„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Šumperk

Nové produkty Šumperk

Dlažby a obrubníky Šumperk

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Šumperk

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Šumperk

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Šumperk

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Šumperk

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Šumperk, Levná dlažba Šumperk, Dlažba Šumperk, Zámkové dlažby Šumperk, Zámkové dlažba Šumperk, Betonové dlažby Šumperk, Betonová dlažba Šumperk, Zdící prvky Šumperk, Dlažby II jakosti Šumperk, Dlažba II jakosti Šumperk, Plošné dlažby Šumperk, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Praha-východ Kolín Praha 14 Nymburk Nový Jičín Frýdek-Místek Brno-město Praha 19 Rokycany Kutná Hora Vsetín Svitavy Praha-Zličín Praha 15 Praha-Dolní Chabry Praha-Vinoř Praha-Libuš Praha 18 Břeclav Praha-Satalice Praha-Čakovice Praha-Klánovice Česká Lípa Rychnov nad Kněžnou Plzeň-sever Kladno Praha-Slivenec Litoměřice Rakovník Karviná Jablonec nad Nisou Praha-Řeporyje Praha 20 Prachatice Praha-Velká Chuchle Plzeň-město Most Ústí nad Orlicí Praha-Nedvězí Praha-Lochkov Praha-Lysolaje Pardubice Jeseník Mladá Boleslav Praha 10 Praha 3 Praha 13 Písek Opava Praha-Štěrboholy Olomouc Ústí nad Labem Chrudim Jičín Praha-Újezd Praha-Březiněves Liberec Cheb Praha-Dolní Měcholupy Sokolov Náchod Znojmo České Budějovice Praha 16 Teplice Praha-Koloděje Praha-Dubeč Brno-venkov Praha-západ Ostrava-město Praha 11 Tachov Praha-Suchdol Praha 21 Jindřichův Hradec Šumperk Plzeň-jih Prostějov Tábor Praha 9 Praha-Petrovice Praha 12 Praha-Benice Kroměříž Hlavní město Praha Bruntál Praha-Královice Pelhřimov Praha-Nebušice Praha-Kunratice Praha 6 Praha 8 Praha-Křeslice Příbram Zlín Praha 1 Praha-Ďáblice Benešov Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Šumperk

Levná dlažba Šumperk

Dlažba Šumperk

Zámkové dlažby Šumperk

Zámkové betonové dlažby Šumperk

Zámková dlažba Šumperk

Betonové dlažby Šumperk

Betonová dlažba Šumperk

Zdící prvky Šumperk

Dlažby II jakosti Šumperk

Dlažba II jakosti Šumperk

Plošné dlažby Šumperk