„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Praha-Satalice Český Krumlov Kutná Hora Opava Jindřichův Hradec Teplice Praha-Ďáblice Karviná Praha 3 Karlovy Vary Břeclav Praha-Nebušice Hradec Králové Příbram Praha-Vinoř Praha-Lochkov Přerov Bruntál Chomutov Praha-Dolní Chabry Zlín Kolín Praha-Slivenec Nymburk Praha-Královice Praha-Přední Kopanina Děčín Olomouc Brno-město Kladno Semily Praha 22 Praha-Dolní Počernice Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Sokolov Praha-Křeslice Most Praha 5 Praha-Lipence Praha-Řeporyje Jablonec nad Nisou Praha 7 Praha 18 Praha-Březiněves Mladá Boleslav Rakovník Mělník Praha 8 Vyškov Frýdek-Místek Beroun Plzeň-jih Chrudim Praha-Čakovice Praha-Nedvězí Benešov Liberec Praha-Benice Praha 6 Jihlava Praha 20 Tábor Pardubice Trutnov Ústí nad Orlicí Žďár nad Sázavou Praha 1 Znojmo Blansko Praha-Troja Praha 12 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Prachatice Ostrava-město Praha 11 Tachov Havlíčkův Brod Kroměříž Praha-Štěrboholy Brno-venkov Cheb Praha-Zličín Česká Lípa Písek Litoměřice Praha-Lysolaje Domažlice Praha-Dubeč Praha 14 Strakonice Plzeň-sever Praha 4 Hodonín Pelhřimov Praha-Klánovice Praha 21 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby