„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Domažlice

Nové produkty Domažlice

Dlažby a obrubníky Domažlice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Domažlice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Domažlice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Domažlice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Domažlice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Domažlice, Levná dlažba Domažlice, Dlažba Domažlice, Zámkové dlažby Domažlice, Zámkové dlažba Domažlice, Betonové dlažby Domažlice, Betonová dlažba Domažlice, Zdící prvky Domažlice, Dlažby II jakosti Domažlice, Dlažba II jakosti Domažlice, Plošné dlažby Domažlice, Plošná dlažba


Další města:

Rakovník Písek Klatovy Česká Lípa Praha 11 Praha-Přední Kopanina Praha-Nedvězí Hlavní město Praha Český Krumlov Praha 16 Praha-Dubeč Pardubice Třebíč Prachatice Praha-Štěrboholy Bruntál Beroun Pelhřimov Kolín Praha 8 Frýdek-Místek Praha 9 Praha-Křeslice Praha-Klánovice Praha-Dolní Chabry Svitavy Praha-západ Praha-Zbraslav Tachov Přerov Břeclav Praha 20 Jablonec nad Nisou Praha-Nebušice Vyškov Nový Jičín Opava Praha-Lochkov Praha-Šeberov Jičín Praha 2 Jeseník České Budějovice Žďár nad Sázavou Praha 21 Šumperk Strakonice Praha-Běchovice Praha-Dolní Počernice Náchod Praha-Benice Praha-Lysolaje Praha-Petrovice Děčín Ústí nad Orlicí Domažlice Praha 6 Nymburk Praha 7 Praha-Kolovraty Chrudim Zlín Praha 4 Trutnov Kroměříž Karlovy Vary Příbram Praha-Velká Chuchle Praha-Slivenec Sokolov Praha-Libuš Praha-Čakovice Praha-Troja Kutná Hora Uherské Hradiště Rychnov nad Kněžnou Prostějov Praha-Koloděje Jindřichův Hradec Praha 5 Praha-Kunratice Liberec Hodonín Tábor Chomutov Praha-Újezd Praha 3 Mladá Boleslav Praha 10 Brno-venkov Benešov Louny Plzeň-město Praha-Královice Praha 14 Mělník Jihlava Praha 19 Brno-město Praha-Vinoř ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Domažlice

Levná dlažba Domažlice

Dlažba Domažlice

Zámkové dlažby Domažlice

Zámkové betonové dlažby Domažlice

Zámková dlažba Domažlice

Betonové dlažby Domažlice

Betonová dlažba Domažlice

Zdící prvky Domažlice

Dlažby II jakosti Domažlice

Dlažba II jakosti Domažlice

Plošné dlažby Domažlice