„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Březiněves

Nové produkty Praha-Březiněves

Dlažby a obrubníky Praha-Březiněves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Březiněves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Březiněves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Březiněves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Březiněves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Březiněves, Levná dlažba Praha-Březiněves, Dlažba Praha-Březiněves, Zámkové dlažby Praha-Březiněves, Zámkové dlažba Praha-Březiněves, Betonové dlažby Praha-Březiněves, Betonová dlažba Praha-Březiněves, Zdící prvky Praha-Březiněves, Dlažby II jakosti Praha-Březiněves, Dlažba II jakosti Praha-Březiněves, Plošné dlažby Praha-Březiněves, Plošná dlažba


Další města:

Olomouc Jeseník Česká Lípa Děčín Tábor Chomutov Jablonec nad Nisou Hodonín Praha-Běchovice Chrudim Náchod Praha-Kunratice Tachov Hlavní město Praha Jihlava Pardubice Praha-Štěrboholy Litoměřice Praha-Klánovice Uherské Hradiště Svitavy Strakonice Mělník Břeclav Praha 16 Praha-Zličín Praha-východ Znojmo Kolín Frýdek-Místek Praha 17 Praha-Čakovice Praha-Lochkov Praha-Březiněves Praha-západ Prostějov Trutnov Přerov Rakovník Praha-Lipence Nový Jičín Praha-Vinoř Praha 19 Liberec Žďár nad Sázavou Brno-venkov České Budějovice Opava Praha-Řeporyje Domažlice Praha 21 Praha-Satalice Hradec Králové Praha 22 Semily Kroměříž Praha-Dubeč Beroun Šumperk Praha-Lysolaje Praha 20 Praha-Kolovraty Praha 12 Praha-Ďáblice Ústí nad Labem Rokycany Plzeň-sever Praha-Nedvězí Vsetín Most Praha-Křeslice Praha-Nebušice Praha-Koloděje Praha-Královice Praha 15 Praha 14 Praha 18 Teplice Zlín Praha-Zbraslav Praha-Velká Chuchle Rychnov nad Kněžnou Kladno Ostrava-město Praha-Dolní Počernice Louny Bruntál Praha 2 Vyškov Praha-Dolní Chabry Praha-Benice Praha-Troja Prachatice Praha 6 Praha-Libuš Praha-Šeberov Karviná Nymburk Cheb Praha 8 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Březiněves

Levná dlažba Praha-Březiněves

Dlažba Praha-Březiněves

Zámkové dlažby Praha-Březiněves

Zámkové betonové dlažby Praha-Březiněves

Zámková dlažba Praha-Březiněves

Betonové dlažby Praha-Březiněves

Betonová dlažba Praha-Březiněves

Zdící prvky Praha-Březiněves

Dlažby II jakosti Praha-Březiněves

Dlažba II jakosti Praha-Březiněves

Plošné dlažby Praha-Březiněves