„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Domažlice

Nové produkty Domažlice

Dlažby a obrubníky Domažlice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Domažlice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Domažlice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Domažlice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Domažlice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Domažlice, Levná dlažba Domažlice, Dlažba Domažlice, Zámkové dlažby Domažlice, Zámkové dlažba Domažlice, Betonové dlažby Domažlice, Betonová dlažba Domažlice, Zdící prvky Domažlice, Dlažby II jakosti Domažlice, Dlažba II jakosti Domažlice, Plošné dlažby Domažlice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Troja Opava Vsetín Znojmo Praha 6 Plzeň-město Sokolov Nymburk Praha 20 Praha-Dolní Počernice Třebíč Jičín Hlavní město Praha Jablonec nad Nisou Příbram Chomutov Chrudim Praha 11 Praha 14 Praha-Ďáblice Český Krumlov Praha 9 Praha-Šeberov Teplice Praha 3 Praha 13 Olomouc Karviná Praha-Běchovice Praha-Řeporyje Praha-Satalice Praha 15 Rychnov nad Kněžnou Šumperk Ostrava-město Brno-město Semily Brno-venkov Praha 2 Praha-západ Prostějov Náchod Pelhřimov Praha-Zličín Mladá Boleslav Most Tachov Praha 22 Praha-Lysolaje Praha-Křeslice Svitavy Vyškov Praha 7 Praha-Nebušice Praha-Velká Chuchle Prachatice Praha-Vinoř Praha-Královice Praha-Čakovice Praha 19 Praha-Dolní Chabry Beroun Praha-východ Praha-Slivenec Litoměřice Benešov Rokycany Bruntál Pardubice Praha 21 Břeclav Cheb Praha-Lipence Hradec Králové Praha-Kunratice Kroměříž Domažlice Praha-Petrovice Písek Louny Kolín Jindřichův Hradec Praha-Klánovice České Budějovice Praha 10 Ústí nad Orlicí Blansko Praha-Libuš Praha 1 Klatovy Praha 18 Praha-Benice Rakovník Trutnov Praha-Březiněves Praha-Štěrboholy Česká Lípa Strakonice Praha-Suchdol Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Domažlice

Levná dlažba Domažlice

Dlažba Domažlice

Zámkové dlažby Domažlice

Zámkové betonové dlažby Domažlice

Zámková dlažba Domažlice

Betonové dlažby Domažlice

Betonová dlažba Domažlice

Zdící prvky Domažlice

Dlažby II jakosti Domažlice

Dlažba II jakosti Domažlice

Plošné dlažby Domažlice