„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Beroun Praha-Velká Chuchle Přerov Praha-Královice Praha-Štěrboholy Pelhřimov Praha 20 Praha 14 Praha 17 Praha-Nedvězí Nový Jičín Praha-Satalice Praha 21 Semily Praha-Klánovice Praha-Dolní Měcholupy Jičín Praha 4 Brno-venkov Ostrava-město Kladno Praha-Čakovice Frýdek-Místek Pardubice Praha 15 Praha-Zbraslav Praha-Petrovice Bruntál Praha-Kolovraty Praha-Vinoř Prostějov Praha 12 Benešov Praha-Ďáblice Karviná Znojmo Nymburk Ústí nad Orlicí Praha-Libuš Praha 11 Praha-Troja Chrudim Olomouc Hlavní město Praha Praha 3 Praha 13 Kutná Hora Praha 2 Praha-Křeslice Most České Budějovice Náchod Praha 8 Praha 7 Praha-Dolní Počernice Příbram Praha-Zličín Plzeň-město Cheb Prachatice Tábor Havlíčkův Brod Klatovy Český Krumlov Brno-město Sokolov Praha-Lysolaje Rychnov nad Kněžnou Jihlava Liberec Praha 22 Hodonín Plzeň-jih Praha 18 Louny Jeseník Praha 6 Praha-Slivenec Praha-Benice Praha-Březiněves Praha-Újezd Praha-Šeberov Praha 19 Děčín Svitavy Praha-Lochkov Česká Lípa Praha-západ Praha-Suchdol Vsetín Jindřichův Hradec Kroměříž Praha-Dubeč Zlín Mladá Boleslav Mělník Šumperk Teplice Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby