„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Štěrboholy

Nové produkty Praha-Štěrboholy

Dlažby a obrubníky Praha-Štěrboholy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Štěrboholy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Štěrboholy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Štěrboholy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Štěrboholy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Štěrboholy, Levná dlažba Praha-Štěrboholy, Dlažba Praha-Štěrboholy, Zámkové dlažby Praha-Štěrboholy, Zámkové dlažba Praha-Štěrboholy, Betonové dlažby Praha-Štěrboholy, Betonová dlažba Praha-Štěrboholy, Zdící prvky Praha-Štěrboholy, Dlažby II jakosti Praha-Štěrboholy, Dlažba II jakosti Praha-Štěrboholy, Plošné dlažby Praha-Štěrboholy, Plošná dlažba


Další města:

Brno-město Praha-Zbraslav Praha 10 Praha 2 Praha-Řeporyje Kroměříž Praha-Kolovraty Prachatice Jičín Vsetín Praha-Lochkov Praha 14 Český Krumlov Praha 18 Beroun Praha 22 Strakonice Zlín Semily Praha 12 Praha-Petrovice Jindřichův Hradec Praha 5 Hlavní město Praha Praha 1 Plzeň-město Teplice Jeseník Tábor Praha 3 Jihlava Třebíč Praha-Březiněves Litoměřice Praha-Zličín Praha-Dolní Měcholupy Blansko Jablonec nad Nisou Hodonín Břeclav Praha-Šeberov Praha-Nebušice Svitavy Praha-Kunratice Praha-Slivenec Praha 15 Prostějov Praha-Troja Šumperk Benešov Příbram Praha-Nedvězí Uherské Hradiště Praha-Benice Frýdek-Místek Bruntál Praha-Štěrboholy Chomutov Brno-venkov Praha-Klánovice Praha-Dubeč Kladno Ústí nad Labem Praha 6 Praha 9 Praha 8 Praha-Přední Kopanina Náchod Nymburk Rokycany Praha 16 Mladá Boleslav Praha 17 Praha-Královice Žďár nad Sázavou Praha-Újezd Olomouc Přerov Praha-Lipence Praha 20 Hradec Králové Vyškov Praha-Křeslice Praha-Vinoř Kutná Hora České Budějovice Plzeň-sever Praha 11 Nový Jičín Praha-Dolní Počernice Praha-Velká Chuchle Praha-západ Opava Praha-Suchdol Znojmo Praha 13 Praha-Satalice Ústí nad Orlicí Domažlice Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Štěrboholy

Levná dlažba Praha-Štěrboholy

Dlažba Praha-Štěrboholy

Zámkové dlažby Praha-Štěrboholy

Zámkové betonové dlažby Praha-Štěrboholy

Zámková dlažba Praha-Štěrboholy

Betonové dlažby Praha-Štěrboholy

Betonová dlažba Praha-Štěrboholy

Zdící prvky Praha-Štěrboholy

Dlažby II jakosti Praha-Štěrboholy

Dlažba II jakosti Praha-Štěrboholy

Plošné dlažby Praha-Štěrboholy