„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Vinoř

Nové produkty Praha-Vinoř

Dlažby a obrubníky Praha-Vinoř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Vinoř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Vinoř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Vinoř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Vinoř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Vinoř, Levná dlažba Praha-Vinoř, Dlažba Praha-Vinoř, Zámkové dlažby Praha-Vinoř, Zámkové dlažba Praha-Vinoř, Betonové dlažby Praha-Vinoř, Betonová dlažba Praha-Vinoř, Zdící prvky Praha-Vinoř, Dlažby II jakosti Praha-Vinoř, Dlažba II jakosti Praha-Vinoř, Plošné dlažby Praha-Vinoř, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Běchovice Mladá Boleslav Praha-západ Praha 17 Praha-Satalice Praha-Újezd Praha 22 Tábor Třebíč Znojmo Praha 5 Praha 13 Prostějov Česká Lípa Praha-Královice Brno-město Praha-Březiněves Kroměříž Praha 2 Chrudim Praha 8 Litoměřice Praha 15 Domažlice Strakonice Jablonec nad Nisou Rokycany Klatovy Teplice Vyškov Žďár nad Sázavou Olomouc Uherské Hradiště Kutná Hora Praha-Zbraslav Praha-Suchdol Praha-východ Praha-Dubeč Beroun Nymburk Praha 16 Praha 18 Jindřichův Hradec Praha-Velká Chuchle Nový Jičín Louny Praha-Petrovice Plzeň-jih Hradec Králové Praha 20 Semily Prachatice Praha-Nebušice Praha 7 Chomutov Praha 19 Praha 21 Praha-Vinoř Rychnov nad Kněžnou Benešov Praha-Dolní Počernice Praha 14 Praha 9 Sokolov Písek Praha-Kolovraty Náchod Vsetín Plzeň-sever Plzeň-město Svitavy Praha-Štěrboholy Karviná Praha-Čakovice Praha-Benice Mělník Blansko Praha-Libuš Pelhřimov Liberec Praha-Šeberov Praha-Dolní Měcholupy Kladno Šumperk Kolín Frýdek-Místek Český Krumlov Ostrava-město Hlavní město Praha Praha-Lipence Praha-Ďáblice Ústí nad Labem Karlovy Vary Pardubice Praha-Řeporyje Hodonín Praha 1 Praha 4 Havlíčkův Brod Praha-Křeslice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Vinoř

Levná dlažba Praha-Vinoř

Dlažba Praha-Vinoř

Zámkové dlažby Praha-Vinoř

Zámkové betonové dlažby Praha-Vinoř

Zámková dlažba Praha-Vinoř

Betonové dlažby Praha-Vinoř

Betonová dlažba Praha-Vinoř

Zdící prvky Praha-Vinoř

Dlažby II jakosti Praha-Vinoř

Dlažba II jakosti Praha-Vinoř

Plošné dlažby Praha-Vinoř