„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha-Řeporyje Vyškov Sokolov Praha-Přední Kopanina Praha-Královice Jindřichův Hradec Opava Česká Lípa Nymburk Liberec Rychnov nad Kněžnou Hlavní město Praha Cheb Praha-Dubeč Kutná Hora Praha-Lysolaje Benešov Žďár nad Sázavou Brno-město Chrudim Praha-Lipence Praha-východ Praha-Kunratice Praha-Velká Chuchle Přerov Praha-Vinoř Písek Praha-Klánovice Louny Praha 19 Praha-západ Trutnov Praha-Dolní Chabry Plzeň-město Ostrava-město Praha 10 Šumperk Frýdek-Místek Beroun Děčín Plzeň-sever Praha 7 Blansko Praha 11 Hradec Králové Olomouc Praha 3 Praha-Březiněves Praha 1 Karviná Jičín Vsetín Mělník Praha-Zbraslav Praha-Benice Praha 18 Havlíčkův Brod Praha 20 Tachov Prachatice Strakonice Praha-Kolovraty Teplice Znojmo Praha 13 Kolín Praha 9 Praha 4 Chomutov Rokycany Praha-Újezd Svitavy Praha-Zličín Praha-Čakovice Uherské Hradiště Praha-Běchovice Kroměříž Mladá Boleslav Český Krumlov Klatovy Bruntál Kladno Ústí nad Orlicí Praha 16 Praha-Křeslice Semily Pelhřimov Praha 5 Praha 6 Praha-Štěrboholy Nový Jičín Praha 17 Plzeň-jih Praha-Petrovice Praha 8 Praha-Slivenec Rakovník Třebíč Příbram Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby