„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Štěrboholy

Nové produkty Praha-Štěrboholy

Dlažby a obrubníky Praha-Štěrboholy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Štěrboholy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Štěrboholy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Štěrboholy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Štěrboholy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Štěrboholy, Levná dlažba Praha-Štěrboholy, Dlažba Praha-Štěrboholy, Zámkové dlažby Praha-Štěrboholy, Zámkové dlažba Praha-Štěrboholy, Betonové dlažby Praha-Štěrboholy, Betonová dlažba Praha-Štěrboholy, Zdící prvky Praha-Štěrboholy, Dlažby II jakosti Praha-Štěrboholy, Dlažba II jakosti Praha-Štěrboholy, Plošné dlažby Praha-Štěrboholy, Plošná dlažba


Další města:

Rychnov nad Kněžnou Praha-Libuš Louny Praha 14 Děčín Brno-venkov Znojmo Praha-Zbraslav Sokolov Prostějov Praha-Královice Ostrava-město Praha-Kunratice Semily Třebíč Nový Jičín Rakovník Praha 15 Trutnov Hodonín Praha-Čakovice Praha 7 Praha-Šeberov Mělník Příbram Most Havlíčkův Brod Praha-východ Nymburk Prachatice Praha-Běchovice Praha 11 Tachov Kroměříž Přerov Chrudim Klatovy Hradec Králové Plzeň-jih Cheb Plzeň-město Praha-Nedvězí Pelhřimov Blansko Bruntál Praha-Řeporyje Chomutov Praha-Kolovraty Praha-Lochkov Praha-západ Praha 17 Ústí nad Labem Vyškov Praha-Zličín Jičín Olomouc Praha-Suchdol Písek Pardubice Frýdek-Místek Šumperk Liberec Praha-Křeslice Praha 12 Praha-Benice Vsetín Praha 1 Strakonice Náchod Praha-Satalice Beroun Brno-město Praha 9 Praha-Dolní Chabry Plzeň-sever Praha 10 Český Krumlov Praha 16 Praha-Petrovice Karviná Praha-Slivenec Jeseník Praha-Klánovice Praha-Velká Chuchle Praha 21 Praha-Ďáblice Praha-Nebušice Tábor Ústí nad Orlicí Mladá Boleslav Praha-Dolní Počernice Praha-Štěrboholy Zlín Domažlice Praha 13 Hlavní město Praha Praha 2 Praha-Březiněves Praha-Dubeč Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Štěrboholy

Levná dlažba Praha-Štěrboholy

Dlažba Praha-Štěrboholy

Zámkové dlažby Praha-Štěrboholy

Zámkové betonové dlažby Praha-Štěrboholy

Zámková dlažba Praha-Štěrboholy

Betonové dlažby Praha-Štěrboholy

Betonová dlažba Praha-Štěrboholy

Zdící prvky Praha-Štěrboholy

Dlažby II jakosti Praha-Štěrboholy

Dlažba II jakosti Praha-Štěrboholy

Plošné dlažby Praha-Štěrboholy