„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Kroměříž

Nové produkty Kroměříž

Dlažby a obrubníky Kroměříž

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Kroměříž

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Kroměříž

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Kroměříž

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Kroměříž

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Kroměříž, Levná dlažba Kroměříž, Dlažba Kroměříž, Zámkové dlažby Kroměříž, Zámkové dlažba Kroměříž, Betonové dlažby Kroměříž, Betonová dlažba Kroměříž, Zdící prvky Kroměříž, Dlažby II jakosti Kroměříž, Dlažba II jakosti Kroměříž, Plošné dlažby Kroměříž, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Březiněves Blansko Trutnov Praha-Klánovice Praha-Lochkov Třebíč Šumperk Chomutov Praha 8 Tachov Praha 19 Karlovy Vary Litoměřice Praha 21 Praha-Slivenec Strakonice Praha-Suchdol Praha-Petrovice Plzeň-město Praha-Újezd Praha-západ Prachatice Havlíčkův Brod Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice Brno-město Prostějov Praha-Nedvězí Praha 6 Benešov Praha-Lipence Praha 9 Praha-Královice Praha-Dolní Chabry Bruntál Praha 20 Liberec Semily Praha-Nebušice Plzeň-jih Praha 12 Česká Lípa Frýdek-Místek Praha-Troja Praha-Zličín Opava Praha-Šeberov Chrudim Rakovník Praha-Řeporyje Most Jihlava Praha-Vinoř Ústí nad Orlicí Rokycany Ostrava-město Jablonec nad Nisou Beroun Praha-Satalice Praha 16 Hlavní město Praha Praha-Kolovraty Rychnov nad Kněžnou Praha 4 Zlín Praha-Štěrboholy Náchod Praha-Benice Ústí nad Labem Praha 13 Praha-Dubeč Příbram Karviná České Budějovice Plzeň-sever Jindřichův Hradec Znojmo Brno-venkov Praha 3 Tábor Kutná Hora Praha-Čakovice Břeclav Vyškov Praha 18 Vsetín Mladá Boleslav Praha-Kunratice Praha 17 Praha 11 Praha-Křeslice Louny Klatovy Žďár nad Sázavou Nymburk Praha 14 Praha-Lysolaje Praha-východ Praha 2 Cheb ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Kroměříž

Levná dlažba Kroměříž

Dlažba Kroměříž

Zámkové dlažby Kroměříž

Zámkové betonové dlažby Kroměříž

Zámková dlažba Kroměříž

Betonové dlažby Kroměříž

Betonová dlažba Kroměříž

Zdící prvky Kroměříž

Dlažby II jakosti Kroměříž

Dlažba II jakosti Kroměříž

Plošné dlažby Kroměříž