„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Beroun

Nové produkty Beroun

Dlažby a obrubníky Beroun

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Beroun

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Beroun

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Beroun

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Beroun

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Beroun, Levná dlažba Beroun, Dlažba Beroun, Zámkové dlažby Beroun, Zámkové dlažba Beroun, Betonové dlažby Beroun, Betonová dlažba Beroun, Zdící prvky Beroun, Dlažby II jakosti Beroun, Dlažba II jakosti Beroun, Plošné dlažby Beroun, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Praha 8 Praha-Koloděje Tábor Blansko Znojmo Praha-Satalice Praha-západ Praha 21 Rakovník Písek Praha-Klánovice Mladá Boleslav Praha-Zličín Praha-Nedvězí Praha-Dubeč Pardubice Praha-Řeporyje Jeseník Zlín Louny Praha 22 Praha-Královice Praha-Lysolaje Praha 2 Praha 15 Praha 19 Litoměřice Praha 5 Hlavní město Praha Nymburk Praha-Suchdol Teplice Trutnov Rokycany Praha 18 Plzeň-sever Praha-Šeberov Praha 9 Praha 20 Karviná Vyškov Sokolov Praha-Nebušice Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Praha-Křeslice Jablonec nad Nisou Praha-Lipence Plzeň-jih Jihlava Ostrava-město Praha-východ Praha 12 Kolín Praha 17 Kutná Hora Praha 1 Liberec Karlovy Vary Praha-Vinoř Náchod Praha 14 Prachatice Beroun Brno-venkov Svitavy Praha 6 Mělník Praha 4 Domažlice Praha-Újezd Praha-Čakovice Praha-Běchovice Praha-Přední Kopanina Praha-Petrovice Olomouc Rychnov nad Kněžnou Praha 16 Chomutov Praha-Březiněves Praha-Slivenec Pelhřimov Cheb Chrudim Praha-Libuš Praha-Dolní Měcholupy Hradec Králové Strakonice Semily Břeclav Šumperk Jičín Bruntál Praha 13 Kroměříž Uherské Hradiště Přerov Opava Praha 11 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Beroun

Levná dlažba Beroun

Dlažba Beroun

Zámkové dlažby Beroun

Zámkové betonové dlažby Beroun

Zámková dlažba Beroun

Betonové dlažby Beroun

Betonová dlažba Beroun

Zdící prvky Beroun

Dlažby II jakosti Beroun

Dlažba II jakosti Beroun

Plošné dlažby Beroun