„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Petrovice

Nové produkty Praha-Petrovice

Dlažby a obrubníky Praha-Petrovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Petrovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Petrovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Petrovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Petrovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Petrovice, Levná dlažba Praha-Petrovice, Dlažba Praha-Petrovice, Zámkové dlažby Praha-Petrovice, Zámkové dlažba Praha-Petrovice, Betonové dlažby Praha-Petrovice, Betonová dlažba Praha-Petrovice, Zdící prvky Praha-Petrovice, Dlažby II jakosti Praha-Petrovice, Dlažba II jakosti Praha-Petrovice, Plošné dlažby Praha-Petrovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Praha 7 Praha-Slivenec Zlín Benešov Praha 6 Klatovy Kolín Mělník Semily Praha-Suchdol Chomutov Plzeň-jih Praha 3 Praha-Nedvězí Praha-Klánovice Jindřichův Hradec Jihlava Rychnov nad Kněžnou Vyškov Písek Žďár nad Sázavou Praha-Zbraslav Břeclav Ostrava-město Praha 4 Mladá Boleslav Praha 19 Rokycany Vsetín Praha 21 Tábor Prostějov Praha-Šeberov Trutnov Hodonín Most Praha-Satalice Náchod Praha-Petrovice Chrudim Jablonec nad Nisou Praha-Benice Praha-Kunratice Praha-Nebušice Praha 18 Kroměříž Praha-Ďáblice Brno-venkov Praha 12 Blansko Strakonice Plzeň-město Praha-Troja Kladno Brno-město Praha 9 Tachov Praha-Štěrboholy Nový Jičín Praha-Zličín Praha-Lochkov Ústí nad Orlicí Bruntál Český Krumlov Praha-Čakovice Praha-Přední Kopanina Karviná Praha 20 Plzeň-sever Praha-Královice Příbram Praha-Řeporyje Praha-východ Opava Praha-Dolní Chabry Praha-Koloděje Cheb Praha-Libuš České Budějovice Nymburk Beroun Praha-Velká Chuchle Pelhřimov Frýdek-Místek Praha 13 Česká Lípa Znojmo Praha-Kolovraty Praha-Dubeč Prachatice Ústí nad Labem Praha-Dolní Měcholupy Praha 15 Třebíč Praha 5 Šumperk Praha-Březiněves Praha-Dolní Počernice Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Petrovice

Levná dlažba Praha-Petrovice

Dlažba Praha-Petrovice

Zámkové dlažby Praha-Petrovice

Zámkové betonové dlažby Praha-Petrovice

Zámková dlažba Praha-Petrovice

Betonové dlažby Praha-Petrovice

Betonová dlažba Praha-Petrovice

Zdící prvky Praha-Petrovice

Dlažby II jakosti Praha-Petrovice

Dlažba II jakosti Praha-Petrovice

Plošné dlažby Praha-Petrovice