„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cheb

Nové produkty Cheb

Dlažby a obrubníky Cheb

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cheb

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cheb

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cheb

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cheb

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cheb, Levná dlažba Cheb, Dlažba Cheb, Zámkové dlažby Cheb, Zámkové dlažba Cheb, Betonové dlažby Cheb, Betonová dlažba Cheb, Zdící prvky Cheb, Dlažby II jakosti Cheb, Dlažba II jakosti Cheb, Plošné dlažby Cheb, Plošná dlažba


Další města:

Vyškov Brno-venkov Praha-Dubeč Prachatice Kroměříž Praha-Zbraslav Strakonice Brno-město Vsetín Praha-východ Praha-Nedvězí Praha-Dolní Počernice Svitavy Praha 5 Benešov Trutnov Jeseník Nový Jičín Praha 18 Praha 7 Praha 21 České Budějovice Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-město Praha-Lochkov Louny Praha-Vinoř Rokycany Uherské Hradiště Most Praha 19 Opava Kladno Pardubice Praha-Běchovice Praha 14 Praha 10 Praha-Kolovraty Praha-Velká Chuchle Semily Třebíč Praha-Satalice Mladá Boleslav Praha 16 Olomouc Plzeň-jih Písek Domažlice Prostějov Praha-Čakovice Nymburk Klatovy Praha 20 Rakovník Praha-Šeberov Kutná Hora Česká Lípa Praha-Petrovice Tábor Praha-Újezd Jablonec nad Nisou Náchod Rychnov nad Kněžnou Praha-Lysolaje Praha-Kunratice Ústí nad Orlicí Pelhřimov Hradec Králové Děčín Praha-Křeslice Praha-Suchdol Praha-Lipence Přerov Zlín Beroun Havlíčkův Brod Praha 3 Jihlava Praha-Štěrboholy Hodonín Český Krumlov Příbram Blansko Kolín Praha 2 Praha 22 Hlavní město Praha Praha 15 Praha-Troja Karlovy Vary Sokolov Praha 8 Praha-Královice Praha-Benice Praha-Březiněves Žďár nad Sázavou Tachov Praha-Nebušice Praha-Slivenec Praha 6 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cheb

Levná dlažba Cheb

Dlažba Cheb

Zámkové dlažby Cheb

Zámkové betonové dlažby Cheb

Zámková dlažba Cheb

Betonové dlažby Cheb

Betonová dlažba Cheb

Zdící prvky Cheb

Dlažby II jakosti Cheb

Dlažba II jakosti Cheb

Plošné dlažby Cheb