„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Kroměříž

Nové produkty Kroměříž

Dlažby a obrubníky Kroměříž

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Kroměříž

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Kroměříž

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Kroměříž

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Kroměříž

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Kroměříž, Levná dlažba Kroměříž, Dlažba Kroměříž, Zámkové dlažby Kroměříž, Zámkové dlažba Kroměříž, Betonové dlažby Kroměříž, Betonová dlažba Kroměříž, Zdící prvky Kroměříž, Dlažby II jakosti Kroměříž, Dlažba II jakosti Kroměříž, Plošné dlažby Kroměříž, Plošná dlažba


Další města:

Hradec Králové Benešov Praha-Štěrboholy Praha-Běchovice Praha-Březiněves Bruntál Ústí nad Orlicí Česká Lípa Žďár nad Sázavou Jihlava Praha-Zličín Karlovy Vary Praha-Kolovraty Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Ostrava-město Praha-Řeporyje Tábor Praha-Slivenec Praha-Ďáblice Praha 21 Praha-Újezd Praha 17 Praha-Šeberov Praha 9 Kladno Sokolov Kolín Vyškov Jablonec nad Nisou Olomouc Jičín Nymburk Přerov Hlavní město Praha Jindřichův Hradec Havlíčkův Brod Praha 11 Hodonín Praha-Čakovice Mělník Praha 12 Liberec Nový Jičín Karviná Náchod Domažlice Břeclav Semily Rakovník Rychnov nad Kněžnou Zlín Kutná Hora Mladá Boleslav Teplice Praha-západ Svitavy Praha-Klánovice Louny Chomutov Praha-Vinoř Praha 7 Praha-Koloděje Praha 6 Plzeň-sever Most Rokycany Frýdek-Místek Prachatice Šumperk Praha 14 Třebíč Praha-Dubeč Praha-Křeslice Pelhřimov České Budějovice Praha 20 Děčín Praha-Benice Praha 16 Praha-Lochkov Praha 2 Pardubice Strakonice Příbram Praha-Troja Praha 3 Praha 15 Kroměříž Brno-venkov Uherské Hradiště Plzeň-město Klatovy Praha-Libuš Praha 13 Beroun Litoměřice Chrudim Praha-Nebušice Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Kroměříž

Levná dlažba Kroměříž

Dlažba Kroměříž

Zámkové dlažby Kroměříž

Zámkové betonové dlažby Kroměříž

Zámková dlažba Kroměříž

Betonové dlažby Kroměříž

Betonová dlažba Kroměříž

Zdící prvky Kroměříž

Dlažby II jakosti Kroměříž

Dlažba II jakosti Kroměříž

Plošné dlažby Kroměříž