„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Pardubice Uherské Hradiště Praha 3 Praha 15 Praha-Štěrboholy Praha 17 Praha-Šeberov Praha 12 Mělník Rychnov nad Kněžnou Praha 11 Břeclav Praha 10 Praha-Křeslice Vsetín Praha-Dubeč Praha 13 Mladá Boleslav Litoměřice Most Trutnov Hlavní město Praha Praha-Koloděje Praha-Březiněves Praha 6 Děčín Praha-Kolovraty Brno-město Rokycany Ostrava-město Kolín Praha-Vinoř Česká Lípa Chomutov Praha-Velká Chuchle Jablonec nad Nisou Plzeň-sever Chrudim Svitavy Jičín Olomouc Tachov Praha-Libuš Praha-Běchovice Praha 4 Praha 18 Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Chabry Praha-Újezd Šumperk Praha-Přední Kopanina Brno-venkov Praha-Slivenec Semily Praha-Petrovice Praha-Benice Praha-Suchdol Kroměříž Praha 14 Praha-Nebušice Tábor Praha 7 Praha-západ Karviná České Budějovice Praha-Zbraslav Náchod Praha-Satalice Benešov Strakonice Třebíč Praha-Královice Praha 22 Praha-Nedvězí Karlovy Vary Opava Praha-Dolní Počernice Český Krumlov Praha 21 Blansko Praha 16 Příbram Plzeň-město Zlín Hodonín Kutná Hora Praha-Čakovice Praha-Ďáblice Sokolov Cheb Kladno Havlíčkův Brod Bruntál Praha-Řeporyje Nový Jičín Znojmo Rakovník Praha-Lochkov Praha 9 Frýdek-Místek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby