„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha 9 Praha-Satalice Prostějov Praha-východ Ústí nad Orlicí Praha-Křeslice Praha-Řeporyje Mladá Boleslav Liberec Jihlava Šumperk Příbram Jablonec nad Nisou Ústí nad Labem Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Pelhřimov Praha-Čakovice Praha 6 Jeseník Praha-Kunratice Uherské Hradiště Praha 22 Hodonín Prachatice Rokycany Hlavní město Praha Praha-Kolovraty Kolín Mělník Praha-Klánovice Náchod Praha-Nebušice Praha-Újezd Plzeň-jih Rychnov nad Kněžnou Karlovy Vary Zlín Klatovy Most Praha-Královice Brno-město Vyškov Břeclav Blansko Svitavy Praha 8 Chomutov Praha-Vinoř Praha-Dolní Chabry Praha 15 Praha-západ Plzeň-sever Praha 2 Praha 19 Praha-Velká Chuchle Havlíčkův Brod Nový Jičín Louny Tachov Praha 17 Karviná Praha-Lysolaje Teplice Praha-Štěrboholy Praha-Dubeč Praha-Šeberov Ostrava-město Praha 13 Praha-Petrovice Praha-Benice Bruntál Třebíč Opava Praha 18 Praha-Koloděje Olomouc Praha-Zbraslav Vsetín Praha 1 Cheb Benešov Praha-Libuš Kroměříž Praha-Nedvězí Praha-Dolní Měcholupy Praha 3 Semily Praha-Suchdol Jindřichův Hradec Beroun Praha 21 Domažlice Znojmo Praha-Přední Kopanina Praha-Lipence Tábor Praha-Lochkov Praha-Ďáblice Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby