„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Praha-Petrovice Nový Jičín Český Krumlov Praha 22 Praha 14 Svitavy Chrudim Praha 10 Jeseník Ústí nad Labem Praha-Újezd Mělník Ostrava-město Zlín Praha 7 Most Praha 6 Rakovník Karlovy Vary Semily Praha-Libuš Praha-Nebušice Praha 16 Praha-Satalice Jičín Bruntál Praha 5 Kutná Hora Jihlava Praha 1 Náchod Praha-západ Praha 8 Praha-Královice Praha 13 Uherské Hradiště Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Praha-Slivenec Praha-Kunratice Znojmo Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Brno-město Hlavní město Praha Praha-Benice Hradec Králové Jindřichův Hradec Praha-Dolní Chabry Domažlice Brno-venkov Praha-Velká Chuchle Chomutov Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-sever Praha-Běchovice Havlíčkův Brod Louny Praha-Přední Kopanina Prachatice Praha-Křeslice Praha-Ďáblice Praha 2 Pelhřimov Písek Praha 21 Praha-Lochkov Plzeň-jih Praha 15 Příbram Praha 17 Jablonec nad Nisou Trutnov České Budějovice Praha-Březiněves Praha-Zbraslav Plzeň-město Praha-Štěrboholy Tachov Opava Frýdek-Místek Praha-Dubeč Praha-Čakovice Šumperk Karviná Pardubice Česká Lípa Vyškov Kolín Třebíč Olomouc Děčín Sokolov Praha-Zličín Cheb Benešov Liberec Strakonice Praha-Klánovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby