„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Petrovice

Nové produkty Praha-Petrovice

Dlažby a obrubníky Praha-Petrovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Petrovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Petrovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Petrovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Petrovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Petrovice, Levná dlažba Praha-Petrovice, Dlažba Praha-Petrovice, Zámkové dlažby Praha-Petrovice, Zámkové dlažba Praha-Petrovice, Betonové dlažby Praha-Petrovice, Betonová dlažba Praha-Petrovice, Zdící prvky Praha-Petrovice, Dlažby II jakosti Praha-Petrovice, Dlažba II jakosti Praha-Petrovice, Plošné dlažby Praha-Petrovice, Plošná dlažba


Další města:

Havlíčkův Brod Sokolov Benešov Praha 8 Praha-Troja Kutná Hora Praha 9 Praha-Zbraslav Litoměřice Domažlice Praha 5 Praha-Lochkov Praha-Satalice Děčín Olomouc Praha 22 Hlavní město Praha Praha-východ Břeclav Beroun Jičín Česká Lípa Náchod Praha-Běchovice Nymburk Hradec Králové Jablonec nad Nisou Semily Praha-Křeslice Strakonice Praha 19 Praha-Slivenec Praha-Čakovice Tachov Praha 21 Praha-Dolní Chabry Pelhřimov Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Praha 6 Praha-Koloděje Plzeň-jih Plzeň-sever Mělník Praha 10 Praha 4 Rakovník Praha 16 Jihlava Praha 7 Praha-Libuš Praha 17 Praha-Šeberov Praha-Dubeč Prostějov Chomutov Český Krumlov Cheb Liberec Praha 1 Praha 13 Rokycany Kroměříž Praha-Dolní Počernice Praha 2 Karviná Praha-Velká Chuchle Bruntál Praha-Nebušice Kolín Praha-Vinoř Brno-venkov Most Praha-Březiněves Praha 15 Svitavy Praha-Kolovraty Praha-Lysolaje Chrudim Karlovy Vary Louny České Budějovice Praha-Ďáblice Praha 11 Ústí nad Orlicí Nový Jičín Jindřichův Hradec Kladno Frýdek-Místek Vsetín Vyškov Příbram Plzeň-město Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Třebíč Trutnov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Praha-Petrovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Petrovice

Levná dlažba Praha-Petrovice

Dlažba Praha-Petrovice

Zámkové dlažby Praha-Petrovice

Zámkové betonové dlažby Praha-Petrovice

Zámková dlažba Praha-Petrovice

Betonové dlažby Praha-Petrovice

Betonová dlažba Praha-Petrovice

Zdící prvky Praha-Petrovice

Dlažby II jakosti Praha-Petrovice

Dlažba II jakosti Praha-Petrovice

Plošné dlažby Praha-Petrovice