„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Rokycany

Nové produkty Rokycany

Dlažby a obrubníky Rokycany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Rokycany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Rokycany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Rokycany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Rokycany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Rokycany, Levná dlažba Rokycany, Dlažba Rokycany, Zámkové dlažby Rokycany, Zámkové dlažba Rokycany, Betonové dlažby Rokycany, Betonová dlažba Rokycany, Zdící prvky Rokycany, Dlažby II jakosti Rokycany, Dlažba II jakosti Rokycany, Plošné dlažby Rokycany, Plošná dlažba


Další města:

Hradec Králové Rakovník Žďár nad Sázavou Vsetín Most Nový Jičín Praha-Ďáblice Tachov Praha-Velká Chuchle Český Krumlov Náchod Praha 22 Praha 2 Česká Lípa Hlavní město Praha Chomutov Znojmo Kladno Praha-Štěrboholy Jičín Praha-Zbraslav Uherské Hradiště Tábor Praha-Nedvězí Praha-Dolní Chabry Praha 9 Jindřichův Hradec Praha 18 Praha-Újezd Plzeň-město Praha-Lipence Praha-Královice Karviná Litoměřice Blansko Mělník Příbram Brno-město Beroun Kolín Praha-Březiněves Praha-Šeberov Jihlava Praha-západ Praha-Kunratice Praha-Přední Kopanina Praha 12 Praha 19 Praha 14 Praha 20 Praha 15 Hodonín Písek Praha-Petrovice Praha 3 Louny Rokycany Praha-Křeslice Trutnov Praha-Běchovice Pardubice Jablonec nad Nisou Třebíč Praha 1 Jeseník Klatovy Praha-Libuš Praha-Vinoř Ústí nad Labem Praha 13 Ústí nad Orlicí Praha-Klánovice Praha-Zličín Karlovy Vary Přerov Praha-Benice Děčín Benešov Praha 8 Havlíčkův Brod Plzeň-sever Praha-Řeporyje Brno-venkov Domažlice Praha-Dubeč Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Sokolov Ostrava-město Semily Praha 21 Šumperk Kroměříž Pelhřimov Praha-Lysolaje Cheb Praha-Troja Nymburk Praha 11 Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Rokycany

Levná dlažba Rokycany

Dlažba Rokycany

Zámkové dlažby Rokycany

Zámkové betonové dlažby Rokycany

Zámková dlažba Rokycany

Betonové dlažby Rokycany

Betonová dlažba Rokycany

Zdící prvky Rokycany

Dlažby II jakosti Rokycany

Dlažba II jakosti Rokycany

Plošné dlažby Rokycany