„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Rokycany

Nové produkty Rokycany

Dlažby a obrubníky Rokycany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Rokycany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Rokycany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Rokycany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Rokycany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Rokycany, Levná dlažba Rokycany, Dlažba Rokycany, Zámkové dlažby Rokycany, Zámkové dlažba Rokycany, Betonové dlažby Rokycany, Betonová dlažba Rokycany, Zdící prvky Rokycany, Dlažby II jakosti Rokycany, Dlažba II jakosti Rokycany, Plošné dlažby Rokycany, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Praha 17 Vyškov Třebíč Rychnov nad Kněžnou Most Nymburk Plzeň-jih Praha-Dolní Měcholupy Ostrava-město Český Krumlov Domažlice Praha-Klánovice Pardubice Praha 18 Rakovník Praha 12 Praha-Dolní Počernice Plzeň-sever Břeclav Prachatice Praha-Petrovice Havlíčkův Brod Praha-Nedvězí Praha-Lipence Praha 22 Praha 21 Kolín Praha-Královice Praha-Benice Jičín Plzeň-město Praha-Přední Kopanina Praha 20 Praha 3 Náchod Praha-Šeberov Cheb Karlovy Vary Mělník Kladno Praha 2 Praha 15 Liberec Praha-Kolovraty Karviná Louny Opava Praha 5 Přerov Tábor Praha-Březiněves Jablonec nad Nisou Praha-západ Praha-Ďáblice České Budějovice Praha-Satalice Praha-Dubeč Kutná Hora Beroun Rokycany Praha-Lysolaje Chrudim Prostějov Praha-Nebušice Praha 19 Praha-Velká Chuchle Praha-Běchovice Praha-Štěrboholy Praha-Čakovice Mladá Boleslav Šumperk Praha 8 Nový Jičín Praha 6 Praha 11 Sokolov Jindřichův Hradec Praha-Libuš Klatovy Česká Lípa Pelhřimov Praha-Újezd Praha-Kunratice Praha 16 Znojmo Příbram Ústí nad Orlicí Praha-východ Praha 7 Jeseník Svitavy Vsetín Praha-Dolní Chabry Ústí nad Labem Zlín Brno-město Strakonice Praha-Zbraslav Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Rokycany

Levná dlažba Rokycany

Dlažba Rokycany

Zámkové dlažby Rokycany

Zámkové betonové dlažby Rokycany

Zámková dlažba Rokycany

Betonové dlažby Rokycany

Betonová dlažba Rokycany

Zdící prvky Rokycany

Dlažby II jakosti Rokycany

Dlažba II jakosti Rokycany

Plošné dlažby Rokycany