„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha-Čakovice Brno-venkov Ústí nad Orlicí Frýdek-Místek Tachov Praha 17 Ústí nad Labem Domažlice Jeseník Rakovník Praha 11 Praha-Dubeč Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Praha-Ďáblice Praha-Troja Třebíč Pardubice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Petrovice Praha 18 České Budějovice Břeclav Praha-Lipence Praha-Libuš Přerov Nymburk Praha 20 Praha 4 Trutnov Šumperk Prostějov Praha-Březiněves Praha-Zbraslav Praha-Křeslice Praha-Královice Ostrava-město Praha-Velká Chuchle Praha 16 Písek Praha-Újezd Hlavní město Praha Litoměřice Praha-Řeporyje Jablonec nad Nisou Svitavy Strakonice Karviná Praha-Kolovraty Praha-Lochkov Žďár nad Sázavou Jihlava Praha-Klánovice Bruntál Praha 22 Praha 8 Blansko Praha 6 Praha-Suchdol Benešov Klatovy Praha-Šeberov Praha 2 Praha 3 Zlín Tábor Praha-západ Jindřichův Hradec Praha-Zličín Chomutov Příbram Praha 7 Praha-Lysolaje Praha 10 Děčín Praha-Kunratice Sokolov Praha 12 Praha 21 Praha-Nedvězí Praha 5 Praha 1 Chrudim Semily Most Plzeň-město Praha-Vinoř Hodonín Karlovy Vary Praha-Slivenec Praha-Nebušice Praha 9 Louny Liberec Praha-Dolní Chabry Cheb Praha-Dolní Počernice Praha 14 Plzeň-sever Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby