„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Březiněves

Nové produkty Praha-Březiněves

Dlažby a obrubníky Praha-Březiněves

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Březiněves

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Březiněves

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Březiněves

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Březiněves

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Březiněves, Levná dlažba Praha-Březiněves, Dlažba Praha-Březiněves, Zámkové dlažby Praha-Březiněves, Zámkové dlažba Praha-Březiněves, Betonové dlažby Praha-Březiněves, Betonová dlažba Praha-Březiněves, Zdící prvky Praha-Březiněves, Dlažby II jakosti Praha-Březiněves, Dlažba II jakosti Praha-Březiněves, Plošné dlažby Praha-Březiněves, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Labem Praha-Kunratice Praha-Klánovice Kladno Ústí nad Orlicí Praha-Lochkov Semily Hradec Králové Zlín Praha-Přední Kopanina Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Chabry Praha 13 Hodonín Jindřichův Hradec Jičín Kolín Šumperk Praha-Štěrboholy Rokycany Plzeň-město Opava Praha 1 Praha-Petrovice Praha-Suchdol Praha 22 Frýdek-Místek Litoměřice Louny Jihlava Teplice Praha-Satalice Praha 16 Praha-Nedvězí Pardubice Trutnov Praha-Koloděje Praha-Lipence Mladá Boleslav Třebíč Praha-Dolní Počernice Praha-Kolovraty Praha 4 Praha-Dolní Měcholupy Uherské Hradiště Praha-Slivenec Praha-Lysolaje Praha-Velká Chuchle Praha 3 Praha 10 Svitavy Rychnov nad Kněžnou Praha 11 Praha-Ďáblice Plzeň-jih Znojmo Brno-město Praha 15 Praha-Zličín Praha-Běchovice Praha-západ Děčín Domažlice Český Krumlov Praha 18 Chrudim Hlavní město Praha Praha-Libuš Blansko Praha-Troja Sokolov Náchod Plzeň-sever Příbram Pelhřimov Praha 5 Kutná Hora Klatovy Benešov Jeseník Praha 7 Česká Lípa Praha-Dubeč Cheb České Budějovice Praha 6 Praha-Čakovice Praha-Benice Praha-Zbraslav Praha-Nebušice Most Olomouc Praha 2 Karlovy Vary Mělník Karviná Liberec Prachatice Praha-Šeberov Vsetín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Březiněves

Levná dlažba Praha-Březiněves

Dlažba Praha-Březiněves

Zámkové dlažby Praha-Březiněves

Zámkové betonové dlažby Praha-Březiněves

Zámková dlažba Praha-Březiněves

Betonové dlažby Praha-Březiněves

Betonová dlažba Praha-Březiněves

Zdící prvky Praha-Březiněves

Dlažby II jakosti Praha-Březiněves

Dlažba II jakosti Praha-Březiněves

Plošné dlažby Praha-Březiněves