„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Rokycany

Nové produkty Rokycany

Dlažby a obrubníky Rokycany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Rokycany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Rokycany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Rokycany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Rokycany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Rokycany, Levná dlažba Rokycany, Dlažba Rokycany, Zámkové dlažby Rokycany, Zámkové dlažba Rokycany, Betonové dlažby Rokycany, Betonová dlažba Rokycany, Zdící prvky Rokycany, Dlažby II jakosti Rokycany, Dlažba II jakosti Rokycany, Plošné dlažby Rokycany, Plošná dlažba


Další města:

Benešov Praha-Libuš Praha-západ Praha-Čakovice Praha 7 Havlíčkův Brod Praha-Nedvězí Karlovy Vary Vyškov Liberec Chrudim Znojmo Svitavy Praha-Suchdol Praha 20 Litoměřice Praha-Klánovice Písek Ostrava-město Praha-Lipence Prachatice Český Krumlov Nymburk Olomouc Semily Opava Hodonín Kroměříž Rakovník Praha-Koloděje Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Praha-Satalice Praha 12 Praha 19 Praha 22 Ústí nad Orlicí Praha-Šeberov Břeclav Praha-Štěrboholy Jindřichův Hradec Praha-Velká Chuchle Jeseník Kutná Hora Plzeň-město Šumperk Plzeň-sever Praha 17 Zlín Praha-Slivenec Děčín Praha 1 Rokycany Praha 6 Kladno Praha-Petrovice Praha-Královice Praha-Dubeč Mladá Boleslav Pelhřimov Chomutov Most Praha 18 Praha 13 Mělník Praha 15 Praha 21 Praha-Březiněves Domažlice Praha 4 Praha-Zbraslav Praha-Lysolaje Hlavní město Praha Náchod České Budějovice Klatovy Praha-Běchovice Praha-Lochkov Praha 14 Uherské Hradiště Praha-Ďáblice Tachov Prostějov Brno-město Příbram Praha 11 Česká Lípa Hradec Králové Praha-Troja Praha-Řeporyje Rychnov nad Kněžnou Jablonec nad Nisou Cheb Praha-Křeslice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Počernice Praha 9 Třebíč Karviná Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Rokycany

Levná dlažba Rokycany

Dlažba Rokycany

Zámkové dlažby Rokycany

Zámkové betonové dlažby Rokycany

Zámková dlažba Rokycany

Betonové dlažby Rokycany

Betonová dlažba Rokycany

Zdící prvky Rokycany

Dlažby II jakosti Rokycany

Dlažba II jakosti Rokycany

Plošné dlažby Rokycany