„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Petrovice

Nové produkty Praha-Petrovice

Dlažby a obrubníky Praha-Petrovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Petrovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Petrovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Petrovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Petrovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Petrovice, Levná dlažba Praha-Petrovice, Dlažba Praha-Petrovice, Zámkové dlažby Praha-Petrovice, Zámkové dlažba Praha-Petrovice, Betonové dlažby Praha-Petrovice, Betonová dlažba Praha-Petrovice, Zdící prvky Praha-Petrovice, Dlažby II jakosti Praha-Petrovice, Dlažba II jakosti Praha-Petrovice, Plošné dlažby Praha-Petrovice, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Labem Praha 2 Cheb Praha 22 Praha 14 Praha 4 Praha-Libuš Nový Jičín Pardubice Praha 17 Sokolov Praha-Újezd Vsetín Chomutov Praha-Dubeč České Budějovice Bruntál Praha-Lochkov Jeseník Ostrava-město Liberec Brno-venkov Chrudim Tábor Kroměříž Česká Lípa Beroun Praha 20 Trutnov Praha-Kunratice Svitavy Pelhřimov Semily Plzeň-jih Praha-Nedvězí Karviná Praha-Nebušice Praha 19 Ústí nad Orlicí Hlavní město Praha Louny Nymburk Brno-město Praha 15 Prachatice Frýdek-Místek Olomouc Praha 7 Praha-Ďáblice Praha-západ Praha 3 Praha-Suchdol Vyškov Praha 18 Jablonec nad Nisou Praha-Slivenec Praha-Zbraslav Most Praha-Kolovraty Rychnov nad Kněžnou Praha 11 Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Teplice Benešov Mladá Boleslav Žďár nad Sázavou Praha-Koloděje Praha-Velká Chuchle Praha-Zličín Praha-Běchovice Děčín Znojmo Klatovy Kutná Hora Praha 16 Havlíčkův Brod Praha-Řeporyje Kolín Praha 6 Karlovy Vary Praha-Vinoř Jihlava Praha-Lipence Praha-Březiněves Litoměřice Praha-Čakovice Praha-východ Příbram Praha-Satalice Plzeň-sever Praha 9 Přerov Praha 1 Uherské Hradiště Praha-Lysolaje Břeclav Opava Náchod Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Petrovice

Levná dlažba Praha-Petrovice

Dlažba Praha-Petrovice

Zámkové dlažby Praha-Petrovice

Zámkové betonové dlažby Praha-Petrovice

Zámková dlažba Praha-Petrovice

Betonové dlažby Praha-Petrovice

Betonová dlažba Praha-Petrovice

Zdící prvky Praha-Petrovice

Dlažby II jakosti Praha-Petrovice

Dlažba II jakosti Praha-Petrovice

Plošné dlažby Praha-Petrovice