„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Petrovice

Nové produkty Praha-Petrovice

Dlažby a obrubníky Praha-Petrovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Petrovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Petrovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Petrovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Petrovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Petrovice, Levná dlažba Praha-Petrovice, Dlažba Praha-Petrovice, Zámkové dlažby Praha-Petrovice, Zámkové dlažba Praha-Petrovice, Betonové dlažby Praha-Petrovice, Betonová dlažba Praha-Petrovice, Zdící prvky Praha-Petrovice, Dlažby II jakosti Praha-Petrovice, Dlažba II jakosti Praha-Petrovice, Plošné dlažby Praha-Petrovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Březiněves Praha-Kunratice Praha-Kolovraty Plzeň-jih Děčín Praha-Satalice Praha 7 Praha 12 Praha-Zličín Praha 9 Rychnov nad Kněžnou Český Krumlov Jičín Louny Praha 1 Nový Jičín Uherské Hradiště Havlíčkův Brod Třebíč Praha-Zbraslav Příbram Praha 5 Praha-východ Praha 17 Žďár nad Sázavou Benešov Praha-Troja Semily Náchod Svitavy Praha-Koloděje Praha 15 Olomouc Pardubice Praha-Lysolaje Blansko Karviná Liberec Mělník Brno-venkov Praha 2 Praha-Řeporyje Praha-Vinoř Vsetín Bruntál Prostějov Jeseník Plzeň-město České Budějovice Praha 22 Praha-Slivenec Praha-Královice Praha-Čakovice Ústí nad Orlicí Jihlava Praha-Šeberov Rakovník Sokolov Šumperk Opava Mladá Boleslav Strakonice Jindřichův Hradec Praha 10 Ostrava-město Kroměříž Zlín Praha-Újezd Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Domažlice Trutnov Most Klatovy Praha-Nebušice Praha 6 Kladno Praha-Benice Praha-Lochkov Brno-město Praha-Běchovice Praha-Libuš Hradec Králové Karlovy Vary Praha 13 Prachatice Ústí nad Labem Chomutov Plzeň-sever Praha-Dolní Měcholupy Břeclav Praha 8 Pelhřimov Vyškov Kolín Přerov Praha-Suchdol Praha 18 Litoměřice Praha-Klánovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Petrovice

Levná dlažba Praha-Petrovice

Dlažba Praha-Petrovice

Zámkové dlažby Praha-Petrovice

Zámkové betonové dlažby Praha-Petrovice

Zámková dlažba Praha-Petrovice

Betonové dlažby Praha-Petrovice

Betonová dlažba Praha-Petrovice

Zdící prvky Praha-Petrovice

Dlažby II jakosti Praha-Petrovice

Dlažba II jakosti Praha-Petrovice

Plošné dlažby Praha-Petrovice