„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Znojmo

Nové produkty Znojmo

Dlažby a obrubníky Znojmo

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Znojmo

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Znojmo

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Znojmo

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Znojmo

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Znojmo, Levná dlažba Znojmo, Dlažba Znojmo, Zámkové dlažby Znojmo, Zámkové dlažba Znojmo, Betonové dlažby Znojmo, Betonová dlažba Znojmo, Zdící prvky Znojmo, Dlažby II jakosti Znojmo, Dlažba II jakosti Znojmo, Plošné dlažby Znojmo, Plošná dlažba


Další města:

Zlín Praha-Běchovice Náchod Olomouc Praha-Petrovice Praha 5 Praha 2 Strakonice Praha 20 Praha 13 Praha 6 Šumperk Praha-Zličín Karviná Kroměříž Ústí nad Labem Kutná Hora Plzeň-jih Tachov Písek Praha-Suchdol Vsetín Opava Brno-venkov Praha-Královice Praha-Lochkov Praha 21 Chomutov Hlavní město Praha Praha 16 Praha 7 Most Tábor Teplice Pelhřimov Semily Ústí nad Orlicí Praha-Nebušice Praha 17 Praha-Velká Chuchle České Budějovice Praha-Vinoř Praha 9 Hodonín Jihlava Liberec Praha-Benice Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice Ostrava-město Praha-Ďáblice Praha-Újezd Praha-Březiněves Praha-Řeporyje Kladno Praha-Kolovraty Louny Praha-Klánovice Znojmo Příbram Praha 10 Praha 19 Praha-Libuš Prachatice Karlovy Vary Praha-Kunratice Trutnov Litoměřice Česká Lípa Brno-město Mělník Praha 3 Vyškov Frýdek-Místek Rakovník Chrudim Nový Jičín Uherské Hradiště Praha 14 Praha-Křeslice Jindřichův Hradec Praha 15 Praha-Zbraslav Jablonec nad Nisou Praha 12 Praha-Slivenec Hradec Králové Praha 22 Praha-Dolní Měcholupy Svitavy Praha 18 Pardubice Praha-Dubeč Český Krumlov Praha-Lipence Rychnov nad Kněžnou Domažlice Cheb Děčín Praha 4 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Znojmo

Levná dlažba Znojmo

Dlažba Znojmo

Zámkové dlažby Znojmo

Zámkové betonové dlažby Znojmo

Zámková dlažba Znojmo

Betonové dlažby Znojmo

Betonová dlažba Znojmo

Zdící prvky Znojmo

Dlažby II jakosti Znojmo

Dlažba II jakosti Znojmo

Plošné dlažby Znojmo