„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Kroměříž

Nové produkty Kroměříž

Dlažby a obrubníky Kroměříž

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Kroměříž

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Kroměříž

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Kroměříž

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Kroměříž

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Kroměříž, Levná dlažba Kroměříž, Dlažba Kroměříž, Zámkové dlažby Kroměříž, Zámkové dlažba Kroměříž, Betonové dlažby Kroměříž, Betonová dlažba Kroměříž, Zdící prvky Kroměříž, Dlažby II jakosti Kroměříž, Dlažba II jakosti Kroměříž, Plošné dlažby Kroměříž, Plošná dlažba


Další města:

Karviná České Budějovice Praha-Přední Kopanina Praha-Vinoř Praha 12 Praha 20 Teplice Strakonice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Slivenec Praha-Březiněves Jablonec nad Nisou Opava Praha 3 Jičín Děčín Český Krumlov Kutná Hora Písek Sokolov Česká Lípa Rakovník Šumperk Hlavní město Praha Vsetín Rychnov nad Kněžnou Plzeň-sever Praha-Dolní Chabry Přerov Praha-Kolovraty Praha 15 Žďár nad Sázavou Praha-Klánovice Praha-východ Praha 8 Plzeň-jih Praha 2 Trutnov Praha-Troja Náchod Kroměříž Praha 1 Domažlice Praha 21 Praha-Křeslice Břeclav Zlín Praha-Nebušice Rokycany Praha 17 Cheb Kolín Benešov Tachov Znojmo Ústí nad Labem Praha 6 Praha 11 Praha-Královice Jihlava Praha 16 Prostějov Louny Mladá Boleslav Praha-Lipence Praha-Lochkov Prachatice Třebíč Frýdek-Místek Praha 7 Kladno Praha-Kunratice Praha-Dolní Počernice Bruntál Praha-Dubeč Praha 18 Praha-Štěrboholy Ústí nad Orlicí Praha-Suchdol Praha-Zbraslav Praha-Koloděje Jindřichův Hradec Praha-Libuš Praha 14 Semily Praha 22 Praha 4 Beroun Pelhřimov Blansko Nymburk Praha 10 Mělník Liberec Praha-Ďáblice Praha-Běchovice Brno-venkov Havlíčkův Brod Plzeň-město Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Kroměříž

Levná dlažba Kroměříž

Dlažba Kroměříž

Zámkové dlažby Kroměříž

Zámkové betonové dlažby Kroměříž

Zámková dlažba Kroměříž

Betonové dlažby Kroměříž

Betonová dlažba Kroměříž

Zdící prvky Kroměříž

Dlažby II jakosti Kroměříž

Dlažba II jakosti Kroměříž

Plošné dlažby Kroměříž