„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Domažlice

Nové produkty Domažlice

Dlažby a obrubníky Domažlice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Domažlice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Domažlice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Domažlice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Domažlice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Domažlice, Levná dlažba Domažlice, Dlažba Domažlice, Zámkové dlažby Domažlice, Zámkové dlažba Domažlice, Betonové dlažby Domažlice, Betonová dlažba Domažlice, Zdící prvky Domažlice, Dlažby II jakosti Domažlice, Dlažba II jakosti Domažlice, Plošné dlažby Domažlice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 19 Blansko Praha-Libuš Břeclav Praha-Nedvězí Pelhřimov Praha-Čakovice Praha-Dolní Počernice Prachatice Nymburk Praha-Královice Praha 13 České Budějovice Praha-Kolovraty Praha-Křeslice Karlovy Vary Praha-Satalice Praha-Velká Chuchle Praha 8 Český Krumlov Hradec Králové Ostrava-město Cheb Praha-Koloděje Praha 20 Jablonec nad Nisou Plzeň-město Praha 15 Jeseník Uherské Hradiště Praha-Klánovice Praha 1 Kladno Most Příbram Chomutov Praha 17 Praha 2 Praha-Zbraslav Nový Jičín Praha 12 Litoměřice Praha-Kunratice Hodonín Kroměříž Praha-Dubeč Bruntál Vsetín Praha 4 Praha-Běchovice Beroun Praha-Lipence Praha 3 Praha 9 Brno-venkov Karviná Olomouc Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Jihlava Brno-město Jindřichův Hradec Havlíčkův Brod Svitavy Praha 22 Praha-Troja Hlavní město Praha Praha 10 Semily Kutná Hora Zlín Praha-Přední Kopanina Třebíč Praha-Vinoř Kolín Plzeň-sever Chrudim Mladá Boleslav Tachov Praha 5 Frýdek-Místek Praha-Lochkov Praha-Benice Praha-Suchdol Znojmo Praha-Zličín Pardubice Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Měcholupy Mělník Praha 14 Tábor Praha-Újezd Praha-Řeporyje Rakovník Praha 11 Praha-Nebušice Praha 16 Benešov Praha 7 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Domažlice

Levná dlažba Domažlice

Dlažba Domažlice

Zámkové dlažby Domažlice

Zámkové betonové dlažby Domažlice

Zámková dlažba Domažlice

Betonové dlažby Domažlice

Betonová dlažba Domažlice

Zdící prvky Domažlice

Dlažby II jakosti Domažlice

Dlažba II jakosti Domažlice

Plošné dlažby Domažlice