„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nedvězí Praha 17 Kolín Šumperk Praha-Březiněves Brno-město Praha 5 Praha-Petrovice Praha-Křeslice Praha-Běchovice Znojmo Praha 11 Mělník Praha-Dolní Počernice České Budějovice Praha 18 Kutná Hora Břeclav Praha-Koloděje Praha-Zličín Jablonec nad Nisou Domažlice Jeseník Praha 13 Český Krumlov Praha 6 Blansko Praha 9 Rokycany Karlovy Vary Sokolov Jičín Praha-Kunratice Brno-venkov Praha-Zbraslav Chrudim Kroměříž Nymburk Praha-Klánovice Jihlava Ústí nad Labem Praha 8 Praha 16 Uherské Hradiště Prachatice Hradec Králové Praha-Troja Plzeň-jih Praha 10 Praha-Přední Kopanina Prostějov Praha 21 Bruntál Olomouc Praha-Královice Praha 14 Benešov Tachov Tábor Litoměřice Karviná Semily Most Ústí nad Orlicí Třebíč Kladno Praha 3 Rakovník Praha 12 Hlavní město Praha Praha-Šeberov Praha 15 Louny Opava Česká Lípa Chomutov Praha 1 Praha-Čakovice Pelhřimov Teplice Praha-Řeporyje Jindřichův Hradec Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Chabry Plzeň-město Přerov Ostrava-město Vyškov Náchod Praha 20 Beroun Praha-Lysolaje Svitavy Praha-Ďáblice Praha-Vinoř Praha-Lipence Praha 19 Plzeň-sever Zlín Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby