„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Sokolov

Nové produkty Sokolov

Dlažby a obrubníky Sokolov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Sokolov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Sokolov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Sokolov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Sokolov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Sokolov, Levná dlažba Sokolov, Dlažba Sokolov, Zámkové dlažby Sokolov, Zámkové dlažba Sokolov, Betonové dlažby Sokolov, Betonová dlažba Sokolov, Zdící prvky Sokolov, Dlažby II jakosti Sokolov, Dlažba II jakosti Sokolov, Plošné dlažby Sokolov, Plošná dlažba


Další města:

Rychnov nad Kněžnou Jindřichův Hradec Litoměřice Praha-Suchdol Praha 2 Hlavní město Praha Mělník Praha-Koloděje Praha-Petrovice Olomouc Kolín Praha-Ďáblice Jablonec nad Nisou Český Krumlov Praha 12 Praha-Libuš Plzeň-město Praha 6 Praha-Křeslice Karviná Praha-Řeporyje Praha 7 Praha-Újezd Praha-Satalice Prachatice Praha-Nebušice Mladá Boleslav Praha-Troja Břeclav Karlovy Vary Most Semily Praha 16 Svitavy Praha-Přední Kopanina Praha-Lysolaje Bruntál Praha 14 Praha-Zbraslav Liberec Ústí nad Orlicí Teplice Rakovník Praha-Štěrboholy Praha 9 Tábor Praha-Nedvězí Praha 20 Praha-východ Praha-Dolní Chabry Blansko Praha 3 Praha-Královice Louny Praha-Lochkov Praha 4 Praha 11 Hradec Králové Nový Jičín Písek Praha-Velká Chuchle Plzeň-sever Brno-město Praha-Dolní Počernice České Budějovice Praha-Klánovice Šumperk Praha-Šeberov Sokolov Benešov Náchod Trutnov Děčín Praha 22 Praha-Benice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Vinoř Praha-západ Brno-venkov Praha-Slivenec Praha 13 Strakonice Uherské Hradiště Domažlice Praha-Lipence Česká Lípa Jeseník Pelhřimov Kroměříž Praha 8 Praha 19 Vsetín Přerov Praha 10 Pardubice Tachov Beroun Vyškov Kutná Hora Praha 18 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Sokolov

Levná dlažba Sokolov

Dlažba Sokolov

Zámkové dlažby Sokolov

Zámkové betonové dlažby Sokolov

Zámková dlažba Sokolov

Betonové dlažby Sokolov

Betonová dlažba Sokolov

Zdící prvky Sokolov

Dlažby II jakosti Sokolov

Dlažba II jakosti Sokolov

Plošné dlažby Sokolov