„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Rokycany

Nové produkty Rokycany

Dlažby a obrubníky Rokycany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Rokycany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Rokycany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Rokycany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Rokycany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Rokycany, Levná dlažba Rokycany, Dlažba Rokycany, Zámkové dlažby Rokycany, Zámkové dlažba Rokycany, Betonové dlažby Rokycany, Betonová dlažba Rokycany, Zdící prvky Rokycany, Dlažby II jakosti Rokycany, Dlažba II jakosti Rokycany, Plošné dlažby Rokycany, Plošná dlažba


Další města:

Sokolov Brno-venkov Praha-Libuš Praha 22 Praha-Kolovraty Havlíčkův Brod Praha-Koloděje Praha 10 Praha-Šeberov Tachov Kutná Hora Jindřichův Hradec Zlín Praha 14 Praha-Královice Praha 3 Rakovník Nymburk Praha-východ Třebíč Praha-Velká Chuchle Tábor Praha-Satalice Opava Praha-Benice Praha-Nedvězí Praha-Nebušice Praha-Březiněves Louny Praha-západ Praha-Kunratice Praha-Běchovice Praha 12 Ústí nad Labem Cheb Šumperk Plzeň-jih Kolín Frýdek-Místek Ostrava-město Praha-Suchdol Praha-Petrovice Praha 9 Praha-Vinoř Praha 18 Strakonice Praha-Křeslice Pelhřimov Praha-Řeporyje Praha 19 Prachatice Česká Lípa Praha 4 Český Krumlov Praha-Čakovice Ústí nad Orlicí Praha-Ďáblice Praha-Klánovice Praha-Troja Příbram Brno-město Praha 11 Praha-Újezd Praha 20 Jihlava Praha-Štěrboholy Litoměřice Praha 13 Děčín Nový Jičín Trutnov Praha-Lysolaje Praha 5 Hradec Králové Praha-Lipence Olomouc Praha 1 Teplice Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Počernice Chrudim Praha-Dubeč Pardubice Benešov Plzeň-sever Praha 6 Hodonín Praha 21 Klatovy Praha 8 Chomutov Břeclav Náchod Vsetín Praha-Zličín Hlavní město Praha Praha-Slivenec Blansko Bruntál Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Rokycany

Levná dlažba Rokycany

Dlažba Rokycany

Zámkové dlažby Rokycany

Zámkové betonové dlažby Rokycany

Zámková dlažba Rokycany

Betonové dlažby Rokycany

Betonová dlažba Rokycany

Zdící prvky Rokycany

Dlažby II jakosti Rokycany

Dlažba II jakosti Rokycany

Plošné dlažby Rokycany