„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Štěrboholy

Nové produkty Praha-Štěrboholy

Dlažby a obrubníky Praha-Štěrboholy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Štěrboholy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Štěrboholy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Štěrboholy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Štěrboholy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Štěrboholy, Levná dlažba Praha-Štěrboholy, Dlažba Praha-Štěrboholy, Zámkové dlažby Praha-Štěrboholy, Zámkové dlažba Praha-Štěrboholy, Betonové dlažby Praha-Štěrboholy, Betonová dlažba Praha-Štěrboholy, Zdící prvky Praha-Štěrboholy, Dlažby II jakosti Praha-Štěrboholy, Dlažba II jakosti Praha-Štěrboholy, Plošné dlažby Praha-Štěrboholy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Most Praha 12 Hodonín Kladno Praha 15 Trutnov Litoměřice Praha 19 Praha-Dolní Chabry Opava Klatovy Praha 13 Praha 6 Nymburk Mladá Boleslav Praha-západ Svitavy Praha-Křeslice Ostrava-město Praha 18 Přerov Praha-Zličín Praha-Troja Vsetín Louny Pelhřimov Ústí nad Orlicí Domažlice Ústí nad Labem Brno-město Praha-Petrovice Praha-Suchdol Mělník Benešov Liberec Praha-Královice Jindřichův Hradec Hradec Králové Praha 3 Praha-Ďáblice Praha-Přední Kopanina Tábor Brno-venkov Plzeň-město Praha 9 Praha-Nebušice Chomutov Praha 20 Kolín Praha-Satalice Karlovy Vary Pardubice Praha 7 Praha-Štěrboholy Šumperk Jeseník Rychnov nad Kněžnou Jablonec nad Nisou Praha-Vinoř Praha 10 Prostějov Praha-Benice Břeclav Znojmo Praha 14 České Budějovice Praha-Běchovice Hlavní město Praha Praha-Zbraslav Praha 4 Praha 1 Kutná Hora Semily Strakonice Třebíč Zlín Olomouc Praha-Libuš Kroměříž Praha 22 Frýdek-Místek Praha-Šeberov Tachov Praha-Řeporyje Bruntál Praha-Nedvězí Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lochkov Praha-Lysolaje Beroun Praha 11 Příbram Praha-Újezd Havlíčkův Brod Praha-Klánovice Praha-Kolovraty Praha 8 Praha 5 Teplice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Štěrboholy

Levná dlažba Praha-Štěrboholy

Dlažba Praha-Štěrboholy

Zámkové dlažby Praha-Štěrboholy

Zámkové betonové dlažby Praha-Štěrboholy

Zámková dlažba Praha-Štěrboholy

Betonové dlažby Praha-Štěrboholy

Betonová dlažba Praha-Štěrboholy

Zdící prvky Praha-Štěrboholy

Dlažby II jakosti Praha-Štěrboholy

Dlažba II jakosti Praha-Štěrboholy

Plošné dlažby Praha-Štěrboholy