„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Klatovy

Nové produkty Klatovy

Dlažby a obrubníky Klatovy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Klatovy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Klatovy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Klatovy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Klatovy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Klatovy, Levná dlažba Klatovy, Dlažba Klatovy, Zámkové dlažby Klatovy, Zámkové dlažba Klatovy, Betonové dlažby Klatovy, Betonová dlažba Klatovy, Zdící prvky Klatovy, Dlažby II jakosti Klatovy, Dlažba II jakosti Klatovy, Plošné dlažby Klatovy, Plošná dlažba


Další města:

Louny Praha 22 Přerov České Budějovice Brno-venkov Karviná Ostrava-město Praha-Troja Plzeň-sever Ústí nad Labem Praha-Zličín Praha-Kolovraty Brno-město Bruntál Praha-Kunratice Prostějov Tachov Chrudim Praha-Čakovice Praha-Petrovice Praha-Benice Praha-Křeslice Praha-Libuš Praha-Újezd Nymburk Praha 5 Opava Náchod Praha-Zbraslav Třebíč Kutná Hora Beroun Jeseník Praha 8 Frýdek-Místek Praha 11 Hlavní město Praha Plzeň-jih Praha-východ Prachatice Praha 6 Jindřichův Hradec Příbram Svitavy Karlovy Vary Praha 1 Praha-Šeberov Domažlice Praha-Dubeč Most Praha-Suchdol Praha 3 Praha-Nedvězí Praha-Štěrboholy Praha 13 Tábor Praha 10 Praha-Dolní Počernice Praha-Lysolaje Praha-Lipence Kolín Praha-západ Česká Lípa Jablonec nad Nisou Praha-Řeporyje Benešov Olomouc Kroměříž Praha-Dolní Chabry Nový Jičín Praha-Klánovice Pardubice Praha-Koloděje Strakonice Praha 17 Rychnov nad Kněžnou Praha-Přední Kopanina Praha 14 Praha-Dolní Měcholupy Praha 21 Chomutov Praha-Vinoř Praha-Běchovice Praha-Velká Chuchle Havlíčkův Brod Písek Semily Praha 9 Praha 20 Kladno Plzeň-město Teplice Blansko Šumperk Praha-Satalice Cheb Znojmo Uherské Hradiště Děčín Liberec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Klatovy

Levná dlažba Klatovy

Dlažba Klatovy

Zámkové dlažby Klatovy

Zámkové betonové dlažby Klatovy

Zámková dlažba Klatovy

Betonové dlažby Klatovy

Betonová dlažba Klatovy

Zdící prvky Klatovy

Dlažby II jakosti Klatovy

Dlažba II jakosti Klatovy

Plošné dlažby Klatovy