„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Klatovy

Nové produkty Klatovy

Dlažby a obrubníky Klatovy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Klatovy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Klatovy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Klatovy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Klatovy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Klatovy, Levná dlažba Klatovy, Dlažba Klatovy, Zámkové dlažby Klatovy, Zámkové dlažba Klatovy, Betonové dlažby Klatovy, Betonová dlažba Klatovy, Zdící prvky Klatovy, Dlažby II jakosti Klatovy, Dlažba II jakosti Klatovy, Plošné dlažby Klatovy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lipence Praha-Běchovice Zlín Praha 18 Praha-Satalice Praha 15 Ústí nad Orlicí Mladá Boleslav Praha-Březiněves Znojmo Praha 12 Praha-Čakovice Praha 21 Liberec Praha-Suchdol Litoměřice Praha-Koloděje Nový Jičín Kroměříž Frýdek-Místek Praha-Ďáblice Praha 3 Praha-Libuš Domažlice Uherské Hradiště Praha-Nedvězí Praha-Vinoř Kolín Semily Tachov Chomutov Plzeň-jih Praha-Slivenec Teplice Havlíčkův Brod Praha-Přední Kopanina České Budějovice Pelhřimov Písek Jeseník Praha 20 Šumperk Praha 13 Praha 5 Hradec Králové Praha 11 Praha 4 Svitavy Praha-Kolovraty Praha-Velká Chuchle Praha-Nebušice Praha-Zličín Praha 14 Příbram Praha-Benice Benešov Praha-Klánovice Třebíč Brno-město Kutná Hora Mělník Praha-východ Praha-Dolní Měcholupy Praha 22 Praha 2 Beroun Bruntál Praha-Křeslice Praha-Lochkov Chrudim Praha 6 Praha-Královice Plzeň-město Praha-Újezd Brno-venkov Praha-Lysolaje Most Česká Lípa Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Rakovník Praha-Dolní Počernice Rokycany Rychnov nad Kněžnou Cheb Vyškov Strakonice Praha-Dubeč Pardubice Praha 7 Hlavní město Praha Praha 1 Nymburk Karlovy Vary Praha 19 Jihlava Tábor Olomouc Náchod Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Klatovy

Levná dlažba Klatovy

Dlažba Klatovy

Zámkové dlažby Klatovy

Zámkové betonové dlažby Klatovy

Zámková dlažba Klatovy

Betonové dlažby Klatovy

Betonová dlažba Klatovy

Zdící prvky Klatovy

Dlažby II jakosti Klatovy

Dlažba II jakosti Klatovy

Plošné dlažby Klatovy