„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Vinoř

Nové produkty Praha-Vinoř

Dlažby a obrubníky Praha-Vinoř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Vinoř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Vinoř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Vinoř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Vinoř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Vinoř, Levná dlažba Praha-Vinoř, Dlažba Praha-Vinoř, Zámkové dlažby Praha-Vinoř, Zámkové dlažba Praha-Vinoř, Betonové dlažby Praha-Vinoř, Betonová dlažba Praha-Vinoř, Zdící prvky Praha-Vinoř, Dlažby II jakosti Praha-Vinoř, Dlažba II jakosti Praha-Vinoř, Plošné dlažby Praha-Vinoř, Plošná dlažba


Další města:

Mělník Šumperk Brno-venkov České Budějovice Příbram Praha-Koloděje Karviná Písek Jeseník Ostrava-město Jihlava Praha 2 Praha 10 Rokycany Praha-Zbraslav Benešov Blansko Litoměřice Prachatice Praha-Ďáblice Chrudim Cheb Praha-Dolní Chabry Kolín Prostějov Praha-Benice Liberec Český Krumlov Praha-Čakovice Praha-Libuš Třebíč Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Praha-Dubeč Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Počernice Praha-východ Přerov Plzeň-jih Praha 7 Bruntál Semily Havlíčkův Brod Plzeň-město Tachov Ústí nad Labem Praha-Běchovice Uherské Hradiště Ústí nad Orlicí Praha-Klánovice Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Louny Most Praha-Suchdol Praha-Nebušice Kladno Strakonice Praha 15 Praha 12 Praha 3 Nymburk Praha-Slivenec Mladá Boleslav Praha 9 Trutnov Praha-Újezd Praha 14 Praha 1 Rakovník Praha 18 Praha-západ Kroměříž Náchod Jablonec nad Nisou Teplice Jičín Nový Jičín Pardubice Hradec Králové Domažlice Praha-Šeberov Vsetín Praha-Vinoř Hlavní město Praha Praha-Velká Chuchle Znojmo Praha 4 Praha-Satalice Praha-Petrovice Břeclav Praha 16 Praha 20 Plzeň-sever Praha 8 Žďár nad Sázavou Kutná Hora Praha-Lipence Česká Lípa Hodonín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Vinoř

Levná dlažba Praha-Vinoř

Dlažba Praha-Vinoř

Zámkové dlažby Praha-Vinoř

Zámkové betonové dlažby Praha-Vinoř

Zámková dlažba Praha-Vinoř

Betonové dlažby Praha-Vinoř

Betonová dlažba Praha-Vinoř

Zdící prvky Praha-Vinoř

Dlažby II jakosti Praha-Vinoř

Dlažba II jakosti Praha-Vinoř

Plošné dlažby Praha-Vinoř