„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Olomouc

Nové produkty Olomouc

Dlažby a obrubníky Olomouc

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Olomouc

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Olomouc

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Olomouc

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Olomouc

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Olomouc, Levná dlažba Olomouc, Dlažba Olomouc, Zámkové dlažby Olomouc, Zámkové dlažba Olomouc, Betonové dlažby Olomouc, Betonová dlažba Olomouc, Zdící prvky Olomouc, Dlažby II jakosti Olomouc, Dlažba II jakosti Olomouc, Plošné dlažby Olomouc, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Křeslice Praha-východ Praha 7 Praha 11 Havlíčkův Brod Plzeň-město Pelhřimov Nymburk Praha-Šeberov Kladno Praha-Řeporyje Praha-Běchovice Jeseník Vsetín Praha-Satalice Most Praha 19 Kolín Tábor Praha 12 Česká Lípa Trutnov Praha-Nedvězí Hodonín Praha 6 Rakovník Brno-venkov Praha-Lipence Nový Jičín Praha-Suchdol Praha-Nebušice Praha 1 Svitavy Praha-Benice Litoměřice Praha-Čakovice Klatovy Domažlice Praha-Kolovraty Praha-Dolní Chabry Chomutov Praha-Petrovice Třebíč Benešov Strakonice Praha-Vinoř Praha-Koloděje Praha 5 Praha-Slivenec Hlavní město Praha Rychnov nad Kněžnou Náchod Praha 10 Ostrava-město Karviná Zlín Praha-Královice Sokolov Blansko Prachatice Chrudim Bruntál Praha 2 Praha 18 Praha-Klánovice Liberec Praha-Troja Mladá Boleslav Ústí nad Orlicí Opava Praha-Zbraslav Kroměříž Praha-Zličín Praha 22 Žďár nad Sázavou Jindřichův Hradec Praha-Lochkov Louny Písek Brno-město Mělník Praha 8 Děčín Praha 16 Znojmo Teplice Praha 20 Frýdek-Místek Cheb Kutná Hora Praha 17 Český Krumlov Praha 13 Praha-Velká Chuchle Přerov Prostějov Praha-Dolní Počernice Tachov Beroun Praha-Štěrboholy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Olomouc

Levná dlažba Olomouc

Dlažba Olomouc

Zámkové dlažby Olomouc

Zámkové betonové dlažby Olomouc

Zámková dlažba Olomouc

Betonové dlažby Olomouc

Betonová dlažba Olomouc

Zdící prvky Olomouc

Dlažby II jakosti Olomouc

Dlažba II jakosti Olomouc

Plošné dlažby Olomouc