„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Sokolov

Nové produkty Sokolov

Dlažby a obrubníky Sokolov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Sokolov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Sokolov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Sokolov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Sokolov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Sokolov, Levná dlažba Sokolov, Dlažba Sokolov, Zámkové dlažby Sokolov, Zámkové dlažba Sokolov, Betonové dlažby Sokolov, Betonová dlažba Sokolov, Zdící prvky Sokolov, Dlažby II jakosti Sokolov, Dlažba II jakosti Sokolov, Plošné dlažby Sokolov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nedvězí Vsetín Praha-Benice Karviná Prostějov Praha-Troja Plzeň-město Praha 10 Žďár nad Sázavou Jindřichův Hradec Praha-Nebušice Praha-Dolní Měcholupy Kroměříž Praha-Štěrboholy Tachov Praha-Kolovraty Praha 22 Praha-Dubeč Louny Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice Ústí nad Orlicí Jablonec nad Nisou Praha 5 Praha 12 Jeseník Tábor Karlovy Vary Praha 4 Praha-východ Písek Praha-Řeporyje Kutná Hora Semily Praha 20 Praha 3 Cheb Nový Jičín Klatovy Praha-Vinoř Praha-Ďáblice Chrudim Mladá Boleslav Praha-Lipence Praha-Libuš Plzeň-jih Zlín Ústí nad Labem Trutnov Praha-Běchovice Strakonice Praha 21 Uherské Hradiště Praha 6 Praha 7 Sokolov Praha-Slivenec Praha-Lysolaje Prachatice Třebíč Rokycany Chomutov Havlíčkův Brod Pardubice Praha 13 Kolín Ostrava-město Praha-západ Praha 17 Nymburk Frýdek-Místek Hradec Králové Praha-Suchdol Praha-Koloděje Praha-Královice Česká Lípa Praha 15 Praha-Čakovice Praha-Velká Chuchle Jičín Most Teplice Rychnov nad Kněžnou Praha 18 Praha 16 Bruntál Znojmo Praha-Lochkov Praha 2 Přerov Litoměřice Pelhřimov Brno-venkov Děčín České Budějovice Praha 19 Praha-Šeberov Jihlava Mělník Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Sokolov

Levná dlažba Sokolov

Dlažba Sokolov

Zámkové dlažby Sokolov

Zámkové betonové dlažby Sokolov

Zámková dlažba Sokolov

Betonové dlažby Sokolov

Betonová dlažba Sokolov

Zdící prvky Sokolov

Dlažby II jakosti Sokolov

Dlažba II jakosti Sokolov

Plošné dlažby Sokolov