„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Sokolov

Nové produkty Sokolov

Dlažby a obrubníky Sokolov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Sokolov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Sokolov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Sokolov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Sokolov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Sokolov, Levná dlažba Sokolov, Dlažba Sokolov, Zámkové dlažby Sokolov, Zámkové dlažba Sokolov, Betonové dlažby Sokolov, Betonová dlažba Sokolov, Zdící prvky Sokolov, Dlažby II jakosti Sokolov, Dlažba II jakosti Sokolov, Plošné dlažby Sokolov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Čakovice Kutná Hora Louny Praha 11 Rychnov nad Kněžnou Praha-Lysolaje Praha 3 Ústí nad Orlicí Opava Zlín Praha-Koloděje Praha 19 Hlavní město Praha Praha 16 Hradec Králové Praha-západ Břeclav Chrudim Znojmo Mladá Boleslav Praha-Újezd Praha 22 Praha 20 Praha-Libuš Trutnov Semily Nový Jičín Plzeň-jih Praha-Šeberov Třebíč Praha 17 Plzeň-sever Tábor Praha-Křeslice Karviná Praha-Lochkov Praha-Petrovice Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Počernice Praha 2 Praha 5 Sokolov Rakovník Jablonec nad Nisou Liberec Ostrava-město Praha-Březiněves Praha-Kunratice Nymburk Česká Lípa Praha-Nebušice Praha-východ Plzeň-město Karlovy Vary Praha 7 Pelhřimov Praha-Suchdol Praha 15 Praha-Zličín Praha 6 Olomouc Hodonín Písek Tachov Český Krumlov Svitavy Praha 1 Praha-Řeporyje Žďár nad Sázavou Domažlice Jičín Praha-Kolovraty Litoměřice Benešov Praha-Královice Příbram Kolín Praha 9 Jeseník Praha-Zbraslav Blansko Praha-Klánovice Havlíčkův Brod Vyškov Praha-Satalice Most Praha-Přední Kopanina Přerov Děčín Uherské Hradiště Praha 4 Praha-Slivenec Klatovy Frýdek-Místek Praha-Štěrboholy Praha-Dubeč Praha 13 Praha 10 Praha 14 České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Sokolov

Levná dlažba Sokolov

Dlažba Sokolov

Zámkové dlažby Sokolov

Zámkové betonové dlažby Sokolov

Zámková dlažba Sokolov

Betonové dlažby Sokolov

Betonová dlažba Sokolov

Zdící prvky Sokolov

Dlažby II jakosti Sokolov

Dlažba II jakosti Sokolov

Plošné dlažby Sokolov