„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Kunratice

Nové produkty Praha-Kunratice

Dlažby a obrubníky Praha-Kunratice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Kunratice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Kunratice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Kunratice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Kunratice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Kunratice, Levná dlažba Praha-Kunratice, Dlažba Praha-Kunratice, Zámkové dlažby Praha-Kunratice, Zámkové dlažba Praha-Kunratice, Betonové dlažby Praha-Kunratice, Betonová dlažba Praha-Kunratice, Zdící prvky Praha-Kunratice, Dlažby II jakosti Praha-Kunratice, Dlažba II jakosti Praha-Kunratice, Plošné dlažby Praha-Kunratice, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Most Praha 1 Beroun Praha-Šeberov Louny Mělník Břeclav Prachatice Kladno Praha-Libuš Plzeň-jih Vsetín Kroměříž Karviná Praha-Ďáblice Ústí nad Orlicí Nymburk Pardubice Uherské Hradiště Praha-Slivenec Litoměřice Rychnov nad Kněžnou Frýdek-Místek Náchod Praha 7 Praha 19 Svitavy Praha 2 Cheb Třebíč Praha 8 Praha-Satalice Praha-Kunratice Trutnov Rokycany Havlíčkův Brod Tachov Praha 16 Ostrava-město Ústí nad Labem Praha 10 Vyškov Jindřichův Hradec Praha-Klánovice Olomouc Zlín Praha 21 Bruntál Nový Jičín Praha 20 Praha-Dolní Počernice Příbram Chomutov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kolovraty České Budějovice Praha-Křeslice Praha-Přední Kopanina Praha-Újezd Písek Praha-Petrovice Znojmo Praha 5 Praha-Běchovice Praha 11 Praha 6 Praha 13 Praha-Dolní Chabry Praha 15 Praha-Nebušice Praha 3 Praha-Lipence Teplice Jičín Praha-Velká Chuchle Praha-Zbraslav Praha-Štěrboholy Klatovy Praha 12 Plzeň-město Domažlice Praha-Nedvězí Kolín Praha 9 Praha 4 Praha-Benice Praha-Čakovice Hradec Králové Děčín Opava Praha-Vinoř Liberec Rakovník Tábor Prostějov Mladá Boleslav Praha-Lochkov Praha-Koloděje Jihlava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Kunratice

Levná dlažba Praha-Kunratice

Dlažba Praha-Kunratice

Zámkové dlažby Praha-Kunratice

Zámkové betonové dlažby Praha-Kunratice

Zámková dlažba Praha-Kunratice

Betonové dlažby Praha-Kunratice

Betonová dlažba Praha-Kunratice

Zdící prvky Praha-Kunratice

Dlažby II jakosti Praha-Kunratice

Dlažba II jakosti Praha-Kunratice

Plošné dlažby Praha-Kunratice