„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Beroun

Nové produkty Beroun

Dlažby a obrubníky Beroun

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Beroun

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Beroun

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Beroun

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Beroun

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Beroun, Levná dlažba Beroun, Dlažba Beroun, Zámkové dlažby Beroun, Zámkové dlažba Beroun, Betonové dlažby Beroun, Betonová dlažba Beroun, Zdící prvky Beroun, Dlažby II jakosti Beroun, Dlažba II jakosti Beroun, Plošné dlažby Beroun, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Praha 15 Praha-Kolovraty Praha 21 Semily Praha-Vinoř České Budějovice Sokolov Praha 16 Praha-Lysolaje Benešov Praha 19 Mladá Boleslav Praha-Zbraslav Praha-Kunratice Plzeň-jih Praha-Benice Plzeň-město Praha 20 Praha 7 Přerov Praha 13 Praha-Satalice Kutná Hora Praha-Újezd Praha-Dolní Počernice Havlíčkův Brod Žďár nad Sázavou Jihlava Kladno Česká Lípa Praha-Běchovice Jeseník Praha-Lochkov Olomouc Praha 2 Domažlice Rychnov nad Kněžnou Praha 17 Beroun Praha 14 Praha-Velká Chuchle Mělník Zlín Most Rakovník Klatovy Praha 18 Trutnov Kolín Český Krumlov Nový Jičín Praha-Lipence Praha 4 Praha 8 Vyškov Jičín Rokycany Brno-město Jindřichův Hradec Praha 6 Praha-Suchdol Praha-východ Pelhřimov Praha-Klánovice Hlavní město Praha Praha-Čakovice Praha 11 Praha 12 Blansko Pardubice Praha 22 Praha-Křeslice Louny Praha-Zličín Praha-Troja Praha-Slivenec Praha-Dubeč Břeclav Praha-Nebušice Plzeň-sever Šumperk Praha-Šeberov Praha 1 Náchod Karlovy Vary Třebíč Děčín Kroměříž Praha-Koloděje Jablonec nad Nisou Ostrava-město Praha-západ Chrudim Praha 9 Praha-Ďáblice Praha 10 Písek Prachatice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Beroun

Levná dlažba Beroun

Dlažba Beroun

Zámkové dlažby Beroun

Zámkové betonové dlažby Beroun

Zámková dlažba Beroun

Betonové dlažby Beroun

Betonová dlažba Beroun

Zdící prvky Beroun

Dlažby II jakosti Beroun

Dlažba II jakosti Beroun

Plošné dlažby Beroun