„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Pelhřimov

Nové produkty Pelhřimov

Dlažby a obrubníky Pelhřimov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Pelhřimov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Pelhřimov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Pelhřimov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Pelhřimov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Pelhřimov, Levná dlažba Pelhřimov, Dlažba Pelhřimov, Zámkové dlažby Pelhřimov, Zámkové dlažba Pelhřimov, Betonové dlažby Pelhřimov, Betonová dlažba Pelhřimov, Zdící prvky Pelhřimov, Dlažby II jakosti Pelhřimov, Dlažba II jakosti Pelhřimov, Plošné dlažby Pelhřimov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 16 Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Brno-město Svitavy Pelhřimov Mladá Boleslav Praha 18 Praha-Nebušice Vyškov Pardubice Rokycany Žďár nad Sázavou Praha-Benice Litoměřice Praha-Klánovice České Budějovice Praha-Újezd Praha 15 Přerov Praha-západ Benešov Praha-Ďáblice Jablonec nad Nisou Praha-Kunratice Praha-Nedvězí Ostrava-město Praha-Čakovice Praha-Šeberov Praha-Řeporyje Praha 10 Praha 20 Příbram Praha-Křeslice Břeclav Praha-Slivenec Liberec Praha-Dolní Počernice Jindřichův Hradec Prostějov Praha 21 Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Orlicí Praha-Lochkov Náchod Domažlice Třebíč Hodonín Praha-Libuš Hlavní město Praha Tábor Praha-Dolní Chabry Praha 7 Prachatice Mělník Blansko Kolín Opava Tachov Karviná Praha-Přední Kopanina Beroun Plzeň-sever Ústí nad Labem Trutnov Plzeň-jih Bruntál Klatovy Praha 22 Strakonice Kladno Uherské Hradiště Praha-Běchovice Hradec Králové Praha-východ Kroměříž Praha 19 Praha-Petrovice Praha 2 Jihlava Praha-Královice Praha-Kolovraty Znojmo Praha-Troja Zlín Český Krumlov Praha 17 Frýdek-Místek Praha-Štěrboholy Most Semily Praha-Zbraslav Praha 12 Cheb Chomutov Děčín Praha-Zličín Praha 1 Praha 4 Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Pelhřimov

Levná dlažba Pelhřimov

Dlažba Pelhřimov

Zámkové dlažby Pelhřimov

Zámkové betonové dlažby Pelhřimov

Zámková dlažba Pelhřimov

Betonové dlažby Pelhřimov

Betonová dlažba Pelhřimov

Zdící prvky Pelhřimov

Dlažby II jakosti Pelhřimov

Dlažba II jakosti Pelhřimov

Plošné dlažby Pelhřimov