„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Rokycany

Nové produkty Rokycany

Dlažby a obrubníky Rokycany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Rokycany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Rokycany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Rokycany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Rokycany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Rokycany, Levná dlažba Rokycany, Dlažba Rokycany, Zámkové dlažby Rokycany, Zámkové dlažba Rokycany, Betonové dlažby Rokycany, Betonová dlažba Rokycany, Zdící prvky Rokycany, Dlažby II jakosti Rokycany, Dlažba II jakosti Rokycany, Plošné dlažby Rokycany, Plošná dlažba


Další města:

Rychnov nad Kněžnou Hlavní město Praha Praha-Běchovice Praha 11 Jindřichův Hradec Benešov Teplice Praha-Kolovraty Olomouc Praha-Šeberov Praha 10 Žďár nad Sázavou Chrudim Praha-Zličín Přerov Praha 1 Hodonín Praha 4 Karviná Praha-Suchdol Praha-Dubeč Praha 20 Brno-město Jičín Praha-Nebušice Praha-Vinoř Bruntál Praha-Březiněves Praha-Nedvězí Pardubice Kutná Hora Most Praha 8 Mladá Boleslav Praha-Lipence Ústí nad Labem Vsetín Praha-Ďáblice Nymburk Prachatice Znojmo Praha-Řeporyje Praha 16 Příbram Praha 22 Rakovník Pelhřimov Chomutov Praha-Dolní Chabry Praha 21 Praha-Dolní Počernice Praha-Satalice Praha-Čakovice Náchod Třebíč Jihlava Trutnov Uherské Hradiště Praha 2 Havlíčkův Brod Praha-Petrovice Praha-Libuš Hradec Králové Praha 13 Praha-Zbraslav Praha-západ Zlín Šumperk Praha-Lysolaje Praha 15 Jeseník Praha-Koloděje Praha-Královice Jablonec nad Nisou Praha-Újezd Plzeň-jih Český Krumlov Praha-Klánovice Domažlice Praha-východ Plzeň-sever Tábor Plzeň-město Praha 3 Strakonice Cheb Semily Kroměříž Praha 5 České Budějovice Blansko Louny Praha-Křeslice Kladno Vyškov Praha 18 Praha-Kunratice Praha-Troja Praha 19 Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Rokycany

Levná dlažba Rokycany

Dlažba Rokycany

Zámkové dlažby Rokycany

Zámkové betonové dlažby Rokycany

Zámková dlažba Rokycany

Betonové dlažby Rokycany

Betonová dlažba Rokycany

Zdící prvky Rokycany

Dlažby II jakosti Rokycany

Dlažba II jakosti Rokycany

Plošné dlažby Rokycany