„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha 15

Nové produkty Praha 15

Dlažby a obrubníky Praha 15

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha 15

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha 15

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha 15

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha 15

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha 15, Levná dlažba Praha 15, Dlažba Praha 15, Zámkové dlažby Praha 15, Zámkové dlažba Praha 15, Betonové dlažby Praha 15, Betonová dlažba Praha 15, Zdící prvky Praha 15, Dlažby II jakosti Praha 15, Dlažba II jakosti Praha 15, Plošné dlažby Praha 15, Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Plzeň-město Praha-Dolní Počernice Rakovník Uherské Hradiště Jablonec nad Nisou Kolín Praha 14 Praha 6 Praha 4 Praha 21 Praha 18 Praha-Petrovice Praha-Řeporyje Cheb Praha-Vinoř Přerov Jihlava Náchod Praha 20 Vsetín Praha 13 Chomutov Praha-Libuš Praha-Velká Chuchle Praha 2 Příbram Praha-Klánovice Ústí nad Labem Chrudim Pardubice Praha-Benice Zlín Praha-Lipence Praha-Újezd Mělník Praha-Nedvězí Praha 10 Praha-Troja Beroun Praha-Koloděje Pelhřimov Praha 8 Praha 11 Domažlice Praha 1 Tachov Praha-Ďáblice Praha-Satalice Jeseník Vyškov Ostrava-město Praha-Suchdol Prostějov Praha-Štěrboholy Praha-Čakovice Praha 16 Děčín Praha 17 Mladá Boleslav Karviná Kroměříž Praha 9 Liberec Olomouc Most Praha-Dolní Chabry Plzeň-sever Praha-Zličín Praha-Březiněves Litoměřice Strakonice Brno-venkov Znojmo Břeclav Česká Lípa Praha-Přední Kopanina Praha-západ Nymburk Rychnov nad Kněžnou Brno-město Praha-Lochkov Rokycany Tábor České Budějovice Praha-Nebušice Praha 7 Teplice Nový Jičín Jičín Hradec Králové Praha-východ Praha-Slivenec Bruntál Opava Praha-Lysolaje Praha-Dolní Měcholupy Semily Praha-Běchovice Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha 15

Levná dlažba Praha 15

Dlažba Praha 15

Zámkové dlažby Praha 15

Zámkové betonové dlažby Praha 15

Zámková dlažba Praha 15

Betonové dlažby Praha 15

Betonová dlažba Praha 15

Zdící prvky Praha 15

Dlažby II jakosti Praha 15

Dlažba II jakosti Praha 15

Plošné dlažby Praha 15