„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Louny

Nové produkty Louny

Dlažby a obrubníky Louny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Louny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Louny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Louny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Louny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Louny, Levná dlažba Louny, Dlažba Louny, Zámkové dlažby Louny, Zámkové dlažba Louny, Betonové dlažby Louny, Betonová dlažba Louny, Zdící prvky Louny, Dlažby II jakosti Louny, Dlažba II jakosti Louny, Plošné dlažby Louny, Plošná dlažba


Další města:

Pelhřimov Rokycany Český Krumlov Nymburk Pardubice Praha 15 Louny Praha-Dubeč České Budějovice Hlavní město Praha Praha-východ Vsetín Ústí nad Labem Praha-Lipence Rakovník Brno-venkov Praha 9 Praha-Libuš Praha-Čakovice Praha-Dolní Měcholupy Praha 21 Praha-Lochkov Mělník Plzeň-město Tachov Praha-Petrovice Jihlava Praha-Běchovice Náchod Praha-Královice Praha 16 Praha-Újezd Praha-Koloděje Kolín Praha 6 Praha 18 Prostějov Ostrava-město Frýdek-Místek Nový Jičín Benešov Praha 20 Hodonín Uherské Hradiště Liberec Most Praha-Kolovraty Kladno Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina Jičín Jindřichův Hradec Praha-Suchdol Praha-Troja Chrudim Praha-Dolní Chabry Kroměříž Praha-západ Jablonec nad Nisou Praha-Šeberov Ústí nad Orlicí Praha 7 Česká Lípa Praha-Lysolaje Praha-Vinoř Cheb Praha 11 Litoměřice Blansko Praha 13 Praha 8 Praha-Benice Praha-Nedvězí Praha-Dolní Počernice Strakonice Praha-Kunratice Praha-Slivenec Tábor Vyškov Šumperk Trutnov Klatovy Praha 12 Praha 10 Karviná Hradec Králové Kutná Hora Chomutov Praha 3 Domažlice Beroun Praha 14 Karlovy Vary Praha-Satalice Mladá Boleslav Plzeň-jih Rychnov nad Kněžnou Praha 17 Praha-Nebušice Praha 4 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Louny

Levná dlažba Louny

Dlažba Louny

Zámkové dlažby Louny

Zámkové betonové dlažby Louny

Zámková dlažba Louny

Betonové dlažby Louny

Betonová dlažba Louny

Zdící prvky Louny

Dlažby II jakosti Louny

Dlažba II jakosti Louny

Plošné dlažby Louny