„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Sokolov

Nové produkty Sokolov

Dlažby a obrubníky Sokolov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Sokolov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Sokolov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Sokolov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Sokolov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Sokolov, Levná dlažba Sokolov, Dlažba Sokolov, Zámkové dlažby Sokolov, Zámkové dlažba Sokolov, Betonové dlažby Sokolov, Betonová dlažba Sokolov, Zdící prvky Sokolov, Dlažby II jakosti Sokolov, Dlažba II jakosti Sokolov, Plošné dlažby Sokolov, Plošná dlažba


Další města:

Sokolov Praha 18 Blansko Praha-Troja Praha-Nebušice Praha 14 Domažlice Karviná Ostrava-město Jihlava Praha 13 Praha-Libuš Pelhřimov Nový Jičín Mělník Praha-Suchdol Šumperk Kolín Praha-Benice Hradec Králové Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Chabry Jičín Děčín Praha 19 Příbram Ústí nad Orlicí Praha 7 Brno-město Praha 22 Praha 8 Vyškov Teplice Plzeň-sever Praha-Čakovice Praha 4 Brno-venkov Jablonec nad Nisou Praha 5 Prachatice Praha-Dubeč Česká Lípa Mladá Boleslav Praha-Královice Tachov Frýdek-Místek Praha-Řeporyje Praha-Křeslice Praha-Ďáblice Praha 10 Praha 21 Žďár nad Sázavou Znojmo Praha-Nedvězí Klatovy Benešov Trutnov Praha-Zličín Opava Praha-Kolovraty Rakovník Pardubice České Budějovice Hodonín Havlíčkův Brod Kroměříž Karlovy Vary Litoměřice Zlín Praha 9 Cheb Praha 20 Praha-Lochkov Kladno Beroun Svitavy Praha-Slivenec Praha-Velká Chuchle Praha 6 Hlavní město Praha Strakonice Praha 17 Praha-Koloděje Praha 1 Rokycany Olomouc Náchod Jeseník Vsetín Praha-Dolní Měcholupy Nymburk Praha-východ Chrudim Praha 16 Ústí nad Labem Písek Jindřichův Hradec Most Praha-Vinoř Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Sokolov

Levná dlažba Sokolov

Dlažba Sokolov

Zámkové dlažby Sokolov

Zámkové betonové dlažby Sokolov

Zámková dlažba Sokolov

Betonové dlažby Sokolov

Betonová dlažba Sokolov

Zdící prvky Sokolov

Dlažby II jakosti Sokolov

Dlažba II jakosti Sokolov

Plošné dlažby Sokolov