„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Kolín Praha-Štěrboholy Praha-Běchovice Teplice České Budějovice Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Měcholupy Blansko Plzeň-sever Praha-Petrovice Hodonín Praha 13 Jihlava Opava Praha 4 Třebíč Brno-město Zlín Praha-Březiněves Praha 1 Náchod Klatovy Praha 20 Praha-Újezd Ostrava-město Praha 2 Praha-Šeberov Praha-Křeslice Praha 9 Přerov Praha 21 Praha 6 Praha 17 Písek Praha 7 Most Chrudim Praha-Lochkov Pardubice Liberec Praha 5 Český Krumlov Prostějov Praha-Vinoř Praha-Zbraslav Vyškov Semily Litoměřice Bruntál Praha-Královice Břeclav Praha 3 Nymburk Kutná Hora Praha-Nebušice Jičín Chomutov Ústí nad Orlicí Praha 16 Praha-Nedvězí Pelhřimov Praha-Slivenec Praha-Klánovice Praha 11 Nový Jičín Praha 12 Praha-Řeporyje Praha 19 Praha-Kolovraty Praha-Dolní Chabry Žďár nad Sázavou Prachatice Praha 8 Hradec Králové Praha 22 Louny Praha-západ Praha-Dolní Počernice Sokolov Mladá Boleslav Ústí nad Labem Praha-Benice Karlovy Vary Praha-Troja Benešov Praha-Čakovice Trutnov Uherské Hradiště Jindřichův Hradec Strakonice Rokycany Znojmo Praha-Kunratice Praha-Zličín Cheb Praha-východ Rychnov nad Kněžnou Praha-Velká Chuchle Jeseník Kladno ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby