„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Rokycany Praha-Lysolaje Jeseník Kladno Karlovy Vary Třebíč Praha 15 Praha 8 Jihlava Praha-Dolní Chabry Šumperk Opava Praha-Královice Praha 5 Chomutov Tábor Praha 21 Praha-Dubeč Plzeň-sever Trutnov Rakovník Jičín Most Beroun Praha-Slivenec Praha 18 Praha-Satalice Praha 4 Praha-Koloděje Plzeň-jih Praha-Nedvězí Praha-Nebušice Praha 22 Praha-Lochkov Pardubice Prachatice Rychnov nad Kněžnou Praha-Řeporyje Chrudim Praha-Suchdol Písek Kolín Vyškov Praha-Libuš Benešov Domažlice Liberec Havlíčkův Brod Praha-Dolní Počernice Kroměříž Praha-západ Karviná Brno-venkov Tachov Praha 20 Praha-Újezd Praha-Čakovice Praha-Lipence Praha 12 Příbram Praha-Ďáblice Ostrava-město Vsetín Praha 1 Praha-Benice Nymburk Cheb Znojmo Praha-Petrovice Praha-Zbraslav Praha-Klánovice České Budějovice Pelhřimov Praha-Kolovraty Nový Jičín Praha 14 Praha 9 Praha 11 Frýdek-Místek Praha-Březiněves Praha 13 Praha 16 Teplice Mladá Boleslav Brno-město Břeclav Svitavy Strakonice Louny Bruntál Praha-Běchovice Česká Lípa Praha-Velká Chuchle Praha 19 Semily Prostějov Praha 2 Náchod Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby