Troja

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Troja

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Troja, Levná dlažba Praha-Troja, Dlažba Praha-Troja, Zámkové dlažby Praha-Troja, Zámkové dlažba Praha-Troja, Betonové dlažby Praha-Troja, Betonová dlažba Praha-Troja, Zdící prvky Praha-Troja, Dlažby II jakosti Praha-Troja, Dlažba II jakosti Praha-Troja, Plošné dlažby Praha-Troja, Plošná dlažba


Další města:

Kladno Břeclav Rakovník Praha-Běchovice Praha-Velká Chuchle Jablonec nad Nisou Chomutov Praha-Přední Kopanina Karlovy Vary Praha-Zličín Praha 18 Praha 13 Praha-Vinoř Praha 9 Děčín Brno-město Liberec Praha-Čakovice Praha-Šeberov Praha-Koloděje Tachov Hradec Králové Ústí nad Orlicí Praha 20 Litoměřice Praha 8 Praha-Lysolaje Pelhřimov Beroun Šumperk Nový Jičín České Budějovice Česká Lípa Pardubice Bruntál Opava Praha-Dubeč Praha-západ Praha 6 Jindřichův Hradec Praha-Slivenec Praha 16 Žďár nad Sázavou Mělník Cheb Jičín Praha-Křeslice Praha 12 Praha 10 Znojmo Praha-Klánovice Tábor Olomouc Praha 2 Prachatice Plzeň-město Náchod Praha-Královice Praha-Štěrboholy Mladá Boleslav Praha-Suchdol Praha-Lochkov Vyškov Semily Teplice Praha 14 Praha-Nedvězí Praha-Zbraslav Kutná Hora Praha-Petrovice Praha-Libuš Vsetín Příbram Praha-Kunratice Benešov Praha 4 Ústí nad Labem Domažlice Praha 5 Kolín Praha-Kolovraty Praha 7 Praha-Nebušice Blansko Havlíčkův Brod Strakonice Praha-Ďáblice Písek Karviná Praha-Troja Jeseník Nymburk Praha-Březiněves Brno-venkov Praha 3 Český Krumlov Rokycany Klatovy Chrudim Trutnov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Troja

Levná dlažba Praha-Troja

Dlažba Praha-Troja

Zámkové dlažby Praha-Troja

Zámkové betonové dlažby Praha-Troja

Zámková dlažba Praha-Troja

Betonové dlažby Praha-Troja

Betonová dlažba Praha-Troja

Zdící prvky Praha-Troja

Dlažby II jakosti Praha-Troja

Dlažba II jakosti Praha-Troja

Plošné dlažby Praha-Troja