„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Štěrboholy

Nové produkty Praha-Štěrboholy

Dlažby a obrubníky Praha-Štěrboholy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Štěrboholy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Štěrboholy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Štěrboholy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Štěrboholy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Štěrboholy, Levná dlažba Praha-Štěrboholy, Dlažba Praha-Štěrboholy, Zámkové dlažby Praha-Štěrboholy, Zámkové dlažba Praha-Štěrboholy, Betonové dlažby Praha-Štěrboholy, Betonová dlažba Praha-Štěrboholy, Zdící prvky Praha-Štěrboholy, Dlažby II jakosti Praha-Štěrboholy, Dlažba II jakosti Praha-Štěrboholy, Plošné dlažby Praha-Štěrboholy, Plošná dlažba


Další města:

Přerov Beroun Český Krumlov Praha-Kunratice Brno-venkov Semily Praha-Dolní Chabry Zlín Praha-Šeberov Rokycany Praha 18 Praha-Zbraslav Praha-západ Praha-Troja Praha-Újezd Praha 22 Vyškov Kolín Praha-Benice Praha-Nedvězí Praha 7 Praha-Slivenec Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lysolaje Praha 6 Praha 2 Praha-Čakovice Praha-Lipence Jihlava Praha 5 Plzeň-sever Praha-Velká Chuchle Praha-Přední Kopanina Mladá Boleslav Praha-Kolovraty Praha 21 Praha-Zličín Vsetín Prostějov Pelhřimov Praha 1 Praha 8 Ústí nad Labem Praha-Dubeč Ústí nad Orlicí Děčín Svitavy Karviná Praha 16 Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Žďár nad Sázavou Břeclav Praha-Běchovice Hodonín Náchod Praha 13 České Budějovice Hlavní město Praha Bruntál Písek Jičín Praha 20 Ostrava-město Kladno Jeseník Praha-Koloděje Příbram Česká Lípa Pardubice Znojmo Karlovy Vary Sokolov Praha-Štěrboholy Blansko Praha 15 Praha 19 Praha-východ Klatovy Šumperk Praha-Křeslice Mělník Praha-Dolní Počernice Opava Třebíč Litoměřice Tachov Havlíčkův Brod Jindřichův Hradec Praha-Klánovice Rychnov nad Kněžnou Olomouc Praha 11 Praha-Libuš Praha 12 Plzeň-jih Louny Most Hradec Králové Praha 14 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Štěrboholy

Levná dlažba Praha-Štěrboholy

Dlažba Praha-Štěrboholy

Zámkové dlažby Praha-Štěrboholy

Zámkové betonové dlažby Praha-Štěrboholy

Zámková dlažba Praha-Štěrboholy

Betonové dlažby Praha-Štěrboholy

Betonová dlažba Praha-Štěrboholy

Zdící prvky Praha-Štěrboholy

Dlažby II jakosti Praha-Štěrboholy

Dlažba II jakosti Praha-Štěrboholy

Plošné dlažby Praha-Štěrboholy