„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Prostějov Praha-Nebušice Tábor Zlín Praha-Lipence Písek Praha-Lysolaje Praha 13 Praha-Ďáblice Prachatice Bruntál Praha-Dolní Měcholupy Praha-Křeslice Praha 19 Opava Plzeň-sever Uherské Hradiště Praha-Klánovice Hlavní město Praha Praha-Suchdol Praha 6 Praha-Dolní Počernice Praha-Koloděje Rakovník Praha-Velká Chuchle Nový Jičín Cheb Kroměříž Mělník Praha 7 Trutnov Praha-Troja Sokolov Ústí nad Labem Praha-Řeporyje Praha-Petrovice Praha 12 Český Krumlov Jindřichův Hradec Praha 17 Benešov Děčín Příbram Chrudim České Budějovice Svitavy Praha 9 Praha-Zličín Praha-Újezd Louny Praha 4 Třebíč Praha-Lochkov Praha 14 Plzeň-město Praha-Kolovraty Domažlice Praha 11 Praha-Dolní Chabry Jihlava Praha-Šeberov Rychnov nad Kněžnou Praha-Benice Brno-venkov Praha-Dubeč Tachov Praha-Libuš Znojmo Ústí nad Orlicí Žďár nad Sázavou Praha-Zbraslav Vsetín Olomouc Chomutov Praha-Kunratice Praha 8 Most Praha-západ Praha 18 Ostrava-město Kutná Hora Hradec Králové Vyškov Hodonín Praha 21 Praha 16 Jablonec nad Nisou Šumperk Frýdek-Místek Pelhřimov Praha-Královice Brno-město Břeclav Pardubice Semily Praha 3 Praha 22 Praha-východ Jeseník Praha-Slivenec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby