„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Štěrboholy

Nové produkty Praha-Štěrboholy

Dlažby a obrubníky Praha-Štěrboholy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Štěrboholy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Štěrboholy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Štěrboholy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Štěrboholy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Štěrboholy, Levná dlažba Praha-Štěrboholy, Dlažba Praha-Štěrboholy, Zámkové dlažby Praha-Štěrboholy, Zámkové dlažba Praha-Štěrboholy, Betonové dlažby Praha-Štěrboholy, Betonová dlažba Praha-Štěrboholy, Zdící prvky Praha-Štěrboholy, Dlažby II jakosti Praha-Štěrboholy, Dlažba II jakosti Praha-Štěrboholy, Plošné dlažby Praha-Štěrboholy, Plošná dlažba


Další města:

Kroměříž Praha-Běchovice Praha 2 Praha-východ Praha-Satalice Praha-Suchdol Praha-Kolovraty Pelhřimov Rokycany Praha 15 Praha-Petrovice Kolín Chomutov Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Chabry Beroun Praha 17 Brno-město Příbram Strakonice Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dubeč Praha-Zličín Svitavy Přerov Praha-Koloděje Tábor České Budějovice Hradec Králové Semily Praha 11 Praha 1 Praha 16 Praha-Troja Karlovy Vary Domažlice Břeclav Žďár nad Sázavou Hodonín Jihlava Ostrava-město Praha-Klánovice Praha 14 Praha-západ Sokolov Liberec Šumperk Tachov Praha-Vinoř Vsetín Praha 21 Hlavní město Praha Praha-Březiněves Kutná Hora Český Krumlov Brno-venkov Praha-Řeporyje Praha-Nebušice Praha 19 Ústí nad Labem Klatovy Mladá Boleslav Olomouc Praha-Kunratice Rychnov nad Kněžnou Chrudim Cheb Praha-Zbraslav Praha-Benice Praha-Štěrboholy Děčín Praha-Lochkov Zlín Praha 9 Plzeň-město Praha 8 Most Praha-Dolní Počernice Bruntál Karviná Plzeň-jih Litoměřice Praha-Lipence Louny Jeseník Plzeň-sever Kladno Praha 13 Praha-Čakovice Praha-Královice Praha 4 Uherské Hradiště Opava Nový Jičín Rakovník Vyškov Prostějov Praha 6 Praha 20 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Štěrboholy

Levná dlažba Praha-Štěrboholy

Dlažba Praha-Štěrboholy

Zámkové dlažby Praha-Štěrboholy

Zámkové betonové dlažby Praha-Štěrboholy

Zámková dlažba Praha-Štěrboholy

Betonové dlažby Praha-Štěrboholy

Betonová dlažba Praha-Štěrboholy

Zdící prvky Praha-Štěrboholy

Dlažby II jakosti Praha-Štěrboholy

Dlažba II jakosti Praha-Štěrboholy

Plošné dlažby Praha-Štěrboholy