„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Vinoř

Nové produkty Praha-Vinoř

Dlažby a obrubníky Praha-Vinoř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Vinoř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Vinoř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Vinoř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Vinoř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Vinoř, Levná dlažba Praha-Vinoř, Dlažba Praha-Vinoř, Zámkové dlažby Praha-Vinoř, Zámkové dlažba Praha-Vinoř, Betonové dlažby Praha-Vinoř, Betonová dlažba Praha-Vinoř, Zdící prvky Praha-Vinoř, Dlažby II jakosti Praha-Vinoř, Dlažba II jakosti Praha-Vinoř, Plošné dlažby Praha-Vinoř, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Satalice Děčín Šumperk Uherské Hradiště Břeclav Tachov Praha-Zbraslav Praha 4 Příbram Blansko Praha-Troja Praha-Přední Kopanina Brno-venkov Opava Hradec Králové Znojmo Praha-Benice Praha 1 Plzeň-město Pardubice Praha-Klánovice Liberec Praha 7 Praha-Dolní Měcholupy Klatovy Český Krumlov Praha-Březiněves Praha 5 Praha-Nedvězí Praha-Lochkov Praha-Královice Praha 17 Mělník Praha-Suchdol Hodonín Praha-Lipence Praha-Zličín Praha 18 Frýdek-Místek Praha-Lysolaje Litoměřice Praha 10 Teplice Kolín Praha-Štěrboholy Vyškov Mladá Boleslav Svitavy Jablonec nad Nisou Karlovy Vary Hlavní město Praha Ostrava-město České Budějovice Praha 3 Praha-Dubeč Bruntál Praha 20 Trutnov Náchod Chomutov Praha-Dolní Chabry Most Přerov Strakonice Vsetín Praha-Slivenec Benešov Praha 9 Tábor Praha-Velká Chuchle Praha 2 Louny Praha-Běchovice Praha-Křeslice Praha-Čakovice Praha-Petrovice Plzeň-jih Praha-Újezd Chrudim Praha 21 Zlín Havlíčkův Brod Praha-Dolní Počernice Cheb Praha 8 Rakovník Olomouc Praha 22 Jeseník Praha 19 Semily Praha-východ Česká Lípa Rychnov nad Kněžnou Třebíč Praha-Koloděje Žďár nad Sázavou Jičín Praha-Vinoř Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Vinoř

Levná dlažba Praha-Vinoř

Dlažba Praha-Vinoř

Zámkové dlažby Praha-Vinoř

Zámkové betonové dlažby Praha-Vinoř

Zámková dlažba Praha-Vinoř

Betonové dlažby Praha-Vinoř

Betonová dlažba Praha-Vinoř

Zdící prvky Praha-Vinoř

Dlažby II jakosti Praha-Vinoř

Dlažba II jakosti Praha-Vinoř

Plošné dlažby Praha-Vinoř