„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Vinoř

Nové produkty Praha-Vinoř

Dlažby a obrubníky Praha-Vinoř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Vinoř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Vinoř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Vinoř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Vinoř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Vinoř, Levná dlažba Praha-Vinoř, Dlažba Praha-Vinoř, Zámkové dlažby Praha-Vinoř, Zámkové dlažba Praha-Vinoř, Betonové dlažby Praha-Vinoř, Betonová dlažba Praha-Vinoř, Zdící prvky Praha-Vinoř, Dlažby II jakosti Praha-Vinoř, Dlažba II jakosti Praha-Vinoř, Plošné dlažby Praha-Vinoř, Plošná dlažba


Další města:

Praha 16 Břeclav Prostějov Žďár nad Sázavou Rokycany Praha-Dolní Počernice Praha-Zličín Pardubice Havlíčkův Brod Nymburk Strakonice Uherské Hradiště Karviná Chrudim Praha 9 Praha-Zbraslav Jablonec nad Nisou Cheb Praha 2 Kutná Hora Kolín Přerov Hodonín Praha 17 Praha-Troja Jihlava Praha 10 Praha 12 Praha-Koloděje Plzeň-sever Praha 7 Praha-Šeberov Praha-Řeporyje Nový Jičín Praha 19 Praha 13 Praha-Křeslice Domažlice Praha 15 Kroměříž Praha-Lipence Sokolov Praha 4 Praha-Ďáblice Děčín Rychnov nad Kněžnou Brno-venkov České Budějovice Příbram Třebíč Klatovy Ústí nad Orlicí Praha 5 Frýdek-Místek Bruntál Blansko Karlovy Vary Praha 21 Jičín Písek Praha-Lysolaje Praha-Újezd Brno-město Opava Mělník Praha-Vinoř Praha-Suchdol Jindřichův Hradec Praha-Kunratice Liberec Louny Praha-Nedvězí Praha-východ Benešov Pelhřimov Praha-Přední Kopanina Praha 11 Praha-Libuš Plzeň-město Praha 8 Hradec Králové Praha-Nebušice Český Krumlov Teplice Rakovník Prachatice Šumperk Česká Lípa Praha-Dubeč Litoměřice Praha-Čakovice Praha-Královice Praha-Kolovraty Praha-Benice Vsetín Praha-Satalice Mladá Boleslav Praha-Slivenec Zlín Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Vinoř

Levná dlažba Praha-Vinoř

Dlažba Praha-Vinoř

Zámkové dlažby Praha-Vinoř

Zámkové betonové dlažby Praha-Vinoř

Zámková dlažba Praha-Vinoř

Betonové dlažby Praha-Vinoř

Betonová dlažba Praha-Vinoř

Zdící prvky Praha-Vinoř

Dlažby II jakosti Praha-Vinoř

Dlažba II jakosti Praha-Vinoř

Plošné dlažby Praha-Vinoř