„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Štěrboholy

Nové produkty Praha-Štěrboholy

Dlažby a obrubníky Praha-Štěrboholy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Štěrboholy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Štěrboholy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Štěrboholy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Štěrboholy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Štěrboholy, Levná dlažba Praha-Štěrboholy, Dlažba Praha-Štěrboholy, Zámkové dlažby Praha-Štěrboholy, Zámkové dlažba Praha-Štěrboholy, Betonové dlažby Praha-Štěrboholy, Betonová dlažba Praha-Štěrboholy, Zdící prvky Praha-Štěrboholy, Dlažby II jakosti Praha-Štěrboholy, Dlažba II jakosti Praha-Štěrboholy, Plošné dlažby Praha-Štěrboholy, Plošná dlažba


Další města:

Most Kroměříž Ústí nad Orlicí Frýdek-Místek Praha-Velká Chuchle Havlíčkův Brod Plzeň-jih Hodonín Jeseník Pardubice Praha 22 Litoměřice Praha-Nedvězí Praha 4 Praha 17 Louny Olomouc Chomutov Praha 5 Praha 15 Praha-Zličín Šumperk Praha 14 Praha-západ Svitavy Přerov Mělník Rychnov nad Kněžnou Praha-Klánovice Rakovník Praha-Šeberov Jihlava Karviná Praha-Kolovraty Praha-Lochkov Praha 1 Zlín Mladá Boleslav Praha-Lysolaje Praha-Slivenec Plzeň-město Ostrava-město Náchod Praha-Běchovice Ústí nad Labem Praha 16 Písek Nymburk Prachatice Praha-Lipence Cheb Praha-Zbraslav Praha 8 Praha-Troja Opava Kutná Hora Třebíč Trutnov Praha-Újezd Praha-Březiněves Praha 6 Praha-Benice Příbram Česká Lípa Praha 3 Kladno Pelhřimov Žďár nad Sázavou Tachov Český Krumlov Praha 12 Beroun Praha 13 Bruntál Praha-Nebušice Praha-Dolní Měcholupy Strakonice Praha-Ďáblice České Budějovice Chrudim Brno-město Praha-východ Jičín Praha 18 Břeclav Praha-Řeporyje Praha 21 Praha-Dolní Chabry Kolín Praha 9 Praha 10 Brno-venkov Praha 2 Praha 11 Vsetín Tábor Praha 7 Prostějov Hradec Králové Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Štěrboholy

Levná dlažba Praha-Štěrboholy

Dlažba Praha-Štěrboholy

Zámkové dlažby Praha-Štěrboholy

Zámkové betonové dlažby Praha-Štěrboholy

Zámková dlažba Praha-Štěrboholy

Betonové dlažby Praha-Štěrboholy

Betonová dlažba Praha-Štěrboholy

Zdící prvky Praha-Štěrboholy

Dlažby II jakosti Praha-Štěrboholy

Dlažba II jakosti Praha-Štěrboholy

Plošné dlažby Praha-Štěrboholy