„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Vinoř

Nové produkty Praha-Vinoř

Dlažby a obrubníky Praha-Vinoř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Vinoř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Vinoř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Vinoř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Vinoř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Vinoř, Levná dlažba Praha-Vinoř, Dlažba Praha-Vinoř, Zámkové dlažby Praha-Vinoř, Zámkové dlažba Praha-Vinoř, Betonové dlažby Praha-Vinoř, Betonová dlažba Praha-Vinoř, Zdící prvky Praha-Vinoř, Dlažby II jakosti Praha-Vinoř, Dlažba II jakosti Praha-Vinoř, Plošné dlažby Praha-Vinoř, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Suchdol Praha-Nedvězí Nymburk Praha-Libuš Praha-západ Břeclav Přerov Praha-Řeporyje Praha 4 Praha 5 Praha 11 Sokolov Vsetín Praha 6 Nový Jičín Praha 14 Cheb Praha 8 Brno-venkov Semily Praha-Kunratice Žďár nad Sázavou Praha-Běchovice Praha 2 Opava Kroměříž Jičín Bruntál Strakonice Zlín Louny Chomutov Havlíčkův Brod Kolín Prachatice Praha-Vinoř Praha 7 Praha 21 Jeseník Šumperk Trutnov Blansko Plzeň-jih Jablonec nad Nisou Praha-Lochkov Mladá Boleslav Znojmo Ústí nad Labem Praha-Štěrboholy Kutná Hora Praha-Koloděje Praha-Troja Vyškov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Chabry Praha-Nebušice Prostějov Praha-Zličín Praha-Zbraslav Praha-Čakovice Karviná Příbram Praha 1 Most Praha-Šeberov Hlavní město Praha Hodonín Praha 22 Praha-Slivenec Praha-Satalice Praha 12 Praha 13 Teplice Praha-Ďáblice Beroun Praha-Dubeč Frýdek-Místek Třebíč Rokycany Plzeň-město Praha 19 Liberec Mělník Praha-Klánovice Klatovy Praha 18 Domažlice Rychnov nad Kněžnou Hradec Králové Praha-Benice Český Krumlov Tábor Praha-Lipence Plzeň-sever Praha 9 Praha-Lysolaje Benešov Praha 3 Brno-město Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Vinoř

Levná dlažba Praha-Vinoř

Dlažba Praha-Vinoř

Zámkové dlažby Praha-Vinoř

Zámkové betonové dlažby Praha-Vinoř

Zámková dlažba Praha-Vinoř

Betonové dlažby Praha-Vinoř

Betonová dlažba Praha-Vinoř

Zdící prvky Praha-Vinoř

Dlažby II jakosti Praha-Vinoř

Dlažba II jakosti Praha-Vinoř

Plošné dlažby Praha-Vinoř