„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Semily

Nové produkty Semily

Dlažby a obrubníky Semily

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Semily

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Semily

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Semily

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Semily

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Semily, Levná dlažba Semily, Dlažba Semily, Zámkové dlažby Semily, Zámkové dlažba Semily, Betonové dlažby Semily, Betonová dlažba Semily, Zdící prvky Semily, Dlažby II jakosti Semily, Dlažba II jakosti Semily, Plošné dlažby Semily, Plošná dlažba


Další města:

Břeclav Praha 14 Praha-Křeslice Opava Český Krumlov Jablonec nad Nisou Plzeň-jih Praha 17 Praha-Újezd Praha-Velká Chuchle Strakonice Brno-venkov Praha-Petrovice Praha 7 Jeseník Praha-Lochkov Uherské Hradiště Praha-Koloděje Písek Domažlice Trutnov Praha 13 Mělník Cheb Praha 8 Třebíč Praha-Řeporyje Praha-Vinoř Praha 3 Kutná Hora Praha-Satalice Tachov Náchod Litoměřice Vyškov Praha-Štěrboholy Praha-Klánovice Praha-Lipence Zlín Hlavní město Praha Praha-Suchdol Praha-Ďáblice Praha 18 Praha 5 Praha-Dolní Chabry Brno-město Karlovy Vary Benešov Praha 6 Sokolov Praha-Dubeč Prachatice Havlíčkův Brod Praha-Královice Praha 20 Praha 11 Žďár nad Sázavou Frýdek-Místek Praha-Běchovice Praha-Libuš Most Praha-západ Přerov Praha-Březiněves Chrudim Klatovy Ostrava-město Rokycany Rychnov nad Kněžnou Praha 1 Pardubice Příbram Praha 19 Kroměříž Praha-Benice Hradec Králové Olomouc Hodonín Praha 15 Praha 9 Praha-Slivenec Rakovník Praha-Lysolaje Jindřichův Hradec Znojmo Semily Chomutov Praha-Kunratice Praha-Zbraslav Bruntál Praha 22 Praha-Nebušice Beroun Praha-Kolovraty Praha-Čakovice Plzeň-sever Praha-Troja Blansko Děčín Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Semily

Levná dlažba Semily

Dlažba Semily

Zámkové dlažby Semily

Zámkové betonové dlažby Semily

Zámková dlažba Semily

Betonové dlažby Semily

Betonová dlažba Semily

Zdící prvky Semily

Dlažby II jakosti Semily

Dlažba II jakosti Semily

Plošné dlažby Semily