„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Beroun

Nové produkty Beroun

Dlažby a obrubníky Beroun

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Beroun

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Beroun

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Beroun

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Beroun

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Beroun, Levná dlažba Beroun, Dlažba Beroun, Zámkové dlažby Beroun, Zámkové dlažba Beroun, Betonové dlažby Beroun, Betonová dlažba Beroun, Zdící prvky Beroun, Dlažby II jakosti Beroun, Dlažba II jakosti Beroun, Plošné dlažby Beroun, Plošná dlažba


Další města:

Olomouc Praha-Újezd Praha 8 Praha-Petrovice Jablonec nad Nisou Klatovy Praha 14 Tábor Praha 6 Karviná Praha-Benice Praha 19 Praha 12 Jičín Praha 21 Jeseník Mladá Boleslav Ostrava-město Brno-město Praha 22 Praha-Lipence Praha-Lochkov Domažlice Praha-Ďáblice Nový Jičín Bruntál Praha-Libuš Pardubice Praha-Řeporyje Praha-Satalice Rokycany Strakonice Praha-Kunratice Ústí nad Labem Praha-Přední Kopanina Praha 1 Praha-Lysolaje Liberec Praha 18 Vyškov Praha 5 Svitavy Písek Praha-Klánovice Cheb Český Krumlov Chrudim Praha 3 Semily Hradec Králové Benešov Praha-Dolní Chabry Rakovník Hlavní město Praha Karlovy Vary Plzeň-město Praha-Slivenec Tachov Praha 7 Česká Lípa Havlíčkův Brod Pelhřimov Praha 13 Praha-Dolní Počernice Praha-Čakovice Louny Praha 4 Frýdek-Místek Praha-Zbraslav Praha-Šeberov Chomutov Trutnov Uherské Hradiště Praha 16 Blansko Praha-Dolní Měcholupy Nymburk Praha-Koloděje Praha-východ Praha-Suchdol Kutná Hora Kroměříž Jihlava Praha 2 Vsetín Děčín Most Plzeň-jih České Budějovice Mělník Kolín Teplice Žďár nad Sázavou Náchod Praha-Kolovraty Praha-Křeslice Břeclav Praha-Troja Prostějov Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Beroun

Levná dlažba Beroun

Dlažba Beroun

Zámkové dlažby Beroun

Zámkové betonové dlažby Beroun

Zámková dlažba Beroun

Betonové dlažby Beroun

Betonová dlažba Beroun

Zdící prvky Beroun

Dlažby II jakosti Beroun

Dlažba II jakosti Beroun

Plošné dlažby Beroun