„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lipence Klatovy Praha-Benice Praha-Dolní Chabry Praha 20 Kroměříž Trutnov Praha-Libuš Praha-Kunratice Praha-Štěrboholy Karviná Kutná Hora Praha 19 Česká Lípa Praha-Křeslice Praha 8 Praha-Lysolaje Rokycany Olomouc Praha-Nedvězí Praha 16 Rakovník Praha 15 Louny Praha-Zličín Praha 6 Praha 17 Praha 2 Beroun Praha 21 Jindřichův Hradec Mělník Praha-Dubeč Havlíčkův Brod Praha-Nebušice Semily Tachov České Budějovice Praha-Dolní Počernice Strakonice Teplice Sokolov Kladno Vyškov Vsetín Blansko Plzeň-sever Hodonín Hlavní město Praha Plzeň-město Praha 5 Praha-západ Cheb Praha 22 Praha-Dolní Měcholupy Praha 3 Praha-Satalice Děčín Jablonec nad Nisou Benešov Praha-Královice Praha-Ďáblice Praha 11 Mladá Boleslav Jeseník Písek Praha-Šeberov Znojmo Svitavy Praha-Klánovice Brno-venkov Ústí nad Orlicí Nymburk Praha-Řeporyje Praha 14 Praha 10 Tábor Praha 13 Opava Hradec Králové Břeclav Brno-město Praha-Slivenec Jihlava Praha-Velká Chuchle Praha-Běchovice Frýdek-Místek Příbram Praha-východ Přerov Karlovy Vary Liberec Kolín Jičín Praha 18 Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Labem Litoměřice Třebíč Ostrava-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby