„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Štěrboholy

Nové produkty Praha-Štěrboholy

Dlažby a obrubníky Praha-Štěrboholy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Štěrboholy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Štěrboholy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Štěrboholy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Štěrboholy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Štěrboholy, Levná dlažba Praha-Štěrboholy, Dlažba Praha-Štěrboholy, Zámkové dlažby Praha-Štěrboholy, Zámkové dlažba Praha-Štěrboholy, Betonové dlažby Praha-Štěrboholy, Betonová dlažba Praha-Štěrboholy, Zdící prvky Praha-Štěrboholy, Dlažby II jakosti Praha-Štěrboholy, Dlažba II jakosti Praha-Štěrboholy, Plošné dlažby Praha-Štěrboholy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Tábor Sokolov Přerov Praha 9 Praha-Vinoř Příbram Kolín Hradec Králové Nymburk Liberec Praha-východ Rychnov nad Kněžnou Strakonice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Přední Kopanina Rakovník Praha 13 Praha 15 Louny Zlín Litoměřice Praha 19 Praha 22 Praha-Nebušice Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Praha 8 Jihlava Praha-Koloděje Praha 4 Praha 16 Semily Praha 2 Praha-Čakovice Praha-západ Děčín Hlavní město Praha Plzeň-město Vsetín Praha-Zbraslav Pelhřimov Praha 21 Plzeň-sever Praha-Křeslice Praha-Zličín Česká Lípa Karviná Tachov Praha 7 Pardubice Praha-Slivenec Jeseník Domažlice Chomutov Písek Praha 12 Frýdek-Místek Chrudim Benešov Praha-Lipence Praha-Satalice Kladno Hodonín Praha-Ďáblice Praha 5 Svitavy Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Praha-Dolní Chabry Praha-Libuš Praha 14 Žďár nad Sázavou Bruntál Jičín Praha 6 Praha 18 Praha-Běchovice Rokycany Praha-Suchdol České Budějovice Jindřichův Hradec Břeclav Havlíčkův Brod Trutnov Teplice Praha-Březiněves Nový Jičín Praha 11 Praha-Benice Ústí nad Labem Praha-Královice Praha-Velká Chuchle Praha-Kolovraty Kutná Hora Praha-Kunratice Praha-Dubeč Uherské Hradiště Náchod Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Štěrboholy

Levná dlažba Praha-Štěrboholy

Dlažba Praha-Štěrboholy

Zámkové dlažby Praha-Štěrboholy

Zámkové betonové dlažby Praha-Štěrboholy

Zámková dlažba Praha-Štěrboholy

Betonové dlažby Praha-Štěrboholy

Betonová dlažba Praha-Štěrboholy

Zdící prvky Praha-Štěrboholy

Dlažby II jakosti Praha-Štěrboholy

Dlažba II jakosti Praha-Štěrboholy

Plošné dlažby Praha-Štěrboholy