„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Kroměříž

Nové produkty Kroměříž

Dlažby a obrubníky Kroměříž

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Kroměříž

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Kroměříž

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Kroměříž

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Kroměříž

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Kroměříž, Levná dlažba Kroměříž, Dlažba Kroměříž, Zámkové dlažby Kroměříž, Zámkové dlažba Kroměříž, Betonové dlažby Kroměříž, Betonová dlažba Kroměříž, Zdící prvky Kroměříž, Dlažby II jakosti Kroměříž, Dlažba II jakosti Kroměříž, Plošné dlažby Kroměříž, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Rokycany Chomutov Praha-Satalice Praha-Březiněves Prachatice Praha 20 Beroun Žďár nad Sázavou Jihlava Jeseník Teplice Benešov Děčín Klatovy Praha 17 Ústí nad Labem Liberec Praha-Klánovice Ostrava-město Praha 5 Bruntál Praha 19 Opava Praha-Lysolaje Praha-Řeporyje Mělník Praha-Petrovice Brno-venkov Pardubice Přerov Cheb Blansko Praha 1 Břeclav Praha 11 Nymburk Praha 2 Uherské Hradiště Šumperk Mladá Boleslav Tábor Praha 21 Praha-Křeslice Praha-Dolní Měcholupy Praha 16 Karviná Praha-Koloděje Praha-Čakovice Vsetín Kutná Hora Praha 8 Praha-Kolovraty Rychnov nad Kněžnou Pelhřimov Praha-východ Nový Jičín Jičín Plzeň-sever Jablonec nad Nisou Svitavy Strakonice Praha-Nebušice Domažlice Ústí nad Orlicí Tachov Praha 7 Praha 3 Praha-Zličín Praha 22 Brno-město Kladno Praha 18 Semily Hradec Králové Praha 12 Sokolov Praha-Dolní Počernice Praha 9 Znojmo Praha-Benice Praha-Slivenec Praha 10 Chrudim Plzeň-jih Zlín Frýdek-Místek Trutnov Náchod Hodonín Praha-Zbraslav Praha-Běchovice Praha-Velká Chuchle Plzeň-město Příbram Karlovy Vary Český Krumlov Praha 14 Praha-Štěrboholy Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Kroměříž

Levná dlažba Kroměříž

Dlažba Kroměříž

Zámkové dlažby Kroměříž

Zámkové betonové dlažby Kroměříž

Zámková dlažba Kroměříž

Betonové dlažby Kroměříž

Betonová dlažba Kroměříž

Zdící prvky Kroměříž

Dlažby II jakosti Kroměříž

Dlažba II jakosti Kroměříž

Plošné dlažby Kroměříž