„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Beroun Praha-Újezd Chrudim Praha 20 Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Nymburk Praha-Zbraslav Břeclav Praha 22 Praha-Satalice Praha-Přední Kopanina Kolín Praha 16 Prachatice Praha-východ Praha-Dolní Počernice Přerov Chomutov Pardubice Jeseník České Budějovice Rokycany Praha 15 Praha-Vinoř Frýdek-Místek Mělník Praha 8 Karlovy Vary Písek Olomouc Praha 21 Jablonec nad Nisou Sokolov Praha 14 Ústí nad Labem Praha 11 Český Krumlov Litoměřice Praha 18 Teplice Česká Lípa Praha-Štěrboholy Uherské Hradiště Praha-Dolní Chabry Praha-Lochkov Třebíč Strakonice Plzeň-jih Praha 10 Praha 7 Praha-Královice Praha-Dubeč Semily Hlavní město Praha Praha-Petrovice Klatovy Praha-Nebušice Tábor Bruntál Brno-město Rakovník Příbram Praha-Benice Nový Jičín Žďár nad Sázavou Praha-Koloděje Praha-Suchdol Praha 3 Domažlice Znojmo Praha-Šeberov Brno-venkov Praha-Zličín Pelhřimov Praha 2 Vyškov Praha-Kunratice Náchod Praha-Velká Chuchle Praha 1 Louny Havlíčkův Brod Kladno Jičín Praha 6 Praha-Čakovice Šumperk Praha 19 Hodonín Praha 9 Plzeň-město Praha 4 Liberec Ústí nad Orlicí Praha-Slivenec Mladá Boleslav Praha-Libuš Praha-západ Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby