„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Pelhřimov Praha 5 Praha-Dolní Počernice Třebíč Praha 2 Hradec Králové Uherské Hradiště Domažlice Praha-Koloděje Písek Plzeň-město Praha 4 Praha 22 Praha-Březiněves Český Krumlov Opava Vsetín Rakovník Blansko Beroun Praha 16 Praha-Suchdol Praha-Velká Chuchle Brno-venkov Praha 19 Teplice Praha 8 Praha 9 Jindřichův Hradec Sokolov Chomutov Trutnov Klatovy Ústí nad Orlicí Praha-Lysolaje Praha 18 Praha 1 Karviná Most Nový Jičín Náchod Hodonín Ostrava-město Praha-Dolní Měcholupy Liberec Praha-Čakovice Tachov Brno-město Olomouc Praha-západ Mělník Kutná Hora Praha-Řeporyje Benešov Praha 14 Praha-Vinoř Příbram Praha-Šeberov Přerov Znojmo Praha-Běchovice Nymburk Praha 3 České Budějovice Praha-Lipence Hlavní město Praha Praha 10 Pardubice Karlovy Vary Litoměřice Praha 12 Praha-Ďáblice Strakonice Jičín Praha-Petrovice Praha-Lochkov Praha-Královice Kladno Prachatice Semily Praha-Dolní Chabry Praha-Zbraslav Praha-Satalice Mladá Boleslav Jeseník Praha 11 Praha-Libuš Louny Praha 20 Praha-východ Havlíčkův Brod Praha-Štěrboholy Kroměříž Praha 15 Šumperk Frýdek-Místek Rokycany Praha-Benice Děčín Praha-Zličín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby