„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Rokycany

Nové produkty Rokycany

Dlažby a obrubníky Rokycany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Rokycany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Rokycany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Rokycany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Rokycany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Rokycany, Levná dlažba Rokycany, Dlažba Rokycany, Zámkové dlažby Rokycany, Zámkové dlažba Rokycany, Betonové dlažby Rokycany, Betonová dlažba Rokycany, Zdící prvky Rokycany, Dlažby II jakosti Rokycany, Dlažba II jakosti Rokycany, Plošné dlažby Rokycany, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lipence Kolín Domažlice Opava Praha 21 Hradec Králové Praha 18 Rychnov nad Kněžnou Praha 7 Kutná Hora Praha-Klánovice Frýdek-Místek Kladno Uherské Hradiště Jindřichův Hradec Vsetín Jeseník Rokycany Olomouc Praha-západ Praha 20 Louny Strakonice Praha-Koloděje Praha 10 Praha-východ Český Krumlov Beroun Praha 2 Praha 5 Klatovy Praha-Lochkov Chomutov Mělník Praha-Dolní Měcholupy Prachatice Praha-Lysolaje Praha-Kunratice Praha-Velká Chuchle Praha-Satalice Praha-Křeslice Praha-Přední Kopanina Litoměřice Jičín České Budějovice Prostějov Praha 12 Blansko Písek Kroměříž Praha 11 Praha-Ďáblice Praha 3 Praha-Štěrboholy Semily Cheb Praha-Královice Praha-Troja Trutnov Praha 9 Plzeň-sever Plzeň-jih Most Pardubice Praha-Dolní Chabry Praha-Nedvězí Jablonec nad Nisou Praha 17 Praha 16 Praha 13 Svitavy Břeclav Bruntál Mladá Boleslav Praha 6 Rakovník Praha-Benice Praha-Petrovice Nový Jičín Teplice Praha-Libuš Nymburk Praha-Kolovraty Příbram Ústí nad Labem Hodonín Sokolov Praha-Zličín Ústí nad Orlicí Praha 14 Praha 19 Praha-Nebušice Žďár nad Sázavou Praha 22 Praha 15 Hlavní město Praha Tábor Karlovy Vary Náchod Jihlava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Rokycany

Levná dlažba Rokycany

Dlažba Rokycany

Zámkové dlažby Rokycany

Zámkové betonové dlažby Rokycany

Zámková dlažba Rokycany

Betonové dlažby Rokycany

Betonová dlažba Rokycany

Zdící prvky Rokycany

Dlažby II jakosti Rokycany

Dlažba II jakosti Rokycany

Plošné dlažby Rokycany