„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Beroun

Nové produkty Beroun

Dlažby a obrubníky Beroun

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Beroun

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Beroun

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Beroun

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Beroun

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Beroun, Levná dlažba Beroun, Dlažba Beroun, Zámkové dlažby Beroun, Zámkové dlažba Beroun, Betonové dlažby Beroun, Betonová dlažba Beroun, Zdící prvky Beroun, Dlažby II jakosti Beroun, Dlažba II jakosti Beroun, Plošné dlažby Beroun, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Břeclav Praha 13 Jindřichův Hradec Praha-Čakovice Praha-Suchdol Svitavy Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje Jeseník Praha 3 Praha-Velká Chuchle Český Krumlov Praha-Koloděje Semily Praha-západ Strakonice Praha 17 Praha 11 Cheb Trutnov Sokolov Praha 14 Praha 7 Havlíčkův Brod Louny Praha-Zličín Přerov Praha 5 Praha-Zbraslav Praha-Dolní Měcholupy Třebíč Liberec Tábor Praha-Kunratice Chrudim Praha-Petrovice Praha-Lysolaje Hradec Králové Praha-Vinoř Litoměřice Praha 12 Kutná Hora Praha 1 Rokycany Uherské Hradiště Ostrava-město Vyškov Praha-Nebušice Praha-Újezd Praha 6 Praha 2 Ústí nad Labem Olomouc Praha-Královice Praha-Šeberov Příbram Šumperk Praha 21 Brno-město Plzeň-město Mladá Boleslav Praha-Dolní Chabry Praha 22 Náchod Praha 18 Praha-Běchovice Blansko Zlín Praha-Libuš Hlavní město Praha Jablonec nad Nisou Frýdek-Místek Praha-Slivenec Pardubice Benešov Praha 9 Písek Plzeň-sever Kladno Hodonín Klatovy Praha-Benice Prachatice Prostějov České Budějovice Mělník Praha-Dolní Počernice Nymburk Most Kroměříž Vsetín Praha-Ďáblice Děčín Teplice Žďár nad Sázavou Beroun Praha-Kolovraty Praha 16 Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Beroun

Levná dlažba Beroun

Dlažba Beroun

Zámkové dlažby Beroun

Zámkové betonové dlažby Beroun

Zámková dlažba Beroun

Betonové dlažby Beroun

Betonová dlažba Beroun

Zdící prvky Beroun

Dlažby II jakosti Beroun

Dlažba II jakosti Beroun

Plošné dlažby Beroun