„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Pelhřimov

Nové produkty Pelhřimov

Dlažby a obrubníky Pelhřimov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Pelhřimov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Pelhřimov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Pelhřimov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Pelhřimov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Pelhřimov, Levná dlažba Pelhřimov, Dlažba Pelhřimov, Zámkové dlažby Pelhřimov, Zámkové dlažba Pelhřimov, Betonové dlažby Pelhřimov, Betonová dlažba Pelhřimov, Zdící prvky Pelhřimov, Dlažby II jakosti Pelhřimov, Dlažba II jakosti Pelhřimov, Plošné dlažby Pelhřimov, Plošná dlažba


Další města:

Třebíč Příbram Praha 6 Znojmo Kroměříž Jihlava Sokolov Rokycany Hodonín Praha 1 Praha-Lipence Mladá Boleslav Přerov Praha-Troja Praha 5 Praha-Klánovice Praha-Čakovice Most Pardubice Praha 16 Praha 4 Kutná Hora Praha-Vinoř Český Krumlov Praha-Dubeč Frýdek-Místek Praha-Štěrboholy Vsetín Praha-východ Praha-Kolovraty Praha 3 Olomouc Plzeň-město Jičín Česká Lípa Děčín Cheb Praha-Kunratice Praha-Křeslice Bruntál Praha-Řeporyje Praha 20 Praha 18 Plzeň-sever Praha-Suchdol Trutnov Mělník Praha-Nebušice Praha-Lysolaje Plzeň-jih Uherské Hradiště Praha-Královice Karlovy Vary Praha-západ Svitavy Praha 13 Opava Kolín Praha-Lochkov Chrudim Jablonec nad Nisou Prostějov Praha-Zličín Nymburk Benešov Tábor Jeseník Hradec Králové Jindřichův Hradec Ústí nad Orlicí Ostrava-město Praha-Petrovice Klatovy Praha-Libuš Praha-Přední Kopanina Praha 9 Praha-Benice Chomutov Nový Jičín Prachatice Vyškov Praha-Ďáblice Pelhřimov Praha-Dolní Počernice Litoměřice Brno-město Havlíčkův Brod Praha-Šeberov Praha 22 Praha-Běchovice Kladno Náchod Karviná České Budějovice Praha-Slivenec Praha-Velká Chuchle Praha 21 Domažlice Praha-Satalice Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Pelhřimov

Levná dlažba Pelhřimov

Dlažba Pelhřimov

Zámkové dlažby Pelhřimov

Zámkové betonové dlažby Pelhřimov

Zámková dlažba Pelhřimov

Betonové dlažby Pelhřimov

Betonová dlažba Pelhřimov

Zdící prvky Pelhřimov

Dlažby II jakosti Pelhřimov

Dlažba II jakosti Pelhřimov

Plošné dlažby Pelhřimov