„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cheb

Nové produkty Cheb

Dlažby a obrubníky Cheb

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cheb

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cheb

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cheb

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cheb

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cheb, Levná dlažba Cheb, Dlažba Cheb, Zámkové dlažby Cheb, Zámkové dlažba Cheb, Betonové dlažby Cheb, Betonová dlažba Cheb, Zdící prvky Cheb, Dlažby II jakosti Cheb, Dlažba II jakosti Cheb, Plošné dlažby Cheb, Plošná dlažba


Další města:

Písek Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Praha 3 Praha-Nebušice Uherské Hradiště Hlavní město Praha Praha-Vinoř Praha 1 Rychnov nad Kněžnou Praha 13 Praha-Lochkov Šumperk Praha-Křeslice Praha-Řeporyje Praha 20 Praha-Újezd Praha-Šeberov Jeseník Český Krumlov Praha 22 Přerov Rokycany Ústí nad Labem Hodonín Litoměřice Praha-Zličín Praha 2 Klatovy Praha-Přední Kopanina Mladá Boleslav Praha-Troja Brno-město Praha-Nedvězí Domažlice Praha-Kolovraty Žďár nad Sázavou Rakovník Plzeň-město Praha 11 Praha-Lipence Praha 15 Brno-venkov Praha 10 Děčín Praha 14 Vsetín Praha-Štěrboholy Praha 18 Praha 17 Praha 12 Bruntál Frýdek-Místek Olomouc Praha 9 Praha-Běchovice Sokolov Praha 16 Praha-Suchdol Kutná Hora Vyškov Prachatice Nymburk Opava Tábor Praha-Dolní Počernice Kroměříž Trutnov Nový Jičín Praha-Královice Znojmo Praha-Čakovice Blansko Jindřichův Hradec Hradec Králové Praha 19 Praha 5 Česká Lípa Praha-Lysolaje Praha-Zbraslav Pelhřimov Plzeň-sever Praha-Klánovice Semily Mělník Ostrava-město Beroun Strakonice Praha-Libuš Praha-Ďáblice Praha 4 Karviná Karlovy Vary Praha-východ Benešov Kolín Příbram Jičín Liberec Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cheb

Levná dlažba Cheb

Dlažba Cheb

Zámkové dlažby Cheb

Zámkové betonové dlažby Cheb

Zámková dlažba Cheb

Betonové dlažby Cheb

Betonová dlažba Cheb

Zdící prvky Cheb

Dlažby II jakosti Cheb

Dlažba II jakosti Cheb

Plošné dlažby Cheb