„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Olomouc

Nové produkty Olomouc

Dlažby a obrubníky Olomouc

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Olomouc

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Olomouc

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Olomouc

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Olomouc

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Olomouc, Levná dlažba Olomouc, Dlažba Olomouc, Zámkové dlažby Olomouc, Zámkové dlažba Olomouc, Betonové dlažby Olomouc, Betonová dlažba Olomouc, Zdící prvky Olomouc, Dlažby II jakosti Olomouc, Dlažba II jakosti Olomouc, Plošné dlažby Olomouc, Plošná dlažba


Další města:

Karlovy Vary Mladá Boleslav Praha-Slivenec Jablonec nad Nisou Beroun Znojmo Praha 1 Praha 8 Břeclav Praha 21 Ústí nad Labem Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Opava Blansko Chrudim Prostějov Praha 22 Praha-Královice Semily Praha-Kunratice Náchod Přerov Hlavní město Praha Praha-Lochkov Praha-Nedvězí Brno-venkov Praha-Ďáblice Klatovy Praha 17 Praha-Velká Chuchle Tábor Rychnov nad Kněžnou Praha 5 Liberec Praha-Vinoř Praha-Újezd Teplice Praha-Kolovraty Praha 2 Praha 14 Příbram Praha-Dolní Počernice Praha 13 Havlíčkův Brod Praha 19 Praha-východ Jindřichův Hradec Česká Lípa Kolín Praha 3 Praha-Lipence Chomutov Praha-Satalice Ústí nad Orlicí Rokycany Praha 10 Praha 20 Strakonice Jihlava Praha-Koloděje Tachov České Budějovice Vyškov Praha-Březiněves Praha 4 Karviná Brno-město Domažlice Mělník Praha 15 Praha 7 Nymburk Praha-Zličín Praha-západ Pardubice Praha-Libuš Praha-Dolní Měcholupy Praha-Šeberov Děčín Svitavy Zlín Louny Most Praha 9 Bruntál Trutnov Vsetín Uherské Hradiště Praha-Petrovice Český Krumlov Praha-Zbraslav Praha-Křeslice Kutná Hora Frýdek-Místek Praha-Troja Praha-Lysolaje Praha-Čakovice Litoměřice Praha 12 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Olomouc

Levná dlažba Olomouc

Dlažba Olomouc

Zámkové dlažby Olomouc

Zámkové betonové dlažby Olomouc

Zámková dlažba Olomouc

Betonové dlažby Olomouc

Betonová dlažba Olomouc

Zdící prvky Olomouc

Dlažby II jakosti Olomouc

Dlažba II jakosti Olomouc

Plošné dlažby Olomouc