„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Semily

Nové produkty Semily

Dlažby a obrubníky Semily

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Semily

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Semily

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Semily

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Semily

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Semily, Levná dlažba Semily, Dlažba Semily, Zámkové dlažby Semily, Zámkové dlažba Semily, Betonové dlažby Semily, Betonová dlažba Semily, Zdící prvky Semily, Dlažby II jakosti Semily, Dlažba II jakosti Semily, Plošné dlažby Semily, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Počernice Hodonín Praha-Lysolaje Frýdek-Místek Praha-Libuš Praha-Klánovice Brno-venkov Praha-Vinoř Tábor Praha-Zličín Praha 14 Kroměříž Svitavy Nymburk Praha-Štěrboholy Havlíčkův Brod Plzeň-jih Benešov Praha-Královice Praha 18 Praha-Petrovice Praha 19 Nový Jičín Plzeň-město Jablonec nad Nisou Praha 7 Praha-Benice Praha-Lochkov Praha-Březiněves Praha-Ďáblice Rokycany Prostějov Uherské Hradiště Opava Praha-Běchovice Praha 5 Břeclav Praha 2 Praha-Řeporyje Praha-Lipence Praha-Křeslice Pardubice Pelhřimov Liberec Blansko Třebíč Příbram Praha-Koloděje Louny Praha-Šeberov Jihlava Tachov Kladno Praha-Čakovice Beroun Ostrava-město Mělník Přerov Praha 6 Kolín Praha-Kolovraty Žďár nad Sázavou Karlovy Vary Praha-východ Ústí nad Orlicí Praha-Troja Praha-Zbraslav Náchod Jičín Praha-Dolní Měcholupy Zlín Ústí nad Labem Klatovy Praha-Suchdol Trutnov Písek Praha-Přední Kopanina Praha 4 Praha 22 Rakovník Český Krumlov Praha 8 Praha 9 Česká Lípa Praha-Nebušice Praha-Velká Chuchle Praha-Dubeč Praha 15 Praha 21 České Budějovice Praha-Satalice Jindřichův Hradec Praha-Slivenec Teplice Praha 11 Hradec Králové Děčín Semily Prachatice Vsetín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Semily

Levná dlažba Semily

Dlažba Semily

Zámkové dlažby Semily

Zámkové betonové dlažby Semily

Zámková dlažba Semily

Betonové dlažby Semily

Betonová dlažba Semily

Zdící prvky Semily

Dlažby II jakosti Semily

Dlažba II jakosti Semily

Plošné dlažby Semily