„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Březiněves

Nové produkty Praha-Březiněves

Dlažby a obrubníky Praha-Březiněves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Březiněves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Březiněves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Březiněves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Březiněves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Březiněves, Levná dlažba Praha-Březiněves, Dlažba Praha-Březiněves, Zámkové dlažby Praha-Březiněves, Zámkové dlažba Praha-Březiněves, Betonové dlažby Praha-Březiněves, Betonová dlažba Praha-Březiněves, Zdící prvky Praha-Březiněves, Dlažby II jakosti Praha-Březiněves, Dlažba II jakosti Praha-Březiněves, Plošné dlažby Praha-Březiněves, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Měcholupy Kolín Hlavní město Praha Česká Lípa Jičín Brno-venkov Praha 17 Ústí nad Orlicí Trutnov Bruntál Havlíčkův Brod Děčín Prachatice Praha-Klánovice Opava Znojmo Liberec Pelhřimov Praha-Petrovice Strakonice Louny Praha-Štěrboholy Praha-Zličín Karviná Praha-Kolovraty Uherské Hradiště Hodonín Praha-Nebušice Plzeň-sever Praha-Křeslice Jindřichův Hradec Praha-Libuš Praha-Dubeč Svitavy Přerov Vsetín Praha 3 Praha-Benice Frýdek-Místek Praha-západ Chrudim Praha-Satalice Třebíč Náchod Žďár nad Sázavou Karlovy Vary Praha 2 Kladno Mladá Boleslav Praha 20 Praha-Velká Chuchle Klatovy Praha 4 Praha-východ Praha 8 Chomutov Rokycany Břeclav Praha-Dolní Počernice Praha-Koloděje Hradec Králové Praha 13 Praha-Dolní Chabry Šumperk Kroměříž Praha-Lipence Praha-Lysolaje Rakovník Most Praha-Nedvězí Kutná Hora Praha-Královice Nový Jičín Nymburk Praha 18 Příbram Praha-Zbraslav Domažlice Praha-Čakovice Plzeň-jih Vyškov Praha-Kunratice Praha-Troja Praha 12 Mělník Brno-město Cheb Praha-Újezd Plzeň-město Praha 14 Litoměřice Tábor Jablonec nad Nisou Rychnov nad Kněžnou Praha-Březiněves Praha-Šeberov Praha 7 České Budějovice Teplice Praha 22 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Březiněves

Levná dlažba Praha-Březiněves

Dlažba Praha-Březiněves

Zámkové dlažby Praha-Březiněves

Zámkové betonové dlažby Praha-Březiněves

Zámková dlažba Praha-Březiněves

Betonové dlažby Praha-Březiněves

Betonová dlažba Praha-Březiněves

Zdící prvky Praha-Březiněves

Dlažby II jakosti Praha-Březiněves

Dlažba II jakosti Praha-Březiněves

Plošné dlažby Praha-Březiněves