„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Sokolov

Nové produkty Sokolov

Dlažby a obrubníky Sokolov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Sokolov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Sokolov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Sokolov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Sokolov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Sokolov, Levná dlažba Sokolov, Dlažba Sokolov, Zámkové dlažby Sokolov, Zámkové dlažba Sokolov, Betonové dlažby Sokolov, Betonová dlažba Sokolov, Zdící prvky Sokolov, Dlažby II jakosti Sokolov, Dlažba II jakosti Sokolov, Plošné dlažby Sokolov, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Mladá Boleslav Praha 3 Tábor Vyškov Praha-Újezd Sokolov Písek Praha 1 Praha-Troja Rokycany Mělník Chomutov Přerov Vsetín Ústí nad Labem Hlavní město Praha Praha-Suchdol Plzeň-město Jindřichův Hradec Prachatice Rychnov nad Kněžnou Šumperk Teplice Ostrava-město Praha-Kunratice Praha 8 Jeseník Praha-Přední Kopanina Znojmo Praha 7 Svitavy Nymburk Chrudim Praha 9 Prostějov Ústí nad Orlicí Litoměřice České Budějovice Praha-Klánovice Rakovník Praha 6 Praha 18 Praha-Šeberov Kolín Jihlava Most Praha 14 Plzeň-jih Zlín Praha-Štěrboholy Pelhřimov Praha-Dolní Chabry Praha-Kolovraty Praha-Ďáblice Pardubice Louny Praha 13 Praha-východ Praha-Koloděje Praha-Březiněves Frýdek-Místek Nový Jičín Praha 21 Praha-Křeslice Praha-Libuš Praha 22 Břeclav Kutná Hora Praha-Satalice Praha 4 Praha-Čakovice Děčín Praha 15 Hodonín Praha-Zbraslav Náchod Karviná Žďár nad Sázavou Praha 10 Benešov Praha 12 Praha-Řeporyje Bruntál Praha 20 Hradec Králové Havlíčkův Brod Praha-Vinoř Opava Kroměříž Jablonec nad Nisou Praha 16 Český Krumlov Uherské Hradiště Semily Praha-Slivenec Praha-Běchovice Praha-Královice Karlovy Vary Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Sokolov

Levná dlažba Sokolov

Dlažba Sokolov

Zámkové dlažby Sokolov

Zámkové betonové dlažby Sokolov

Zámková dlažba Sokolov

Betonové dlažby Sokolov

Betonová dlažba Sokolov

Zdící prvky Sokolov

Dlažby II jakosti Sokolov

Dlažba II jakosti Sokolov

Plošné dlažby Sokolov