„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Semily

Nové produkty Semily

Dlažby a obrubníky Semily

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Semily

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Semily

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Semily

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Semily

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Semily, Levná dlažba Semily, Dlažba Semily, Zámkové dlažby Semily, Zámkové dlažba Semily, Betonové dlažby Semily, Betonová dlažba Semily, Zdící prvky Semily, Dlažby II jakosti Semily, Dlažba II jakosti Semily, Plošné dlažby Semily, Plošná dlažba


Další města:

Nový Jičín Praha-západ Praha-Dolní Chabry Praha-Šeberov Praha-Březiněves Náchod Benešov Praha-Vinoř Tábor Kolín Praha-Slivenec Brno-venkov Praha-Petrovice Zlín Český Krumlov Praha 15 Praha-Nebušice Praha-Řeporyje Praha-Benice Bruntál Frýdek-Místek Most Praha-Ďáblice Tachov Praha 8 Havlíčkův Brod Praha-Velká Chuchle Karviná Břeclav Praha 10 Praha-Královice Pardubice Plzeň-jih Praha-Koloděje Hlavní město Praha Svitavy Prachatice Rokycany Pelhřimov Praha 13 Ústí nad Labem Prostějov České Budějovice Chrudim Praha 20 Chomutov Ostrava-město Louny Praha-Lipence Praha 5 Praha 16 Třebíč Olomouc Cheb Písek Praha 17 Praha-Libuš Rychnov nad Kněžnou Litoměřice Praha 14 Beroun Praha-Dubeč Česká Lípa Plzeň-sever Hodonín Praha 22 Strakonice Ústí nad Orlicí Praha-Satalice Praha-Kunratice Praha 11 Praha-Lochkov Praha-Zličín Praha-Lysolaje Vyškov Praha-Újezd Blansko Kutná Hora Nymburk Praha 3 Praha-Štěrboholy Přerov Praha 19 Uherské Hradiště Jablonec nad Nisou Praha 4 Praha 9 Vsetín Praha-Přední Kopanina Kroměříž Hradec Králové Praha 7 Teplice Praha-Klánovice Trutnov Jindřichův Hradec Praha-Zbraslav Praha 6 Praha 18 Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Semily

Levná dlažba Semily

Dlažba Semily

Zámkové dlažby Semily

Zámkové betonové dlažby Semily

Zámková dlažba Semily

Betonové dlažby Semily

Betonová dlažba Semily

Zdící prvky Semily

Dlažby II jakosti Semily

Dlažba II jakosti Semily

Plošné dlažby Semily