„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Semily

Nové produkty Semily

Dlažby a obrubníky Semily

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Semily

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Semily

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Semily

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Semily

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Semily, Levná dlažba Semily, Dlažba Semily, Zámkové dlažby Semily, Zámkové dlažba Semily, Betonové dlažby Semily, Betonová dlažba Semily, Zdící prvky Semily, Dlažby II jakosti Semily, Dlažba II jakosti Semily, Plošné dlažby Semily, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Praha-Ďáblice Praha 17 Praha-Libuš Praha 13 Vyškov Plzeň-město Praha-Dolní Počernice Karviná Praha-Štěrboholy Rychnov nad Kněžnou Brno-město Třebíč Ústí nad Orlicí Český Krumlov Pelhřimov Havlíčkův Brod Praha-Dubeč Kutná Hora Praha-Troja Praha-Zličín Svitavy Plzeň-sever Praha 3 Náchod Vsetín Praha 9 Opava Praha-Řeporyje Písek Blansko Rokycany Přerov Praha-Čakovice Plzeň-jih Praha 2 Praha-Satalice Praha-Dolní Chabry Praha 22 Klatovy České Budějovice Louny Česká Lípa Praha 6 Praha-Kolovraty Tachov Praha 10 Praha 16 Praha-Dolní Měcholupy Praha 1 Liberec Praha-Újezd Chrudim Praha 12 Bruntál Tábor Karlovy Vary Praha-Šeberov Praha 8 Praha-Lochkov Most Praha-Běchovice Nový Jičín Praha-Klánovice Jihlava Teplice Praha-Lipence Domažlice Praha 20 Cheb Semily Ústí nad Labem Jindřichův Hradec Praha-Velká Chuchle Pardubice Kladno Uherské Hradiště Praha 19 Chomutov Praha-Nebušice Jičín Hradec Králové Brno-venkov Mladá Boleslav Ostrava-město Kroměříž Žďár nad Sázavou Zlín Praha 7 Znojmo Praha-západ Nymburk Hodonín Praha-Slivenec Praha 11 Olomouc Praha-Suchdol Prachatice Šumperk Praha-Vinoř ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Semily

Levná dlažba Semily

Dlažba Semily

Zámkové dlažby Semily

Zámkové betonové dlažby Semily

Zámková dlažba Semily

Betonové dlažby Semily

Betonová dlažba Semily

Zdící prvky Semily

Dlažby II jakosti Semily

Dlažba II jakosti Semily

Plošné dlažby Semily