„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Olomouc

Nové produkty Olomouc

Dlažby a obrubníky Olomouc

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Olomouc

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Olomouc

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Olomouc

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Olomouc

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Olomouc, Levná dlažba Olomouc, Dlažba Olomouc, Zámkové dlažby Olomouc, Zámkové dlažba Olomouc, Betonové dlažby Olomouc, Betonová dlažba Olomouc, Zdící prvky Olomouc, Dlažby II jakosti Olomouc, Dlažba II jakosti Olomouc, Plošné dlažby Olomouc, Plošná dlažba


Další města:

Liberec Praha 5 Beroun Praha 9 Bruntál Praha 8 Kroměříž Ostrava-město Zlín Blansko Louny Rakovník Děčín Praha 18 Brno-město Most Praha-Nebušice Klatovy Praha 16 Praha 15 Praha 4 Pelhřimov Písek Praha-Řeporyje Praha 20 Jablonec nad Nisou Praha 14 Praha-Březiněves Chomutov Havlíčkův Brod Praha 3 Praha-Petrovice Praha 13 Praha 17 Česká Lípa Svitavy Praha-Dolní Počernice Prostějov Praha-Nedvězí Mělník Praha-Štěrboholy Nový Jičín Praha-Troja Karlovy Vary Jeseník Teplice Kutná Hora Praha-Přední Kopanina Plzeň-město Praha-Křeslice Praha-Dolní Chabry Semily Plzeň-sever Praha-Zbraslav Praha 12 Karviná Benešov Praha-Lipence Praha 21 Praha 10 Trutnov Praha-Ďáblice Opava Hradec Králové Český Krumlov Praha-Královice Žďár nad Sázavou Rokycany Kolín Ústí nad Labem Praha-Dubeč Praha 6 Břeclav Strakonice Praha-Suchdol Nymburk Plzeň-jih Praha-Kunratice Praha-Lochkov Praha-Čakovice Praha 19 Příbram Praha-Satalice Hodonín Třebíč Brno-venkov Domažlice Praha-Kolovraty Prachatice Praha-Slivenec Vyškov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Klánovice Praha 22 Praha 7 Znojmo Tábor Tachov Ústí nad Orlicí Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Olomouc

Levná dlažba Olomouc

Dlažba Olomouc

Zámkové dlažby Olomouc

Zámkové betonové dlažby Olomouc

Zámková dlažba Olomouc

Betonové dlažby Olomouc

Betonová dlažba Olomouc

Zdící prvky Olomouc

Dlažby II jakosti Olomouc

Dlažba II jakosti Olomouc

Plošné dlažby Olomouc