„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost

Nové produkty

Dlažby a obrubníky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba , Levná dlažba , Dlažba , Zámkové dlažby , Zámkové dlažba , Betonové dlažby , Betonová dlažba , Zdící prvky , Dlažby II jakosti , Dlažba II jakosti , Plošné dlažby , Plošná dlažba


Další města:

Teplice Praha-Přední Kopanina Praha 9 Praha-Lipence Benešov Praha-Slivenec Pelhřimov Praha 1 Nový Jičín Karlovy Vary Plzeň-město Praha-Křeslice Praha 21 Praha 16 Hlavní město Praha Louny Praha-Lysolaje Praha-Újezd Kroměříž Praha 13 Chrudim Praha-Dolní Počernice Česká Lípa Bruntál Hradec Králové Praha-Koloděje Trutnov Cheb Přerov Semily Prostějov Praha-Lochkov Praha-Štěrboholy Praha-Petrovice Praha-Vinoř Strakonice Praha-Zbraslav Praha-Dolní Chabry Liberec Ústí nad Orlicí Praha 11 Třebíč Praha-Libuš České Budějovice Praha-Velká Chuchle Klatovy Praha 22 Praha 20 Český Krumlov Praha 15 Karviná Praha 4 Praha 17 Náchod Praha-Řeporyje Praha 5 Praha 8 Jičín Svitavy Praha 12 Prachatice Jihlava Praha-východ Praha-Dubeč Vsetín Chomutov Praha 3 Praha-Šeberov Praha-Čakovice Písek Praha-Kunratice Praha-Ďáblice Vyškov Plzeň-jih Šumperk Ostrava-město Praha 18 Praha 14 Nymburk Beroun Praha-západ Kolín Domažlice Hodonín Tábor Rakovník Břeclav Příbram Pardubice Praha-Zličín Havlíčkův Brod Praha 10 Jablonec nad Nisou Praha-Klánovice Praha 19 Sokolov Praha-Suchdol Mladá Boleslav Praha-Nedvězí Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba

Levná dlažba

Dlažba

Zámkové dlažby

Zámkové betonové dlažby

Zámková dlažba

Betonové dlažby

Betonová dlažba

Zdící prvky

Dlažby II jakosti

Dlažba II jakosti

Plošné dlažby