„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Rokycany

Nové produkty Rokycany

Dlažby a obrubníky Rokycany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Rokycany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Rokycany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Rokycany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Rokycany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Rokycany, Levná dlažba Rokycany, Dlažba Rokycany, Zámkové dlažby Rokycany, Zámkové dlažba Rokycany, Betonové dlažby Rokycany, Betonová dlažba Rokycany, Zdící prvky Rokycany, Dlažby II jakosti Rokycany, Dlažba II jakosti Rokycany, Plošné dlažby Rokycany, Plošná dlažba


Další města:

Praha 4 Vyškov Mladá Boleslav Teplice Plzeň-město Strakonice Praha-Nedvězí Mělník Praha-Slivenec Karlovy Vary Jihlava Benešov Ústí nad Labem Praha-Řeporyje Praha 10 Opava Praha-Křeslice Bruntál Chrudim Šumperk Praha 6 Praha-Klánovice Trutnov Louny Hlavní město Praha Svitavy Praha 9 Pelhřimov Kroměříž Jablonec nad Nisou Praha 3 Liberec Písek Český Krumlov Praha-Zbraslav Praha-Koloděje Praha-Libuš Praha 19 Nový Jičín Praha 17 Kladno Praha 1 České Budějovice Chomutov Olomouc Beroun Žďár nad Sázavou Praha-Březiněves Plzeň-jih Litoměřice Nymburk Praha 7 Hradec Králové Praha-východ Praha-Petrovice Praha-Zličín Rokycany Ústí nad Orlicí Praha 5 Vsetín Praha-Běchovice Praha 8 Cheb Praha 13 Domažlice Přerov Praha-Lipence Praha-Královice Praha-Čakovice Prachatice Hodonín Praha-Vinoř Praha 21 Rakovník Praha-Šeberov Klatovy Praha-Újezd Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Počernice Praha 11 Tábor Frýdek-Místek Praha 20 Semily Znojmo Praha 15 Praha-Ďáblice Most Praha-západ Praha-Štěrboholy Náchod Blansko Praha-Benice Praha-Troja Sokolov Uherské Hradiště Praha-Dolní Chabry Praha-Suchdol Praha-Dolní Měcholupy Zlín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Rokycany

Levná dlažba Rokycany

Dlažba Rokycany

Zámkové dlažby Rokycany

Zámkové betonové dlažby Rokycany

Zámková dlažba Rokycany

Betonové dlažby Rokycany

Betonová dlažba Rokycany

Zdící prvky Rokycany

Dlažby II jakosti Rokycany

Dlažba II jakosti Rokycany

Plošné dlažby Rokycany