„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Kroměříž

Nové produkty Kroměříž

Dlažby a obrubníky Kroměříž

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Kroměříž

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Kroměříž

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Kroměříž

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Kroměříž

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Kroměříž, Levná dlažba Kroměříž, Dlažba Kroměříž, Zámkové dlažby Kroměříž, Zámkové dlažba Kroměříž, Betonové dlažby Kroměříž, Betonová dlažba Kroměříž, Zdící prvky Kroměříž, Dlažby II jakosti Kroměříž, Dlažba II jakosti Kroměříž, Plošné dlažby Kroměříž, Plošná dlažba


Další města:

Písek Praha-Nebušice Mělník Praha-Královice Kutná Hora Beroun Praha-Dolní Počernice Rychnov nad Kněžnou Sokolov Praha 15 Náchod Hradec Králové Jeseník Vsetín Uherské Hradiště Nový Jičín Praha-Křeslice Znojmo Trutnov Prostějov Frýdek-Místek Domažlice Prachatice Praha 13 Praha-Dubeč Český Krumlov České Budějovice Plzeň-sever Praha-východ Pardubice Nymburk Praha 16 Ústí nad Labem Jičín Tábor Žďár nad Sázavou Liberec Praha-Běchovice Praha-Štěrboholy Havlíčkův Brod Karlovy Vary Tachov Bruntál Semily Chomutov Pelhřimov Kroměříž Benešov Hlavní město Praha Praha 5 Praha-Dolní Měcholupy Mladá Boleslav Praha 4 Ostrava-město Praha 12 Praha 10 Praha-Koloděje Zlín Praha-Přední Kopanina Praha-Petrovice Přerov Strakonice Svitavy Brno-město Praha-Zličín Praha-Zbraslav Praha-Ďáblice Praha-Troja Praha-Lochkov Olomouc Hodonín Praha-Dolní Chabry Opava Praha 6 Ústí nad Orlicí Plzeň-město Praha 21 Praha-Suchdol Praha-Čakovice Praha-Šeberov Praha-Kunratice Litoměřice Praha-Kolovraty Břeclav Jindřichův Hradec Praha-Vinoř Praha 1 Plzeň-jih Praha-Újezd Praha-západ Vyškov Praha 20 Klatovy Praha-Lysolaje Praha 14 Praha 19 Děčín Most Chrudim Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Kroměříž

Levná dlažba Kroměříž

Dlažba Kroměříž

Zámkové dlažby Kroměříž

Zámkové betonové dlažby Kroměříž

Zámková dlažba Kroměříž

Betonové dlažby Kroměříž

Betonová dlažba Kroměříž

Zdící prvky Kroměříž

Dlažby II jakosti Kroměříž

Dlažba II jakosti Kroměříž

Plošné dlažby Kroměříž