„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Semily

Nové produkty Semily

Dlažby a obrubníky Semily

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Semily

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Semily

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Semily

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Semily

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Semily, Levná dlažba Semily, Dlažba Semily, Zámkové dlažby Semily, Zámkové dlažba Semily, Betonové dlažby Semily, Betonová dlažba Semily, Zdící prvky Semily, Dlažby II jakosti Semily, Dlažba II jakosti Semily, Plošné dlažby Semily, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín České Budějovice Praha-západ Teplice Blansko Klatovy Tachov Jablonec nad Nisou Olomouc Praha-Vinoř Praha-Čakovice Brno-město Praha 22 Strakonice Rychnov nad Kněžnou Náchod Prostějov Plzeň-jih Ostrava-město Český Krumlov Praha 6 Praha-Libuš Cheb Břeclav Praha-východ Praha 7 Praha 14 Liberec Praha 18 Most Praha-Královice Praha 21 Písek Brno-venkov Praha-Březiněves Praha-Křeslice Praha-Dubeč Šumperk Praha-Klánovice Prachatice Třebíč Praha-Slivenec Zlín Bruntál Přerov Frýdek-Místek Praha 10 Praha-Petrovice Rakovník Znojmo Praha 4 Praha-Lipence Hlavní město Praha Kroměříž Nový Jičín Praha-Nebušice Praha-Šeberov Kolín Praha 16 Svitavy Trutnov Pardubice Praha-Suchdol Praha-Velká Chuchle Jeseník Žďár nad Sázavou Praha 19 Česká Lípa Děčín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zličín Pelhřimov Chomutov Praha-Ďáblice Praha-Běchovice Domažlice Praha 11 Praha-Lochkov Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Chabry Vsetín Uherské Hradiště Kutná Hora Praha 8 Mělník Praha-Kolovraty Beroun Hradec Králové Rokycany Praha 9 Louny Praha-Koloděje Praha 3 Příbram Praha-Nedvězí Havlíčkův Brod Praha-Satalice Praha 20 Chrudim ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Semily

Levná dlažba Semily

Dlažba Semily

Zámkové dlažby Semily

Zámkové betonové dlažby Semily

Zámková dlažba Semily

Betonové dlažby Semily

Betonová dlažba Semily

Zdící prvky Semily

Dlažby II jakosti Semily

Dlažba II jakosti Semily

Plošné dlažby Semily