„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Jihlava Praha-Satalice Rychnov nad Kněžnou Písek Praha-Březiněves Břeclav Praha-Nedvězí Vyškov České Budějovice Praha 8 Jičín Praha-Libuš Brno-město Plzeň-jih Jindřichův Hradec Jablonec nad Nisou Praha-Slivenec Děčín Praha 7 Chrudim Praha-Lochkov Beroun Praha-Šeberov Vsetín Praha 20 Brno-venkov Praha-Velká Chuchle Praha-Přední Kopanina Praha-Štěrboholy Prachatice Sokolov Praha-Kunratice Trutnov Nymburk Olomouc Karlovy Vary Liberec Praha 16 Praha 22 Benešov Praha-Ďáblice Most Praha-Čakovice Teplice Šumperk Rakovník Praha 10 Praha-Řeporyje Praha-Dolní Počernice Rokycany Praha-Kolovraty Praha 4 Praha 1 Hlavní město Praha Klatovy Domažlice Praha-Zbraslav Strakonice Praha 5 Praha-Křeslice Karviná Příbram Nový Jičín Kolín Znojmo Praha 3 Praha 13 Praha-Dolní Chabry Žďár nad Sázavou Hradec Králové Praha-Suchdol Cheb Kroměříž Přerov Praha 15 Mladá Boleslav Pardubice Bruntál Plzeň-sever Praha-Dolní Měcholupy Svitavy Kladno Praha 11 Kutná Hora Praha-východ Prostějov Ústí nad Orlicí Blansko Opava Hodonín Praha-Újezd Praha-Lysolaje Praha-Benice Mělník Třebíč Praha-Troja Praha-Lipence Havlíčkův Brod Louny Praha-západ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby