„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cheb

Nové produkty Cheb

Dlažby a obrubníky Cheb

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cheb

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cheb

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cheb

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cheb

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cheb, Levná dlažba Cheb, Dlažba Cheb, Zámkové dlažby Cheb, Zámkové dlažba Cheb, Betonové dlažby Cheb, Betonová dlažba Cheb, Zdící prvky Cheb, Dlažby II jakosti Cheb, Dlažba II jakosti Cheb, Plošné dlažby Cheb, Plošná dlažba


Další města:

Jeseník Domažlice Šumperk Praha-Lysolaje Praha-Kunratice Bruntál Kolín Břeclav Praha-Zbraslav Praha-Koloděje Plzeň-sever Praha 11 Žďár nad Sázavou Nový Jičín Praha 14 Praha-Suchdol Děčín Praha-Dubeč Praha 22 Praha 6 Prachatice Ostrava-město Praha 18 Praha 15 Jindřichův Hradec Praha-Nebušice Náchod Liberec Havlíčkův Brod Praha 21 Beroun Pelhřimov Praha-Královice Karviná Praha-Satalice Praha 19 Praha-Zličín Chomutov Praha 9 Praha-Lipence Hradec Králové Praha-Petrovice Brno-venkov Rychnov nad Kněžnou Opava Jablonec nad Nisou Pardubice Praha 20 Blansko Praha-Vinoř Plzeň-město Kutná Hora Praha-Dolní Chabry Praha-Libuš Praha 7 Brno-město Praha-Klánovice Praha-Ďáblice Ústí nad Labem Jičín Semily Prostějov Nymburk Plzeň-jih Praha-Běchovice České Budějovice Klatovy Praha-Přední Kopanina Karlovy Vary Praha 4 Zlín Praha-Křeslice Přerov Frýdek-Místek Hlavní město Praha Uherské Hradiště Praha 10 Praha 12 Mladá Boleslav Tábor Vsetín Strakonice Praha-Březiněves Praha-východ Praha-Šeberov Praha-Čakovice Příbram Benešov Rokycany Praha 16 Rakovník Znojmo Cheb Vyškov Praha-Dolní Počernice Litoměřice Trutnov Český Krumlov Hodonín Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cheb

Levná dlažba Cheb

Dlažba Cheb

Zámkové dlažby Cheb

Zámkové betonové dlažby Cheb

Zámková dlažba Cheb

Betonové dlažby Cheb

Betonová dlažba Cheb

Zdící prvky Cheb

Dlažby II jakosti Cheb

Dlažba II jakosti Cheb

Plošné dlažby Cheb