„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Olomouc

Nové produkty Olomouc

Dlažby a obrubníky Olomouc

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Olomouc

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Olomouc

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Olomouc

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Olomouc

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Olomouc, Levná dlažba Olomouc, Dlažba Olomouc, Zámkové dlažby Olomouc, Zámkové dlažba Olomouc, Betonové dlažby Olomouc, Betonová dlažba Olomouc, Zdící prvky Olomouc, Dlažby II jakosti Olomouc, Dlažba II jakosti Olomouc, Plošné dlažby Olomouc, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Ústí nad Orlicí Praha-Nedvězí Benešov Pelhřimov Praha-západ Praha-Zbraslav Praha-Dolní Počernice Praha-Královice Hradec Králové Praha-Lysolaje Žďár nad Sázavou Hodonín Semily Most Praha 17 Hlavní město Praha Praha-východ Praha-Dubeč Jablonec nad Nisou Praha 11 Teplice Šumperk Praha-Koloděje Praha-Slivenec Praha-Petrovice Mladá Boleslav Praha 1 Praha 19 Rakovník Praha 13 Plzeň-sever Náchod Karlovy Vary Praha-Lipence Liberec Praha-Čakovice Praha-Ďáblice Cheb Praha-Štěrboholy Praha-Šeberov Praha-Velká Chuchle Mělník Břeclav Praha-Křeslice Praha 8 Domažlice Praha-Kolovraty Jeseník Praha-Březiněves Praha 3 Plzeň-jih Ústí nad Labem Kroměříž Vyškov Praha 10 Praha-Kunratice Praha-Suchdol Bruntál Prachatice Praha 4 Karviná Praha 22 Opava Praha-Benice Louny Praha 6 Praha-Troja Frýdek-Místek Olomouc Praha-Dolní Chabry Praha-Klánovice Praha-Újezd Praha 7 Svitavy Praha-Lochkov Rokycany Vsetín Praha 16 Písek Děčín Brno-město Beroun Praha 15 Praha-Běchovice Praha-Nebušice Havlíčkův Brod Jindřichův Hradec Praha-Řeporyje Kutná Hora Praha 20 Blansko Praha 18 Praha-Dolní Měcholupy Příbram Ostrava-město Kolín Litoměřice Chrudim Praha 12 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Olomouc

Levná dlažba Olomouc

Dlažba Olomouc

Zámkové dlažby Olomouc

Zámkové betonové dlažby Olomouc

Zámková dlažba Olomouc

Betonové dlažby Olomouc

Betonová dlažba Olomouc

Zdící prvky Olomouc

Dlažby II jakosti Olomouc

Dlažba II jakosti Olomouc

Plošné dlažby Olomouc