„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Benice

Nové produkty Praha-Benice

Dlažby a obrubníky Praha-Benice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Benice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Benice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Benice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Benice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Benice, Levná dlažba Praha-Benice, Dlažba Praha-Benice, Zámkové dlažby Praha-Benice, Zámkové dlažba Praha-Benice, Betonové dlažby Praha-Benice, Betonová dlažba Praha-Benice, Zdící prvky Praha-Benice, Dlažby II jakosti Praha-Benice, Dlažba II jakosti Praha-Benice, Plošné dlažby Praha-Benice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kolovraty Praha-východ Praha-Dolní Chabry Přerov Brno-venkov Praha 3 Praha-Klánovice Praha-Zbraslav Praha 10 Praha-Šeberov Praha-Benice Strakonice Praha-Zličín Hradec Králové Praha-Satalice Litoměřice Chrudim Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-sever Havlíčkův Brod Trutnov Hlavní město Praha Vsetín Praha 9 Ústí nad Orlicí Praha-Čakovice Jablonec nad Nisou Praha 12 Pelhřimov Třebíč Praha 11 Zlín Praha-Březiněves Karlovy Vary Praha 18 Kroměříž Praha 1 Praha-Křeslice Kladno Rychnov nad Kněžnou Znojmo Praha-Přední Kopanina Praha-Štěrboholy Praha-Běchovice Jeseník Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Benešov Frýdek-Místek Praha 14 Semily Žďár nad Sázavou Svitavy Praha-Lysolaje Plzeň-město Kolín Karviná Praha-Nebušice Praha-Slivenec Praha 13 Praha-Petrovice Rokycany Praha-Řeporyje Olomouc Písek Rakovník Domažlice Beroun Most Praha 7 Praha 6 Praha 2 Chomutov Praha-Velká Chuchle Děčín Šumperk Bruntál Praha-Troja Vyškov Tachov Hodonín Praha 15 Louny Blansko Praha-Kunratice Prachatice Náchod Plzeň-jih Česká Lípa Praha-Újezd Cheb Praha-Dolní Počernice Praha 21 Jihlava Sokolov Praha-Suchdol Jičín Brno-město Praha-Královice Praha-západ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Benice

Levná dlažba Praha-Benice

Dlažba Praha-Benice

Zámkové dlažby Praha-Benice

Zámkové betonové dlažby Praha-Benice

Zámková dlažba Praha-Benice

Betonové dlažby Praha-Benice

Betonová dlažba Praha-Benice

Zdící prvky Praha-Benice

Dlažby II jakosti Praha-Benice

Dlažba II jakosti Praha-Benice

Plošné dlažby Praha-Benice