„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Rokycany

Nové produkty Rokycany

Dlažby a obrubníky Rokycany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Rokycany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Rokycany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Rokycany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Rokycany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Rokycany, Levná dlažba Rokycany, Dlažba Rokycany, Zámkové dlažby Rokycany, Zámkové dlažba Rokycany, Betonové dlažby Rokycany, Betonová dlažba Rokycany, Zdící prvky Rokycany, Dlažby II jakosti Rokycany, Dlažba II jakosti Rokycany, Plošné dlažby Rokycany, Plošná dlažba


Další města:

Opava Praha 17 Praha-Královice Šumperk Praha-západ Praha-Kunratice Praha-Řeporyje Karviná Tábor Nymburk Kutná Hora Písek Louny Pardubice Praha 9 Jeseník Benešov Praha 21 Kroměříž Praha 7 Rokycany Praha-Nedvězí Tachov Praha 18 Praha-Kolovraty Klatovy Praha-Zličín Praha-Klánovice Břeclav Uherské Hradiště Vsetín Hradec Králové Praha-Dolní Chabry Příbram Nový Jičín Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Praha 4 Praha-Dolní Měcholupy Praha 15 Svitavy Praha-Libuš Frýdek-Místek Praha-Štěrboholy Karlovy Vary Pelhřimov Žďár nad Sázavou Jihlava Most České Budějovice Vyškov Rakovník Praha-Lipence Jičín Chomutov Trutnov Hodonín Sokolov Česká Lípa Plzeň-město Praha 3 Praha-Běchovice Brno-město Praha 14 Praha 2 Beroun Semily Praha-Vinoř Strakonice Praha-východ Praha-Přední Kopanina Praha 11 Praha 12 Bruntál Mladá Boleslav Zlín Havlíčkův Brod Ústí nad Labem Praha-Velká Chuchle Prachatice Jindřichův Hradec Domažlice Praha-Šeberov Litoměřice Blansko Kolín Mělník Praha-Křeslice Praha-Slivenec Praha-Dubeč Brno-venkov Praha-Nebušice Hlavní město Praha Praha-Dolní Počernice Jablonec nad Nisou Praha 8 Praha-Lysolaje Praha-Zbraslav Olomouc Plzeň-jih ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Rokycany

Levná dlažba Rokycany

Dlažba Rokycany

Zámkové dlažby Rokycany

Zámkové betonové dlažby Rokycany

Zámková dlažba Rokycany

Betonové dlažby Rokycany

Betonová dlažba Rokycany

Zdící prvky Rokycany

Dlažby II jakosti Rokycany

Dlažba II jakosti Rokycany

Plošné dlažby Rokycany