„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Rakovník Praha-Klánovice Tachov Praha 9 Most Plzeň-jih Praha-Nedvězí Praha-Dolní Měcholupy Praha 20 Praha-Dubeč Praha 2 Praha-Lochkov Chrudim Praha 5 Praha 21 Prachatice Příbram Praha-Velká Chuchle Kolín Český Krumlov Chomutov Hradec Králové Praha-Šeberov Praha 1 Znojmo Rokycany Benešov Praha 16 České Budějovice Pardubice Liberec Cheb Praha 3 Sokolov Kroměříž Praha 10 Praha 17 Praha-Petrovice Praha-Zličín Ostrava-město Praha 22 Praha-Nebušice Trutnov Praha-Kunratice Klatovy Praha-Ďáblice Praha-západ Praha-Křeslice Praha-Čakovice Žďár nad Sázavou Rychnov nad Kněžnou Opava Praha 6 Praha 4 Praha-Přední Kopanina Ústí nad Labem Praha-Suchdol Břeclav Brno-město Praha-Vinoř Beroun Karviná Kutná Hora Litoměřice Vsetín Prostějov Plzeň-město Praha-Dolní Počernice Praha-Královice Praha-Březiněves Praha-Troja Zlín Praha-Lysolaje Jičín Frýdek-Místek Kladno Písek Hlavní město Praha Praha 7 Praha-Libuš Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Chabry Bruntál Třebíč Mladá Boleslav Praha-Kolovraty Praha-Benice Pelhřimov Česká Lípa Děčín Náchod Brno-venkov Praha-Zbraslav Olomouc Jablonec nad Nisou Praha-Újezd Uherské Hradiště Praha 14 Domažlice Nymburk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby