„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Klatovy

Nové produkty Klatovy

Dlažby a obrubníky Klatovy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Klatovy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Klatovy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Klatovy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Klatovy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Klatovy, Levná dlažba Klatovy, Dlažba Klatovy, Zámkové dlažby Klatovy, Zámkové dlažba Klatovy, Betonové dlažby Klatovy, Betonová dlažba Klatovy, Zdící prvky Klatovy, Dlažby II jakosti Klatovy, Dlažba II jakosti Klatovy, Plošné dlažby Klatovy, Plošná dlažba


Další města:

Strakonice Praha-Petrovice Jihlava Praha 3 Brno-venkov Louny Frýdek-Místek Praha 16 Ostrava-město Zlín Praha-Zbraslav Praha-Přední Kopanina Česká Lípa Praha-Běchovice Litoměřice Prostějov Jindřichův Hradec Přerov Uherské Hradiště Hradec Králové Praha-Nebušice Praha-Velká Chuchle Liberec Praha-Troja Prachatice Praha 9 Klatovy Praha-západ Praha-Satalice Praha 11 Ústí nad Labem Praha-Klánovice Kutná Hora Praha 15 Olomouc Praha-Nedvězí Vyškov Praha-Kunratice Praha-Koloděje Blansko Praha-Vinoř Semily Jičín Praha-Čakovice Most Praha 8 Brno-město Praha-Dolní Chabry Praha 17 Praha-Lochkov Hodonín Plzeň-město Kroměříž Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Počernice Praha-Suchdol Praha-Zličín Žďár nad Sázavou Jeseník Praha-Ďáblice Praha 14 Domažlice Praha-Štěrboholy Plzeň-jih Praha-Řeporyje Praha-Dolní Měcholupy Břeclav Jablonec nad Nisou Kolín Chomutov Děčín Praha-Újezd Praha 10 Praha 4 Svitavy Karlovy Vary České Budějovice Praha 20 Havlíčkův Brod Bruntál Tachov Chrudim Beroun Šumperk Pardubice Praha 6 Praha 12 Praha-Lipence Rakovník Český Krumlov Praha 13 Praha-Dubeč Plzeň-sever Praha-Libuš Nový Jičín Praha-Březiněves Praha 21 Náchod Praha-Kolovraty Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Klatovy

Levná dlažba Klatovy

Dlažba Klatovy

Zámkové dlažby Klatovy

Zámkové betonové dlažby Klatovy

Zámková dlažba Klatovy

Betonové dlažby Klatovy

Betonová dlažba Klatovy

Zdící prvky Klatovy

Dlažby II jakosti Klatovy

Dlažba II jakosti Klatovy

Plošné dlažby Klatovy