„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Sokolov

Nové produkty Sokolov

Dlažby a obrubníky Sokolov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Sokolov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Sokolov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Sokolov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Sokolov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Sokolov, Levná dlažba Sokolov, Dlažba Sokolov, Zámkové dlažby Sokolov, Zámkové dlažba Sokolov, Betonové dlažby Sokolov, Betonová dlažba Sokolov, Zdící prvky Sokolov, Dlažby II jakosti Sokolov, Dlažba II jakosti Sokolov, Plošné dlažby Sokolov, Plošná dlažba


Další města:

České Budějovice Česká Lípa Chomutov Semily Praha-Přední Kopanina Blansko Praha-Újezd Praha 8 Praha 3 Hradec Králové Praha-Klánovice Břeclav Žďár nad Sázavou Praha-Řeporyje Uherské Hradiště Praha-Zličín Praha-Troja Havlíčkův Brod Praha 21 Praha-Šeberov Praha-Dolní Chabry Svitavy Příbram Praha-Královice Trutnov Jablonec nad Nisou Tachov Znojmo Kladno Praha 1 Praha-Slivenec Praha 2 Praha-Dubeč Jihlava Praha-Ďáblice Mělník Tábor Louny Klatovy Náchod Prostějov Praha-Satalice Praha 5 Praha 18 Praha 7 Domažlice Chrudim Ústí nad Orlicí Přerov Plzeň-město Praha 9 Cheb Praha 20 Praha-Suchdol Sokolov Mladá Boleslav Praha-Petrovice Vyškov Karlovy Vary Písek Praha-Čakovice Praha-Křeslice Hlavní město Praha Děčín Praha-Lipence Frýdek-Místek Teplice Praha 12 Litoměřice Brno-venkov Praha 22 Praha-východ Praha-Štěrboholy Prachatice Pardubice Praha-Běchovice Beroun Ostrava-město Praha-Koloděje Praha-Březiněves Praha-Lochkov Kroměříž Benešov Praha-Kunratice Praha 19 Kutná Hora Praha 16 Jeseník Praha 17 Ústí nad Labem Třebíč Vsetín Praha-Lysolaje Praha-Dolní Počernice Plzeň-sever Brno-město Praha-Vinoř Opava Nový Jičín Praha-Kolovraty ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Sokolov

Levná dlažba Sokolov

Dlažba Sokolov

Zámkové dlažby Sokolov

Zámkové betonové dlažby Sokolov

Zámková dlažba Sokolov

Betonové dlažby Sokolov

Betonová dlažba Sokolov

Zdící prvky Sokolov

Dlažby II jakosti Sokolov

Dlažba II jakosti Sokolov

Plošné dlažby Sokolov