„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Semily

Nové produkty Semily

Dlažby a obrubníky Semily

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Semily

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Semily

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Semily

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Semily

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Semily, Levná dlažba Semily, Dlažba Semily, Zámkové dlažby Semily, Zámkové dlažba Semily, Betonové dlažby Semily, Betonová dlažba Semily, Zdící prvky Semily, Dlažby II jakosti Semily, Dlažba II jakosti Semily, Plošné dlažby Semily, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lipence Rychnov nad Kněžnou Praha-Koloděje Žďár nad Sázavou Praha 18 Praha-Slivenec Praha-západ Opava Praha-Velká Chuchle Prostějov Praha-Benice Kutná Hora Kroměříž Třebíč Praha-Šeberov Rokycany Hodonín Praha 14 Plzeň-sever Praha-Klánovice Ostrava-město Praha-Dolní Počernice Tábor Praha 12 Písek Kladno Semily Frýdek-Místek Vyškov Mělník Strakonice Jeseník Praha-východ Praha-Dolní Chabry Pelhřimov Praha 22 Přerov Praha-Královice Praha-Křeslice Brno-venkov Praha-Běchovice Praha-Lysolaje Praha 5 Uherské Hradiště Náchod Praha-Libuš Beroun České Budějovice Příbram Praha 19 Praha 1 Sokolov Praha-Petrovice Bruntál Praha 20 Plzeň-jih Praha-Čakovice Trutnov Nový Jičín Havlíčkův Brod Cheb Nymburk Zlín Praha 21 Louny Domažlice Praha-Březiněves Praha-Satalice Most Praha 16 Jindřichův Hradec Praha-Újezd Praha 6 Praha-Zbraslav Plzeň-město Ústí nad Labem Břeclav Praha 15 Litoměřice Vsetín Benešov Praha-Zličín Rakovník Znojmo Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice Praha-Štěrboholy Chomutov Karviná Praha-Suchdol Mladá Boleslav Praha-Kolovraty Praha 4 Teplice Pardubice Praha 3 Karlovy Vary Blansko Praha 11 Jihlava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Semily

Levná dlažba Semily

Dlažba Semily

Zámkové dlažby Semily

Zámkové betonové dlažby Semily

Zámková dlažba Semily

Betonové dlažby Semily

Betonová dlažba Semily

Zdící prvky Semily

Dlažby II jakosti Semily

Dlažba II jakosti Semily

Plošné dlažby Semily