„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Praha-Dubeč Ostrava-město Třebíč Kladno Žďár nad Sázavou Louny Zlín Vsetín Kroměříž Praha-Nebušice Praha-Kunratice Svitavy Most Plzeň-město České Budějovice Přerov Praha-Lipence Hradec Králové Praha-Klánovice Písek Nový Jičín Plzeň-sever Praha-Čakovice Beroun Praha-Šeberov Mělník Česká Lípa Rakovník Praha-Běchovice Praha-Újezd Praha 3 Havlíčkův Brod Praha-Štěrboholy Praha-západ Praha 4 Příbram Jablonec nad Nisou Praha 13 Benešov Praha 1 Vyškov Semily Jičín Praha 17 Praha 21 Praha 14 Praha 20 Praha-Vinoř Tábor Děčín Praha 19 Praha-Slivenec Jindřichův Hradec Praha 8 Praha 7 Karlovy Vary Praha-Přední Kopanina Chrudim Chomutov Praha-Benice Ústí nad Labem Praha 2 Praha-Lysolaje Mladá Boleslav Praha-Lochkov Praha-Nedvězí Opava Praha-Zbraslav Praha-Dolní Měcholupy Praha-Koloděje Plzeň-jih Brno-venkov Praha-Ďáblice Praha 16 Cheb Jeseník Praha-Libuš Praha 22 Ústí nad Orlicí Kolín Praha-Dolní Chabry Trutnov Praha-Březiněves Praha-východ Praha-Kolovraty Uherské Hradiště Litoměřice Liberec Praha 12 Praha 10 Brno-město Praha 5 Pardubice Praha-Satalice Rokycany Praha 11 Praha-Zličín Rychnov nad Kněžnou Nymburk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby