„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cheb

Nové produkty Cheb

Dlažby a obrubníky Cheb

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cheb

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cheb

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cheb

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cheb

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cheb, Levná dlažba Cheb, Dlažba Cheb, Zámkové dlažby Cheb, Zámkové dlažba Cheb, Betonové dlažby Cheb, Betonová dlažba Cheb, Zdící prvky Cheb, Dlažby II jakosti Cheb, Dlažba II jakosti Cheb, Plošné dlažby Cheb, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Pardubice Praha-Koloděje Praha 13 Praha-Újezd Praha 9 Hlavní město Praha Praha-východ Karviná Domažlice Benešov Frýdek-Místek Břeclav Praha-Dubeč Praha 17 Praha 1 Cheb Brno-venkov Ústí nad Orlicí Blansko Mělník Ostrava-město Sokolov Louny Praha-západ Vyškov Havlíčkův Brod Praha 19 Kladno Kroměříž Praha-Dolní Chabry Teplice Praha 14 Praha-Nebušice Praha-Troja Jindřichův Hradec Hradec Králové Pelhřimov Praha-Čakovice Děčín Hodonín Plzeň-sever Praha 6 Olomouc Praha-Březiněves Klatovy Třebíč Praha 11 Praha-Slivenec Nymburk Praha-Satalice Vsetín Příbram Jablonec nad Nisou Karlovy Vary Litoměřice České Budějovice Praha-Zbraslav Tachov Jičín Praha 2 Praha 20 Bruntál Zlín Praha-Ďáblice Jihlava Česká Lípa Svitavy Praha-Nedvězí Praha 7 Praha 18 Praha 8 Náchod Praha-Přední Kopanina Strakonice Praha-Lochkov Tábor Kolín Praha 10 Praha-Dolní Počernice Most Semily Praha-Lysolaje Plzeň-město Praha-Velká Chuchle Praha-Kolovraty Liberec Praha-Petrovice Šumperk Praha-Suchdol Brno-město Rakovník Praha 22 Praha-Vinoř Praha-Kunratice Mladá Boleslav Plzeň-jih Praha-Lipence Písek Prostějov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cheb

Levná dlažba Cheb

Dlažba Cheb

Zámkové dlažby Cheb

Zámkové betonové dlažby Cheb

Zámková dlažba Cheb

Betonové dlažby Cheb

Betonová dlažba Cheb

Zdící prvky Cheb

Dlažby II jakosti Cheb

Dlažba II jakosti Cheb

Plošné dlažby Cheb