„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Karlovy Vary

Nové produkty Karlovy Vary

Dlažby a obrubníky Karlovy Vary

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Karlovy Vary

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Karlovy Vary

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Karlovy Vary

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Karlovy Vary

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Karlovy Vary, Levná dlažba Karlovy Vary, Dlažba Karlovy Vary, Zámkové dlažby Karlovy Vary, Zámkové dlažba Karlovy Vary, Betonové dlažby Karlovy Vary, Betonová dlažba Karlovy Vary, Zdící prvky Karlovy Vary, Dlažby II jakosti Karlovy Vary, Dlažba II jakosti Karlovy Vary, Plošné dlažby Karlovy Vary, Plošná dlažba


Další města:

Jihlava Brno-venkov Frýdek-Místek Praha-Troja Praha-Libuš Pelhřimov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Šeberov Praha 20 Plzeň-sever Plzeň-jih Vsetín Karviná Praha-Březiněves Blansko Tachov Praha-Koloděje Jindřichův Hradec Chomutov Hlavní město Praha Karlovy Vary Teplice Praha-Křeslice Praha 8 Náchod Praha-Královice Cheb Praha 9 Praha-Velká Chuchle Praha 2 Praha-Čakovice Kladno Hradec Králové Znojmo Tábor Kolín Praha 18 Strakonice Praha 16 Praha-Dubeč Praha-Štěrboholy Semily Praha-Zbraslav Praha-Slivenec Prostějov Praha 14 Chrudim Praha-Kunratice Liberec Praha 5 Rakovník Praha-Suchdol Praha-Lipence Beroun Prachatice Praha 17 Praha 10 Praha-Běchovice Praha-východ Mladá Boleslav Šumperk Třebíč Kroměříž Jeseník Praha-Petrovice Svitavy Praha-západ Sokolov Hodonín Uherské Hradiště Praha-Újezd Jičín Praha-Benice Praha-Nebušice Zlín Trutnov Louny Benešov Opava Ústí nad Orlicí Praha-Lysolaje Písek Nový Jičín Praha-Vinoř Praha-Klánovice Praha 3 Český Krumlov Domažlice Praha 15 Přerov Břeclav Klatovy Bruntál Praha 4 Praha-Zličín Havlíčkův Brod Most Kutná Hora Praha 1 Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Karlovy Vary

Levná dlažba Karlovy Vary

Dlažba Karlovy Vary

Zámkové dlažby Karlovy Vary

Zámkové betonové dlažby Karlovy Vary

Zámková dlažba Karlovy Vary

Betonové dlažby Karlovy Vary

Betonová dlažba Karlovy Vary

Zdící prvky Karlovy Vary

Dlažby II jakosti Karlovy Vary

Dlažba II jakosti Karlovy Vary

Plošné dlažby Karlovy Vary