„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Domažlice

Nové produkty Domažlice

Dlažby a obrubníky Domažlice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Domažlice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Domažlice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Domažlice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Domažlice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Domažlice, Levná dlažba Domažlice, Dlažba Domažlice, Zámkové dlažby Domažlice, Zámkové dlažba Domažlice, Betonové dlažby Domažlice, Betonová dlažba Domažlice, Zdící prvky Domažlice, Dlažby II jakosti Domažlice, Dlažba II jakosti Domažlice, Plošné dlažby Domažlice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Praha 14 Ústí nad Orlicí Hodonín Praha-Klánovice Tachov Praha-Újezd Pelhřimov Strakonice Praha 22 Praha 11 Mělník Jablonec nad Nisou Svitavy Praha 8 Rokycany Uherské Hradiště Znojmo Praha-Šeberov Praha 21 Trutnov Praha-Suchdol Zlín Jihlava Chomutov Praha-Běchovice Náchod Praha-Štěrboholy Louny Praha 20 Praha-západ Brno-město Praha-Řeporyje Praha-Křeslice Domažlice Praha 4 Praha 2 Prostějov Nový Jičín Praha 15 Klatovy Písek Hradec Králové Plzeň-jih Praha-Benice Praha 19 Praha-Březiněves Olomouc Kroměříž Příbram Praha-Petrovice Sokolov Prachatice Praha 10 Praha-Dolní Měcholupy Přerov Jeseník Praha-Lochkov Česká Lípa Praha 9 Praha-Kunratice Praha-Dolní Chabry Praha-Přední Kopanina Praha-Troja Šumperk Karviná Praha 16 Tábor Žďár nad Sázavou Karlovy Vary Praha-východ Ústí nad Labem Bruntál Vsetín Praha 13 Kolín Brno-venkov Rychnov nad Kněžnou Praha-Velká Chuchle Praha-Královice Frýdek-Místek Praha 6 Ostrava-město Český Krumlov Blansko České Budějovice Třebíč Nymburk Opava Kladno Děčín Most Praha-Libuš Rakovník Praha 5 Praha-Lysolaje Praha-Dubeč Praha 17 Havlíčkův Brod Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Domažlice

Levná dlažba Domažlice

Dlažba Domažlice

Zámkové dlažby Domažlice

Zámkové betonové dlažby Domažlice

Zámková dlažba Domažlice

Betonové dlažby Domažlice

Betonová dlažba Domažlice

Zdící prvky Domažlice

Dlažby II jakosti Domažlice

Dlažba II jakosti Domažlice

Plošné dlažby Domažlice