„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Třebíč

Nové produkty Třebíč

Dlažby a obrubníky Třebíč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Třebíč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Třebíč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Třebíč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Třebíč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Třebíč, Levná dlažba Třebíč, Dlažba Třebíč, Zámkové dlažby Třebíč, Zámkové dlažba Třebíč, Betonové dlažby Třebíč, Betonová dlažba Třebíč, Zdící prvky Třebíč, Dlažby II jakosti Třebíč, Dlažba II jakosti Třebíč, Plošné dlažby Třebíč, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Rychnov nad Kněžnou Cheb Praha-Petrovice Praha-Šeberov Strakonice Louny Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice Praha 1 Praha-Suchdol Kutná Hora Pelhřimov Hodonín Praha-Slivenec Praha 14 Olomouc Jihlava Frýdek-Místek Plzeň-jih Praha-Lysolaje Praha 19 Jindřichův Hradec Praha-Satalice Praha-Zličín Praha 2 Kolín Karlovy Vary Praha 18 Praha-Čakovice Praha-Běchovice Teplice Praha-Křeslice Tachov Chrudim Brno-venkov Domažlice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Řeporyje Písek Žďár nad Sázavou Praha 17 Praha 10 Praha-Lochkov Praha 22 Praha-Újezd Kroměříž Brno-město Tábor Most Praha-Dubeč Praha 5 Šumperk Chomutov Praha 7 Praha 11 Plzeň-sever Uherské Hradiště Zlín Příbram Rokycany Praha-Zbraslav Ostrava-město Mělník Beroun Vyškov Praha-Dolní Počernice Praha 16 Trutnov Praha-Benice Bruntál Semily Znojmo Praha-Koloděje Děčín Jablonec nad Nisou Praha-Klánovice Jeseník Praha 20 Praha-Březiněves Česká Lípa Ústí nad Orlicí Třebíč Náchod Praha 13 Prachatice Praha-Libuš Hlavní město Praha Prostějov Nový Jičín Praha-Troja Opava Praha-Dolní Chabry Rakovník Přerov Praha-Ďáblice Kladno Ústí nad Labem Benešov Praha 6 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Třebíč

Levná dlažba Třebíč

Dlažba Třebíč

Zámkové dlažby Třebíč

Zámkové betonové dlažby Třebíč

Zámková dlažba Třebíč

Betonové dlažby Třebíč

Betonová dlažba Třebíč

Zdící prvky Třebíč

Dlažby II jakosti Třebíč

Dlažba II jakosti Třebíč

Plošné dlažby Třebíč