„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Štěrboholy

Nové produkty Praha-Štěrboholy

Dlažby a obrubníky Praha-Štěrboholy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Štěrboholy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Štěrboholy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Štěrboholy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Štěrboholy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Štěrboholy, Levná dlažba Praha-Štěrboholy, Dlažba Praha-Štěrboholy, Zámkové dlažby Praha-Štěrboholy, Zámkové dlažba Praha-Štěrboholy, Betonové dlažby Praha-Štěrboholy, Betonová dlažba Praha-Štěrboholy, Zdící prvky Praha-Štěrboholy, Dlažby II jakosti Praha-Štěrboholy, Dlažba II jakosti Praha-Štěrboholy, Plošné dlažby Praha-Štěrboholy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Libuš Louny Děčín Praha-Řeporyje Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Praha-Dolní Počernice Jičín Brno-venkov Nový Jičín Příbram Tachov Praha-Královice Náchod Plzeň-jih Praha 4 Praha-Březiněves Hodonín Liberec Praha-Přední Kopanina Praha-Troja Praha-západ Přerov Most Ústí nad Orlicí Jablonec nad Nisou Praha-Čakovice Šumperk Třebíč Praha-Kunratice Praha 1 Břeclav Praha-Dubeč Praha 10 Praha 6 Praha-Petrovice Teplice Praha 9 Rychnov nad Kněžnou Ostrava-město Cheb Praha-Suchdol Praha-Křeslice Jeseník Prachatice Praha-Běchovice Žďár nad Sázavou Vsetín Mladá Boleslav Praha-Nedvězí Praha 15 České Budějovice Praha-Újezd Praha-Velká Chuchle Nymburk Praha 21 Praha 11 Česká Lípa Praha 12 Český Krumlov Blansko Brno-město Praha 20 Chomutov Praha-Nebušice Praha-Ďáblice Strakonice Karlovy Vary Beroun Pardubice Praha-Slivenec Praha-Lochkov Praha 5 Praha-Lipence Bruntál Praha 7 Uherské Hradiště Karviná Tábor Olomouc Písek Praha 2 Jihlava Kroměříž Praha 22 Hlavní město Praha Zlín Praha-Zličín Domažlice Benešov Praha-východ Praha-Dolní Měcholupy Praha-Satalice Praha-Klánovice Trutnov Kutná Hora Semily Praha 16 Frýdek-Místek Hradec Králové ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Štěrboholy

Levná dlažba Praha-Štěrboholy

Dlažba Praha-Štěrboholy

Zámkové dlažby Praha-Štěrboholy

Zámkové betonové dlažby Praha-Štěrboholy

Zámková dlažba Praha-Štěrboholy

Betonové dlažby Praha-Štěrboholy

Betonová dlažba Praha-Štěrboholy

Zdící prvky Praha-Štěrboholy

Dlažby II jakosti Praha-Štěrboholy

Dlažba II jakosti Praha-Štěrboholy

Plošné dlažby Praha-Štěrboholy