„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Beroun

Nové produkty Beroun

Dlažby a obrubníky Beroun

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Beroun

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Beroun

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Beroun

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Beroun

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Beroun, Levná dlažba Beroun, Dlažba Beroun, Zámkové dlažby Beroun, Zámkové dlažba Beroun, Betonové dlažby Beroun, Betonová dlažba Beroun, Zdící prvky Beroun, Dlažby II jakosti Beroun, Dlažba II jakosti Beroun, Plošné dlažby Beroun, Plošná dlažba


Další města:

Pelhřimov Český Krumlov Semily Rakovník Praha-Zličín Praha-Ďáblice Praha-Nedvězí Praha-Vinoř Praha-Dolní Chabry Plzeň-sever Tábor Svitavy Jeseník Hodonín Plzeň-město Beroun Praha 10 Praha-Újezd Praha 12 Praha-východ Břeclav Praha-Lysolaje Zlín Praha-Dolní Měcholupy Frýdek-Místek Chrudim Trutnov Náchod Kolín Praha 2 Písek Mělník Praha 9 Louny Jablonec nad Nisou Praha-Štěrboholy Karlovy Vary Příbram Most Praha-Šeberov České Budějovice Praha 1 Praha 14 Praha-západ Třebíč Ostrava-město Liberec Praha-Koloděje Praha 17 Prachatice Praha-Kolovraty Plzeň-jih Praha-Troja Praha 16 Praha 22 Praha-Čakovice Praha 8 Blansko Žďár nad Sázavou Vsetín Klatovy Praha 21 Bruntál Jindřichův Hradec Rokycany Praha-Velká Chuchle Praha-Benice Nový Jičín Kladno Praha-Dubeč Praha-Řeporyje Šumperk Cheb Strakonice Praha 13 Praha 18 Praha-Petrovice Benešov Praha-Křeslice Nymburk Praha-Dolní Počernice Praha 20 Praha 3 Česká Lípa Praha-Přední Kopanina Olomouc Praha-Satalice Ústí nad Orlicí Mladá Boleslav Praha 11 Přerov Praha-Suchdol Domažlice Praha-Kunratice Praha-Královice Vyškov Praha-Slivenec Praha 6 Jihlava Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Beroun

Levná dlažba Beroun

Dlažba Beroun

Zámkové dlažby Beroun

Zámkové betonové dlažby Beroun

Zámková dlažba Beroun

Betonové dlažby Beroun

Betonová dlažba Beroun

Zdící prvky Beroun

Dlažby II jakosti Beroun

Dlažba II jakosti Beroun

Plošné dlažby Beroun