„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Olomouc

Nové produkty Olomouc

Dlažby a obrubníky Olomouc

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Olomouc

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Olomouc

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Olomouc

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Olomouc

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Olomouc, Levná dlažba Olomouc, Dlažba Olomouc, Zámkové dlažby Olomouc, Zámkové dlažba Olomouc, Betonové dlažby Olomouc, Betonová dlažba Olomouc, Zdící prvky Olomouc, Dlažby II jakosti Olomouc, Dlažba II jakosti Olomouc, Plošné dlažby Olomouc, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Rychnov nad Kněžnou Opava Český Krumlov Louny Náchod Vyškov Praha-Satalice Brno-město Praha-Libuš Uherské Hradiště Praha 19 Svitavy Domažlice Praha 10 Nymburk Praha 2 Klatovy Pardubice Praha-Šeberov Ústí nad Orlicí Praha-Březiněves Praha-Kolovraty Praha 3 Rakovník Karlovy Vary Břeclav Praha-Lysolaje Praha 17 Tachov Písek Jeseník Hodonín Praha 9 Bruntál Kolín Praha 1 Praha-Čakovice Praha 13 Olomouc Blansko Příbram Jablonec nad Nisou Praha-Troja Česká Lípa Praha-Zličín Prostějov Praha-Koloděje Mělník Brno-venkov Praha-Zbraslav Praha-Dolní Měcholupy Strakonice Žďár nad Sázavou Kutná Hora Praha 7 Most Praha-Nebušice Praha-Suchdol Pelhřimov Prachatice Praha-Přední Kopanina Cheb Praha-Řeporyje Mladá Boleslav Semily Praha 21 Teplice Ostrava-město Praha 8 České Budějovice Praha 12 Kroměříž Praha-Lipence Plzeň-sever Praha-Benice Praha-Lochkov Praha-Kunratice Praha-Štěrboholy Liberec Litoměřice Praha 20 Praha-Nedvězí Praha-Dolní Počernice Praha-Křeslice Jihlava Třebíč Znojmo Zlín Praha-Petrovice Děčín Tábor Chrudim Praha 5 Hradec Králové Hlavní město Praha Praha-Slivenec Ústí nad Labem Praha 22 Praha-Dubeč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Olomouc

Levná dlažba Olomouc

Dlažba Olomouc

Zámkové dlažby Olomouc

Zámkové betonové dlažby Olomouc

Zámková dlažba Olomouc

Betonové dlažby Olomouc

Betonová dlažba Olomouc

Zdící prvky Olomouc

Dlažby II jakosti Olomouc

Dlažba II jakosti Olomouc

Plošné dlažby Olomouc