„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Štěrboholy

Nové produkty Praha-Štěrboholy

Dlažby a obrubníky Praha-Štěrboholy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Štěrboholy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Štěrboholy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Štěrboholy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Štěrboholy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Štěrboholy, Levná dlažba Praha-Štěrboholy, Dlažba Praha-Štěrboholy, Zámkové dlažby Praha-Štěrboholy, Zámkové dlažba Praha-Štěrboholy, Betonové dlažby Praha-Štěrboholy, Betonová dlažba Praha-Štěrboholy, Zdící prvky Praha-Štěrboholy, Dlažby II jakosti Praha-Štěrboholy, Dlažba II jakosti Praha-Štěrboholy, Plošné dlažby Praha-Štěrboholy, Plošná dlažba


Další města:

Nymburk Praha-Suchdol Praha-Přední Kopanina Žďár nad Sázavou Praha 11 Přerov Písek Plzeň-město Praha 10 Litoměřice Praha 17 Praha 1 Praha 2 Chomutov Praha 9 Hradec Králové Tábor Jindřichův Hradec Praha-Dolní Měcholupy Praha 20 Vsetín Praha 14 Praha-Dolní Počernice Praha-Běchovice Most Uherské Hradiště Praha-Kunratice Praha-Řeporyje Praha-Petrovice Praha-Satalice Ústí nad Labem Praha-Čakovice Praha-Lysolaje Znojmo Praha 5 Praha-Lochkov Hodonín Karviná Mladá Boleslav Beroun Plzeň-sever Zlín Praha-Šeberov Praha 7 Teplice Kutná Hora Rychnov nad Kněžnou Ostrava-město Praha 3 Český Krumlov Chrudim Praha-Velká Chuchle Praha 22 Břeclav Kroměříž Praha 8 Cheb Praha 6 Brno-město Mělník Brno-venkov Praha-Dubeč Praha 15 Praha-Libuš Hlavní město Praha Praha-Nebušice Kolín Šumperk Praha-Slivenec Havlíčkův Brod Olomouc Vyškov Pardubice Praha-Březiněves Praha 21 Praha 18 Sokolov Jičín Strakonice Praha-Zbraslav Karlovy Vary Louny Svitavy Prachatice Prostějov Frýdek-Místek Rakovník Praha-Kolovraty Opava Praha 4 Nový Jičín Ústí nad Orlicí Blansko Plzeň-jih Praha-Ďáblice Praha-Lipence Praha-Nedvězí Praha 19 Praha-Vinoř Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Štěrboholy

Levná dlažba Praha-Štěrboholy

Dlažba Praha-Štěrboholy

Zámkové dlažby Praha-Štěrboholy

Zámkové betonové dlažby Praha-Štěrboholy

Zámková dlažba Praha-Štěrboholy

Betonové dlažby Praha-Štěrboholy

Betonová dlažba Praha-Štěrboholy

Zdící prvky Praha-Štěrboholy

Dlažby II jakosti Praha-Štěrboholy

Dlažba II jakosti Praha-Štěrboholy

Plošné dlažby Praha-Štěrboholy