„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Šumperk

Nové produkty Šumperk

Dlažby a obrubníky Šumperk

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Šumperk

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Šumperk

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Šumperk

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Šumperk

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Šumperk, Levná dlažba Šumperk, Dlažba Šumperk, Zámkové dlažby Šumperk, Zámkové dlažba Šumperk, Betonové dlažby Šumperk, Betonová dlažba Šumperk, Zdící prvky Šumperk, Dlažby II jakosti Šumperk, Dlažba II jakosti Šumperk, Plošné dlažby Šumperk, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Šumperk Brno-město Vyškov Karlovy Vary Praha-Suchdol Jičín Bruntál Klatovy Praha-Dubeč Praha 2 Praha-Dolní Chabry Strakonice Plzeň-jih Česká Lípa Rokycany Blansko Kladno Praha 4 Ostrava-město Karviná Semily Praha-Dolní Počernice Chomutov Praha-Lochkov Praha-Troja Vsetín Znojmo Chrudim Hodonín Praha-Nebušice Praha 15 Uherské Hradiště Louny Trutnov Písek Příbram Praha 16 Plzeň-město Hlavní město Praha Teplice Praha 8 Benešov Praha-Benice Praha-Zbraslav Praha 1 Domažlice Praha-Kolovraty Praha-Petrovice Praha-Újezd Praha 6 Praha-Kunratice Třebíč Jihlava Praha-Přední Kopanina Tachov Praha-Velká Chuchle Rakovník Praha 20 Frýdek-Místek Jablonec nad Nisou Svitavy Nový Jičín Mělník Praha 12 Praha 9 Praha-Satalice Praha 10 Most Jeseník Praha-východ Praha-Běchovice Pardubice Přerov Ústí nad Orlicí Hradec Králové Děčín Náchod Beroun Praha 11 Praha 14 Praha 13 Jindřichův Hradec Plzeň-sever Zlín Ústí nad Labem Praha-Koloděje České Budějovice Praha 19 Praha-Lipence Praha 7 Praha-Slivenec Praha 17 Praha-Křeslice Tábor Praha-Čakovice Praha-Lysolaje Cheb Kutná Hora Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Šumperk

Levná dlažba Šumperk

Dlažba Šumperk

Zámkové dlažby Šumperk

Zámkové betonové dlažby Šumperk

Zámková dlažba Šumperk

Betonové dlažby Šumperk

Betonová dlažba Šumperk

Zdící prvky Šumperk

Dlažby II jakosti Šumperk

Dlažba II jakosti Šumperk

Plošné dlažby Šumperk