„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Vinoř

Nové produkty Praha-Vinoř

Dlažby a obrubníky Praha-Vinoř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Vinoř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Vinoř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Vinoř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Vinoř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Vinoř, Levná dlažba Praha-Vinoř, Dlažba Praha-Vinoř, Zámkové dlažby Praha-Vinoř, Zámkové dlažba Praha-Vinoř, Betonové dlažby Praha-Vinoř, Betonová dlažba Praha-Vinoř, Zdící prvky Praha-Vinoř, Dlažby II jakosti Praha-Vinoř, Dlažba II jakosti Praha-Vinoř, Plošné dlažby Praha-Vinoř, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Čakovice Praha 10 Praha-Benice Blansko Jeseník Praha-Zbraslav Praha 22 Rokycany Nymburk Kladno Hradec Králové Prachatice Náchod Písek Praha 14 Praha 5 Praha-Koloděje Praha-Ďáblice Rakovník Praha 7 Žďár nad Sázavou Pelhřimov Jičín Kolín Havlíčkův Brod Karviná Praha-Troja Praha 18 Jindřichův Hradec Klatovy Praha-Suchdol Praha-Slivenec Praha 1 Litoměřice Trutnov Praha-Petrovice Louny Praha-Dubeč Chrudim Tábor Semily Kroměříž Praha-Velká Chuchle Praha-Satalice Praha 6 Praha 20 Vsetín Brno-město Praha 11 Vyškov Praha 15 Liberec Uherské Hradiště Praha 16 Znojmo Praha 21 Děčín Praha-Kolovraty Praha-Šeberov Pardubice Praha 13 Praha-Řeporyje Český Krumlov Frýdek-Místek Kutná Hora Šumperk Praha 19 Praha-Běchovice Ostrava-město Beroun Přerov Praha-Štěrboholy Sokolov Ústí nad Orlicí Nový Jičín Benešov Karlovy Vary Mladá Boleslav Domažlice Rychnov nad Kněžnou Olomouc Ústí nad Labem Praha-východ Česká Lípa Praha-Újezd Praha-Březiněves Příbram Plzeň-jih Praha-Lochkov Praha-Přední Kopanina Praha-Královice Prostějov Plzeň-město Bruntál Praha-Dolní Měcholupy Cheb České Budějovice Brno-venkov Most Praha 12 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Vinoř

Levná dlažba Praha-Vinoř

Dlažba Praha-Vinoř

Zámkové dlažby Praha-Vinoř

Zámkové betonové dlažby Praha-Vinoř

Zámková dlažba Praha-Vinoř

Betonové dlažby Praha-Vinoř

Betonová dlažba Praha-Vinoř

Zdící prvky Praha-Vinoř

Dlažby II jakosti Praha-Vinoř

Dlažba II jakosti Praha-Vinoř

Plošné dlažby Praha-Vinoř