„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Petrovice

Nové produkty Praha-Petrovice

Dlažby a obrubníky Praha-Petrovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Petrovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Petrovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Petrovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Petrovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Petrovice, Levná dlažba Praha-Petrovice, Dlažba Praha-Petrovice, Zámkové dlažby Praha-Petrovice, Zámkové dlažba Praha-Petrovice, Betonové dlažby Praha-Petrovice, Betonová dlažba Praha-Petrovice, Zdící prvky Praha-Petrovice, Dlažby II jakosti Praha-Petrovice, Dlažba II jakosti Praha-Petrovice, Plošné dlažby Praha-Petrovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 4 Praha-Královice Hlavní město Praha Strakonice Praha-Lochkov Praha-Klánovice Uherské Hradiště Praha-Březiněves Semily Ostrava-město Nový Jičín Praha 11 Kroměříž Žďár nad Sázavou Praha-Přední Kopanina Blansko Praha 12 Příbram Nymburk Praha 21 Vsetín Rakovník Praha-Dolní Měcholupy Děčín Karviná Praha 9 Opava Praha 8 Litoměřice Náchod Sokolov Chomutov Prachatice Praha-Vinoř Tábor Praha-Nedvězí Praha 1 Praha-východ Kutná Hora Břeclav Třebíč Hodonín Frýdek-Místek Beroun Praha 14 Rokycany Praha-Ďáblice Praha-Lipence Tachov Praha-Lysolaje Praha 13 Jihlava Šumperk Praha-Kunratice Praha 5 Praha-Zličín Praha-Suchdol Ústí nad Labem Praha-Běchovice Praha-Zbraslav Liberec Brno-venkov Praha-Troja Praha-Nebušice Hradec Králové Praha 22 Praha-Benice Praha-Slivenec Praha 15 Praha 16 Praha-Křeslice Praha-Libuš Praha-Dolní Počernice Jindřichův Hradec Praha 2 Praha 18 Praha-Kolovraty Jičín Praha-Koloděje Pardubice Přerov Chrudim Zlín Praha-Újezd Jeseník Praha-Řeporyje Praha-Velká Chuchle Teplice Domažlice Česká Lípa Plzeň-sever Praha-Šeberov Praha 19 Praha 7 Praha-západ Praha-Satalice Olomouc Louny Havlíčkův Brod Rychnov nad Kněžnou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Petrovice

Levná dlažba Praha-Petrovice

Dlažba Praha-Petrovice

Zámkové dlažby Praha-Petrovice

Zámkové betonové dlažby Praha-Petrovice

Zámková dlažba Praha-Petrovice

Betonové dlažby Praha-Petrovice

Betonová dlažba Praha-Petrovice

Zdící prvky Praha-Petrovice

Dlažby II jakosti Praha-Petrovice

Dlažba II jakosti Praha-Petrovice

Plošné dlažby Praha-Petrovice