„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Sokolov

Nové produkty Sokolov

Dlažby a obrubníky Sokolov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Sokolov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Sokolov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Sokolov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Sokolov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Sokolov, Levná dlažba Sokolov, Dlažba Sokolov, Zámkové dlažby Sokolov, Zámkové dlažba Sokolov, Betonové dlažby Sokolov, Betonová dlažba Sokolov, Zdící prvky Sokolov, Dlažby II jakosti Sokolov, Dlažba II jakosti Sokolov, Plošné dlažby Sokolov, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Praha 13 České Budějovice Olomouc Kolín Plzeň-město Praha-Nebušice Praha-Křeslice Ústí nad Orlicí Rokycany Praha-Koloděje Šumperk Praha-Satalice Praha-Běchovice Praha-Zličín Jičín Praha 20 Kladno Brno-město Praha-Štěrboholy Praha-Újezd Jihlava Praha-Suchdol Přerov Jablonec nad Nisou Benešov Praha 22 Praha 4 Strakonice Praha 17 Praha-východ Havlíčkův Brod Kutná Hora Klatovy Prostějov Praha-Benice Hlavní město Praha Praha 11 Praha 15 Praha 7 Cheb Brno-venkov Praha-Libuš Praha-Petrovice Praha-Zbraslav Liberec Břeclav Praha 2 Praha-Lochkov Svitavy Nymburk Rychnov nad Kněžnou Praha-Řeporyje Jindřichův Hradec Praha-Šeberov Česká Lípa Kroměříž Praha-Vinoř Praha 9 Hodonín Praha-Dubeč Praha 19 Písek Teplice Praha-Královice Žďár nad Sázavou Praha 14 Pardubice Semily Praha 1 Praha-Nedvězí Praha-Slivenec Praha-Ďáblice Jeseník Louny Mladá Boleslav Mělník Chomutov Blansko Náchod Praha 10 Ústí nad Labem Nový Jičín Praha 12 Hradec Králové Tachov Praha-Velká Chuchle Praha-Lysolaje Praha 18 Ostrava-město Opava Praha-Lipence Praha-Čakovice Praha 8 Uherské Hradiště Praha-Dolní Chabry Domažlice Třebíč Rakovník Karlovy Vary ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Sokolov

Levná dlažba Sokolov

Dlažba Sokolov

Zámkové dlažby Sokolov

Zámkové betonové dlažby Sokolov

Zámková dlažba Sokolov

Betonové dlažby Sokolov

Betonová dlažba Sokolov

Zdící prvky Sokolov

Dlažby II jakosti Sokolov

Dlažba II jakosti Sokolov

Plošné dlažby Sokolov