„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Plzeň-sever Praha-Újezd Náchod Česká Lípa Praha 16 Karviná Chomutov Praha 22 Praha 18 Praha-Zličín Praha-Lochkov Karlovy Vary Praha-Dolní Počernice Plzeň-jih Praha-Dubeč Praha-Dolní Měcholupy Praha 15 Pelhřimov Ostrava-město Ústí nad Labem Praha-Řeporyje Tachov Praha-východ České Budějovice Praha 14 Praha-Libuš Znojmo Klatovy Svitavy Praha-Klánovice Praha-Lysolaje Praha 21 Jablonec nad Nisou Beroun Hlavní město Praha Český Krumlov Praha 13 Pardubice Ústí nad Orlicí Tábor Brno-venkov Praha 20 Praha-Čakovice Cheb Blansko Benešov Most Praha 9 Rokycany Písek Nymburk Třebíč Praha-Benice Praha 4 Praha-Královice Praha 7 Trutnov Přerov Brno-město Domažlice Praha-Kolovraty Havlíčkův Brod Kutná Hora Praha-Běchovice Uherské Hradiště Frýdek-Místek Praha-Březiněves Rychnov nad Kněžnou Praha-Troja Příbram Praha-Slivenec Praha-Petrovice Praha-Zbraslav Praha-Šeberov Praha-Přední Kopanina Šumperk Louny Rakovník Mělník Jihlava Praha-Velká Chuchle Praha-Koloděje Prachatice Děčín Kolín Praha-Suchdol Břeclav Praha 12 Praha 11 Kroměříž Hodonín Vsetín Praha-Křeslice Praha-Nebušice Jeseník Litoměřice Opava Praha-Nedvězí Praha 8 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby