„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Pelhřimov

Nové produkty Pelhřimov

Dlažby a obrubníky Pelhřimov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Pelhřimov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Pelhřimov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Pelhřimov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Pelhřimov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Pelhřimov, Levná dlažba Pelhřimov, Dlažba Pelhřimov, Zámkové dlažby Pelhřimov, Zámkové dlažba Pelhřimov, Betonové dlažby Pelhřimov, Betonová dlažba Pelhřimov, Zdící prvky Pelhřimov, Dlažby II jakosti Pelhřimov, Dlažba II jakosti Pelhřimov, Plošné dlažby Pelhřimov, Plošná dlažba


Další města:

Uherské Hradiště Zlín Vyškov Chrudim Kutná Hora Svitavy Rychnov nad Kněžnou Praha 3 Olomouc Praha 1 Praha-Benice Teplice Přerov Klatovy Praha 18 Praha 9 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Koloděje Praha-Petrovice Praha-Štěrboholy Praha 16 Praha-Křeslice Domažlice Sokolov Trutnov Strakonice Rokycany Znojmo Praha-Újezd Brno-město Blansko Mladá Boleslav Praha-Kolovraty Jičín Šumperk Praha 14 Praha 20 Frýdek-Místek Praha-Velká Chuchle Praha 21 Litoměřice Chomutov Praha-Nedvězí Kroměříž Prostějov Praha-Dolní Chabry Cheb Praha-Řeporyje Děčín Praha-Suchdol Hradec Králové Praha 15 Kladno Praha 19 Nymburk Břeclav Praha-Ďáblice Ústí nad Orlicí Praha 5 Karviná Praha-Běchovice Brno-venkov Mělník Praha-Klánovice Praha-Lysolaje Praha 4 Pelhřimov Praha-Libuš Plzeň-město Jablonec nad Nisou Praha 22 Prachatice Havlíčkův Brod Nový Jičín Plzeň-jih Beroun Tábor Praha-Lochkov Praha-Zličín Český Krumlov Praha 10 Praha-Kunratice Náchod Praha-Šeberov Pardubice Praha 13 Praha 12 Žďár nad Sázavou Rakovník Plzeň-sever Praha 2 Praha-Slivenec Jeseník Praha-Vinoř Bruntál Praha 17 Praha-Satalice Příbram Písek Praha 8 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Pelhřimov

Levná dlažba Pelhřimov

Dlažba Pelhřimov

Zámkové dlažby Pelhřimov

Zámkové betonové dlažby Pelhřimov

Zámková dlažba Pelhřimov

Betonové dlažby Pelhřimov

Betonová dlažba Pelhřimov

Zdící prvky Pelhřimov

Dlažby II jakosti Pelhřimov

Dlažba II jakosti Pelhřimov

Plošné dlažby Pelhřimov