„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Pelhřimov Mladá Boleslav Praha-Dolní Chabry Bruntál Rokycany Praha-Kolovraty Benešov Praha-Kunratice Nymburk Nový Jičín Praha-Velká Chuchle Pardubice Rychnov nad Kněžnou Opava Praha-Zličín Žďár nad Sázavou Praha-Řeporyje Olomouc Prachatice Praha-Vinoř Praha-Benice Písek Jihlava Most Praha-Nedvězí Praha 19 Hlavní město Praha Praha 16 Rakovník Kolín Kroměříž Praha 21 Praha 14 Praha-Satalice Praha 22 Vyškov Jičín Praha-Dubeč Jindřichův Hradec Praha-Klánovice Cheb Praha-Ďáblice Praha-Lipence Uherské Hradiště Praha-Lochkov Praha-Zbraslav Hodonín Liberec Praha 10 Mělník Praha 8 Praha-Štěrboholy Havlíčkův Brod Praha-Dolní Měcholupy Teplice Praha 6 Praha 15 Tábor Praha-Přední Kopanina Praha-Újezd Česká Lípa Praha-Čakovice Hradec Králové Praha-západ Praha 3 Břeclav Semily Plzeň-město Příbram Vsetín Praha-Suchdol Kladno Znojmo Jablonec nad Nisou České Budějovice Plzeň-sever Přerov Praha-Křeslice Praha-Královice Náchod Tachov Praha-Lysolaje Praha-Běchovice Praha-Koloděje Praha 13 Brno-venkov Praha 4 Sokolov Frýdek-Místek Blansko Ústí nad Labem Praha 20 Praha 5 Praha 2 Kutná Hora Chomutov Praha-Dolní Počernice Praha-Troja Praha-východ Praha-Libuš ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby