„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Klatovy

Nové produkty Klatovy

Dlažby a obrubníky Klatovy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Klatovy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Klatovy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Klatovy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Klatovy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Klatovy, Levná dlažba Klatovy, Dlažba Klatovy, Zámkové dlažby Klatovy, Zámkové dlažba Klatovy, Betonové dlažby Klatovy, Betonová dlažba Klatovy, Zdící prvky Klatovy, Dlažby II jakosti Klatovy, Dlažba II jakosti Klatovy, Plošné dlažby Klatovy, Plošná dlažba


Další města:

Praha 9 Praha 18 Nový Jičín Tachov Kutná Hora Praha-Petrovice Praha-Březiněves Chomutov Praha 12 Prostějov Praha 2 Praha-Slivenec Praha-Štěrboholy Frýdek-Místek Praha-Troja Litoměřice Praha-Šeberov Olomouc Praha-Královice Písek Louny Praha-Klánovice Praha-Řeporyje Karlovy Vary Opava Tábor Hodonín Trutnov Praha 11 Liberec Brno-venkov Šumperk Praha 22 Cheb Praha-Újezd Nymburk Praha-Zbraslav Praha-Čakovice Strakonice Domažlice Praha 4 Hradec Králové Jeseník Rokycany Praha 10 Praha 5 Praha-Satalice Česká Lípa Praha-Dolní Chabry Vsetín Teplice Praha 14 Plzeň-jih Beroun Praha 20 Vyškov Český Krumlov Praha-Křeslice Praha 1 Sokolov Kroměříž Ostrava-město Žďár nad Sázavou Praha-východ Praha 8 Praha-Přední Kopanina Havlíčkův Brod Praha-Suchdol Praha-Zličín Plzeň-město Svitavy Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Znojmo Praha 15 Praha-Lochkov Brno-město Jihlava Praha-Nedvězí Mělník Jičín Praha-Dubeč Břeclav Pardubice Pelhřimov Praha-Kunratice Praha 19 Benešov Blansko Hlavní město Praha Praha-Dolní Počernice Praha-západ Praha-Lipence Praha-Benice Praha 21 Jablonec nad Nisou Zlín Praha 16 Praha-Velká Chuchle Praha 13 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Klatovy

Levná dlažba Klatovy

Dlažba Klatovy

Zámkové dlažby Klatovy

Zámkové betonové dlažby Klatovy

Zámková dlažba Klatovy

Betonové dlažby Klatovy

Betonová dlažba Klatovy

Zdící prvky Klatovy

Dlažby II jakosti Klatovy

Dlažba II jakosti Klatovy

Plošné dlažby Klatovy