„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Kunratice

Nové produkty Praha-Kunratice

Dlažby a obrubníky Praha-Kunratice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Kunratice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Kunratice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Kunratice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Kunratice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Kunratice, Levná dlažba Praha-Kunratice, Dlažba Praha-Kunratice, Zámkové dlažby Praha-Kunratice, Zámkové dlažba Praha-Kunratice, Betonové dlažby Praha-Kunratice, Betonová dlažba Praha-Kunratice, Zdící prvky Praha-Kunratice, Dlažby II jakosti Praha-Kunratice, Dlažba II jakosti Praha-Kunratice, Plošné dlažby Praha-Kunratice, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Ostrava-město Rychnov nad Kněžnou Jičín Praha-Lochkov Benešov Praha 4 Chomutov Prachatice České Budějovice Praha-Lysolaje Praha-Satalice Jindřichův Hradec Kolín Mladá Boleslav Teplice Vsetín Praha-Slivenec Pardubice Plzeň-sever Uherské Hradiště Praha-Troja Ústí nad Labem Praha-Křeslice Znojmo Břeclav Pelhřimov Praha 13 Karlovy Vary Brno-venkov Praha-Přední Kopanina Praha-Libuš Nový Jičín Jeseník Děčín Praha-Štěrboholy Praha-Nebušice Litoměřice Brno-město Písek Praha 9 Praha-Kunratice Příbram Hodonín Praha-Koloděje Praha-Nedvězí Praha-Suchdol Praha-Lipence Praha-Zbraslav Strakonice Praha 11 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Chabry Praha 6 Liberec Praha 7 Praha 21 Semily Vyškov Most Olomouc Praha 12 Praha-Šeberov Třebíč Prostějov Praha-východ Praha-Březiněves Klatovy Rakovník Praha-Dubeč Kutná Hora Praha 1 Trutnov Rokycany Cheb Karviná Praha-Velká Chuchle Praha-Klánovice Blansko Praha 22 Praha-Vinoř Hlavní město Praha Ústí nad Orlicí Žďár nad Sázavou Jablonec nad Nisou Praha-Benice Praha 19 Praha-Čakovice Beroun Praha 14 Přerov Praha-Dolní Počernice Praha 16 Český Krumlov Hradec Králové Praha 3 Praha-Řeporyje Kladno Plzeň-jih Chrudim ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Kunratice

Levná dlažba Praha-Kunratice

Dlažba Praha-Kunratice

Zámkové dlažby Praha-Kunratice

Zámkové betonové dlažby Praha-Kunratice

Zámková dlažba Praha-Kunratice

Betonové dlažby Praha-Kunratice

Betonová dlažba Praha-Kunratice

Zdící prvky Praha-Kunratice

Dlažby II jakosti Praha-Kunratice

Dlažba II jakosti Praha-Kunratice

Plošné dlažby Praha-Kunratice