„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha-Satalice Praha 4 Plzeň-město Rakovník Havlíčkův Brod Benešov Praha-Královice Brno-město České Budějovice Vsetín Praha 14 Kutná Hora Blansko Praha-Lysolaje Nymburk Praha-Ďáblice Rokycany Praha-Suchdol Praha-Troja Praha-Klánovice Vyškov Praha 20 Kladno Most Praha-Libuš Praha-Kunratice Prachatice Hlavní město Praha Náchod Jeseník Praha 21 Česká Lípa Jičín Praha-Běchovice Praha-Lochkov Chomutov Ostrava-město Praha-Velká Chuchle Břeclav Praha-Křeslice Praha-východ Mělník Český Krumlov Písek Praha 7 Praha 12 Bruntál Praha-Nedvězí Jablonec nad Nisou Prostějov Praha 17 Praha-Dolní Měcholupy Žďár nad Sázavou Praha 3 Praha-Lipence Praha 19 Praha-Petrovice Tábor Uherské Hradiště Opava Praha-Koloděje Teplice Karviná Klatovy Beroun Jihlava Znojmo Děčín Mladá Boleslav Plzeň-sever Sokolov Přerov Praha-Zbraslav Praha-Újezd Frýdek-Místek Kolín Praha-Dolní Počernice Tachov Zlín Praha-Čakovice Šumperk Pelhřimov Praha 22 Strakonice Praha-Slivenec Praha-Zličín Nový Jičín Praha 16 Praha-Vinoř Kroměříž Chrudim Praha-Kolovraty Liberec Praha 18 Třebíč Praha-Nebušice Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Praha-Benice Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby