„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Šumperk

Nové produkty Šumperk

Dlažby a obrubníky Šumperk

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Šumperk

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Šumperk

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Šumperk

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Šumperk

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Šumperk, Levná dlažba Šumperk, Dlažba Šumperk, Zámkové dlažby Šumperk, Zámkové dlažba Šumperk, Betonové dlažby Šumperk, Betonová dlažba Šumperk, Zdící prvky Šumperk, Dlažby II jakosti Šumperk, Dlažba II jakosti Šumperk, Plošné dlažby Šumperk, Plošná dlažba


Další města:

Praha 10 Praha-Zbraslav Hlavní město Praha Kladno Praha 5 Olomouc Jindřichův Hradec Strakonice Praha 21 Český Krumlov Praha-Benice Kolín Rokycany Plzeň-město Žďár nad Sázavou Praha 14 Louny Rychnov nad Kněžnou Hodonín Praha-Libuš Písek Nový Jičín Praha-Nedvězí Svitavy Frýdek-Místek Blansko Beroun Klatovy Chomutov Praha 16 Mladá Boleslav Praha 9 Litoměřice Praha 13 Praha 17 Praha 11 Praha 4 Jeseník Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Chabry Praha-Kunratice Praha-Ďáblice Praha-Lysolaje Opava Praha-Dubeč Vsetín Nymburk Praha-Zličín Praha-Dolní Počernice Jablonec nad Nisou Praha 20 Jihlava Praha-Běchovice Ústí nad Labem Příbram Praha 22 Praha-Březiněves Havlíčkův Brod Praha-Slivenec Praha-Královice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kolovraty Praha-Troja Praha-Lochkov Praha 18 Rakovník Uherské Hradiště Ústí nad Orlicí Vyškov Praha-Újezd Praha-Satalice Praha-Přední Kopanina Praha-Klánovice Plzeň-jih Karviná Kutná Hora Mělník Domažlice Pelhřimov Praha-východ Trutnov Praha-Suchdol Praha 6 Praha-Koloděje Praha-Šeberov Přerov Náchod Karlovy Vary Hradec Králové Praha-Vinoř Jičín Tachov Praha 19 Pardubice Ostrava-město Česká Lípa Praha 3 Břeclav Brno-město Semily ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Šumperk

Levná dlažba Šumperk

Dlažba Šumperk

Zámkové dlažby Šumperk

Zámkové betonové dlažby Šumperk

Zámková dlažba Šumperk

Betonové dlažby Šumperk

Betonová dlažba Šumperk

Zdící prvky Šumperk

Dlažby II jakosti Šumperk

Dlažba II jakosti Šumperk

Plošné dlažby Šumperk