„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Cheb

Nové produkty Cheb

Dlažby a obrubníky Cheb

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Cheb

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Cheb

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Cheb

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Cheb

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Cheb, Levná dlažba Cheb, Dlažba Cheb, Zámkové dlažby Cheb, Zámkové dlažba Cheb, Betonové dlažby Cheb, Betonová dlažba Cheb, Zdící prvky Cheb, Dlažby II jakosti Cheb, Dlažba II jakosti Cheb, Plošné dlažby Cheb, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Praha-Újezd Praha 5 Ostrava-město Praha 12 Praha 19 Sokolov Vsetín Žďár nad Sázavou Teplice Nymburk Mladá Boleslav Praha 4 Praha 11 Náchod Hodonín Benešov Praha-Satalice Praha 16 Děčín Praha 17 Šumperk Ústí nad Orlicí Písek Blansko Jeseník Praha 3 Praha-Ďáblice Praha 15 Praha 10 Strakonice Přerov Brno-venkov Praha-Královice Ústí nad Labem Prachatice Frýdek-Místek Praha-Lipence Praha 1 Hradec Králové Praha-Suchdol Svitavy Praha 2 Kladno Praha 18 Olomouc Praha-Velká Chuchle Zlín Bruntál Praha-Benice Praha 20 Praha-Křeslice Havlíčkův Brod Most Praha-Zbraslav Jablonec nad Nisou Praha-Řeporyje Karviná Vyškov Nový Jičín Praha-východ Praha-Dolní Chabry Rakovník Praha-Vinoř Jičín Rychnov nad Kněžnou Třebíč Louny Praha-Zličín Praha-Koloděje Břeclav Trutnov Praha-Dolní Počernice Praha-Petrovice Uherské Hradiště Praha-Slivenec Chomutov Praha 8 České Budějovice Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Pardubice Praha-Přední Kopanina Jihlava Plzeň-město Praha-Troja Pelhřimov Znojmo Kolín Plzeň-jih Semily Tachov Praha-západ Chrudim Praha 9 Opava Praha-Lochkov Praha-Šeberov Praha 21 Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Cheb

Levná dlažba Cheb

Dlažba Cheb

Zámkové dlažby Cheb

Zámkové betonové dlažby Cheb

Zámková dlažba Cheb

Betonové dlažby Cheb

Betonová dlažba Cheb

Zdící prvky Cheb

Dlažby II jakosti Cheb

Dlažba II jakosti Cheb

Plošné dlažby Cheb