„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Louny

Nové produkty Louny

Dlažby a obrubníky Louny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Louny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Louny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Louny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Louny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Louny, Levná dlažba Louny, Dlažba Louny, Zámkové dlažby Louny, Zámkové dlažba Louny, Betonové dlažby Louny, Betonová dlažba Louny, Zdící prvky Louny, Dlažby II jakosti Louny, Dlažba II jakosti Louny, Plošné dlažby Louny, Plošná dlažba


Další města:

Kutná Hora Kolín Domažlice Olomouc Jihlava Praha 17 Bruntál Kroměříž Hradec Králové Praha-Petrovice Tábor Praha-Vinoř Blansko Opava Praha-Křeslice Praha 8 Praha 1 Příbram Český Krumlov Praha 9 Litoměřice Mělník Nymburk Třebíč Přerov Rokycany Jeseník Hodonín Plzeň-město Jindřichův Hradec Strakonice Prachatice Frýdek-Místek Česká Lípa Ústí nad Labem Benešov Praha 16 Klatovy Žďár nad Sázavou Praha-Velká Chuchle Praha 6 Praha 18 Karviná Děčín Praha-Satalice Praha-východ Praha-Klánovice Ústí nad Orlicí Praha 12 Praha-Březiněves Teplice Praha-Troja Pardubice Praha-Zbraslav Prostějov Praha-Kunratice Svitavy Zlín Praha-Dolní Chabry Plzeň-jih Praha-Běchovice Jičín Praha 20 Mladá Boleslav Praha-Újezd Náchod Břeclav Praha-Ďáblice Louny Znojmo Praha 19 Rychnov nad Kněžnou Chomutov Chrudim Trutnov Praha-Dolní Měcholupy Most Praha-Slivenec Praha 13 České Budějovice Plzeň-sever Praha 3 Jablonec nad Nisou Cheb Praha-Lipence Rakovník Nový Jičín Praha-Dubeč Praha-Dolní Počernice Praha-Královice Ostrava-město Praha-Nebušice Praha-Čakovice Praha-Benice Praha-Řeporyje Sokolov Praha 11 Tachov Praha 4 Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Louny

Levná dlažba Louny

Dlažba Louny

Zámkové dlažby Louny

Zámkové betonové dlažby Louny

Zámková dlažba Louny

Betonové dlažby Louny

Betonová dlažba Louny

Zdící prvky Louny

Dlažby II jakosti Louny

Dlažba II jakosti Louny

Plošné dlažby Louny