„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Kroměříž

Nové produkty Kroměříž

Dlažby a obrubníky Kroměříž

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Kroměříž

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Kroměříž

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Kroměříž

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Kroměříž

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Kroměříž, Levná dlažba Kroměříž, Dlažba Kroměříž, Zámkové dlažby Kroměříž, Zámkové dlažba Kroměříž, Betonové dlažby Kroměříž, Betonová dlažba Kroměříž, Zdící prvky Kroměříž, Dlažby II jakosti Kroměříž, Dlažba II jakosti Kroměříž, Plošné dlažby Kroměříž, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Petrovice Praha-Královice Mladá Boleslav Praha-Březiněves Blansko Praha 18 Praha-Klánovice Praha-západ Tachov Praha 14 Chomutov Rokycany Kladno Praha-Libuš Praha 10 Praha-Benice Praha 11 Ústí nad Labem Písek Litoměřice Prachatice Praha-Kolovraty Jihlava Jindřichův Hradec Praha-Dolní Měcholupy Praha 7 Klatovy Praha 13 Opava Havlíčkův Brod Praha-Lochkov Praha 8 Praha-Zličín Nymburk Praha 22 Praha-Koloděje Svitavy Praha-Suchdol Břeclav Praha-Ďáblice Most Hodonín Strakonice Praha-Řeporyje Vyškov Praha 12 Frýdek-Místek Olomouc Praha-východ Kroměříž Mělník Děčín Prostějov Karlovy Vary Rychnov nad Kněžnou Uherské Hradiště Jablonec nad Nisou Benešov Praha-Dolní Počernice Pardubice Český Krumlov Znojmo Cheb Louny Plzeň-jih Praha 1 Praha-Lipence Praha-Vinoř Sokolov Třebíč Ústí nad Orlicí Praha-Troja Praha-Nebušice Praha 2 Náchod Rakovník Příbram Beroun Praha 6 Praha 21 Ostrava-město Přerov Praha 4 Brno-venkov Praha-Křeslice Vsetín Praha 16 Jeseník Praha-Štěrboholy Praha-Lysolaje Praha 3 Praha-Dubeč Liberec Praha-Újezd Hlavní město Praha Praha-Nedvězí Hradec Králové Praha 9 Chrudim Nový Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Kroměříž

Levná dlažba Kroměříž

Dlažba Kroměříž

Zámkové dlažby Kroměříž

Zámkové betonové dlažby Kroměříž

Zámková dlažba Kroměříž

Betonové dlažby Kroměříž

Betonová dlažba Kroměříž

Zdící prvky Kroměříž

Dlažby II jakosti Kroměříž

Dlažba II jakosti Kroměříž

Plošné dlažby Kroměříž