„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Kroměříž

Nové produkty Kroměříž

Dlažby a obrubníky Kroměříž

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Kroměříž

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Kroměříž

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Kroměříž

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Kroměříž

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Kroměříž, Levná dlažba Kroměříž, Dlažba Kroměříž, Zámkové dlažby Kroměříž, Zámkové dlažba Kroměříž, Betonové dlažby Kroměříž, Betonová dlažba Kroměříž, Zdící prvky Kroměříž, Dlažby II jakosti Kroměříž, Dlažba II jakosti Kroměříž, Plošné dlažby Kroměříž, Plošná dlažba


Další města:

Praha 8 Praha-Velká Chuchle Brno-město Brno-venkov Náchod Plzeň-jih Praha-Zbraslav Praha 3 Mělník Praha-Dolní Počernice Olomouc Praha 2 Ústí nad Labem Praha-Řeporyje Vyškov Praha 20 Tachov Praha-Satalice Praha 7 Uherské Hradiště Praha-Lipence Žďár nad Sázavou Praha-Libuš Praha-Lochkov Praha-Královice Svitavy Třebíč Praha-západ Praha-Vinoř Plzeň-město Praha-Křeslice Praha-Kolovraty Praha-Slivenec Plzeň-sever Jindřichův Hradec Hlavní město Praha Praha 11 Praha 21 Prachatice Praha-Újezd Jihlava Hradec Králové Nymburk Praha 14 Cheb Praha 12 Praha 4 Pelhřimov Písek Praha-Běchovice Chomutov Kroměříž Praha-Dolní Chabry Praha-východ Semily Jeseník Prostějov Praha-Nedvězí Kladno Praha-Březiněves Nový Jičín Domažlice Děčín Praha 19 Klatovy Beroun Hodonín Praha-Troja Praha-Lysolaje Praha-Přední Kopanina Karlovy Vary Trutnov Chrudim Praha 5 Praha-Šeberov Praha 6 Karviná Praha-Zličín Praha-Kunratice Benešov Česká Lípa Bruntál Přerov Ostrava-město Rychnov nad Kněžnou Strakonice Sokolov Havlíčkův Brod Opava Praha-Ďáblice Břeclav Šumperk Praha 9 Kolín Frýdek-Místek Kutná Hora Louny Praha-Benice Teplice Praha 17 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Kroměříž

Levná dlažba Kroměříž

Dlažba Kroměříž

Zámkové dlažby Kroměříž

Zámkové betonové dlažby Kroměříž

Zámková dlažba Kroměříž

Betonové dlažby Kroměříž

Betonová dlažba Kroměříž

Zdící prvky Kroměříž

Dlažby II jakosti Kroměříž

Dlažba II jakosti Kroměříž

Plošné dlažby Kroměříž