„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Rokycany

Nové produkty Rokycany

Dlažby a obrubníky Rokycany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Rokycany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Rokycany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Rokycany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Rokycany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Rokycany, Levná dlažba Rokycany, Dlažba Rokycany, Zámkové dlažby Rokycany, Zámkové dlažba Rokycany, Betonové dlažby Rokycany, Betonová dlažba Rokycany, Zdící prvky Rokycany, Dlažby II jakosti Rokycany, Dlažba II jakosti Rokycany, Plošné dlažby Rokycany, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Libuš Chomutov Brno-město Břeclav Strakonice Beroun Litoměřice Olomouc Trutnov Praha 14 Ústí nad Labem Praha 11 Praha-Klánovice Šumperk Praha-Nebušice Praha-Újezd Vsetín Blansko Znojmo Semily Plzeň-sever Vyškov Český Krumlov Benešov Praha-Velká Chuchle Praha-Březiněves Praha-Královice Praha-Přední Kopanina Mladá Boleslav Praha 21 Třebíč Havlíčkův Brod Jičín Sokolov Rychnov nad Kněžnou Prostějov Praha-Čakovice Louny Praha-Řeporyje Chrudim Zlín Praha 10 Prachatice Přerov Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Praha-Suchdol Bruntál Tachov Frýdek-Místek Teplice Praha 16 Praha 4 Klatovy Praha-Dolní Měcholupy Praha 12 Domažlice Karviná Mělník Jindřichův Hradec Hradec Králové Praha-Zbraslav Nymburk Praha 2 Jeseník Praha 1 Rakovník Praha 7 Most Praha 19 Praha-Nedvězí Praha 5 Praha-Zličín Praha-Petrovice Praha-Křeslice Pelhřimov Praha-Dubeč Ostrava-město Praha-Štěrboholy Kroměříž Praha-východ Rokycany Praha-Vinoř Praha-Koloděje Kladno Praha-Lysolaje České Budějovice Liberec Praha 6 Česká Lípa Plzeň-jih Cheb Děčín Kutná Hora Pardubice Praha-Slivenec Praha-Lochkov Praha-Ďáblice Hodonín Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Rokycany

Levná dlažba Rokycany

Dlažba Rokycany

Zámkové dlažby Rokycany

Zámkové betonové dlažby Rokycany

Zámková dlažba Rokycany

Betonové dlažby Rokycany

Betonová dlažba Rokycany

Zdící prvky Rokycany

Dlažby II jakosti Rokycany

Dlažba II jakosti Rokycany

Plošné dlažby Rokycany