„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Pelhřimov

Nové produkty Pelhřimov

Dlažby a obrubníky Pelhřimov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Pelhřimov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Pelhřimov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Pelhřimov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Pelhřimov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Pelhřimov, Levná dlažba Pelhřimov, Dlažba Pelhřimov, Zámkové dlažby Pelhřimov, Zámkové dlažba Pelhřimov, Betonové dlažby Pelhřimov, Betonová dlažba Pelhřimov, Zdící prvky Pelhřimov, Dlažby II jakosti Pelhřimov, Dlažba II jakosti Pelhřimov, Plošné dlažby Pelhřimov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 4 Domažlice Rokycany Praha 16 Praha 7 Praha-Zbraslav Praha-Lochkov Hradec Králové Pelhřimov Plzeň-jih Praha 8 Kladno Praha 10 Praha-Lysolaje Strakonice Praha-Dolní Měcholupy Cheb Ústí nad Orlicí Praha-Nedvězí Praha-Vinoř Zlín Vyškov Praha 11 Chomutov Beroun Písek Praha 22 Kolín Praha-Suchdol Praha 9 Nymburk Kutná Hora České Budějovice Litoměřice Liberec Praha 5 Praha-Nebušice Brno-venkov Praha-Řeporyje Brno-město Most Praha-západ Opava Nový Jičín Prostějov Děčín Rychnov nad Kněžnou Praha 6 Rakovník Praha-Štěrboholy Česká Lípa Praha 20 Praha-Šeberov Praha-Ďáblice Praha 1 Český Krumlov Praha-východ Hodonín Praha-Benice Praha 19 Olomouc Praha-Satalice Blansko Tábor Praha 13 Svitavy Bruntál Louny Kroměříž Praha 18 Praha-Slivenec Hlavní město Praha Praha-Újezd Karviná Praha-Velká Chuchle Jičín Prachatice Tachov Jindřichův Hradec Chrudim Praha-Klánovice Praha 12 Ústí nad Labem Praha-Dolní Počernice Trutnov Karlovy Vary Pardubice Žďár nad Sázavou Praha 14 Praha-Dolní Chabry Mělník Praha 21 Teplice Praha-Dubeč Břeclav Benešov Praha-Lipence Náchod Praha 17 Praha-Kolovraty ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Pelhřimov

Levná dlažba Pelhřimov

Dlažba Pelhřimov

Zámkové dlažby Pelhřimov

Zámkové betonové dlažby Pelhřimov

Zámková dlažba Pelhřimov

Betonové dlažby Pelhřimov

Betonová dlažba Pelhřimov

Zdící prvky Pelhřimov

Dlažby II jakosti Pelhřimov

Dlažba II jakosti Pelhřimov

Plošné dlažby Pelhřimov