„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Štěrboholy

Nové produkty Praha-Štěrboholy

Dlažby a obrubníky Praha-Štěrboholy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Štěrboholy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Štěrboholy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Štěrboholy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Štěrboholy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Štěrboholy, Levná dlažba Praha-Štěrboholy, Dlažba Praha-Štěrboholy, Zámkové dlažby Praha-Štěrboholy, Zámkové dlažba Praha-Štěrboholy, Betonové dlažby Praha-Štěrboholy, Betonová dlažba Praha-Štěrboholy, Zdící prvky Praha-Štěrboholy, Dlažby II jakosti Praha-Štěrboholy, Dlažba II jakosti Praha-Štěrboholy, Plošné dlažby Praha-Štěrboholy, Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Praha-Petrovice Semily Strakonice Kladno Praha-Štěrboholy Břeclav Praha 21 Praha 14 Praha 2 Benešov Praha 8 Náchod Praha 17 Praha-západ Praha 12 Tábor Karviná Praha 9 Česká Lípa Teplice Louny Kolín Nymburk Beroun Prachatice Pelhřimov Praha-Březiněves Praha 10 Kutná Hora Rokycany Praha 1 Karlovy Vary Plzeň-jih Písek Praha-Dubeč Praha-Vinoř Šumperk Svitavy Blansko Nový Jičín Praha-Nedvězí Klatovy Praha-Zličín Vsetín Bruntál Praha-východ Praha-Ďáblice Praha-Přední Kopanina Praha 3 Liberec Praha 11 Hodonín Plzeň-město Praha-Běchovice České Budějovice Jičín Chomutov Praha-Zbraslav Hlavní město Praha Brno-město Havlíčkův Brod Český Krumlov Praha-Dolní Počernice Chrudim Žďár nad Sázavou Praha-Benice Prostějov Praha 19 Praha 13 Rakovník Praha-Lysolaje Rychnov nad Kněžnou Praha-Řeporyje Praha 6 Praha 4 Praha-Slivenec Praha-Lochkov Litoměřice Znojmo Praha-Čakovice Plzeň-sever Praha-Královice Jablonec nad Nisou Praha 5 Brno-venkov Praha-Satalice Jindřichův Hradec Zlín Jeseník Praha-Koloděje Ústí nad Orlicí Most Děčín Praha 22 Praha-Kolovraty Praha 7 Praha-Šeberov Frýdek-Místek Praha-Nebušice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Štěrboholy

Levná dlažba Praha-Štěrboholy

Dlažba Praha-Štěrboholy

Zámkové dlažby Praha-Štěrboholy

Zámkové betonové dlažby Praha-Štěrboholy

Zámková dlažba Praha-Štěrboholy

Betonové dlažby Praha-Štěrboholy

Betonová dlažba Praha-Štěrboholy

Zdící prvky Praha-Štěrboholy

Dlažby II jakosti Praha-Štěrboholy

Dlažba II jakosti Praha-Štěrboholy

Plošné dlažby Praha-Štěrboholy