„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Vinoř

Nové produkty Praha-Vinoř

Dlažby a obrubníky Praha-Vinoř

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Vinoř

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Vinoř

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Vinoř

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Vinoř

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Vinoř, Levná dlažba Praha-Vinoř, Dlažba Praha-Vinoř, Zámkové dlažby Praha-Vinoř, Zámkové dlažba Praha-Vinoř, Betonové dlažby Praha-Vinoř, Betonová dlažba Praha-Vinoř, Zdící prvky Praha-Vinoř, Dlažby II jakosti Praha-Vinoř, Dlažba II jakosti Praha-Vinoř, Plošné dlažby Praha-Vinoř, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Křeslice Strakonice Praha-Dubeč Olomouc Praha 5 Ústí nad Labem Třebíč Praha-Štěrboholy Praha-Satalice Praha-Lysolaje Písek Klatovy Vyškov Šumperk Praha 2 Praha-Běchovice Sokolov Jindřichův Hradec Praha-východ Svitavy Rychnov nad Kněžnou Znojmo Praha 3 Břeclav Praha 10 Pardubice Praha-Čakovice Praha 11 Praha-Nebušice Praha 6 Praha-Kolovraty Prachatice Praha-Dolní Chabry Bruntál Blansko Plzeň-město Česká Lípa Mělník Karlovy Vary Praha-Lipence Louny Náchod Litoměřice Cheb Rokycany Praha-Přední Kopanina Praha-Petrovice Brno-město Praha-Libuš Praha 22 Příbram Praha-Lochkov Praha-Velká Chuchle Chomutov Tábor Praha-Suchdol Opava Kroměříž Zlín Praha 12 Praha 15 Nový Jičín Prostějov Praha-Šeberov Domažlice Mladá Boleslav Praha-Kunratice Chrudim Benešov Havlíčkův Brod Ostrava-město Vsetín Plzeň-jih Praha-Slivenec Pelhřimov Praha-Královice Praha 21 Jeseník Liberec Kutná Hora Rakovník Hodonín Jičín Praha 9 Praha-Řeporyje Plzeň-sever Praha 16 Praha-Zličín Praha 8 Trutnov Praha 13 Kladno Přerov Praha-Újezd Semily Praha 4 Praha-Zbraslav Frýdek-Místek Praha-Březiněves Praha 17 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Vinoř

Levná dlažba Praha-Vinoř

Dlažba Praha-Vinoř

Zámkové dlažby Praha-Vinoř

Zámkové betonové dlažby Praha-Vinoř

Zámková dlažba Praha-Vinoř

Betonové dlažby Praha-Vinoř

Betonová dlažba Praha-Vinoř

Zdící prvky Praha-Vinoř

Dlažby II jakosti Praha-Vinoř

Dlažba II jakosti Praha-Vinoř

Plošné dlažby Praha-Vinoř