„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Louny

Nové produkty Louny

Dlažby a obrubníky Louny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Louny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Louny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Louny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Louny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Louny, Levná dlažba Louny, Dlažba Louny, Zámkové dlažby Louny, Zámkové dlažba Louny, Betonové dlažby Louny, Betonová dlažba Louny, Zdící prvky Louny, Dlažby II jakosti Louny, Dlažba II jakosti Louny, Plošné dlažby Louny, Plošná dlažba


Další města:

Praha 14 Praha 11 Šumperk Praha-Zličín Rakovník Praha-Lochkov Semily Svitavy Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Brno-venkov Praha-Zbraslav Mělník Hlavní město Praha Náchod Praha 20 Jičín Ústí nad Orlicí Kladno Pelhřimov Jeseník Blansko Praha-Šeberov Prachatice Praha-Lipence Praha-Dolní Chabry Most Praha 4 Praha 17 Praha-Nedvězí Litoměřice Praha-Řeporyje Kutná Hora Břeclav Praha 6 Tábor Praha-Dubeč Praha 18 Praha-Slivenec Praha-Libuš Hodonín Praha 7 Sokolov Rychnov nad Kněžnou Karviná Praha-Březiněves Teplice Praha-východ Olomouc Praha 22 Tachov Praha-Kunratice Praha-Újezd Praha-Královice Praha 9 Plzeň-jih Praha-Dolní Měcholupy Zlín Přerov Praha-Vinoř Uherské Hradiště Nový Jičín Vsetín Opava Český Krumlov Plzeň-sever Jablonec nad Nisou Frýdek-Místek Praha 10 Ústí nad Labem České Budějovice Praha 1 Praha 12 Kolín Rokycany Klatovy Praha-Běchovice Liberec Příbram Praha-Benice Praha 2 Praha-západ Znojmo Děčín Kroměříž Praha-Koloděje Vyškov Praha 3 Praha 19 Praha-Nebušice Ostrava-město Písek Praha-Dolní Počernice Žďár nad Sázavou Louny Praha 13 Praha-Velká Chuchle Praha 21 Třebíč Praha-Přední Kopanina ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Louny

Levná dlažba Louny

Dlažba Louny

Zámkové dlažby Louny

Zámkové betonové dlažby Louny

Zámková dlažba Louny

Betonové dlažby Louny

Betonová dlažba Louny

Zdící prvky Louny

Dlažby II jakosti Louny

Dlažba II jakosti Louny

Plošné dlažby Louny