„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Vinoř

Nové produkty Praha-Vinoř

Dlažby a obrubníky Praha-Vinoř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Vinoř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Vinoř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Vinoř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Vinoř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Vinoř, Levná dlažba Praha-Vinoř, Dlažba Praha-Vinoř, Zámkové dlažby Praha-Vinoř, Zámkové dlažba Praha-Vinoř, Betonové dlažby Praha-Vinoř, Betonová dlažba Praha-Vinoř, Zdící prvky Praha-Vinoř, Dlažby II jakosti Praha-Vinoř, Dlažba II jakosti Praha-Vinoř, Plošné dlažby Praha-Vinoř, Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Hlavní město Praha Česká Lípa Jihlava Praha-západ Praha-Řeporyje Praha 1 Praha-Dolní Počernice Praha 3 Praha-Újezd Semily Žďár nad Sázavou Benešov Praha-Libuš Praha 19 Praha-Lochkov Opava Plzeň-město Náchod Praha-Březiněves Domažlice Brno-město Břeclav Louny Praha-Petrovice Praha-Zbraslav Praha 6 Jindřichův Hradec Praha 20 Praha 22 Děčín Hodonín Třebíč Ústí nad Labem Uherské Hradiště Liberec Praha 13 Karviná Praha 11 České Budějovice Hradec Králové Frýdek-Místek Praha-Lipence Vyškov Praha 2 Praha-Křeslice Praha-Slivenec Praha-Ďáblice Praha 16 Mělník Praha-Nebušice Pelhřimov Ostrava-město Plzeň-sever Praha 15 Praha-Dolní Chabry Praha-Běchovice Praha-Velká Chuchle Praha-Královice Plzeň-jih Praha 9 Praha 7 Praha-Kunratice Písek Rychnov nad Kněžnou Praha-Nedvězí Praha-východ Prostějov Praha 5 Svitavy Praha 10 Brno-venkov Litoměřice Český Krumlov Pardubice Havlíčkův Brod Praha-Přední Kopanina Karlovy Vary Praha 8 Praha-Suchdol Tábor Nový Jičín Praha 17 Kutná Hora Jičín Blansko Klatovy Strakonice Praha-Benice Praha-Klánovice Praha-Troja Praha-Vinoř Praha-Šeberov Příbram Chrudim Znojmo Praha-Satalice Jeseník Zlín Olomouc ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Vinoř

Levná dlažba Praha-Vinoř

Dlažba Praha-Vinoř

Zámkové dlažby Praha-Vinoř

Zámkové betonové dlažby Praha-Vinoř

Zámková dlažba Praha-Vinoř

Betonové dlažby Praha-Vinoř

Betonová dlažba Praha-Vinoř

Zdící prvky Praha-Vinoř

Dlažby II jakosti Praha-Vinoř

Dlažba II jakosti Praha-Vinoř

Plošné dlažby Praha-Vinoř