„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Olomouc

Nové produkty Olomouc

Dlažby a obrubníky Olomouc

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Olomouc

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Olomouc

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Olomouc

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Olomouc

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Olomouc, Levná dlažba Olomouc, Dlažba Olomouc, Zámkové dlažby Olomouc, Zámkové dlažba Olomouc, Betonové dlažby Olomouc, Betonová dlažba Olomouc, Zdící prvky Olomouc, Dlažby II jakosti Olomouc, Dlažba II jakosti Olomouc, Plošné dlažby Olomouc, Plošná dlažba


Další města:

Semily Vyškov Praha-Kolovraty Mladá Boleslav Klatovy Třebíč Kutná Hora Příbram Břeclav Louny Kladno Praha-Petrovice Praha-Ďáblice Praha-Troja Přerov Chomutov Havlíčkův Brod Brno-město Praha 4 Praha-Slivenec Praha 10 Cheb Ústí nad Orlicí Praha-Satalice Praha-Přední Kopanina Česká Lípa Praha-Suchdol Praha-Dolní Chabry Sokolov Plzeň-sever Náchod Tábor České Budějovice Frýdek-Místek Praha-Dolní Počernice Praha-Velká Chuchle Praha-východ Žďár nad Sázavou Praha 11 Český Krumlov Praha 5 Olomouc Most Praha-Vinoř Praha-Březiněves Praha-Újezd Vsetín Praha-Nebušice Teplice Praha 20 Trutnov Prachatice Svitavy Brno-venkov Rokycany Praha-Koloděje Prostějov Praha-Benice Kolín Praha-Štěrboholy Praha-Lipence Zlín Praha-Čakovice Praha-Nedvězí Děčín Hlavní město Praha Plzeň-město Benešov Praha 17 Beroun Nový Jičín Uherské Hradiště Praha-Běchovice Znojmo Praha 16 Rychnov nad Kněžnou Praha-Řeporyje Hradec Králové Bruntál Praha 22 Praha-Klánovice Praha-Šeberov Rakovník Strakonice Praha 19 Nymburk Liberec Praha 2 Chrudim Mělník Písek Jičín Jihlava Praha 8 Jablonec nad Nisou Praha 15 Praha-Libuš Praha-Kunratice Praha 9 Praha 21 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Olomouc

Levná dlažba Olomouc

Dlažba Olomouc

Zámkové dlažby Olomouc

Zámkové betonové dlažby Olomouc

Zámková dlažba Olomouc

Betonové dlažby Olomouc

Betonová dlažba Olomouc

Zdící prvky Olomouc

Dlažby II jakosti Olomouc

Dlažba II jakosti Olomouc

Plošné dlažby Olomouc