„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cheb

Nové produkty Cheb

Dlažby a obrubníky Cheb

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cheb

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cheb

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cheb

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cheb

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cheb, Levná dlažba Cheb, Dlažba Cheb, Zámkové dlažby Cheb, Zámkové dlažba Cheb, Betonové dlažby Cheb, Betonová dlažba Cheb, Zdící prvky Cheb, Dlažby II jakosti Cheb, Dlažba II jakosti Cheb, Plošné dlažby Cheb, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nedvězí Praha 17 Karviná Olomouc Praha 16 Praha 7 Praha-Dolní Chabry Písek Praha-Zbraslav Praha-Satalice Praha-Klánovice Praha-Dolní Měcholupy Žďár nad Sázavou Praha 5 Chrudim Praha-Benice Hradec Králové Praha-Královice Praha 22 Opava Praha-Lochkov Praha 14 Praha-Lysolaje Louny Praha 12 Strakonice Břeclav Praha 20 Brno-venkov Praha-Troja Praha-Velká Chuchle Příbram Šumperk Uherské Hradiště Kladno Vsetín Jičín České Budějovice Karlovy Vary Mělník Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Havlíčkův Brod Hlavní město Praha Náchod Vyškov Praha-Petrovice Praha 4 Most Tachov Jihlava Praha-Dolní Počernice Praha-Ďáblice Jeseník Praha-Slivenec Praha 19 Praha-Zličín Nový Jičín Pelhřimov Kolín Praha 6 Česká Lípa Semily Teplice Klatovy Pardubice Praha 2 Domažlice Svitavy Znojmo Praha-Štěrboholy Praha-Koloděje Praha-Nebušice Beroun Jablonec nad Nisou Brno-město Praha-západ Děčín Praha 3 Praha-Lipence Benešov Praha-Březiněves Rychnov nad Kněžnou Liberec Praha-východ Praha-Čakovice Zlín Hodonín Praha-Dubeč Kutná Hora Litoměřice Blansko Bruntál Trutnov Praha-Kunratice Cheb Frýdek-Místek Prostějov Praha-Běchovice Rokycany ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cheb

Levná dlažba Cheb

Dlažba Cheb

Zámkové dlažby Cheb

Zámkové betonové dlažby Cheb

Zámková dlažba Cheb

Betonové dlažby Cheb

Betonová dlažba Cheb

Zdící prvky Cheb

Dlažby II jakosti Cheb

Dlažba II jakosti Cheb

Plošné dlažby Cheb