„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Liberec Praha-Dolní Chabry Praha 16 Mladá Boleslav Kolín Pardubice Strakonice Praha-Lysolaje Praha-Klánovice Ostrava-město Praha 13 Klatovy Praha-Šeberov Praha-Zbraslav Praha 9 Ústí nad Orlicí Praha 19 Semily Jindřichův Hradec Praha 17 Písek Opava Praha 1 Domažlice Praha-Slivenec Praha-Nedvězí Znojmo Praha-Březiněves Chrudim Brno-město Karviná Praha 12 Litoměřice Beroun Hradec Králové Břeclav České Budějovice Praha 3 Trutnov Česká Lípa Praha-Suchdol Kladno Plzeň-jih Praha 22 Praha 11 Praha 2 Praha-Kunratice Náchod Praha-Čakovice Praha-Běchovice Vyškov Praha-Řeporyje Praha-Štěrboholy Frýdek-Místek Plzeň-sever Praha-Ďáblice Tachov Děčín Praha-Lochkov Praha-Královice Praha-Petrovice Bruntál Jihlava Příbram Rokycany Chomutov Rakovník Plzeň-město Praha 21 Praha-Dubeč Praha 4 Praha-Dolní Počernice Prostějov Karlovy Vary Praha-Kolovraty Hlavní město Praha Svitavy Olomouc Praha-Zličín Jeseník Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Praha 10 Teplice Hodonín Havlíčkův Brod Praha 14 Praha 5 Pelhřimov Blansko Praha 8 Zlín Praha 18 Praha-Dolní Měcholupy Šumperk Třebíč Praha-Koloděje Praha 20 Praha 6 Praha-Křeslice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby