„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Klatovy

Nové produkty Klatovy

Dlažby a obrubníky Klatovy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Klatovy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Klatovy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Klatovy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Klatovy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Klatovy, Levná dlažba Klatovy, Dlažba Klatovy, Zámkové dlažby Klatovy, Zámkové dlažba Klatovy, Betonové dlažby Klatovy, Betonová dlažba Klatovy, Zdící prvky Klatovy, Dlažby II jakosti Klatovy, Dlažba II jakosti Klatovy, Plošné dlažby Klatovy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Čakovice Břeclav Praha 16 Praha-Královice Český Krumlov Litoměřice Děčín Cheb Písek Kroměříž Havlíčkův Brod Praha-Nedvězí Praha-Křeslice Pardubice Praha-Lochkov Tábor Most Prachatice Olomouc Praha 18 Brno-venkov Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Hlavní město Praha Hradec Králové Praha 21 Náchod Bruntál Praha-Velká Chuchle Jičín Praha-Újezd Strakonice Znojmo Přerov Plzeň-sever Pelhřimov Praha 9 Klatovy Rychnov nad Kněžnou Praha 17 Praha-Lysolaje Žďár nad Sázavou Praha-Klánovice Praha-Troja Praha-Dubeč Jeseník Frýdek-Místek Praha-Běchovice Praha 2 Praha-Satalice Vsetín Liberec Praha-Slivenec Praha-Kunratice Praha-Zbraslav Domažlice Praha 10 Praha-Vinoř Mladá Boleslav Praha 22 Praha 14 Teplice Kladno Kutná Hora Praha-Řeporyje Praha 4 Ústí nad Orlicí Beroun Praha 1 Kolín Sokolov Karlovy Vary Třebíč Blansko Praha-východ Praha-Koloděje Vyškov Praha 7 Praha 3 Semily Šumperk Chrudim Praha-Libuš Praha-západ Praha-Petrovice Praha 11 Jindřichův Hradec Zlín Jablonec nad Nisou Ostrava-město Praha-Přední Kopanina Opava Praha 5 Česká Lípa Praha 15 Praha-Dolní Chabry Trutnov Chomutov Praha-Kolovraty Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Klatovy

Levná dlažba Klatovy

Dlažba Klatovy

Zámkové dlažby Klatovy

Zámkové betonové dlažby Klatovy

Zámková dlažba Klatovy

Betonové dlažby Klatovy

Betonová dlažba Klatovy

Zdící prvky Klatovy

Dlažby II jakosti Klatovy

Dlažba II jakosti Klatovy

Plošné dlažby Klatovy