„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Šumperk

Nové produkty Šumperk

Dlažby a obrubníky Šumperk

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Šumperk

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Šumperk

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Šumperk

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Šumperk

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Šumperk, Levná dlažba Šumperk, Dlažba Šumperk, Zámkové dlažby Šumperk, Zámkové dlažba Šumperk, Betonové dlažby Šumperk, Betonová dlažba Šumperk, Zdící prvky Šumperk, Dlažby II jakosti Šumperk, Dlažba II jakosti Šumperk, Plošné dlažby Šumperk, Plošná dlažba


Další města:

Praha 19 Ústí nad Orlicí Pelhřimov Praha-Šeberov Praha-Satalice Rakovník Kroměříž Děčín Praha-Křeslice Plzeň-město Praha 4 Mělník Pardubice Praha-Štěrboholy Praha-Benice Ústí nad Labem Praha 6 Opava Hodonín Přerov Praha-Zličín Praha-Březiněves Třebíč Praha 17 Most Praha-Velká Chuchle Praha-Klánovice Semily Benešov Ostrava-město Nový Jičín Svitavy Praha-Kolovraty Praha 3 Rokycany Praha-východ Praha-Dolní Počernice Jindřichův Hradec Karlovy Vary Praha-Lochkov Mladá Boleslav Česká Lípa Praha-Suchdol Praha-Lysolaje Praha 9 Plzeň-jih Klatovy Praha-Újezd Karviná Praha-Petrovice Praha-Dolní Chabry České Budějovice Jičín Nymburk Praha-Dubeč Praha 16 Hradec Králové Praha-Řeporyje Jablonec nad Nisou Praha-západ Praha-Čakovice Praha 12 Kladno Praha-Libuš Brno-venkov Bruntál Frýdek-Místek Praha 20 Strakonice Šumperk Praha-Troja Praha-Kunratice Praha 10 Náchod Cheb Prachatice Praha 14 Uherské Hradiště Praha 7 Jihlava Praha 8 Praha 15 Praha 1 Český Krumlov Olomouc Kutná Hora Trutnov Vyškov Břeclav Sokolov Praha-Dolní Měcholupy Tábor Příbram Praha 5 Louny Praha-Přední Kopanina Jeseník Litoměřice Praha 18 Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Šumperk

Levná dlažba Šumperk

Dlažba Šumperk

Zámkové dlažby Šumperk

Zámkové betonové dlažby Šumperk

Zámková dlažba Šumperk

Betonové dlažby Šumperk

Betonová dlažba Šumperk

Zdící prvky Šumperk

Dlažby II jakosti Šumperk

Dlažba II jakosti Šumperk

Plošné dlažby Šumperk