„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Beroun

Nové produkty Beroun

Dlažby a obrubníky Beroun

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Beroun

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Beroun

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Beroun

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Beroun

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Beroun, Levná dlažba Beroun, Dlažba Beroun, Zámkové dlažby Beroun, Zámkové dlažba Beroun, Betonové dlažby Beroun, Betonová dlažba Beroun, Zdící prvky Beroun, Dlažby II jakosti Beroun, Dlažba II jakosti Beroun, Plošné dlažby Beroun, Plošná dlažba


Další města:

Písek Vyškov Praha 18 Strakonice Děčín Jičín Praha 1 Praha 11 Praha-Zbraslav Český Krumlov Praha-Újezd Třebíč Kladno Praha-Troja Frýdek-Místek Litoměřice Praha 16 Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Měcholupy Blansko Praha-Velká Chuchle Kolín Rokycany Jindřichův Hradec Nymburk Zlín Brno-město Hradec Králové Karlovy Vary Cheb Praha-Satalice Mladá Boleslav Praha 21 Prostějov Olomouc Praha-Lochkov Praha 4 Liberec Praha 10 Praha-Vinoř Praha 3 Břeclav Praha 5 Beroun Praha-východ Benešov Praha 15 Praha-Ďáblice Česká Lípa Příbram Hodonín Šumperk Ostrava-město Praha 22 Praha 2 Praha-Suchdol Praha-západ Domažlice Hlavní město Praha Praha-Běchovice Praha 13 Vsetín Praha-Lysolaje Praha-Nebušice Praha-Kolovraty Náchod Klatovy Kutná Hora Praha 17 Praha-Zličín Znojmo Louny Rakovník Brno-venkov Žďár nad Sázavou Chrudim Praha 12 Praha 14 Bruntál Praha 8 Havlíčkův Brod Semily Svitavy Praha-Lipence Ústí nad Labem Praha-Benice Jeseník Praha-Šeberov Nový Jičín Praha-Dolní Počernice Praha-Dolní Chabry Plzeň-město Pardubice Jihlava Most Plzeň-sever Praha-Čakovice České Budějovice Praha-Březiněves Přerov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Beroun

Levná dlažba Beroun

Dlažba Beroun

Zámkové dlažby Beroun

Zámkové betonové dlažby Beroun

Zámková dlažba Beroun

Betonové dlažby Beroun

Betonová dlažba Beroun

Zdící prvky Beroun

Dlažby II jakosti Beroun

Dlažba II jakosti Beroun

Plošné dlažby Beroun