„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Klatovy Strakonice Praha-Šeberov Praha-Zličín Praha-Slivenec Mělník Praha-Velká Chuchle Praha-Křeslice Praha-Troja Uherské Hradiště Blansko Praha 16 Nový Jičín Znojmo Rakovník Brno-venkov Praha 14 Plzeň-město České Budějovice Jihlava Semily Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Počernice Praha-západ Ústí nad Orlicí Praha-Březiněves Trutnov Praha-Štěrboholy Praha-Petrovice Svitavy Ostrava-město Teplice Praha-Lysolaje Ústí nad Labem Praha 19 Brno-město Praha-Čakovice Praha 18 Praha 8 Praha-Klánovice Český Krumlov Jičín Nymburk Praha-Vinoř Opava Vyškov Praha 7 Praha 9 Břeclav Praha 21 Praha-Zbraslav Frýdek-Místek Rychnov nad Kněžnou Prostějov Karviná Třebíč Louny Přerov Hlavní město Praha Praha-Dolní Měcholupy Praha 6 Praha 1 Praha-Kolovraty Praha-Nebušice Praha-Královice Praha-Satalice Praha 2 Tachov Benešov Tábor Praha-Dubeč Kutná Hora Praha 13 Praha 22 Praha-Lochkov Bruntál Praha-Benice Hodonín Pardubice Plzeň-jih Praha-Suchdol Praha-Libuš Praha-Újezd Chomutov Praha-Koloděje Chrudim Jablonec nad Nisou Praha 5 Praha 11 Cheb Kroměříž Praha 17 Vsetín Praha-Ďáblice Česká Lípa Jindřichův Hradec Praha-Dolní Chabry Havlíčkův Brod Praha 3 Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby