„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Klatovy

Nové produkty Klatovy

Dlažby a obrubníky Klatovy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Klatovy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Klatovy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Klatovy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Klatovy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Klatovy, Levná dlažba Klatovy, Dlažba Klatovy, Zámkové dlažby Klatovy, Zámkové dlažba Klatovy, Betonové dlažby Klatovy, Betonová dlažba Klatovy, Zdící prvky Klatovy, Dlažby II jakosti Klatovy, Dlažba II jakosti Klatovy, Plošné dlažby Klatovy, Plošná dlažba


Další města:

Praha 9 Přerov Mladá Boleslav Praha 19 Písek České Budějovice Cheb Praha-Dubeč Praha-západ Blansko Litoměřice Jindřichův Hradec Pelhřimov Praha-Ďáblice Praha-Zbraslav Znojmo Beroun Praha-Troja Trutnov Benešov Český Krumlov Zlín Semily Frýdek-Místek Praha-Klánovice Kroměříž Praha 10 Brno-město Karlovy Vary Praha-Běchovice Praha 1 Praha-Šeberov Praha-Přední Kopanina Náchod Hodonín Teplice Vsetín Liberec Praha-Petrovice Jablonec nad Nisou Praha-Vinoř Praha-Řeporyje Praha 11 Olomouc Rychnov nad Kněžnou Praha 13 Strakonice Nový Jičín Jičín Ústí nad Labem Louny Praha 17 Rakovník Domažlice Most Tachov Praha-Kunratice Praha-Březiněves Plzeň-jih Vyškov Chrudim Ostrava-město Praha-Nebušice Uherské Hradiště Hlavní město Praha Brno-venkov Děčín Praha-Lysolaje Hradec Králové Praha 22 Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-sever Praha-Královice Praha 5 Praha 20 Praha 7 Třebíč Česká Lípa Praha-Křeslice Praha 16 Šumperk Opava Tábor Nymburk Praha-východ Praha-Koloděje Praha 21 Prostějov Praha 6 Praha 3 Praha-Lochkov Praha-Zličín Kladno Praha-Kolovraty Praha 4 Praha-Suchdol Praha-Nedvězí Praha-Satalice Příbram Praha 2 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Klatovy

Levná dlažba Klatovy

Dlažba Klatovy

Zámkové dlažby Klatovy

Zámkové betonové dlažby Klatovy

Zámková dlažba Klatovy

Betonové dlažby Klatovy

Betonová dlažba Klatovy

Zdící prvky Klatovy

Dlažby II jakosti Klatovy

Dlažba II jakosti Klatovy

Plošné dlažby Klatovy