„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Sokolov

Nové produkty Sokolov

Dlažby a obrubníky Sokolov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Sokolov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Sokolov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Sokolov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Sokolov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Sokolov, Levná dlažba Sokolov, Dlažba Sokolov, Zámkové dlažby Sokolov, Zámkové dlažba Sokolov, Betonové dlažby Sokolov, Betonová dlažba Sokolov, Zdící prvky Sokolov, Dlažby II jakosti Sokolov, Dlažba II jakosti Sokolov, Plošné dlažby Sokolov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 11 Litoměřice Praha 6 Louny Praha 5 Praha 7 Praha-Satalice Brno-venkov Most Praha-východ Domažlice Praha 10 Cheb Žďár nad Sázavou Praha-Koloděje Praha-Libuš Praha 8 Praha-Troja Vsetín Praha-Křeslice Praha-Kolovraty Havlíčkův Brod Praha 15 Bruntál Praha-Benice Praha 22 Sokolov Tábor Nymburk Praha 19 Ostrava-město Praha-Nedvězí Jablonec nad Nisou Jindřichův Hradec Přerov Pardubice Znojmo Praha 20 Nový Jičín Brno-město Praha-Královice Kladno Praha-Petrovice Tachov Praha-Čakovice Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Měcholupy Chomutov Hradec Králové Praha 9 Praha-Lipence Benešov Česká Lípa Kolín Beroun Frýdek-Místek Praha 1 Břeclav Praha-Ďáblice Praha-západ Praha 17 Rokycany Plzeň-jih Praha-Řeporyje Praha-Slivenec Teplice Mělník Praha-Lysolaje Praha-Šeberov Hlavní město Praha Praha 16 Praha-Nebušice Rychnov nad Kněžnou Praha-Zbraslav Písek Praha-Dubeč Praha-Újezd České Budějovice Svitavy Hodonín Příbram Strakonice Praha-Suchdol Rakovník Uherské Hradiště Praha-Běchovice Praha-Kunratice Náchod Praha 14 Praha 4 Kutná Hora Praha-Velká Chuchle Olomouc Praha-Zličín Jihlava Praha 18 Praha-Dolní Počernice Praha-Vinoř Liberec Mladá Boleslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Sokolov

Levná dlažba Sokolov

Dlažba Sokolov

Zámkové dlažby Sokolov

Zámkové betonové dlažby Sokolov

Zámková dlažba Sokolov

Betonové dlažby Sokolov

Betonová dlažba Sokolov

Zdící prvky Sokolov

Dlažby II jakosti Sokolov

Dlažba II jakosti Sokolov

Plošné dlažby Sokolov