„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Tábor Praha 14 Chomutov Semily Bruntál Rychnov nad Kněžnou Brno-venkov Praha-Lysolaje Hlavní město Praha Praha-Březiněves Praha 18 Opava Praha-Dolní Počernice Příbram Břeclav Praha-Suchdol Praha-Slivenec Praha-Křeslice Havlíčkův Brod Svitavy Praha-Běchovice Praha-východ Praha 21 Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Praha 12 Praha-Újezd Jihlava Chrudim Cheb Karlovy Vary Praha-Nebušice Praha-Šeberov Praha-Zličín Rakovník Praha-Kolovraty Praha-Dolní Chabry Praha 10 Trutnov Žďár nad Sázavou Praha 6 Praha-Vinoř Praha 4 Praha-Troja Praha-Klánovice Praha 1 Ústí nad Orlicí České Budějovice Kolín Praha-Řeporyje Prachatice Praha-Kunratice Louny Praha-Libuš Hradec Králové Jindřichův Hradec Česká Lípa Praha 11 Praha 20 Kladno Český Krumlov Kroměříž Klatovy Přerov Brno-město Praha-Benice Plzeň-sever Most Uherské Hradiště Třebíč Litoměřice Plzeň-město Praha 16 Jeseník Děčín Praha 7 Prostějov Plzeň-jih Praha 19 Vyškov Teplice Nymburk Strakonice Kutná Hora Ústí nad Labem Pardubice Hodonín Znojmo Praha 2 Jablonec nad Nisou Náchod Praha 22 Praha-Zbraslav Praha 3 Praha 5 Zlín Praha-Lochkov Praha 13 Sokolov Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby