„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Klatovy

Nové produkty Klatovy

Dlažby a obrubníky Klatovy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Klatovy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Klatovy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Klatovy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Klatovy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Klatovy, Levná dlažba Klatovy, Dlažba Klatovy, Zámkové dlažby Klatovy, Zámkové dlažba Klatovy, Betonové dlažby Klatovy, Betonová dlažba Klatovy, Zdící prvky Klatovy, Dlažby II jakosti Klatovy, Dlažba II jakosti Klatovy, Plošné dlažby Klatovy, Plošná dlažba


Další města:

Přerov Prachatice Olomouc Praha 18 Praha 10 Trutnov Pardubice Nymburk Praha 19 Praha-Štěrboholy Praha 6 Žďár nad Sázavou Praha-Klánovice Praha-Křeslice Frýdek-Místek Náchod Praha-Březiněves Praha-Suchdol Praha-Velká Chuchle Praha 5 Praha 1 Louny Most Praha 21 Praha 2 Praha-Přední Kopanina Praha 12 Praha-Satalice Jeseník Praha 14 Praha 15 Jihlava Hlavní město Praha Třebíč Praha-Dubeč Hradec Králové Bruntál Praha-Lochkov Nový Jičín Praha 8 Praha-Ďáblice Brno-venkov Beroun Rychnov nad Kněžnou Jablonec nad Nisou Mělník Praha-Čakovice Kladno Vyškov Prostějov Praha-Petrovice Plzeň-jih Praha-Kunratice Rokycany Uherské Hradiště Jindřichův Hradec Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Jičín Brno-město Zlín Praha-Benice Písek Praha-Dolní Chabry Praha 16 Český Krumlov Semily Havlíčkův Brod Liberec Klatovy Praha-Šeberov Kroměříž Vsetín Kutná Hora Praha-západ Praha-Zličín Teplice Praha-Libuš Ostrava-město Hodonín Praha-východ Litoměřice Tábor Břeclav Karlovy Vary Domažlice Rakovník Praha 11 Praha 22 Praha-Vinoř Praha 17 Praha-Újezd Praha-Dolní Počernice Děčín Praha 9 Praha-Běchovice Plzeň-sever Karviná Praha-Nebušice Benešov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Klatovy

Levná dlažba Klatovy

Dlažba Klatovy

Zámkové dlažby Klatovy

Zámkové betonové dlažby Klatovy

Zámková dlažba Klatovy

Betonové dlažby Klatovy

Betonová dlažba Klatovy

Zdící prvky Klatovy

Dlažby II jakosti Klatovy

Dlažba II jakosti Klatovy

Plošné dlažby Klatovy