„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Semily

Nové produkty Semily

Dlažby a obrubníky Semily

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Semily

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Semily

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Semily

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Semily

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Semily, Levná dlažba Semily, Dlažba Semily, Zámkové dlažby Semily, Zámkové dlažba Semily, Betonové dlažby Semily, Betonová dlažba Semily, Zdící prvky Semily, Dlažby II jakosti Semily, Dlažba II jakosti Semily, Plošné dlažby Semily, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Praha-Suchdol Liberec Klatovy Praha-Královice Praha-Křeslice České Budějovice Praha-Řeporyje Žďár nad Sázavou Praha-Nedvězí Praha 15 Praha 19 Karviná Hradec Králové Praha-Kunratice Rychnov nad Kněžnou Pardubice Praha-východ Strakonice Teplice Kladno Praha 8 Praha-Zbraslav Praha 7 Semily Znojmo Tachov Vsetín Sokolov Praha-Troja Louny Praha-Nebušice Praha-Dubeč Děčín Přerov Písek Jihlava Domažlice Praha-Újezd Mělník Praha 9 Prachatice Brno-venkov Praha-západ Praha-Lochkov Praha 21 Plzeň-jih Kutná Hora Šumperk Praha-Satalice Jičín Jindřichův Hradec Český Krumlov Praha-Libuš Praha 16 Praha 10 Hodonín Beroun Blansko Praha-Dolní Měcholupy Cheb Praha-Slivenec Chomutov Opava Praha-Vinoř Praha-Benice Vyškov Praha 2 Havlíčkův Brod Ústí nad Orlicí Praha-Lipence Hlavní město Praha Chrudim Praha-Klánovice Uherské Hradiště Mladá Boleslav Praha-Zličín Prostějov Praha 6 Kroměříž Plzeň-sever Benešov Praha-Štěrboholy Praha 3 Praha-Březiněves Praha 17 Brno-město Praha 13 Praha 1 Svitavy Praha-Petrovice Bruntál Praha-Velká Chuchle Plzeň-město Pelhřimov Praha-Dolní Chabry Praha 22 Česká Lípa Praha 12 Kolín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Semily

Levná dlažba Semily

Dlažba Semily

Zámkové dlažby Semily

Zámkové betonové dlažby Semily

Zámková dlažba Semily

Betonové dlažby Semily

Betonová dlažba Semily

Zdící prvky Semily

Dlažby II jakosti Semily

Dlažba II jakosti Semily

Plošné dlažby Semily