„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cheb

Nové produkty Cheb

Dlažby a obrubníky Cheb

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cheb

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cheb

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cheb

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cheb

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cheb, Levná dlažba Cheb, Dlažba Cheb, Zámkové dlažby Cheb, Zámkové dlažba Cheb, Betonové dlažby Cheb, Betonová dlažba Cheb, Zdící prvky Cheb, Dlažby II jakosti Cheb, Dlažba II jakosti Cheb, Plošné dlažby Cheb, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Měcholupy Jindřichův Hradec Praha 8 Opava Praha-Dolní Počernice Praha-Čakovice Brno-město Praha 10 Praha-Kolovraty Olomouc Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Mladá Boleslav Praha 18 Louny Praha-Královice Rychnov nad Kněžnou Klatovy Trutnov Chrudim Pelhřimov Kolín Praha 16 Zlín Břeclav Praha-Lochkov Znojmo Nymburk Vyškov Praha-Dubeč Česká Lípa Náchod Blansko Rokycany Prostějov Ústí nad Labem Praha-Satalice Kroměříž Karviná Mělník Chomutov Praha 1 Kladno Praha-Zličín Praha 12 Litoměřice Děčín Praha-Kunratice Strakonice Praha-Křeslice Praha 2 Jihlava Cheb Nový Jičín Ústí nad Orlicí Svitavy Frýdek-Místek Praha-Velká Chuchle Praha-Štěrboholy Praha 21 Karlovy Vary Přerov Praha-Újezd Praha 4 Praha-Benice Hodonín Třebíč Praha 11 Brno-venkov Praha-Březiněves Plzeň-jih Praha 20 Ostrava-město Praha-Řeporyje Bruntál Teplice Hlavní město Praha Praha-Libuš Jablonec nad Nisou Praha 9 Havlíčkův Brod Vsetín Praha-Nebušice Praha 3 Uherské Hradiště Jeseník Šumperk Sokolov Praha-Běchovice Praha-Lysolaje Praha 5 Praha 15 Rakovník Praha-Dolní Chabry Praha 14 Praha-Slivenec Jičín Praha 19 Praha-Koloděje Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cheb

Levná dlažba Cheb

Dlažba Cheb

Zámkové dlažby Cheb

Zámkové betonové dlažby Cheb

Zámková dlažba Cheb

Betonové dlažby Cheb

Betonová dlažba Cheb

Zdící prvky Cheb

Dlažby II jakosti Cheb

Dlažba II jakosti Cheb

Plošné dlažby Cheb