„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Beroun Praha 8 Jablonec nad Nisou Benešov Mladá Boleslav Karlovy Vary Tábor Vsetín Praha-Lochkov Praha 6 Znojmo Ústí nad Labem Praha 2 Chomutov Praha-Zbraslav Praha-Nebušice Praha-Újezd Rychnov nad Kněžnou Chrudim Praha 9 Kroměříž Praha 11 Rakovník Praha 21 Praha 17 Praha-Křeslice Praha 3 Domažlice Jičín Praha-Čakovice Frýdek-Místek Praha-západ Děčín Praha 4 Zlín Praha-Lysolaje Praha-Řeporyje Prostějov Most Praha 14 Praha 20 Praha-Benice Vyškov Praha-východ Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kunratice Praha 10 Česká Lípa Praha-Vinoř Tachov Teplice Praha 19 Havlíčkův Brod Klatovy Praha-Zličín Praha-Štěrboholy Jindřichův Hradec Přerov Břeclav Praha-Šeberov Ústí nad Orlicí Kutná Hora Jihlava Praha-Dubeč Sokolov Nový Jičín Rokycany Praha-Dolní Počernice Příbram Praha-Satalice Praha 15 Plzeň-jih Praha-Velká Chuchle Praha-Běchovice Brno-venkov Praha-Královice Praha 5 Praha 18 Prachatice Brno-město Praha-Přední Kopanina Hradec Králové Praha 12 Liberec Opava Praha 13 Praha-Nedvězí Uherské Hradiště Praha 7 Praha-Troja Pardubice Praha-Dolní Chabry Strakonice Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Svitavy Olomouc Kolín Náchod Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby