„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Karviná Litoměřice Liberec Praha-Dolní Počernice Hradec Králové Praha-Šeberov Semily Praha 15 Praha 20 Praha-Čakovice Praha-Kolovraty Praha-Petrovice Jeseník Praha 19 Písek Chrudim Praha-Satalice Blansko Karlovy Vary Praha-Libuš Praha-Lysolaje Praha-Královice Ostrava-město Děčín Praha 16 Praha 10 Praha-Dolní Chabry Praha-Řeporyje Kutná Hora Šumperk Rychnov nad Kněžnou Břeclav Louny Opava Praha-Lipence Praha 4 Praha-Vinoř Praha-Přední Kopanina Praha 5 Nymburk Praha-Štěrboholy Plzeň-sever Znojmo Třebíč Praha 1 Brno-město Praha 3 Jičín Tachov Praha-Koloděje Praha 7 Vsetín Strakonice Přerov Nový Jičín Praha-Nebušice Teplice Mladá Boleslav Praha-Ďáblice Praha-Újezd Praha-Troja Praha 18 Kladno Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zbraslav Praha-Dubeč Praha 9 Mělník České Budějovice Rakovník Trutnov Praha 21 Olomouc Havlíčkův Brod Praha-západ Praha-Březiněves Uherské Hradiště Praha-Klánovice Praha-Suchdol Pelhřimov Most Ústí nad Orlicí Česká Lípa Plzeň-město Praha-Benice Praha-východ Zlín Praha 6 Žďár nad Sázavou Vyškov Hlavní město Praha Hodonín Kolín Praha-Křeslice Praha-Nedvězí Jindřichův Hradec Kroměříž Klatovy Jablonec nad Nisou Rokycany ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby