„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Kunratice

Nové produkty Praha-Kunratice

Dlažby a obrubníky Praha-Kunratice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Kunratice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Kunratice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Kunratice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Kunratice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Kunratice, Levná dlažba Praha-Kunratice, Dlažba Praha-Kunratice, Zámkové dlažby Praha-Kunratice, Zámkové dlažba Praha-Kunratice, Betonové dlažby Praha-Kunratice, Betonová dlažba Praha-Kunratice, Zdící prvky Praha-Kunratice, Dlažby II jakosti Praha-Kunratice, Dlažba II jakosti Praha-Kunratice, Plošné dlažby Praha-Kunratice, Plošná dlažba


Další města:

Hlavní město Praha Litoměřice Český Krumlov Praha 9 Pardubice Karlovy Vary Praha-Zličín Praha-Křeslice Praha-Řeporyje Semily Teplice Praha 5 Olomouc Praha-Libuš Kladno Jeseník Domažlice Pelhřimov Praha-Ďáblice Plzeň-město Cheb Kolín Znojmo Praha 7 Praha-Suchdol Nový Jičín Vyškov Jihlava Klatovy Praha-Lipence Mělník Třebíč Kroměříž Praha-Březiněves Česká Lípa Plzeň-jih Praha-Troja Praha-Šeberov Beroun Most Praha-Klánovice Praha-Nebušice Praha-Dubeč Praha-Běchovice Šumperk Přerov Vsetín Praha-východ Svitavy Praha-Čakovice Praha 15 Bruntál Blansko Písek Praha 16 Ústí nad Orlicí Praha 20 Tábor Praha-Dolní Počernice Praha-Kunratice Ostrava-město Jablonec nad Nisou Praha-Vinoř Brno-město Praha 18 Louny České Budějovice Plzeň-sever Praha 22 Hradec Králové Náchod Praha 14 Jindřichův Hradec Praha 10 Praha 21 Praha-Koloděje Sokolov Prachatice Praha-Lysolaje Tachov Praha-Dolní Chabry Karviná Praha-Benice Břeclav Praha-Dolní Měcholupy Benešov Prostějov Strakonice Chrudim Rakovník Praha 19 Praha 11 Uherské Hradiště Opava Praha 6 Kutná Hora Praha 1 Rokycany Praha-Petrovice Nymburk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Kunratice

Levná dlažba Praha-Kunratice

Dlažba Praha-Kunratice

Zámkové dlažby Praha-Kunratice

Zámkové betonové dlažby Praha-Kunratice

Zámková dlažba Praha-Kunratice

Betonové dlažby Praha-Kunratice

Betonová dlažba Praha-Kunratice

Zdící prvky Praha-Kunratice

Dlažby II jakosti Praha-Kunratice

Dlažba II jakosti Praha-Kunratice

Plošné dlažby Praha-Kunratice