„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Beroun

Nové produkty Beroun

Dlažby a obrubníky Beroun

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Beroun

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Beroun

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Beroun

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Beroun

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Beroun, Levná dlažba Beroun, Dlažba Beroun, Zámkové dlažby Beroun, Zámkové dlažba Beroun, Betonové dlažby Beroun, Betonová dlažba Beroun, Zdící prvky Beroun, Dlažby II jakosti Beroun, Dlažba II jakosti Beroun, Plošné dlažby Beroun, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Praha 19 Frýdek-Místek Český Krumlov Blansko Kutná Hora Pardubice Praha-Lochkov Praha-Lipence Tachov Most Praha-Březiněves Praha 14 Praha-Lysolaje Trutnov Brno-město Praha-Troja Rychnov nad Kněžnou Děčín Ústí nad Orlicí Praha 7 Příbram Praha-Slivenec Praha-Křeslice Praha 5 Prachatice Karlovy Vary Praha-Petrovice Praha-Benice Praha-Kolovraty Vyškov Česká Lípa Opava Břeclav Svitavy Karviná Praha-Nebušice Hradec Králové Prostějov Praha 6 Kladno Třebíč Praha 11 Praha-Královice Praha-Běchovice Nový Jičín Jeseník České Budějovice Praha 22 Praha-Velká Chuchle Pelhřimov Praha-Řeporyje Praha 3 Hlavní město Praha Praha-Nedvězí Liberec Žďár nad Sázavou Praha 18 Plzeň-město Semily Praha 1 Praha 12 Praha 2 Praha 13 Strakonice Praha-Dolní Měcholupy Tábor Jablonec nad Nisou Praha 9 Plzeň-jih Chomutov Praha-Čakovice Přerov Benešov Mladá Boleslav Praha-Koloděje Kroměříž Teplice Havlíčkův Brod Rokycany Jihlava Praha-Satalice Praha 20 Praha-Dubeč Zlín Rakovník Jičín Praha-Libuš Ostrava-město Praha-Ďáblice Cheb Litoměřice Praha-Újezd Ústí nad Labem Bruntál Praha 10 Kolín Nymburk Olomouc Praha 17 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Beroun

Levná dlažba Beroun

Dlažba Beroun

Zámkové dlažby Beroun

Zámkové betonové dlažby Beroun

Zámková dlažba Beroun

Betonové dlažby Beroun

Betonová dlažba Beroun

Zdící prvky Beroun

Dlažby II jakosti Beroun

Dlažba II jakosti Beroun

Plošné dlažby Beroun