„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Semily

Nové produkty Semily

Dlažby a obrubníky Semily

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Semily

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Semily

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Semily

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Semily

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Semily, Levná dlažba Semily, Dlažba Semily, Zámkové dlažby Semily, Zámkové dlažba Semily, Betonové dlažby Semily, Betonová dlažba Semily, Zdící prvky Semily, Dlažby II jakosti Semily, Dlažba II jakosti Semily, Plošné dlažby Semily, Plošná dlažba


Další města:

Most Nový Jičín Praha-Křeslice Kutná Hora Břeclav Praha 12 Náchod Praha 7 Praha 2 Nymburk Česká Lípa Jindřichův Hradec Hodonín Praha 6 Praha 11 Praha-Štěrboholy Praha 14 Praha-Koloděje Praha-Nebušice Praha 5 Sokolov Praha 10 Třebíč Písek Zlín Praha 18 Praha 4 Brno-venkov Žďár nad Sázavou Rokycany Tachov Karviná Rakovník Opava Plzeň-jih Louny Plzeň-sever Svitavy Znojmo Litoměřice Benešov Praha 21 Praha-Ďáblice Semily Teplice Praha 17 Přerov Hradec Králové Praha-Dolní Počernice Pardubice Brno-město Rychnov nad Kněžnou Prachatice Ústí nad Labem Chrudim Praha-Královice Bruntál Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nedvězí Klatovy Cheb Praha-Újezd Praha-Satalice Praha 16 Blansko Jičín Frýdek-Místek Karlovy Vary Praha-Přední Kopanina Praha 20 Praha 9 Hlavní město Praha Praha-Čakovice Praha-Dubeč Praha-Petrovice Praha 1 Praha-Klánovice Praha 3 Plzeň-město Praha-Šeberov Praha-východ Praha-Suchdol Kolín Praha-Zbraslav Jeseník Praha-Běchovice Pelhřimov Praha-Zličín Beroun Vyškov Jablonec nad Nisou České Budějovice Praha-západ Chomutov Uherské Hradiště Praha-Lysolaje Praha-Benice Praha-Troja Praha-Libuš Praha-Březiněves ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Semily

Levná dlažba Semily

Dlažba Semily

Zámkové dlažby Semily

Zámkové betonové dlažby Semily

Zámková dlažba Semily

Betonové dlažby Semily

Betonová dlažba Semily

Zdící prvky Semily

Dlažby II jakosti Semily

Dlažba II jakosti Semily

Plošné dlažby Semily