„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha 7

Nové produkty Praha 7

Dlažby a obrubníky Praha 7

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha 7

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha 7

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha 7

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha 7

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha 7, Levná dlažba Praha 7, Dlažba Praha 7, Zámkové dlažby Praha 7, Zámkové dlažba Praha 7, Betonové dlažby Praha 7, Betonová dlažba Praha 7, Zdící prvky Praha 7, Dlažby II jakosti Praha 7, Dlažba II jakosti Praha 7, Plošné dlažby Praha 7, Plošná dlažba


Další města:

Louny Blansko Příbram Praha-Běchovice Brno-venkov Liberec Praha-východ Svitavy Mělník Praha 9 Jindřichův Hradec Praha-Lochkov Praha-Troja Praha-Klánovice Most Praha-Nedvězí Kroměříž Praha-Vinoř Praha-Řeporyje Vsetín Praha 21 Praha-Dolní Počernice Přerov Nový Jičín Chomutov Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Praha 3 Karviná Prostějov Praha-Satalice Chrudim Ústí nad Orlicí Domažlice Rychnov nad Kněžnou Tábor Tachov Praha-Štěrboholy Praha 4 Praha 11 Pelhřimov Praha-Kolovraty Plzeň-město Praha 2 Jihlava Praha-Koloděje Brno-město Praha-Libuš Trutnov Jičín Praha-západ Praha-Kunratice Cheb Praha-Zličín Praha 18 Břeclav Vyškov Praha 20 Praha-Dolní Chabry Praha 8 Litoměřice Ostrava-město Semily Strakonice Karlovy Vary Benešov Praha 1 Praha 22 Praha-Březiněves Praha-Královice Praha-Suchdol Praha 12 Jeseník Havlíčkův Brod Kolín Praha-Nebušice Praha-Lysolaje Praha-Újezd Praha-Velká Chuchle Beroun Hradec Králové Sokolov Teplice Kladno Praha-Lipence Nymburk Praha-Slivenec Náchod Děčín Český Krumlov Kutná Hora Klatovy Praha 14 Praha 6 Praha-Dolní Měcholupy Praha 7 Praha 19 Praha-Dubeč Hodonín Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha 7

Levná dlažba Praha 7

Dlažba Praha 7

Zámkové dlažby Praha 7

Zámkové betonové dlažby Praha 7

Zámková dlažba Praha 7

Betonové dlažby Praha 7

Betonová dlažba Praha 7

Zdící prvky Praha 7

Dlažby II jakosti Praha 7

Dlažba II jakosti Praha 7

Plošné dlažby Praha 7