„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-město Praha 7 Praha-Vinoř Mladá Boleslav Praha-Velká Chuchle Svitavy Praha-Dolní Počernice Olomouc Praha 8 Praha 13 Praha-Satalice Rychnov nad Kněžnou Havlíčkův Brod Příbram Vyškov Plzeň-jih České Budějovice Praha-Královice Semily Praha-Libuš Praha-západ Tachov Praha 20 Klatovy Hodonín Cheb Praha 2 Rakovník Beroun Bruntál Tábor Domažlice Jablonec nad Nisou Znojmo Praha 11 Jindřichův Hradec Nový Jičín Praha 21 Litoměřice Kroměříž Písek Brno-venkov Praha-Lysolaje Vsetín Praha 14 Praha 6 Praha 9 Karlovy Vary Mělník Kladno Praha-Štěrboholy Praha 12 Praha 15 Praha-Šeberov Praha-Nedvězí Ústí nad Labem Brno-město Nymburk Praha-Benice Šumperk Kutná Hora Kolín Frýdek-Místek Praha-Újezd Most Blansko Český Krumlov Chomutov Praha 17 Praha-Běchovice Praha 4 Jihlava Praha-Dolní Měcholupy Sokolov Třebíč Praha-Přední Kopanina Praha-Ďáblice Plzeň-sever Praha 5 Pardubice Praha-Březiněves Praha 19 Praha 18 Pelhřimov Hlavní město Praha Praha-Slivenec Praha-Lipence Praha 3 Praha-Lochkov Liberec Prostějov Praha 10 Praha-Čakovice Jičín Praha-Nebušice Prachatice Žďár nad Sázavou Trutnov Louny Praha-Troja ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby