„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Pelhřimov

Nové produkty Pelhřimov

Dlažby a obrubníky Pelhřimov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Pelhřimov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Pelhřimov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Pelhřimov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Pelhřimov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Pelhřimov, Levná dlažba Pelhřimov, Dlažba Pelhřimov, Zámkové dlažby Pelhřimov, Zámkové dlažba Pelhřimov, Betonové dlažby Pelhřimov, Betonová dlažba Pelhřimov, Zdící prvky Pelhřimov, Dlažby II jakosti Pelhřimov, Dlažba II jakosti Pelhřimov, Plošné dlažby Pelhřimov, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Praha-Štěrboholy Kutná Hora Břeclav Most Praha 21 Praha-Královice Domažlice Blansko Praha-Satalice Praha 20 Karviná Louny Praha-Benice Česká Lípa Praha-Libuš Praha 2 Litoměřice Třebíč Beroun Klatovy Havlíčkův Brod Brno-venkov Trutnov Praha 19 Zlín Hlavní město Praha Šumperk Praha-Šeberov Praha-Křeslice České Budějovice Teplice Rakovník Jablonec nad Nisou Ostrava-město Vyškov Praha 13 Praha-Zličín Přerov Pelhřimov Praha-Újezd Plzeň-jih Praha 14 Benešov Jičín Praha-východ Praha-Lysolaje Praha 6 Karlovy Vary Praha-Lochkov Brno-město Strakonice Praha 10 Praha 12 Praha-Dolní Počernice Hradec Králové Žďár nad Sázavou Pardubice Praha-Slivenec Tachov Praha 16 Kolín Mělník Rychnov nad Kněžnou Praha-západ Praha 11 Nový Jičín Praha-Troja Děčín Jeseník Praha 8 Plzeň-město Praha 3 Hodonín Praha-Běchovice Praha-Dolní Chabry Jindřichův Hradec Praha-Ďáblice Prachatice Praha-Nebušice Frýdek-Místek Prostějov Praha 18 Praha-Klánovice Náchod Praha 15 Praha-Řeporyje Praha-Petrovice Praha 4 Praha-Suchdol Rokycany Praha-Čakovice Praha 1 Vsetín Uherské Hradiště Praha-Dubeč Semily Praha-Přední Kopanina Sokolov Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Pelhřimov

Levná dlažba Pelhřimov

Dlažba Pelhřimov

Zámkové dlažby Pelhřimov

Zámkové betonové dlažby Pelhřimov

Zámková dlažba Pelhřimov

Betonové dlažby Pelhřimov

Betonová dlažba Pelhřimov

Zdící prvky Pelhřimov

Dlažby II jakosti Pelhřimov

Dlažba II jakosti Pelhřimov

Plošné dlažby Pelhřimov