„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Kladno Plzeň-sever Bruntál Rychnov nad Kněžnou Praha 14 Vyškov Tábor Uherské Hradiště Hradec Králové Jičín Žďár nad Sázavou Praha 3 Kolín Cheb Kroměříž Blansko Havlíčkův Brod Kutná Hora Semily Nový Jičín Rakovník Ostrava-město Frýdek-Místek Praha-Slivenec Ústí nad Orlicí Jeseník Praha-Nebušice Přerov Písek Praha-Koloděje Třebíč Mělník Praha-Kolovraty Ústí nad Labem Praha-Klánovice Praha-Velká Chuchle Praha 16 Karviná Rokycany Karlovy Vary Praha-Křeslice Praha-Dolní Chabry Praha 20 Praha-západ Praha 17 Praha 1 Praha-Dubeč Praha-Benice Děčín Praha-Petrovice Most Prachatice Praha 7 Mladá Boleslav Praha-Zličín Louny Praha 12 Brno-venkov Praha 9 Praha 13 Náchod Nymburk Znojmo Praha 10 Šumperk Praha 8 Praha 22 Sokolov Praha-Březiněves Praha-Troja Zlín Břeclav Praha-Libuš Česká Lípa Praha-Královice Opava Praha 11 Praha 4 Klatovy Praha-východ Praha-Lysolaje Liberec Praha-Šeberov Praha-Lochkov Praha-Satalice Strakonice Praha 15 Brno-město Pardubice Praha-Štěrboholy České Budějovice Příbram Praha-Kunratice Litoměřice Praha-Řeporyje Praha-Čakovice Jindřichův Hradec Pelhřimov Praha-Běchovice Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby