„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha 19 Český Krumlov Praha 2 Žďár nad Sázavou Praha 13 Chomutov Praha-Petrovice Klatovy Praha 20 Praha 9 Kroměříž Domažlice Praha-Nebušice Kolín Beroun Praha 1 Praha 21 Praha-Přední Kopanina Praha 12 Praha-Ďáblice Praha-Troja Praha-Benice Praha-Zbraslav Pardubice Praha 4 Ústí nad Labem Praha 17 Praha-Štěrboholy Praha 10 Praha-Lysolaje Cheb Brno-venkov Ostrava-město Praha-Újezd Praha 18 Praha-Šeberov Opava Praha-Satalice Šumperk Znojmo Hradec Králové Liberec Vsetín Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Chabry Louny Jeseník Praha-Běchovice Praha-Lipence Praha 15 Nový Jičín Praha 6 Zlín Praha 14 Písek Plzeň-město Olomouc Chrudim Havlíčkův Brod Plzeň-sever Semily Rakovník Třebíč Praha 8 Strakonice Hodonín Frýdek-Místek Karviná Praha-Slivenec Uherské Hradiště Sokolov Plzeň-jih Praha-Dolní Měcholupy Jablonec nad Nisou Praha 7 Praha-Klánovice Praha 5 Trutnov Praha-Nedvězí Karlovy Vary Rychnov nad Kněžnou Praha 22 Praha-Kunratice Praha-Zličín Svitavy Teplice Praha-Březiněves Prostějov Prachatice Praha-Kolovraty Jihlava Praha-Dolní Počernice Praha-východ Benešov Praha-Lochkov Tábor Praha-Dubeč Jičín Mladá Boleslav Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby