„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Petrovice

Nové produkty Praha-Petrovice

Dlažby a obrubníky Praha-Petrovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Petrovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Petrovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Petrovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Petrovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Petrovice, Levná dlažba Praha-Petrovice, Dlažba Praha-Petrovice, Zámkové dlažby Praha-Petrovice, Zámkové dlažba Praha-Petrovice, Betonové dlažby Praha-Petrovice, Betonová dlažba Praha-Petrovice, Zdící prvky Praha-Petrovice, Dlažby II jakosti Praha-Petrovice, Dlažba II jakosti Praha-Petrovice, Plošné dlažby Praha-Petrovice, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Praha 2 Prostějov Havlíčkův Brod Jičín Příbram Liberec Praha-Královice Mladá Boleslav Praha-Újezd Praha 11 Kutná Hora Uherské Hradiště Praha-Libuš Rakovník Praha 20 Praha 13 Praha 6 Tábor Praha-Velká Chuchle Pardubice Praha 18 Kolín Svitavy Beroun Praha 10 Louny Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Praha-Lysolaje Český Krumlov Praha 7 Praha-Lochkov Přerov Praha 19 Šumperk Třebíč Praha 15 Karlovy Vary České Budějovice Praha-východ Praha 16 Brno-město Cheb Praha-Koloděje Praha-Běchovice Praha-Troja Praha-Zličín Praha-západ Ústí nad Orlicí Praha-Benice Písek Břeclav Jihlava Praha-Petrovice Praha-Kolovraty Praha-Slivenec Hlavní město Praha Pelhřimov Brno-venkov Hradec Králové Ostrava-město Praha 22 Chomutov Praha-Nebušice Vyškov Litoměřice Ústí nad Labem Domažlice Semily Praha-Čakovice Rokycany Klatovy Praha 21 Karviná Plzeň-město Blansko Praha-Kunratice Chrudim Trutnov Sokolov Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Praha-Štěrboholy Strakonice Praha-Řeporyje Praha-Zbraslav Praha-Suchdol Praha 4 Praha 12 Praha 1 Prachatice Česká Lípa Praha-Lipence Olomouc Kladno Nymburk Děčín Plzeň-sever Plzeň-jih ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Petrovice

Levná dlažba Praha-Petrovice

Dlažba Praha-Petrovice

Zámkové dlažby Praha-Petrovice

Zámkové betonové dlažby Praha-Petrovice

Zámková dlažba Praha-Petrovice

Betonové dlažby Praha-Petrovice

Betonová dlažba Praha-Petrovice

Zdící prvky Praha-Petrovice

Dlažby II jakosti Praha-Petrovice

Dlažba II jakosti Praha-Petrovice

Plošné dlažby Praha-Petrovice