„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Sokolov

Nové produkty Sokolov

Dlažby a obrubníky Sokolov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Sokolov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Sokolov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Sokolov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Sokolov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Sokolov, Levná dlažba Sokolov, Dlažba Sokolov, Zámkové dlažby Sokolov, Zámkové dlažba Sokolov, Betonové dlažby Sokolov, Betonová dlažba Sokolov, Zdící prvky Sokolov, Dlažby II jakosti Sokolov, Dlažba II jakosti Sokolov, Plošné dlažby Sokolov, Plošná dlažba


Další města:

Strakonice Mladá Boleslav Praha-Dubeč Ústí nad Orlicí Praha-východ Žďár nad Sázavou Praha 10 Blansko Sokolov Znojmo Praha 7 Domažlice Praha 13 Nymburk Praha-Satalice Plzeň-jih Břeclav Děčín Benešov Opava Praha 4 Semily Prachatice Rokycany Praha-Petrovice Prostějov Praha 6 Vsetín Praha 16 Karviná Praha-Lochkov Plzeň-město Praha 17 Jablonec nad Nisou Praha 20 Praha-Královice Praha-Zbraslav Praha 21 Praha-Slivenec Hlavní město Praha Praha-Ďáblice Ostrava-město Kladno Louny Praha 2 Praha-Koloděje Praha 9 Přerov Praha-Nebušice Tábor Chomutov Jindřichův Hradec Svitavy Praha-Újezd Mělník Praha-Libuš Praha-Přední Kopanina Praha-Kolovraty Bruntál Praha 14 Havlíčkův Brod Praha-Čakovice Praha-Řeporyje Praha 18 Praha-Zličín Praha-Lipence Praha-Šeberov Litoměřice Pelhřimov Kutná Hora Hodonín Karlovy Vary Chrudim Zlín Praha 22 Praha-Velká Chuchle Šumperk Teplice Praha-Vinoř Česká Lípa Český Krumlov Praha-Lysolaje Pardubice Liberec Rakovník Beroun Třebíč Frýdek-Místek Ústí nad Labem Náchod Praha-Klánovice Kroměříž Praha 12 Plzeň-sever Praha-Dolní Měcholupy Tachov Příbram Praha 19 Praha-Běchovice Most ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Sokolov

Levná dlažba Sokolov

Dlažba Sokolov

Zámkové dlažby Sokolov

Zámkové betonové dlažby Sokolov

Zámková dlažba Sokolov

Betonové dlažby Sokolov

Betonová dlažba Sokolov

Zdící prvky Sokolov

Dlažby II jakosti Sokolov

Dlažba II jakosti Sokolov

Plošné dlažby Sokolov