„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Beroun

Nové produkty Beroun

Dlažby a obrubníky Beroun

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Beroun

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Beroun

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Beroun

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Beroun

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Beroun, Levná dlažba Beroun, Dlažba Beroun, Zámkové dlažby Beroun, Zámkové dlažba Beroun, Betonové dlažby Beroun, Betonová dlažba Beroun, Zdící prvky Beroun, Dlažby II jakosti Beroun, Dlažba II jakosti Beroun, Plošné dlažby Beroun, Plošná dlažba


Další města:

Třebíč Praha-Suchdol Bruntál Svitavy Praha 3 Strakonice Praha-Štěrboholy Praha-Velká Chuchle Praha-Koloděje Kutná Hora Nymburk Praha-východ Trutnov Mladá Boleslav Praha-Zličín Šumperk Praha 21 Praha-Březiněves Praha 14 Praha 15 Praha-Nebušice Sokolov Most Tábor Plzeň-město Louny Praha-Řeporyje Praha-Šeberov Praha-Újezd Karlovy Vary Kroměříž Praha-Zbraslav Benešov Praha-Petrovice Kladno Praha 11 Praha 1 Praha-Libuš Jihlava Zlín Ústí nad Orlicí Příbram Praha 22 Praha-Ďáblice Karviná Praha 17 Praha-Kolovraty Žďár nad Sázavou Frýdek-Místek Liberec Praha-Královice Praha 8 Uherské Hradiště Praha 16 Náchod Praha 4 Přerov Praha-Přední Kopanina Praha-Benice Praha-Dolní Měcholupy Praha 19 Teplice Cheb Děčín Rakovník Domažlice Praha-Dubeč Praha 18 Vyškov Praha 20 Česká Lípa Chrudim Kolín Blansko Praha-Lipence Praha 13 Praha-Dolní Počernice Praha-západ Písek Praha-Čakovice Opava Praha 6 Plzeň-jih Praha 7 Pelhřimov Ústí nad Labem Praha-Běchovice Praha-Troja Jablonec nad Nisou Praha-Vinoř Rychnov nad Kněžnou Praha-Klánovice Ostrava-město Jeseník Havlíčkův Brod Mělník Rokycany Plzeň-sever Beroun Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Beroun

Levná dlažba Beroun

Dlažba Beroun

Zámkové dlažby Beroun

Zámkové betonové dlažby Beroun

Zámková dlažba Beroun

Betonové dlažby Beroun

Betonová dlažba Beroun

Zdící prvky Beroun

Dlažby II jakosti Beroun

Dlažba II jakosti Beroun

Plošné dlažby Beroun