„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Šumperk

Nové produkty Šumperk

Dlažby a obrubníky Šumperk

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Šumperk

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Šumperk

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Šumperk

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Šumperk

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Šumperk, Levná dlažba Šumperk, Dlažba Šumperk, Zámkové dlažby Šumperk, Zámkové dlažba Šumperk, Betonové dlažby Šumperk, Betonová dlažba Šumperk, Zdící prvky Šumperk, Dlažby II jakosti Šumperk, Dlažba II jakosti Šumperk, Plošné dlažby Šumperk, Plošná dlažba


Další města:

Hlavní město Praha Prostějov Kroměříž Rychnov nad Kněžnou Praha 12 Vsetín Brno-venkov Děčín Pardubice Bruntál Praha-západ Praha-Satalice Vyškov Jindřichův Hradec Sokolov Praha 13 Šumperk Hodonín Praha 7 Praha-Dolní Počernice Praha-Běchovice Zlín Karviná Kolín Louny Břeclav Praha-Velká Chuchle Praha 8 Praha-Slivenec Praha 6 Praha-Dolní Chabry Praha-Troja Praha-Benice Český Krumlov Česká Lípa Mělník Praha 19 Praha-východ Blansko Domažlice Praha-Nebušice Praha-Nedvězí Mladá Boleslav Praha 11 Havlíčkův Brod Tábor Plzeň-sever Ústí nad Labem Praha-Újezd Frýdek-Místek Rakovník Benešov Praha-Lysolaje Praha-Lipence Praha 16 Praha-Ďáblice Most Praha 20 Praha-Šeberov Pelhřimov Praha-Klánovice Jičín Uherské Hradiště Trutnov Cheb Praha-Královice Kutná Hora Písek Opava Praha 9 Hradec Králové Náchod Prachatice Praha-Přední Kopanina Praha-Dubeč Kladno Praha-Koloděje Rokycany Praha 17 Praha 5 Praha 14 Žďár nad Sázavou Brno-město Praha-Křeslice Praha 22 Olomouc Praha-Kolovraty Znojmo Praha-Březiněves Jablonec nad Nisou Praha 4 Praha 1 Chrudim Praha-Čakovice Praha-Petrovice Liberec Praha-Libuš Svitavy Praha-Kunratice Strakonice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Šumperk

Levná dlažba Šumperk

Dlažba Šumperk

Zámkové dlažby Šumperk

Zámkové betonové dlažby Šumperk

Zámková dlažba Šumperk

Betonové dlažby Šumperk

Betonová dlažba Šumperk

Zdící prvky Šumperk

Dlažby II jakosti Šumperk

Dlažba II jakosti Šumperk

Plošné dlažby Šumperk