„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dubeč Praha-Dolní Chabry Klatovy Louny Třebíč Domažlice Jičín Česká Lípa Nymburk Praha-Velká Chuchle Praha-Přední Kopanina Mělník Praha-Dolní Počernice Praha 13 Pardubice Jihlava Praha 11 Praha-Suchdol Mladá Boleslav Zlín Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Praha-Řeporyje Praha-Libuš Nový Jičín Znojmo Praha-Vinoř Semily Praha-Křeslice Chomutov Praha-Štěrboholy Praha 16 Praha 3 Břeclav Hradec Králové Praha 10 Tábor Beroun Praha 5 Plzeň-jih Uherské Hradiště Prostějov Praha-Nedvězí Praha-Čakovice Strakonice Praha 2 Praha-Slivenec Most Chrudim Praha-Újezd Hlavní město Praha Praha-Lipence Havlíčkův Brod Praha 19 Praha-Ďáblice Praha-Lochkov Praha-Petrovice Praha-Zličín Hodonín Praha-Nebušice Praha-Březiněves Praha 14 Praha 17 Olomouc Praha 1 Ostrava-město Vsetín Cheb Kolín Praha-Šeberov Jeseník Litoměřice Jablonec nad Nisou Brno-venkov Bruntál Praha 18 Jindřichův Hradec Praha-Koloděje Brno-město Blansko Praha-Satalice Praha 22 Praha 20 Ústí nad Labem Karlovy Vary Praha-Troja Sokolov Praha 4 Tachov Kladno Praha-Královice Prachatice Praha 9 Kroměříž Praha-Kolovraty Praha-západ Praha-východ Svitavy Praha 12 Praha-Klánovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby