„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Louny

Nové produkty Louny

Dlažby a obrubníky Louny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Louny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Louny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Louny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Louny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Louny, Levná dlažba Louny, Dlažba Louny, Zámkové dlažby Louny, Zámkové dlažba Louny, Betonové dlažby Louny, Betonová dlažba Louny, Zdící prvky Louny, Dlažby II jakosti Louny, Dlažba II jakosti Louny, Plošné dlažby Louny, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nedvězí Liberec Prachatice Sokolov Vsetín Louny Hradec Králové Praha 17 Praha-Libuš Semily Praha-Královice Praha 4 Ústí nad Labem Praha-východ Rokycany Karlovy Vary Domažlice Praha-Lochkov Most Uherské Hradiště Praha 10 Praha-Štěrboholy Nymburk Jihlava Praha 19 Havlíčkův Brod Praha-Suchdol Brno-venkov Vyškov Praha-Kunratice Jindřichův Hradec Praha 2 Praha-Nebušice Praha-Čakovice Praha-Velká Chuchle Nový Jičín Mělník Český Krumlov Praha-Dolní Počernice Blansko Písek České Budějovice Žďár nad Sázavou Praha-Újezd Kolín Praha-Petrovice Praha 15 Cheb Praha-Šeberov Svitavy Praha-Klánovice Praha-Zbraslav Rakovník Praha-Ďáblice Praha-Vinoř Praha-Dolní Chabry Šumperk Tábor Benešov Kroměříž Olomouc Praha 13 Strakonice Praha 12 Praha 9 Klatovy Náchod Brno-město Praha-Slivenec Děčín Praha-Přední Kopanina Praha-Kolovraty Praha-Březiněves Beroun Plzeň-město Praha 5 Praha-Dubeč Chomutov Plzeň-sever Jičín Praha-Lipence Opava Praha-Běchovice Mladá Boleslav Karviná Praha-Zličín Praha-Křeslice Praha 20 Zlín Přerov Česká Lípa Teplice Kutná Hora Praha-Lysolaje Praha 7 Chrudim Praha-Troja Pelhřimov Znojmo Praha 21 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Louny

Levná dlažba Louny

Dlažba Louny

Zámkové dlažby Louny

Zámkové betonové dlažby Louny

Zámková dlažba Louny

Betonové dlažby Louny

Betonová dlažba Louny

Zdící prvky Louny

Dlažby II jakosti Louny

Dlažba II jakosti Louny

Plošné dlažby Louny