„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Sokolov

Nové produkty Sokolov

Dlažby a obrubníky Sokolov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Sokolov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Sokolov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Sokolov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Sokolov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Sokolov, Levná dlažba Sokolov, Dlažba Sokolov, Zámkové dlažby Sokolov, Zámkové dlažba Sokolov, Betonové dlažby Sokolov, Betonová dlažba Sokolov, Zdící prvky Sokolov, Dlažby II jakosti Sokolov, Dlažba II jakosti Sokolov, Plošné dlažby Sokolov, Plošná dlažba


Další města:

Tachov Praha-Lysolaje Praha-Štěrboholy Praha-Přední Kopanina Havlíčkův Brod Blansko Plzeň-město Praha 3 Praha 8 Beroun Písek Praha-Koloděje Náchod Šumperk Praha-Ďáblice Rychnov nad Kněžnou Svitavy Hodonín Prostějov Chomutov Praha 9 Rokycany Jihlava Kutná Hora Uherské Hradiště Semily Most Tábor Kladno Praha 13 Praha 2 Praha-Kunratice Praha-Suchdol Chrudim Praha 14 Praha-Lipence Znojmo České Budějovice Trutnov Praha-Petrovice Jeseník Praha-Královice Praha 12 Vsetín Frýdek-Místek Praha-Velká Chuchle Klatovy Praha-Zbraslav Praha-Lochkov Opava Domažlice Ústí nad Orlicí Jičín Praha-Libuš Rakovník Praha 1 Litoměřice Praha-Benice Jindřichův Hradec Praha-Zličín Olomouc Mladá Boleslav Plzeň-jih Praha-Újezd Praha 21 Praha 22 Česká Lípa Praha-Vinoř Praha 11 Příbram Brno-město Louny Praha-Klánovice Praha 19 Nový Jičín Benešov Praha-Dubeč Praha 17 Hradec Králové Mělník Praha 20 Praha-Křeslice Praha-Troja Sokolov Prachatice Ústí nad Labem Praha 7 Brno-venkov Plzeň-sever Praha-Kolovraty Český Krumlov Praha 15 Žďár nad Sázavou Praha-Satalice Pelhřimov Ostrava-město Praha 16 Praha-západ Praha-Šeberov Praha 10 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Sokolov

Levná dlažba Sokolov

Dlažba Sokolov

Zámkové dlažby Sokolov

Zámkové betonové dlažby Sokolov

Zámková dlažba Sokolov

Betonové dlažby Sokolov

Betonová dlažba Sokolov

Zdící prvky Sokolov

Dlažby II jakosti Sokolov

Dlažba II jakosti Sokolov

Plošné dlažby Sokolov