„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha 9 Praha-Kunratice Trutnov Praha-Dolní Počernice Ostrava-město Chomutov Olomouc Praha 8 Uherské Hradiště Praha-Petrovice Praha 21 Karlovy Vary Praha-Újezd Benešov Rychnov nad Kněžnou Praha-Lipence Praha-Lochkov Praha-Satalice Plzeň-město Kladno Praha-Zličín Opava Praha 11 Beroun Praha 16 Přerov Praha-Velká Chuchle Mělník Ústí nad Labem Litoměřice Prachatice Karviná Hodonín Praha 5 Praha-Benice Praha-Zbraslav Praha-Ďáblice Liberec Praha 3 Praha-Kolovraty Praha-Nebušice Sokolov Jihlava Svitavy Praha-Lysolaje Praha-Slivenec Praha-Suchdol Praha 1 Domažlice Praha-Křeslice Mladá Boleslav Český Krumlov Praha 14 Kolín Břeclav Vsetín Plzeň-sever Rokycany Náchod Praha 2 Tábor Praha 20 Brno-město Hradec Králové Třebíč Prostějov Praha-Dubeč Vyškov Chrudim Jičín Praha-východ Blansko Jeseník Praha-Štěrboholy Praha-Čakovice Kroměříž Jablonec nad Nisou Praha-Přední Kopanina Praha-Nedvězí Příbram Tachov Praha 18 Pelhřimov Praha 10 Praha-Klánovice Praha-Koloděje Nový Jičín Klatovy Praha-Královice Praha 15 Praha 19 Strakonice Semily Znojmo Česká Lípa Praha-Šeberov Most Hlavní město Praha Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby