„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Štěrboholy

Nové produkty Praha-Štěrboholy

Dlažby a obrubníky Praha-Štěrboholy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Štěrboholy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Štěrboholy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Štěrboholy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Štěrboholy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Štěrboholy, Levná dlažba Praha-Štěrboholy, Dlažba Praha-Štěrboholy, Zámkové dlažby Praha-Štěrboholy, Zámkové dlažba Praha-Štěrboholy, Betonové dlažby Praha-Štěrboholy, Betonová dlažba Praha-Štěrboholy, Zdící prvky Praha-Štěrboholy, Dlažby II jakosti Praha-Štěrboholy, Dlažba II jakosti Praha-Štěrboholy, Plošné dlažby Praha-Štěrboholy, Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Prachatice Praha 13 Praha-Křeslice Praha-Zličín Praha 11 Benešov Karlovy Vary Praha 5 Karviná Blansko Praha-Lipence Praha-Velká Chuchle Praha-Šeberov Opava Praha-Dolní Chabry Třebíč Praha-Kolovraty Praha 2 Hlavní město Praha Praha-Dolní Měcholupy Domažlice Olomouc Praha 1 Plzeň-sever Praha 12 Hodonín Praha-Přední Kopanina Praha-východ Praha 16 Litoměřice Praha-Březiněves Nymburk Praha-Královice Praha-Kunratice Praha 7 Bruntál Louny Praha-Běchovice Praha 9 Praha 10 České Budějovice Hradec Králové Rakovník Strakonice Praha-Lochkov Svitavy Česká Lípa Náchod Praha 14 Žďár nad Sázavou Nový Jičín Praha-Libuš Praha-Slivenec Mladá Boleslav Přerov Praha 22 Praha 3 Rychnov nad Kněžnou Příbram Jablonec nad Nisou Praha 8 Kladno Sokolov Praha-západ Praha-Satalice Praha-Nebušice Praha-Čakovice Brno-město Vyškov Znojmo Praha-Dubeč Praha-Ďáblice Praha-Petrovice Praha-Lysolaje Praha 18 Děčín Havlíčkův Brod Kroměříž Praha-Zbraslav Ostrava-město Ústí nad Labem Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Počernice Praha-Řeporyje Jihlava Ústí nad Orlicí Prostějov Chrudim Praha-Benice Praha 17 Semily Praha-Suchdol Praha-Klánovice Český Krumlov Uherské Hradiště Trutnov Praha 6 Klatovy Praha 20 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Štěrboholy

Levná dlažba Praha-Štěrboholy

Dlažba Praha-Štěrboholy

Zámkové dlažby Praha-Štěrboholy

Zámkové betonové dlažby Praha-Štěrboholy

Zámková dlažba Praha-Štěrboholy

Betonové dlažby Praha-Štěrboholy

Betonová dlažba Praha-Štěrboholy

Zdící prvky Praha-Štěrboholy

Dlažby II jakosti Praha-Štěrboholy

Dlažba II jakosti Praha-Štěrboholy

Plošné dlažby Praha-Štěrboholy