„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cheb

Nové produkty Cheb

Dlažby a obrubníky Cheb

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cheb

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cheb

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cheb

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cheb

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cheb, Levná dlažba Cheb, Dlažba Cheb, Zámkové dlažby Cheb, Zámkové dlažba Cheb, Betonové dlažby Cheb, Betonová dlažba Cheb, Zdící prvky Cheb, Dlažby II jakosti Cheb, Dlažba II jakosti Cheb, Plošné dlažby Cheb, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Praha-Slivenec Praha 19 Karlovy Vary Praha-východ Praha-Újezd Ústí nad Orlicí Praha-Běchovice Děčín Kroměříž Litoměřice Kutná Hora Jičín Praha-Benice Plzeň-jih Jeseník Ústí nad Labem Praha 1 Jindřichův Hradec Praha-Klánovice Praha 18 Praha-Štěrboholy Praha-Koloděje Frýdek-Místek Prachatice Praha-Lipence Mělník Praha 15 Praha-Křeslice Praha 10 Brno-město Mladá Boleslav Praha-Vinoř Nový Jičín Břeclav Praha 20 Praha 6 Praha-Velká Chuchle Přerov Praha 7 Brno-venkov Praha-Kunratice Strakonice Praha 21 Plzeň-sever Rakovník Praha-Troja Praha-Březiněves Praha-Čakovice Praha-Dolní Chabry Liberec Praha-Zličín České Budějovice Praha 5 Praha 13 Český Krumlov Kolín Ostrava-město Praha 9 Uherské Hradiště Plzeň-město Písek Praha-Zbraslav Beroun Příbram Domažlice Praha-Nedvězí Praha-Lysolaje Teplice Praha-Satalice Jablonec nad Nisou Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Praha-Kolovraty Praha 4 Blansko Náchod Praha 16 Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Počernice Praha-Šeberov Znojmo Praha-Dubeč Jihlava Šumperk Olomouc Tachov Praha-Nebušice Praha-Petrovice Praha-Lochkov Pardubice Hodonín Praha 8 Praha-Ďáblice Praha-Přední Kopanina Svitavy Praha 2 Praha 11 Zlín Praha 12 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cheb

Levná dlažba Cheb

Dlažba Cheb

Zámkové dlažby Cheb

Zámkové betonové dlažby Cheb

Zámková dlažba Cheb

Betonové dlažby Cheb

Betonová dlažba Cheb

Zdící prvky Cheb

Dlažby II jakosti Cheb

Dlažba II jakosti Cheb

Plošné dlažby Cheb