„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Praha-Běchovice Náchod Hlavní město Praha Nový Jičín Praha 11 Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina Semily Praha 4 Tachov Praha-Nebušice Domažlice Mladá Boleslav Praha 3 Ústí nad Orlicí Praha-Lysolaje Praha-Šeberov Praha-Březiněves Znojmo Praha 13 Praha-Lochkov Plzeň-jih Praha 20 Praha-Dolní Měcholupy Pelhřimov Zlín Praha-Suchdol Břeclav Praha-Libuš Rokycany Hodonín Praha-západ Ústí nad Labem Opava Třebíč Jihlava Praha-Klánovice Praha-Benice České Budějovice Praha 12 Prachatice Český Krumlov Praha-Slivenec Praha 1 Praha 15 Rychnov nad Kněžnou Brno-město Benešov Mělník Karviná Litoměřice Příbram Svitavy Praha-východ Kroměříž Pardubice Blansko Praha 8 Hradec Králové Bruntál Praha 19 Praha 21 Praha 7 Praha 22 Praha-Kunratice Praha 2 Brno-venkov Praha-Troja Kladno Písek Havlíčkův Brod Praha-Lipence Praha 16 Praha-Velká Chuchle Žďár nad Sázavou Česká Lípa Tábor Praha-Újezd Rakovník Plzeň-sever Praha 9 Vsetín Teplice Cheb Chomutov Frýdek-Místek Děčín Praha-Královice Louny Plzeň-město Strakonice Praha-Křeslice Chrudim Praha-Satalice Jablonec nad Nisou Trutnov Praha-Dubeč Praha-Řeporyje Ostrava-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby