„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Semily

Nové produkty Semily

Dlažby a obrubníky Semily

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Semily

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Semily

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Semily

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Semily

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Semily, Levná dlažba Semily, Dlažba Semily, Zámkové dlažby Semily, Zámkové dlažba Semily, Betonové dlažby Semily, Betonová dlažba Semily, Zdící prvky Semily, Dlažby II jakosti Semily, Dlažba II jakosti Semily, Plošné dlažby Semily, Plošná dlažba


Další města:

Kladno Praha-Lipence Praha-Dolní Počernice Jihlava Rokycany Praha-Běchovice Chomutov Praha-Dolní Měcholupy Litoměřice Ostrava-město Brno-venkov Beroun Blansko Břeclav Praha-Štěrboholy Praha 5 Praha-Březiněves Praha-Troja Mělník Strakonice Karlovy Vary Praha 1 Praha 14 Praha 13 Praha 17 Praha 6 Hodonín Česká Lípa Plzeň-jih Jindřichův Hradec Rychnov nad Kněžnou Praha-západ Vyškov Plzeň-město Prostějov Nymburk Bruntál Teplice Kroměříž Praha 22 Karviná Praha 19 Náchod Šumperk Písek Pelhřimov Praha-Koloděje Praha 3 Pardubice Přerov Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Praha-Újezd Praha 15 Praha-Přední Kopanina Praha-Benice Kutná Hora Prachatice Třebíč Ústí nad Orlicí Chrudim Svitavy Praha-Čakovice Praha 20 Praha-Zličín Praha-Libuš Praha 16 Louny Ústí nad Labem Liberec Praha-Královice Praha-Lochkov Hlavní město Praha Opava Mladá Boleslav Praha 18 Nový Jičín Praha 12 Tábor Benešov Praha-Klánovice Praha 11 Praha-Velká Chuchle Praha-Zbraslav Rakovník Praha-východ Praha-Lysolaje Praha-Suchdol České Budějovice Uherské Hradiště Znojmo Praha 7 Most Praha 21 Praha-Nebušice Kolín Zlín Praha-Petrovice Vsetín Praha 8 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Semily

Levná dlažba Semily

Dlažba Semily

Zámkové dlažby Semily

Zámkové betonové dlažby Semily

Zámková dlažba Semily

Betonové dlažby Semily

Betonová dlažba Semily

Zdící prvky Semily

Dlažby II jakosti Semily

Dlažba II jakosti Semily

Plošné dlažby Semily