„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cheb

Nové produkty Cheb

Dlažby a obrubníky Cheb

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cheb

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cheb

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cheb

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cheb

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cheb, Levná dlažba Cheb, Dlažba Cheb, Zámkové dlažby Cheb, Zámkové dlažba Cheb, Betonové dlažby Cheb, Betonová dlažba Cheb, Zdící prvky Cheb, Dlažby II jakosti Cheb, Dlažba II jakosti Cheb, Plošné dlažby Cheb, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Strakonice Kroměříž Písek Pardubice Šumperk Praha 14 Chomutov Trutnov Praha-Lipence Brno-venkov Praha-Kunratice Praha 2 Praha-Dolní Měcholupy Pelhřimov Praha 7 Praha-Troja Praha 11 Tábor Praha 13 Karlovy Vary Praha-Zbraslav Litoměřice Příbram Praha 6 Rakovník Kolín Nový Jičín Beroun Praha-Kolovraty Praha 20 Most Praha-Křeslice Praha-Koloděje Jablonec nad Nisou Mladá Boleslav Praha-Březiněves Blansko Hlavní město Praha Kladno Prostějov Praha 4 Tachov Praha-Klánovice Praha 17 Praha 9 Praha-Dolní Počernice Klatovy Uherské Hradiště Praha-Královice Prachatice Praha-Dolní Chabry Praha-Lochkov Praha-Vinoř Jičín Rokycany Praha-Suchdol Jindřichův Hradec Praha-Řeporyje Praha-Újezd Praha-Přední Kopanina Český Krumlov Praha-Dubeč Děčín Znojmo Zlín Bruntál Jihlava Praha 18 Ústí nad Labem Praha 10 Plzeň-sever Liberec Benešov Praha 1 Karviná Jeseník Mělník Třebíč Praha-Ďáblice Praha-východ Praha 5 Praha-Nebušice Praha-Petrovice Přerov Svitavy Praha 22 Praha 3 Hodonín Praha-Libuš Ústí nad Orlicí Teplice Kutná Hora Chrudim Sokolov Praha-Zličín Praha-Štěrboholy Semily Praha 16 Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cheb

Levná dlažba Cheb

Dlažba Cheb

Zámkové dlažby Cheb

Zámkové betonové dlažby Cheb

Zámková dlažba Cheb

Betonové dlažby Cheb

Betonová dlažba Cheb

Zdící prvky Cheb

Dlažby II jakosti Cheb

Dlažba II jakosti Cheb

Plošné dlažby Cheb