„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Rokycany

Nové produkty Rokycany

Dlažby a obrubníky Rokycany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Rokycany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Rokycany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Rokycany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Rokycany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Rokycany, Levná dlažba Rokycany, Dlažba Rokycany, Zámkové dlažby Rokycany, Zámkové dlažba Rokycany, Betonové dlažby Rokycany, Betonová dlažba Rokycany, Zdící prvky Rokycany, Dlažby II jakosti Rokycany, Dlažba II jakosti Rokycany, Plošné dlažby Rokycany, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Koloděje Klatovy Praha 16 Ústí nad Labem Beroun Praha 2 Šumperk Rokycany Praha 1 Hradec Králové Praha-Běchovice Praha 6 Mladá Boleslav Tachov Praha 11 Praha-Nebušice Brno-venkov Praha 18 Praha-východ Vsetín Jeseník Kolín Plzeň-sever České Budějovice Most Praha 9 Praha-Vinoř Trutnov Uherské Hradiště Teplice Pelhřimov Praha-Ďáblice Chomutov Praha 15 Plzeň-jih Praha 10 Praha 19 Třebíč Praha 3 Praha-Křeslice Děčín Strakonice Praha 20 Havlíčkův Brod Litoměřice Náchod Praha-Královice Praha-Libuš Hodonín Opava Praha-Lysolaje Praha 14 Písek Praha-Lipence Prostějov Semily Žďár nad Sázavou Praha-Řeporyje Praha-Velká Chuchle Praha 17 Praha-Kunratice Rychnov nad Kněžnou Praha-Nedvězí Praha-Přední Kopanina Praha-Kolovraty Louny Praha-Štěrboholy Praha-Troja Praha 21 Liberec Praha-Klánovice Jičín Karlovy Vary Bruntál Praha-Dubeč Česká Lípa Svitavy Praha 13 Jablonec nad Nisou Praha 22 Znojmo Plzeň-město Jindřichův Hradec Cheb Nový Jičín Praha-Satalice Praha-Šeberov Praha-Zbraslav Nymburk Praha-Dolní Měcholupy Brno-město Domažlice Praha-Zličín Pardubice Kroměříž Olomouc Rakovník Praha-Dolní Počernice Příbram Zlín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Rokycany

Levná dlažba Rokycany

Dlažba Rokycany

Zámkové dlažby Rokycany

Zámkové betonové dlažby Rokycany

Zámková dlažba Rokycany

Betonové dlažby Rokycany

Betonová dlažba Rokycany

Zdící prvky Rokycany

Dlažby II jakosti Rokycany

Dlažba II jakosti Rokycany

Plošné dlažby Rokycany