„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Rokycany

Nové produkty Rokycany

Dlažby a obrubníky Rokycany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Rokycany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Rokycany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Rokycany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Rokycany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Rokycany, Levná dlažba Rokycany, Dlažba Rokycany, Zámkové dlažby Rokycany, Zámkové dlažba Rokycany, Betonové dlažby Rokycany, Betonová dlažba Rokycany, Zdící prvky Rokycany, Dlažby II jakosti Rokycany, Dlažba II jakosti Rokycany, Plošné dlažby Rokycany, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Louny Praha 14 Havlíčkův Brod Trutnov Česká Lípa Praha 9 Rakovník Praha 15 Jeseník Praha 18 Praha-Újezd Praha 11 Nymburk Praha-Suchdol Praha-Libuš Jablonec nad Nisou Praha-Ďáblice Ústí nad Orlicí Benešov Plzeň-jih Svitavy Jičín Kladno Strakonice Znojmo Olomouc Písek Šumperk Praha-Lochkov Vsetín Frýdek-Místek Třebíč Praha 1 Brno-venkov Praha 20 Praha 16 Kolín Litoměřice Příbram Praha-Slivenec Praha-Nebušice Praha-Čakovice Praha-Vinoř Přerov Praha 22 Vyškov Žďár nad Sázavou Hradec Králové Klatovy Cheb Praha 2 Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Bruntál Mělník Praha-Kolovraty Tábor Praha-Satalice Český Krumlov Beroun Kroměříž Karviná Jindřichův Hradec Praha-Březiněves Praha 6 Praha 8 Plzeň-sever Pardubice Praha-Lipence Ostrava-město Tachov Praha-Dubeč Hlavní město Praha Praha-Velká Chuchle Praha 19 Most Praha 10 Praha 3 Břeclav Děčín Praha-Šeberov Prostějov Chrudim Sokolov Praha-Dolní Chabry Praha-Troja Plzeň-město Praha-Klánovice Semily Praha-Kunratice Praha-Koloděje Praha 13 Praha-Štěrboholy Opava Ústí nad Labem Náchod Zlín Praha-Křeslice Mladá Boleslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Rokycany

Levná dlažba Rokycany

Dlažba Rokycany

Zámkové dlažby Rokycany

Zámkové betonové dlažby Rokycany

Zámková dlažba Rokycany

Betonové dlažby Rokycany

Betonová dlažba Rokycany

Zdící prvky Rokycany

Dlažby II jakosti Rokycany

Dlažba II jakosti Rokycany

Plošné dlažby Rokycany