„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Klatovy

Nové produkty Klatovy

Dlažby a obrubníky Klatovy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Klatovy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Klatovy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Klatovy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Klatovy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Klatovy, Levná dlažba Klatovy, Dlažba Klatovy, Zámkové dlažby Klatovy, Zámkové dlažba Klatovy, Betonové dlažby Klatovy, Betonová dlažba Klatovy, Zdící prvky Klatovy, Dlažby II jakosti Klatovy, Dlažba II jakosti Klatovy, Plošné dlažby Klatovy, Plošná dlažba


Další města:

Karviná Beroun Praha-Štěrboholy Praha 9 Praha 11 Jičín Plzeň-město Liberec Praha-Nedvězí Praha-Koloděje Praha-Čakovice Mladá Boleslav Mělník Vyškov Klatovy Teplice Praha-Křeslice Hradec Králové Praha 2 Praha 10 Frýdek-Místek Jindřichův Hradec Praha-Kunratice Plzeň-sever Praha-Vinoř Tábor Litoměřice Opava Praha 1 Praha-Klánovice Praha-Satalice Chomutov Praha-Lipence Most Praha 14 Blansko Praha-Suchdol Plzeň-jih Praha-Lysolaje Vsetín Břeclav Kutná Hora Praha 5 Bruntál Nový Jičín Příbram Kroměříž Praha-Dolní Měcholupy Praha-západ Praha-Velká Chuchle Praha-Troja Praha-Ďáblice Praha 7 Ústí nad Labem Sokolov Praha 8 Náchod Ústí nad Orlicí Praha-Královice Praha 13 Brno-město Strakonice Benešov Praha-východ Olomouc Pardubice Chrudim Praha-Libuš Uherské Hradiště Rychnov nad Kněžnou Praha-Šeberov Kolín Praha 17 Jablonec nad Nisou Pelhřimov Praha-Nebušice Praha-Zličín Nymburk Praha-Petrovice Rokycany Český Krumlov Praha-Slivenec Praha-Lochkov Kladno Karlovy Vary České Budějovice Přerov Praha 16 Hlavní město Praha Louny Domažlice Cheb Praha 20 Žďár nad Sázavou Praha-Březiněves Prachatice Praha 12 Praha-Dubeč Praha-Dolní Chabry Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Klatovy

Levná dlažba Klatovy

Dlažba Klatovy

Zámkové dlažby Klatovy

Zámkové betonové dlažby Klatovy

Zámková dlažba Klatovy

Betonové dlažby Klatovy

Betonová dlažba Klatovy

Zdící prvky Klatovy

Dlažby II jakosti Klatovy

Dlažba II jakosti Klatovy

Plošné dlažby Klatovy