„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Semily

Nové produkty Semily

Dlažby a obrubníky Semily

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Semily

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Semily

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Semily

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Semily

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Semily, Levná dlažba Semily, Dlažba Semily, Zámkové dlažby Semily, Zámkové dlažba Semily, Betonové dlažby Semily, Betonová dlažba Semily, Zdící prvky Semily, Dlažby II jakosti Semily, Dlažba II jakosti Semily, Plošné dlažby Semily, Plošná dlažba


Další města:

Praha 18 Praha 19 Praha-Libuš Hodonín Nymburk Tábor Praha 21 Ústí nad Labem Rakovník Jeseník Praha 2 Praha-Petrovice Šumperk Praha-Kunratice Rychnov nad Kněžnou Praha 10 Pardubice Chomutov Kroměříž Liberec Benešov Jindřichův Hradec Prachatice Olomouc Plzeň-město Vyškov Svitavy Praha-Benice Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Praha-Lysolaje Děčín České Budějovice Kladno Strakonice Karviná Praha-Újezd Praha-západ Praha-Zličín Praha-Troja Tachov Klatovy Bruntál Domažlice Praha-Slivenec Sokolov Žďár nad Sázavou Cheb Praha-Dubeč Praha-Satalice Praha 4 Praha-Přední Kopanina Ostrava-město Pelhřimov Praha-Velká Chuchle Praha-Koloděje Praha-Dolní Počernice Praha-Vinoř Praha 15 Praha 6 Trutnov Praha 7 Mělník Praha 20 Praha-Řeporyje Kutná Hora Praha-Klánovice Blansko Most Praha-Suchdol Jablonec nad Nisou Semily Uherské Hradiště Praha 1 Mladá Boleslav Hlavní město Praha Znojmo Kolín Plzeň-jih Praha 12 Praha-Dolní Měcholupy Praha 9 Praha-Kolovraty Praha-Štěrboholy Hradec Králové Praha-Šeberov Příbram Brno-venkov Praha 16 Frýdek-Místek Břeclav Praha-Lochkov Třebíč Nový Jičín Teplice Praha-východ Zlín Praha-Královice Praha-Nedvězí Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Semily

Levná dlažba Semily

Dlažba Semily

Zámkové dlažby Semily

Zámkové betonové dlažby Semily

Zámková dlažba Semily

Betonové dlažby Semily

Betonová dlažba Semily

Zdící prvky Semily

Dlažby II jakosti Semily

Dlažba II jakosti Semily

Plošné dlažby Semily