„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Semily

Nové produkty Semily

Dlažby a obrubníky Semily

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Semily

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Semily

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Semily

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Semily

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Semily, Levná dlažba Semily, Dlažba Semily, Zámkové dlažby Semily, Zámkové dlažba Semily, Betonové dlažby Semily, Betonová dlažba Semily, Zdící prvky Semily, Dlažby II jakosti Semily, Dlažba II jakosti Semily, Plošné dlažby Semily, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dubeč Praha-Klánovice Praha-Koloděje Praha 14 Praha-Kolovraty Plzeň-sever Praha 20 Hlavní město Praha Praha 15 Šumperk Praha 9 Plzeň-město Jeseník Praha-Běchovice Praha-Královice Nový Jičín Rakovník Praha-Libuš Pardubice Kladno Praha 16 Český Krumlov Tachov Ústí nad Labem Kutná Hora Praha 7 Hodonín Praha 1 Jindřichův Hradec Karviná Uherské Hradiště Praha-Dolní Měcholupy Břeclav Rychnov nad Kněžnou Bruntál Hradec Králové Blansko Praha 22 Praha-Dolní Chabry Praha-Satalice Praha 5 Praha-Lochkov Ústí nad Orlicí Praha-Petrovice Plzeň-jih Praha-Troja Praha-Benice Praha-Újezd Mělník Praha-Dolní Počernice Beroun Praha-Březiněves Praha-Suchdol Brno-město Praha-Štěrboholy Rokycany Litoměřice Praha 6 Náchod Havlíčkův Brod Praha-Zbraslav Praha 10 Praha-Křeslice Jihlava Praha 2 Praha 12 Benešov Louny Semily Olomouc Trutnov Zlín Klatovy Znojmo Praha-Nebušice Písek Jičín Frýdek-Místek Praha 11 Praha-Nedvězí Příbram Cheb Vyškov Praha-Slivenec Teplice Praha 17 Kroměříž Česká Lípa Přerov Karlovy Vary Praha 4 Most Praha-Lysolaje Chrudim Praha 13 Praha 3 Svitavy Praha-Ďáblice Prachatice Prostějov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Semily

Levná dlažba Semily

Dlažba Semily

Zámkové dlažby Semily

Zámkové betonové dlažby Semily

Zámková dlažba Semily

Betonové dlažby Semily

Betonová dlažba Semily

Zdící prvky Semily

Dlažby II jakosti Semily

Dlažba II jakosti Semily

Plošné dlažby Semily