„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Louny

Nové produkty Louny

Dlažby a obrubníky Louny

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Louny

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Louny

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Louny

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Louny

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Louny, Levná dlažba Louny, Dlažba Louny, Zámkové dlažby Louny, Zámkové dlažba Louny, Betonové dlažby Louny, Betonová dlažba Louny, Zdící prvky Louny, Dlažby II jakosti Louny, Dlažba II jakosti Louny, Plošné dlažby Louny, Plošná dlažba


Další města:

Praha 22 Praha-Přední Kopanina Praha-Nedvězí Praha-Královice Praha-Vinoř Praha-Lipence Praha-Březiněves Šumperk Praha-Satalice Chomutov Trutnov Praha-Křeslice Kutná Hora Praha 3 Přerov Karlovy Vary Praha-Čakovice Vyškov Pardubice Praha 11 Praha-Suchdol České Budějovice Svitavy Praha 10 Strakonice Praha-Nebušice Praha-Velká Chuchle Hlavní město Praha Karviná Cheb Praha 12 Praha-Řeporyje Vsetín Jablonec nad Nisou Zlín Uherské Hradiště Praha-Dolní Měcholupy Liberec Praha 18 Sokolov Praha-Kunratice Beroun Praha-Kolovraty Praha 16 Kroměříž Chrudim Praha 6 Tachov Praha 8 Frýdek-Místek Brno-město Praha 4 Praha-východ Praha-Libuš Prachatice Tábor Kladno Domažlice Blansko Praha-Ďáblice Český Krumlov Praha-západ Jihlava Praha 1 Znojmo Semily Praha-Troja Bruntál Děčín Písek Praha-Dubeč Břeclav Litoměřice Opava Benešov Kolín Praha-Zbraslav Louny Praha-Lysolaje Ostrava-město Hodonín Praha-Petrovice Hradec Králové Česká Lípa Prostějov Rokycany Praha 21 Mělník Praha-Šeberov Pelhřimov Praha-Slivenec Nymburk Nový Jičín Praha 13 Praha-Dolní Počernice Praha 7 Plzeň-město Praha-Benice Praha 2 Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Louny

Levná dlažba Louny

Dlažba Louny

Zámkové dlažby Louny

Zámkové betonové dlažby Louny

Zámková dlažba Louny

Betonové dlažby Louny

Betonová dlažba Louny

Zdící prvky Louny

Dlažby II jakosti Louny

Dlažba II jakosti Louny

Plošné dlažby Louny