„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Klatovy

Nové produkty Klatovy

Dlažby a obrubníky Klatovy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Klatovy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Klatovy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Klatovy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Klatovy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Klatovy, Levná dlažba Klatovy, Dlažba Klatovy, Zámkové dlažby Klatovy, Zámkové dlažba Klatovy, Betonové dlažby Klatovy, Betonová dlažba Klatovy, Zdící prvky Klatovy, Dlažby II jakosti Klatovy, Dlažba II jakosti Klatovy, Plošné dlažby Klatovy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Křeslice Opava Kolín Plzeň-sever Kroměříž Český Krumlov Praha 12 Děčín Praha 1 Praha-Lysolaje Písek Praha-Kunratice Praha 17 Třebíč Frýdek-Místek Hodonín Hradec Králové Cheb Praha-Čakovice Beroun Plzeň-město Prostějov Příbram Tábor Uherské Hradiště Domažlice Praha-Troja Litoměřice Rakovník Blansko Mělník Praha-Koloděje Hlavní město Praha Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Chabry Jeseník Praha-Klánovice Plzeň-jih Mladá Boleslav Pardubice Karlovy Vary Praha 15 Břeclav Rokycany Trutnov Praha 5 Kutná Hora Kladno Praha 4 Praha-Petrovice Brno-město Praha-Satalice Praha 8 Chrudim Praha 18 Benešov Praha-Šeberov Praha-Zbraslav Praha-Suchdol Praha 16 Žďár nad Sázavou Praha-Dubeč Přerov Praha 20 Nymburk Sokolov Praha-Vinoř Bruntál Praha-Lochkov Liberec Praha-Běchovice Praha 2 Jablonec nad Nisou Praha-Kolovraty Nový Jičín Karviná Praha 13 Olomouc Zlín Praha-východ Klatovy Praha-Libuš Jindřichův Hradec Ústí nad Orlicí Praha 22 Jičín Vyškov Ústí nad Labem Praha-Dolní Počernice Praha-západ Semily Jihlava Praha-Újezd Praha-Zličín Havlíčkův Brod Praha-Velká Chuchle Vsetín Praha 7 Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Klatovy

Levná dlažba Klatovy

Dlažba Klatovy

Zámkové dlažby Klatovy

Zámkové betonové dlažby Klatovy

Zámková dlažba Klatovy

Betonové dlažby Klatovy

Betonová dlažba Klatovy

Zdící prvky Klatovy

Dlažby II jakosti Klatovy

Dlažba II jakosti Klatovy

Plošné dlažby Klatovy