„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Beroun

Nové produkty Beroun

Dlažby a obrubníky Beroun

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Beroun

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Beroun

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Beroun

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Beroun

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Beroun, Levná dlažba Beroun, Dlažba Beroun, Zámkové dlažby Beroun, Zámkové dlažba Beroun, Betonové dlažby Beroun, Betonová dlažba Beroun, Zdící prvky Beroun, Dlažby II jakosti Beroun, Dlažba II jakosti Beroun, Plošné dlažby Beroun, Plošná dlažba


Další města:

Praha 22 Praha-Troja Praha-východ Praha-Zličín Karlovy Vary Praha-Dolní Počernice Pardubice Plzeň-město Plzeň-sever Přerov Ostrava-město Trutnov Jablonec nad Nisou Kroměříž Praha 6 Praha 5 Rychnov nad Kněžnou Semily Praha 18 Praha 7 Svitavy Mělník Praha-Lipence Tachov Praha 15 Praha 4 Kutná Hora Domažlice Praha-Nedvězí Praha 3 Jihlava Praha-Velká Chuchle Karviná Beroun Praha-Klánovice Jindřichův Hradec Praha 10 Praha-Újezd Klatovy Žďár nad Sázavou Praha 12 Jičín Chomutov Praha-západ Praha-Kunratice Praha-Slivenec Praha-Čakovice Blansko Plzeň-jih Olomouc Opava Praha 8 Praha-Libuš Praha-Královice Praha-Nebušice Most Praha-Vinoř Znojmo Praha 2 Praha-Zbraslav Praha-Kolovraty Praha-Lochkov Vyškov Nymburk Louny Praha-Benice Litoměřice Český Krumlov Praha 1 Praha 13 Rakovník Hlavní město Praha Česká Lípa Prachatice Praha-Dolní Chabry Ústí nad Labem Mladá Boleslav Tábor Kladno Rokycany Praha 21 Praha-Štěrboholy Praha 11 Brno-město Prostějov Sokolov Praha 9 Třebíč Příbram Praha-Koloděje Chrudim Praha-Přední Kopanina Ústí nad Orlicí Frýdek-Místek Praha-Ďáblice Praha-Křeslice Jeseník Břeclav Kolín Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Beroun

Levná dlažba Beroun

Dlažba Beroun

Zámkové dlažby Beroun

Zámkové betonové dlažby Beroun

Zámková dlažba Beroun

Betonové dlažby Beroun

Betonová dlažba Beroun

Zdící prvky Beroun

Dlažby II jakosti Beroun

Dlažba II jakosti Beroun

Plošné dlažby Beroun