„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Klatovy

Nové produkty Klatovy

Dlažby a obrubníky Klatovy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Klatovy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Klatovy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Klatovy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Klatovy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Klatovy, Levná dlažba Klatovy, Dlažba Klatovy, Zámkové dlažby Klatovy, Zámkové dlažba Klatovy, Betonové dlažby Klatovy, Betonová dlažba Klatovy, Zdící prvky Klatovy, Dlažby II jakosti Klatovy, Dlažba II jakosti Klatovy, Plošné dlažby Klatovy, Plošná dlažba


Další města:

Pardubice Bruntál Praha 10 Jičín Litoměřice Brno-město Praha 6 Cheb Praha-Kolovraty Tachov Benešov Náchod Kladno Teplice Kroměříž Praha 2 Děčín Praha 19 Břeclav Praha 5 Brno-venkov Praha-Čakovice Semily Praha-Zbraslav Praha 20 Praha-Dolní Počernice Praha 18 Praha-východ Hlavní město Praha Karlovy Vary Olomouc Praha-Benice Hodonín Praha 12 Pelhřimov Praha 15 Chrudim Mladá Boleslav Plzeň-jih Uherské Hradiště Vsetín Sokolov Plzeň-sever Praha-Štěrboholy Kutná Hora Blansko Praha-Běchovice Praha 17 Písek Praha-Petrovice Mělník Praha-Březiněves Praha-Lysolaje Praha-Přední Kopanina Frýdek-Místek Praha-Klánovice Praha-Dubeč Rokycany Liberec Prostějov Ústí nad Orlicí Havlíčkův Brod Rychnov nad Kněžnou Třebíč Praha-Dolní Chabry Praha-západ Praha 13 Praha-Lochkov Šumperk Louny Praha 14 Klatovy Praha-Satalice Praha 3 Česká Lípa Žďár nad Sázavou Zlín Beroun Opava Jablonec nad Nisou Jeseník Praha 7 Praha-Královice Jihlava Praha-Nebušice Vyškov Hradec Králové Praha 11 Prachatice Praha-Libuš Praha-Zličín Příbram Praha-Suchdol Praha-Lipence Jindřichův Hradec Domažlice Praha 21 Most Strakonice Nymburk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Klatovy

Levná dlažba Klatovy

Dlažba Klatovy

Zámkové dlažby Klatovy

Zámkové betonové dlažby Klatovy

Zámková dlažba Klatovy

Betonové dlažby Klatovy

Betonová dlažba Klatovy

Zdící prvky Klatovy

Dlažby II jakosti Klatovy

Dlažba II jakosti Klatovy

Plošné dlažby Klatovy