„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Louny

Nové produkty Louny

Dlažby a obrubníky Louny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Louny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Louny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Louny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Louny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Louny, Levná dlažba Louny, Dlažba Louny, Zámkové dlažby Louny, Zámkové dlažba Louny, Betonové dlažby Louny, Betonová dlažba Louny, Zdící prvky Louny, Dlažby II jakosti Louny, Dlažba II jakosti Louny, Plošné dlažby Louny, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Praha 6 Praha 2 Třebíč Tachov Praha-Libuš Beroun Nymburk Praha-Vinoř Český Krumlov Praha 1 Náchod Jablonec nad Nisou Ústí nad Labem Benešov Praha-Velká Chuchle Praha 7 Hodonín Praha 19 Praha 16 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Újezd Nový Jičín Praha-Koloděje Praha-východ Kladno Příbram Strakonice Praha-Lysolaje Klatovy Praha 18 Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Kolín Praha-Křeslice Mladá Boleslav Praha-Petrovice Svitavy Karviná Zlín Kroměříž Praha 4 Opava Praha-Březiněves Ústí nad Orlicí Praha-Běchovice Přerov Praha-Šeberov Hlavní město Praha Praha-Lipence Domažlice Praha-Nedvězí Praha 17 Blansko Praha-Přední Kopanina Rokycany Praha 21 Teplice Most Semily Praha-Lochkov Praha-Královice Kutná Hora Praha 15 Praha 3 Praha 11 Hradec Králové Chomutov Liberec Praha-Satalice Jeseník Rychnov nad Kněžnou Trutnov Louny Praha-Dolní Chabry Břeclav Praha-Čakovice České Budějovice Praha-Suchdol Praha-Troja Praha 8 Praha-Zličín Plzeň-sever Praha 9 Jihlava Praha-Klánovice Praha-Benice Praha 12 Česká Lípa Frýdek-Místek Prostějov Uherské Hradiště Praha-Dubeč Praha 20 Praha-západ Praha 22 Prachatice Písek Plzeň-jih Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Louny

Levná dlažba Louny

Dlažba Louny

Zámkové dlažby Louny

Zámkové betonové dlažby Louny

Zámková dlažba Louny

Betonové dlažby Louny

Betonová dlažba Louny

Zdící prvky Louny

Dlažby II jakosti Louny

Dlažba II jakosti Louny

Plošné dlažby Louny