„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Olomouc

Nové produkty Olomouc

Dlažby a obrubníky Olomouc

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Olomouc

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Olomouc

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Olomouc

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Olomouc

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Olomouc, Levná dlažba Olomouc, Dlažba Olomouc, Zámkové dlažby Olomouc, Zámkové dlažba Olomouc, Betonové dlažby Olomouc, Betonová dlažba Olomouc, Zdící prvky Olomouc, Dlažby II jakosti Olomouc, Dlažba II jakosti Olomouc, Plošné dlažby Olomouc, Plošná dlažba


Další města:

Jablonec nad Nisou Praha-Satalice Česká Lípa Praha-Klánovice Karlovy Vary Praha 7 Rychnov nad Kněžnou Frýdek-Místek Jihlava Prachatice Ostrava-město Praha 2 Praha 3 Praha 15 Sokolov Opava Praha 4 Praha 13 Ústí nad Labem Uherské Hradiště Most Vsetín Praha-Petrovice Beroun Plzeň-jih Tábor Kolín Praha-západ Hradec Králové Kladno Praha 5 Svitavy Praha 21 České Budějovice Praha 8 Praha-Dolní Měcholupy Rakovník Praha-Libuš Praha 9 Praha 19 Praha-Zličín Louny Tachov Praha 12 Praha-Šeberov Plzeň-město Praha-Královice Praha-Benice Olomouc Praha-Křeslice Písek Přerov Zlín Chomutov Teplice Pardubice Rokycany Kutná Hora Praha 18 Praha 14 Jeseník Praha 20 Strakonice Praha-Troja Praha-Čakovice Trutnov Praha 11 Šumperk Hodonín Praha-Dolní Chabry Havlíčkův Brod Mělník Praha-Koloděje Karviná Praha-Lysolaje Brno-město Kroměříž Praha-Suchdol Praha-Nedvězí Litoměřice Semily Praha-Běchovice Praha-Velká Chuchle Praha-Nebušice Praha 17 Praha-Řeporyje Praha-Lipence Náchod Praha-Dolní Počernice Pelhřimov Praha-Lochkov Jičín Mladá Boleslav Nový Jičín Brno-venkov Praha 22 Benešov Český Krumlov Praha-Vinoř Prostějov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Olomouc

Levná dlažba Olomouc

Dlažba Olomouc

Zámkové dlažby Olomouc

Zámkové betonové dlažby Olomouc

Zámková dlažba Olomouc

Betonové dlažby Olomouc

Betonová dlažba Olomouc

Zdící prvky Olomouc

Dlažby II jakosti Olomouc

Dlažba II jakosti Olomouc

Plošné dlažby Olomouc