„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Petrovice

Nové produkty Praha-Petrovice

Dlažby a obrubníky Praha-Petrovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Petrovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Petrovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Petrovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Petrovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Petrovice, Levná dlažba Praha-Petrovice, Dlažba Praha-Petrovice, Zámkové dlažby Praha-Petrovice, Zámkové dlažba Praha-Petrovice, Betonové dlažby Praha-Petrovice, Betonová dlažba Praha-Petrovice, Zdící prvky Praha-Petrovice, Dlažby II jakosti Praha-Petrovice, Dlažba II jakosti Praha-Petrovice, Plošné dlažby Praha-Petrovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zbraslav Trutnov Praha-Koloděje Havlíčkův Brod Praha-Běchovice Pelhřimov Praha 20 Plzeň-jih Praha-Slivenec Praha 10 Praha 6 Praha-Nebušice Hradec Králové Jičín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Vinoř Chomutov Praha-západ Louny Kutná Hora České Budějovice Náchod Písek Jeseník Břeclav Domažlice Vyškov Teplice Svitavy Praha-Štěrboholy Praha-Lochkov Praha 14 Praha-Satalice Beroun Praha 16 Rakovník Praha 2 Hlavní město Praha Praha 17 Praha-východ Jihlava Praha 8 Ústí nad Labem Blansko Šumperk Bruntál Praha-Šeberov Praha 4 Klatovy Nový Jičín Chrudim Praha-Újezd Nymburk Děčín Sokolov Kolín Karviná Praha 21 Praha 13 Tachov Praha 11 Jindřichův Hradec Praha-Libuš Praha 19 Praha-Ďáblice Praha-Přední Kopanina Prostějov Zlín Praha-Čakovice Karlovy Vary Praha-Suchdol Praha-Lipence Brno-město Praha-Lysolaje Praha-Petrovice Znojmo Most Praha-Kunratice Žďár nad Sázavou Olomouc Tábor Český Krumlov Prachatice Praha-Dubeč Třebíč Liberec Ostrava-město Praha 18 Rychnov nad Kněžnou Semily Praha-Zličín Praha-Řeporyje Příbram Praha-Nedvězí Jablonec nad Nisou Ústí nad Orlicí Pardubice Praha-Kolovraty Praha-Klánovice Brno-venkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Petrovice

Levná dlažba Praha-Petrovice

Dlažba Praha-Petrovice

Zámkové dlažby Praha-Petrovice

Zámkové betonové dlažby Praha-Petrovice

Zámková dlažba Praha-Petrovice

Betonové dlažby Praha-Petrovice

Betonová dlažba Praha-Petrovice

Zdící prvky Praha-Petrovice

Dlažby II jakosti Praha-Petrovice

Dlažba II jakosti Praha-Petrovice

Plošné dlažby Praha-Petrovice