„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Pardubice Rychnov nad Kněžnou Náchod Praha-Křeslice Praha 1 Kroměříž Nový Jičín Tábor Karlovy Vary Blansko Praha 3 Beroun Česká Lípa Benešov Český Krumlov Hradec Králové Příbram Praha 7 Praha 17 Praha 8 České Budějovice Praha-Suchdol Praha-Šeberov Chrudim Praha 14 Havlíčkův Brod Praha 6 Most Cheb Praha-Klánovice Ostrava-město Praha-Újezd Louny Praha 4 Praha-Čakovice Praha 15 Kutná Hora Jindřichův Hradec Praha 2 Praha-Koloděje Praha 10 Praha-Lysolaje Praha-Nebušice Praha-Vinoř Olomouc Uherské Hradiště Zlín Praha-Velká Chuchle Jičín Praha 9 Praha-Zličín Prachatice Liberec Praha 22 Kladno Plzeň-sever Tachov Šumperk Opava Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zbraslav Praha 18 Praha-Satalice Vsetín Písek Praha 11 Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Praha-Lipence Domažlice Praha-východ Praha-Kunratice Brno-venkov Praha-Královice Strakonice Litoměřice Chomutov Jihlava Plzeň-město Děčín Hlavní město Praha Klatovy Praha-Petrovice Praha 13 Praha-Libuš Semily Praha 12 Nymburk Rokycany Praha-Běchovice Znojmo Jeseník Trutnov Frýdek-Místek Plzeň-jih Praha-Nedvězí Praha 21 Praha 20 Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby