„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cheb

Nové produkty Cheb

Dlažby a obrubníky Cheb

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cheb

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cheb

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cheb

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cheb

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cheb, Levná dlažba Cheb, Dlažba Cheb, Zámkové dlažby Cheb, Zámkové dlažba Cheb, Betonové dlažby Cheb, Betonová dlažba Cheb, Zdící prvky Cheb, Dlažby II jakosti Cheb, Dlažba II jakosti Cheb, Plošné dlažby Cheb, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Žďár nad Sázavou Trutnov Kutná Hora Praha-Lipence Jeseník Praha-Šeberov Praha-Petrovice Praha-Křeslice Praha-Štěrboholy Jablonec nad Nisou Ústí nad Orlicí Praha 13 Přerov Chrudim Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Měcholupy Praha 16 Praha 12 Praha 14 Praha 3 Praha-Libuš Praha 5 Rakovník Jindřichův Hradec Praha-Nebušice Praha-Dolní Počernice Praha-Troja Kroměříž Praha-Satalice Plzeň-jih Praha 20 Louny Praha-Zbraslav Praha-Kunratice Jihlava Praha-Běchovice Plzeň-město Praha 15 Zlín Praha-Benice Praha 21 Praha-Královice Frýdek-Místek Praha 4 Praha 9 Strakonice Cheb Beroun Karviná Praha-Přední Kopanina Vsetín Vyškov Děčín Sokolov Praha-Zličín Písek Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Praha-Velká Chuchle Ústí nad Labem Svitavy Most Karlovy Vary Praha 1 Domažlice Praha-Kolovraty Příbram Praha 19 Litoměřice Uherské Hradiště Nymburk Český Krumlov Prachatice Teplice Třebíč Šumperk České Budějovice Prostějov Praha-Lochkov Havlíčkův Brod Liberec Pelhřimov Praha 17 Praha 10 Praha-Dubeč Jičín Břeclav Praha-Suchdol Praha-východ Ostrava-město Mladá Boleslav Znojmo Rychnov nad Kněžnou Praha-Březiněves Praha-Čakovice Klatovy Praha-Klánovice Praha-Koloděje Hlavní město Praha ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cheb

Levná dlažba Cheb

Dlažba Cheb

Zámkové dlažby Cheb

Zámkové betonové dlažby Cheb

Zámková dlažba Cheb

Betonové dlažby Cheb

Betonová dlažba Cheb

Zdící prvky Cheb

Dlažby II jakosti Cheb

Dlažba II jakosti Cheb

Plošné dlažby Cheb