„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha-Královice Praha 12 Praha 16 Ústí nad Orlicí Klatovy Praha-Přední Kopanina Mělník Opava Praha 19 Cheb Olomouc Svitavy Chomutov Praha 14 Praha-Čakovice Praha 22 Rokycany Litoměřice Bruntál Most Praha-Dolní Měcholupy Praha 6 Semily Praha-Řeporyje Náchod Havlíčkův Brod Praha-Nebušice Beroun Praha-Slivenec Praha 13 Český Krumlov Příbram Frýdek-Místek Praha-Koloděje Praha 9 Praha-Lochkov Plzeň-sever Brno-město Kroměříž Praha-Štěrboholy Nový Jičín Praha 18 Blansko Jičín Šumperk Písek Trutnov Vsetín Domažlice Nymburk Uherské Hradiště Přerov Praha-Petrovice Hradec Králové Ústí nad Labem České Budějovice Jihlava Žďár nad Sázavou Praha 17 Teplice Praha-Běchovice Praha-Velká Chuchle Praha 1 Praha 20 Karviná Praha-Lipence Praha-Zbraslav Vyškov Praha 2 Brno-venkov Praha-Šeberov Benešov Rychnov nad Kněžnou Praha-Březiněves Břeclav Praha-Nedvězí Praha-Vinoř Praha-Benice Tachov Praha 7 Praha 8 Česká Lípa Praha-západ Pardubice Zlín Tábor Praha-východ Praha-Dolní Počernice Třebíč Znojmo Plzeň-jih Praha-Dolní Chabry Praha 5 Praha-Satalice Praha-Kolovraty Sokolov Praha-Troja Praha-Křeslice Rakovník Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby