„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Praha 4 Praha-Lipence Louny Praha-Řeporyje Praha 14 Opava Teplice České Budějovice Praha 21 Frýdek-Místek Praha-Křeslice Praha 10 Nový Jičín Český Krumlov Domažlice Tachov Břeclav Praha 6 Beroun Praha 17 Praha-Čakovice Praha 9 Litoměřice Karviná Ústí nad Orlicí Hradec Králové Písek Benešov Praha 3 Praha 2 Semily Pelhřimov Vsetín Kladno Praha 13 Jičín Rakovník Náchod Praha-Královice Praha-Koloděje Přerov Hlavní město Praha Praha 16 Havlíčkův Brod Praha-Vinoř Plzeň-sever Pardubice Ústí nad Labem Praha-Klánovice Klatovy Rychnov nad Kněžnou Znojmo Chomutov Šumperk Praha 7 Most Bruntál Praha-Zličín Sokolov Mělník Praha-Kolovraty Praha 5 Kroměříž Liberec Praha 8 Mladá Boleslav Praha-Běchovice Jihlava Praha 15 Praha-Nedvězí Strakonice Uherské Hradiště Praha 19 Praha 1 Praha-Libuš Kutná Hora Praha-Dolní Chabry Praha 20 Karlovy Vary Praha-Újezd Plzeň-město Praha-Kunratice Nymburk Praha-východ Praha-Lochkov Praha-Ďáblice Třebíč Prostějov Žďár nad Sázavou Praha-Petrovice Brno-venkov Děčín Kolín Prachatice Praha-Zbraslav Praha 22 Blansko Rokycany Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby