„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Sokolov

Nové produkty Sokolov

Dlažby a obrubníky Sokolov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Sokolov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Sokolov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Sokolov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Sokolov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Sokolov, Levná dlažba Sokolov, Dlažba Sokolov, Zámkové dlažby Sokolov, Zámkové dlažba Sokolov, Betonové dlažby Sokolov, Betonová dlažba Sokolov, Zdící prvky Sokolov, Dlažby II jakosti Sokolov, Dlažba II jakosti Sokolov, Plošné dlažby Sokolov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Počernice Olomouc Kladno Praha-Libuš Nymburk Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí Praha-Křeslice Klatovy Praha-Dubeč Praha-Řeporyje Rokycany Třebíč Mladá Boleslav Liberec Blansko Praha 6 Praha-Královice Praha 19 Šumperk Praha-Běchovice Praha 7 Praha 21 Praha 5 Praha 10 Domažlice Louny Praha-Lochkov Praha-Klánovice Praha 12 Teplice Praha 13 České Budějovice Praha 9 Hlavní město Praha Praha-Vinoř Praha 1 Praha 17 Česká Lípa Praha-Nebušice Brno-město Jindřichův Hradec Praha 16 Brno-venkov Zlín Praha-Zbraslav Praha 8 Kolín Tachov Praha-Březiněves Praha 18 Opava Nový Jičín Frýdek-Místek Praha-východ Žďár nad Sázavou Praha-Troja Praha-Šeberov Děčín Jablonec nad Nisou Znojmo Praha 2 Praha-Suchdol Praha 14 Pardubice Praha-Nedvězí Benešov Praha 3 Chomutov Havlíčkův Brod Praha-Kolovraty Jeseník Praha 4 Ostrava-město Bruntál Praha-Satalice Karviná Plzeň-jih Praha-Přední Kopanina Český Krumlov Přerov Praha-Petrovice Hodonín Praha-západ Kroměříž Praha-Slivenec Beroun Praha-Lipence Most Prostějov Praha-Dolní Měcholupy Sokolov Prachatice Plzeň-město Pelhřimov Jihlava Příbram Trutnov Rychnov nad Kněžnou Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Sokolov

Levná dlažba Sokolov

Dlažba Sokolov

Zámkové dlažby Sokolov

Zámkové betonové dlažby Sokolov

Zámková dlažba Sokolov

Betonové dlažby Sokolov

Betonová dlažba Sokolov

Zdící prvky Sokolov

Dlažby II jakosti Sokolov

Dlažba II jakosti Sokolov

Plošné dlažby Sokolov