„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Olomouc

Nové produkty Olomouc

Dlažby a obrubníky Olomouc

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Olomouc

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Olomouc

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Olomouc

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Olomouc

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Olomouc, Levná dlažba Olomouc, Dlažba Olomouc, Zámkové dlažby Olomouc, Zámkové dlažba Olomouc, Betonové dlažby Olomouc, Betonová dlažba Olomouc, Zdící prvky Olomouc, Dlažby II jakosti Olomouc, Dlažba II jakosti Olomouc, Plošné dlažby Olomouc, Plošná dlažba


Další města:

Kolín Praha 9 Semily Liberec Blansko Prostějov Praha 16 Rakovník Nymburk Praha 17 Domažlice Praha 7 Praha-Lysolaje Trutnov Praha-Suchdol Mladá Boleslav Praha 10 Třebíč Chrudim Uherské Hradiště Rokycany Rychnov nad Kněžnou Praha-západ Vsetín Tachov Cheb Praha-Klánovice Praha-Královice Praha 18 Praha-Nebušice Český Krumlov Hodonín Jihlava Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Tábor Praha-Štěrboholy Pardubice Vyškov Brno-venkov Znojmo Ústí nad Orlicí Jablonec nad Nisou Praha-Čakovice Havlíčkův Brod Beroun Praha-Velká Chuchle Praha 6 Jindřichův Hradec Praha 20 Brno-město Praha-Zličín Plzeň-město Praha-Řeporyje Praha 15 Děčín Plzeň-sever Praha-Benice Praha-Satalice Strakonice Karviná Praha-Lochkov Praha-východ Jeseník Praha-Dolní Počernice Kutná Hora Praha-Troja Praha 8 Praha-Koloděje České Budějovice Hradec Králové Praha 5 Praha-Dubeč Žďár nad Sázavou Kroměříž Frýdek-Místek Ostrava-město Příbram Praha-Újezd Písek Kladno Mělník Přerov Praha 2 Pelhřimov Karlovy Vary Praha 1 Praha 12 Svitavy Praha-Lipence Náchod Sokolov Praha-Běchovice Břeclav Praha 3 Teplice Praha-Kunratice Praha-Kolovraty Praha 4 Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Olomouc

Levná dlažba Olomouc

Dlažba Olomouc

Zámkové dlažby Olomouc

Zámkové betonové dlažby Olomouc

Zámková dlažba Olomouc

Betonové dlažby Olomouc

Betonová dlažba Olomouc

Zdící prvky Olomouc

Dlažby II jakosti Olomouc

Dlažba II jakosti Olomouc

Plošné dlažby Olomouc