„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cheb

Nové produkty Cheb

Dlažby a obrubníky Cheb

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cheb

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cheb

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cheb

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cheb

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cheb, Levná dlažba Cheb, Dlažba Cheb, Zámkové dlažby Cheb, Zámkové dlažba Cheb, Betonové dlažby Cheb, Betonová dlažba Cheb, Zdící prvky Cheb, Dlažby II jakosti Cheb, Dlažba II jakosti Cheb, Plošné dlažby Cheb, Plošná dlažba


Další města:

Náchod Zlín Kroměříž Praha-Lysolaje Nymburk Trutnov Benešov Znojmo Český Krumlov Havlíčkův Brod Praha-Slivenec Písek Ústí nad Labem Most Praha-Libuš Domažlice Praha 17 Hodonín Příbram Praha-Řeporyje Vsetín Jindřichův Hradec Ostrava-město Jeseník Karviná Praha-Lipence Praha 3 Praha 10 Brno-město Praha 9 Teplice Praha 19 Praha 15 Brno-venkov Karlovy Vary Vyškov Šumperk Praha-Březiněves Beroun Děčín Praha 7 Praha-Dolní Měcholupy Praha 11 Kolín Hradec Králové Chrudim Plzeň-jih Praha-Královice Chomutov Česká Lípa Nový Jičín Praha 4 Praha-Koloděje Frýdek-Místek Olomouc Praha-Štěrboholy Praha 5 Praha-Kunratice Praha-Zličín Praha-Klánovice Praha-Čakovice Praha-Ďáblice Rokycany Praha 2 Praha-Vinoř Třebíč České Budějovice Rychnov nad Kněžnou Litoměřice Strakonice Uherské Hradiště Praha 16 Praha-Zbraslav Břeclav Tachov Praha-Suchdol Praha-Troja Klatovy Liberec Praha-Přední Kopanina Rakovník Praha 20 Opava Pelhřimov Kutná Hora Praha-Benice Mělník Praha-Běchovice Plzeň-sever Sokolov Tábor Praha-Křeslice Jablonec nad Nisou Blansko Praha-Kolovraty Semily Praha-Lochkov Prachatice Praha 13 Plzeň-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cheb

Levná dlažba Cheb

Dlažba Cheb

Zámkové dlažby Cheb

Zámkové betonové dlažby Cheb

Zámková dlažba Cheb

Betonové dlažby Cheb

Betonová dlažba Cheb

Zdící prvky Cheb

Dlažby II jakosti Cheb

Dlažba II jakosti Cheb

Plošné dlažby Cheb