„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Beroun

Nové produkty Beroun

Dlažby a obrubníky Beroun

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Beroun

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Beroun

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Beroun

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Beroun

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Beroun, Levná dlažba Beroun, Dlažba Beroun, Zámkové dlažby Beroun, Zámkové dlažba Beroun, Betonové dlažby Beroun, Betonová dlažba Beroun, Zdící prvky Beroun, Dlažby II jakosti Beroun, Dlažba II jakosti Beroun, Plošné dlažby Beroun, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Uherské Hradiště Praha-východ Praha-Šeberov Hlavní město Praha Jablonec nad Nisou Rokycany Praha-západ Přerov Praha-Velká Chuchle Praha-Libuš Praha-Petrovice Praha-Benice Praha-Dolní Počernice Praha 20 Písek Hodonín Jindřichův Hradec Praha-Suchdol Beroun Praha-Lysolaje Praha 14 Rychnov nad Kněžnou Praha 4 Jičín Praha 2 Most Karviná Praha-Přední Kopanina Praha 13 Praha-Lochkov Praha-Královice Olomouc Praha-Klánovice Karlovy Vary Praha-Kolovraty Chrudim Praha 6 Brno-venkov Trutnov Náchod Brno-město Kroměříž Praha 22 Zlín Praha-Lipence Ostrava-město Praha-Troja Liberec Praha-Křeslice Rakovník Český Krumlov Praha 7 Praha-Ďáblice Nymburk Havlíčkův Brod Praha 17 Praha-Nedvězí Louny Znojmo Semily Teplice Praha-Zbraslav Frýdek-Místek Opava České Budějovice Plzeň-sever Praha-Zličín Klatovy Ústí nad Labem Blansko Plzeň-jih Kladno Jeseník Ústí nad Orlicí Praha 3 Praha 12 Vyškov Praha 11 Pardubice Kutná Hora Praha-Čakovice Česká Lípa Praha 16 Tábor Praha-Dubeč Prostějov Praha-Řeporyje Vsetín Tachov Chomutov Kolín Praha-Újezd Praha-Běchovice Praha-Dolní Chabry Příbram Šumperk Praha 18 Praha 10 Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Beroun

Levná dlažba Beroun

Dlažba Beroun

Zámkové dlažby Beroun

Zámkové betonové dlažby Beroun

Zámková dlažba Beroun

Betonové dlažby Beroun

Betonová dlažba Beroun

Zdící prvky Beroun

Dlažby II jakosti Beroun

Dlažba II jakosti Beroun

Plošné dlažby Beroun