„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Domažlice

Nové produkty Domažlice

Dlažby a obrubníky Domažlice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Domažlice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Domažlice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Domažlice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Domažlice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Domažlice, Levná dlažba Domažlice, Dlažba Domažlice, Zámkové dlažby Domažlice, Zámkové dlažba Domažlice, Betonové dlažby Domažlice, Betonová dlažba Domažlice, Zdící prvky Domažlice, Dlažby II jakosti Domažlice, Dlažba II jakosti Domažlice, Plošné dlažby Domažlice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zličín Chrudim Uherské Hradiště Brno-venkov Přerov Praha-Satalice Praha-Královice Strakonice Praha-Klánovice Praha-Slivenec Kroměříž Opava Praha 7 Mělník Nový Jičín Semily Jihlava Havlíčkův Brod Praha 6 Praha-Libuš Praha-Přední Kopanina Praha-Lochkov Tábor Praha-Ďáblice Svitavy Pardubice Praha-Štěrboholy Plzeň-jih Domažlice Praha 8 Praha 12 Praha 17 Teplice Žďár nad Sázavou Plzeň-město Rakovník Praha-Vinoř Ústí nad Labem Frýdek-Místek Praha 10 Brno-město České Budějovice Praha 18 Praha 13 Praha-Újezd Zlín Třebíč Mladá Boleslav Praha-Zbraslav Praha-východ Most Písek Benešov Pelhřimov Rokycany Olomouc Praha-Suchdol Prostějov Vsetín Chomutov Kolín Jablonec nad Nisou Louny Prachatice Beroun Klatovy Praha-Nedvězí Praha 20 Trutnov Praha 15 Plzeň-sever Karviná Praha-Kolovraty Praha 4 Praha-Koloděje Jindřichův Hradec Praha 5 Znojmo Praha 1 Hodonín Vyškov Kladno Praha 11 Karlovy Vary Děčín Praha-Velká Chuchle Praha-Dubeč Ústí nad Orlicí Praha 21 Litoměřice Cheb Praha-Šeberov Praha-Lysolaje Praha 9 Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Počernice Praha-Kunratice Praha-Řeporyje Praha-Petrovice Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Domažlice

Levná dlažba Domažlice

Dlažba Domažlice

Zámkové dlažby Domažlice

Zámkové betonové dlažby Domažlice

Zámková dlažba Domažlice

Betonové dlažby Domažlice

Betonová dlažba Domažlice

Zdící prvky Domažlice

Dlažby II jakosti Domažlice

Dlažba II jakosti Domažlice

Plošné dlažby Domažlice