„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Šumperk

Nové produkty Šumperk

Dlažby a obrubníky Šumperk

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Šumperk

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Šumperk

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Šumperk

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Šumperk

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Šumperk, Levná dlažba Šumperk, Dlažba Šumperk, Zámkové dlažby Šumperk, Zámkové dlažba Šumperk, Betonové dlažby Šumperk, Betonová dlažba Šumperk, Zdící prvky Šumperk, Dlažby II jakosti Šumperk, Dlažba II jakosti Šumperk, Plošné dlažby Šumperk, Plošná dlažba


Další města:

Brno-město Praha-Dolní Počernice Praha-Koloděje Uherské Hradiště Sokolov Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Česká Lípa Český Krumlov Praha 18 Domažlice Karviná Praha 16 Praha-Nedvězí Praha-Libuš Jindřichův Hradec Opava Chomutov Praha-Běchovice Beroun Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Semily Brno-venkov Klatovy Praha-Kolovraty Ústí nad Orlicí Písek Praha 15 Praha-Zbraslav Frýdek-Místek Mělník Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Plzeň-sever Teplice Blansko Praha 2 Praha-Suchdol Tábor Praha 14 Praha 20 Prachatice Praha 22 Kroměříž Havlíčkův Brod Liberec Praha-Kunratice Karlovy Vary Vsetín Děčín Plzeň-jih Praha-Lipence Praha-Lysolaje Strakonice Jihlava Praha 6 Svitavy Jeseník Přerov Břeclav Prostějov Praha-Vinoř Kolín Praha-Zličín Praha 8 Trutnov Praha-východ Litoměřice Louny Kutná Hora Praha-Štěrboholy Praha 7 Praha-Křeslice Nymburk Praha-západ České Budějovice Praha-Slivenec Praha 1 Praha-Dubeč Náchod Praha-Řeporyje Praha 4 Praha-Březiněves Rokycany Nový Jičín Třebíč Znojmo Praha 21 Pardubice Plzeň-město Tachov Olomouc Žďár nad Sázavou Praha-Ďáblice Praha-Troja Praha-Šeberov Hodonín Praha 19 Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Šumperk

Levná dlažba Šumperk

Dlažba Šumperk

Zámkové dlažby Šumperk

Zámkové betonové dlažby Šumperk

Zámková dlažba Šumperk

Betonové dlažby Šumperk

Betonová dlažba Šumperk

Zdící prvky Šumperk

Dlažby II jakosti Šumperk

Dlažba II jakosti Šumperk

Plošné dlažby Šumperk