„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Petrovice

Nové produkty Praha-Petrovice

Dlažby a obrubníky Praha-Petrovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Petrovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Petrovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Petrovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Petrovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Petrovice, Levná dlažba Praha-Petrovice, Dlažba Praha-Petrovice, Zámkové dlažby Praha-Petrovice, Zámkové dlažba Praha-Petrovice, Betonové dlažby Praha-Petrovice, Betonová dlažba Praha-Petrovice, Zdící prvky Praha-Petrovice, Dlažby II jakosti Praha-Petrovice, Dlažba II jakosti Praha-Petrovice, Plošné dlažby Praha-Petrovice, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Třebíč Příbram Prostějov Praha-Přední Kopanina Olomouc Praha-Dolní Počernice Praha-Suchdol Praha-Řeporyje Jindřichův Hradec Praha 9 Ústí nad Orlicí Praha-Ďáblice Děčín Praha-Šeberov Praha 7 Přerov Frýdek-Místek Tachov Břeclav Mladá Boleslav Praha 15 Praha-Satalice Pardubice Praha-Nedvězí Praha 4 Blansko Prachatice Uherské Hradiště Teplice Sokolov Karviná Praha-Klánovice Hlavní město Praha Jablonec nad Nisou Semily Praha-Lochkov Praha 12 Praha-Březiněves Vyškov Praha-Dubeč Liberec Kutná Hora Plzeň-jih Tábor Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Praha-Koloděje Praha-Běchovice Praha 10 Žďár nad Sázavou Praha 3 Praha-Velká Chuchle Praha 16 Praha-Vinoř Praha-Štěrboholy Praha 17 Jeseník Strakonice Mělník Litoměřice Louny České Budějovice Šumperk Svitavy Ostrava-město Praha-Benice Praha 20 Vsetín Praha-Lysolaje Cheb Benešov Znojmo Praha-Dolní Chabry Kroměříž Praha-východ Chomutov Písek Nový Jičín Kladno Praha-Libuš Český Krumlov Domažlice Praha 2 Praha-Lipence Zlín Klatovy Praha-Troja Hradec Králové Beroun Bruntál Most Praha 21 Praha 11 Praha 8 Karlovy Vary Praha 1 Plzeň-město Opava Praha-Křeslice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Petrovice

Levná dlažba Praha-Petrovice

Dlažba Praha-Petrovice

Zámkové dlažby Praha-Petrovice

Zámkové betonové dlažby Praha-Petrovice

Zámková dlažba Praha-Petrovice

Betonové dlažby Praha-Petrovice

Betonová dlažba Praha-Petrovice

Zdící prvky Praha-Petrovice

Dlažby II jakosti Praha-Petrovice

Dlažba II jakosti Praha-Petrovice

Plošné dlažby Praha-Petrovice