„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha 19 Praha-Dolní Chabry Most Prachatice Jihlava Praha 13 Praha-Zličín Praha-Klánovice Praha 5 Praha 17 Praha-východ Mladá Boleslav Příbram Semily Domažlice Teplice Praha-západ Praha-Dubeč Šumperk Rychnov nad Kněžnou Praha-Lysolaje Bruntál Ústí nad Labem Frýdek-Místek Brno-město Praha-Přední Kopanina Praha-Lochkov Praha-Nebušice Klatovy Praha-Křeslice Liberec Břeclav Cheb Rakovník Ostrava-město Praha-Újezd Plzeň-jih Nymburk Praha-Suchdol Zlín Praha-Petrovice Blansko Praha 9 Praha 10 Praha-Vinoř Praha-Satalice Praha-Královice Olomouc Praha-Zbraslav Ústí nad Orlicí Praha 20 Vsetín Praha 8 Praha 2 Prostějov Praha-Dolní Měcholupy Chomutov Praha-Ďáblice Tachov Praha-Dolní Počernice Praha 16 Náchod Praha-Čakovice Praha 12 Česká Lípa Praha 11 Kolín Praha-Štěrboholy Plzeň-město Jeseník Třebíč Praha-Běchovice Havlíčkův Brod Praha 14 Kutná Hora Louny Jičín Trutnov Praha-Troja Praha-Nedvězí Benešov Mělník Strakonice Praha-Lipence Pardubice Tábor Praha-Libuš Nový Jičín Praha 3 Praha-Kolovraty Písek Praha 7 Vyškov Praha-Benice Karviná Karlovy Vary Praha-Březiněves Praha-Slivenec Chrudim Praha-Šeberov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby