„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Uherské Hradiště Praha-Křeslice Zlín Frýdek-Místek Ústí nad Orlicí Praha-Slivenec Náchod Mladá Boleslav Mělník Praha 22 Karlovy Vary Praha 4 Karviná Česká Lípa Semily Praha 2 Vsetín Praha 15 Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice Jičín Třebíč Praha-Klánovice Praha-Šeberov Jablonec nad Nisou Praha 9 Praha 7 Praha 6 Louny Praha 20 Praha-Štěrboholy Praha-Nebušice Hlavní město Praha Znojmo Hradec Králové Litoměřice Pelhřimov Svitavy Praha 10 Praha-Zličín Chrudim Hodonín Tachov Strakonice Jihlava Šumperk Břeclav Praha 8 Praha-Dubeč Ústí nad Labem Rychnov nad Kněžnou Praha-Lysolaje Kladno Praha 11 Kutná Hora Praha-Kolovraty Praha-Dolní Chabry Praha-východ Havlíčkův Brod Praha-Ďáblice Trutnov Kolín Písek Brno-město Most Český Krumlov Praha-Satalice Nový Jičín Praha-Troja Rakovník Cheb Praha-Dolní Počernice Liberec Přerov Bruntál Kroměříž Plzeň-sever Praha 21 Praha 13 Pardubice Sokolov Jindřichův Hradec Praha-Zbraslav České Budějovice Plzeň-město Plzeň-jih Brno-venkov Klatovy Žďár nad Sázavou Praha-Královice Nymburk Praha-Libuš Praha 17 Olomouc Beroun Praha-Benice Praha 1 Ostrava-město Praha-Dolní Měcholupy Blansko ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby