„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Klatovy

Nové produkty Klatovy

Dlažby a obrubníky Klatovy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Klatovy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Klatovy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Klatovy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Klatovy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Klatovy, Levná dlažba Klatovy, Dlažba Klatovy, Zámkové dlažby Klatovy, Zámkové dlažba Klatovy, Betonové dlažby Klatovy, Betonová dlažba Klatovy, Zdící prvky Klatovy, Dlažby II jakosti Klatovy, Dlažba II jakosti Klatovy, Plošné dlažby Klatovy, Plošná dlažba


Další města:

Cheb Praha-Lochkov Plzeň-město Praha-Dolní Počernice Louny Jindřichův Hradec Praha-Dolní Chabry Praha-Satalice Praha 3 Rychnov nad Kněžnou Klatovy Praha-Újezd Mělník Praha-Slivenec Praha 18 Uherské Hradiště Praha 14 Chomutov Nymburk Opava Děčín Praha-východ Praha-Čakovice Praha-Březiněves Mladá Boleslav Svitavy Prostějov Beroun Jeseník Praha-Lipence Jihlava Ústí nad Labem Praha-Suchdol Hodonín Praha 1 Praha-Kunratice Praha 16 Praha-Petrovice Rakovník Praha 6 Česká Lípa Příbram Praha-Ďáblice Náchod Karviná Znojmo Zlín Teplice Praha 2 Plzeň-jih Tachov Vyškov Praha-Nebušice České Budějovice Český Krumlov Přerov Nový Jičín Pardubice Praha-Velká Chuchle Praha-Štěrboholy Ostrava-město Praha 4 Hradec Králové Písek Kladno Trutnov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kolovraty Praha 10 Liberec Praha-západ Praha-Koloděje Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Tábor Sokolov Kroměříž Kolín Praha 17 Jičín Hlavní město Praha Chrudim Praha 9 Praha 20 Praha 11 Prachatice Most Praha-Troja Karlovy Vary Kutná Hora Rokycany Praha-Zličín Vsetín Břeclav Praha 19 Šumperk Praha 7 Praha-Běchovice Praha-Křeslice Praha 12 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Klatovy

Levná dlažba Klatovy

Dlažba Klatovy

Zámkové dlažby Klatovy

Zámkové betonové dlažby Klatovy

Zámková dlažba Klatovy

Betonové dlažby Klatovy

Betonová dlažba Klatovy

Zdící prvky Klatovy

Dlažby II jakosti Klatovy

Dlažba II jakosti Klatovy

Plošné dlažby Klatovy