„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Klatovy

Nové produkty Klatovy

Dlažby a obrubníky Klatovy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Klatovy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Klatovy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Klatovy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Klatovy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Klatovy, Levná dlažba Klatovy, Dlažba Klatovy, Zámkové dlažby Klatovy, Zámkové dlažba Klatovy, Betonové dlažby Klatovy, Betonová dlažba Klatovy, Zdící prvky Klatovy, Dlažby II jakosti Klatovy, Dlažba II jakosti Klatovy, Plošné dlažby Klatovy, Plošná dlažba


Další města:

Blansko Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Hodonín Nymburk Praha 16 Karlovy Vary Praha 9 Benešov Havlíčkův Brod Šumperk Praha-Kunratice Praha 5 Praha-Dolní Měcholupy Frýdek-Místek Písek Ústí nad Labem Praha 6 Praha-Dubeč Třebíč Bruntál Rychnov nad Kněžnou Mladá Boleslav Praha-Čakovice Jindřichův Hradec Domažlice Praha-Březiněves Rakovník Litoměřice Jeseník Vyškov Praha-Klánovice Praha-Královice Beroun Hlavní město Praha Karviná Teplice Klatovy Praha 19 Praha-Satalice Kutná Hora Žďár nad Sázavou Praha-Zbraslav Praha-Ďáblice Praha-Lysolaje Prachatice Mělník Praha-Štěrboholy Plzeň-jih Pelhřimov Praha 17 Praha-Slivenec Cheb Praha 7 Praha-Vinoř Praha-Řeporyje Kladno Hradec Králové České Budějovice Ústí nad Orlicí Praha 22 Praha 12 Praha-Újezd Praha-západ Praha-Šeberov Praha 20 Praha 8 Louny Praha-Zličín Praha 4 Praha 11 Chrudim Praha 2 Praha-Troja Prostějov Praha-Dolní Počernice Strakonice Děčín Kolín Příbram Praha-Velká Chuchle Praha-východ Pardubice Chomutov Břeclav Brno-venkov Praha-Křeslice Tachov Praha 13 Praha 1 Olomouc Praha-Lipence Plzeň-sever Uherské Hradiště Praha 15 Praha-Benice Praha-Lochkov Praha 10 Česká Lípa ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Klatovy

Levná dlažba Klatovy

Dlažba Klatovy

Zámkové dlažby Klatovy

Zámkové betonové dlažby Klatovy

Zámková dlažba Klatovy

Betonové dlažby Klatovy

Betonová dlažba Klatovy

Zdící prvky Klatovy

Dlažby II jakosti Klatovy

Dlažba II jakosti Klatovy

Plošné dlažby Klatovy