„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Louny

Nové produkty Louny

Dlažby a obrubníky Louny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Louny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Louny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Louny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Louny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Louny, Levná dlažba Louny, Dlažba Louny, Zámkové dlažby Louny, Zámkové dlažba Louny, Betonové dlažby Louny, Betonová dlažba Louny, Zdící prvky Louny, Dlažby II jakosti Louny, Dlažba II jakosti Louny, Plošné dlažby Louny, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kolovraty Praha 17 Praha-Újezd Praha-východ Svitavy Praha-Zbraslav Vyškov Kolín Praha-Lysolaje Chomutov Praha-Kunratice Praha-Vinoř Praha-Satalice Příbram Praha-Lochkov Praha 20 Praha-Březiněves Chrudim Praha-Koloděje Brno-město Praha-Suchdol Praha 21 Břeclav Třebíč Tábor Český Krumlov Teplice Praha 6 Znojmo Olomouc Praha-Přední Kopanina Sokolov Tachov Praha 8 Karlovy Vary Praha 12 Nový Jičín Havlíčkův Brod Brno-venkov Praha 9 Praha 1 Prachatice Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Měcholupy Praha 10 Mělník Strakonice Opava Praha 13 Praha 3 Praha-Ďáblice Frýdek-Místek Praha 22 Plzeň-sever Jeseník Praha-Velká Chuchle Šumperk Praha-Křeslice Česká Lípa Most Semily Praha-Nedvězí Ústí nad Labem Trutnov Praha 15 Kutná Hora Prostějov Písek Plzeň-město Nymburk Praha-Petrovice Praha-Řeporyje Praha-Troja Karviná Kroměříž Pardubice Praha 4 Rokycany Jihlava Praha 11 Bruntál Praha-Šeberov Kladno Praha-Slivenec Rakovník České Budějovice Praha 16 Praha-Královice Pelhřimov Praha-Dubeč Praha-Běchovice Beroun Domažlice Mladá Boleslav Náchod Plzeň-jih Jindřichův Hradec Litoměřice Praha 2 Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Louny

Levná dlažba Louny

Dlažba Louny

Zámkové dlažby Louny

Zámkové betonové dlažby Louny

Zámková dlažba Louny

Betonové dlažby Louny

Betonová dlažba Louny

Zdící prvky Louny

Dlažby II jakosti Louny

Dlažba II jakosti Louny

Plošné dlažby Louny