„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Kunratice

Nové produkty Praha-Kunratice

Dlažby a obrubníky Praha-Kunratice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Kunratice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Kunratice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Kunratice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Kunratice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Kunratice, Levná dlažba Praha-Kunratice, Dlažba Praha-Kunratice, Zámkové dlažby Praha-Kunratice, Zámkové dlažba Praha-Kunratice, Betonové dlažby Praha-Kunratice, Betonová dlažba Praha-Kunratice, Zdící prvky Praha-Kunratice, Dlažby II jakosti Praha-Kunratice, Dlažba II jakosti Praha-Kunratice, Plošné dlažby Praha-Kunratice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Újezd Praha-Běchovice Praha-Nebušice Praha 12 Louny Praha-Zličín Praha 15 Mladá Boleslav Ústí nad Labem Písek Frýdek-Místek Liberec Žďár nad Sázavou Český Krumlov Břeclav Praha 1 Plzeň-město Praha-Zbraslav Cheb Jindřichův Hradec Rokycany Praha-Dolní Počernice Svitavy Hodonín Trutnov Praha-Klánovice Praha-Kunratice Karviná Prostějov Praha 6 Praha 4 Havlíčkův Brod Praha-Satalice Ostrava-město Klatovy Tábor Praha-Dolní Chabry Praha 16 Jablonec nad Nisou Tachov Praha 14 Benešov Příbram Rychnov nad Kněžnou Praha 10 Třebíč Praha-Šeberov Praha 17 Praha 8 Praha-Ďáblice Praha-Lysolaje Praha-Štěrboholy Uherské Hradiště Teplice Česká Lípa Most Vyškov Praha-Dolní Měcholupy Praha 11 Praha 9 Chomutov Bruntál Nový Jičín Praha-Koloděje Praha-Libuš Plzeň-jih Šumperk Kroměříž Praha 19 Náchod Vsetín Praha-Velká Chuchle Praha-Petrovice Jičín Praha-Vinoř Praha-Čakovice Praha-Dubeč České Budějovice Jeseník Chrudim Děčín Plzeň-sever Praha 21 Praha-Lipence Hlavní město Praha Opava Pardubice Jihlava Rakovník Praha-Kolovraty Praha 2 Kutná Hora Praha-Lochkov Praha 20 Zlín Praha-Královice Praha-Benice Praha-Březiněves Praha-Řeporyje Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Kunratice

Levná dlažba Praha-Kunratice

Dlažba Praha-Kunratice

Zámkové dlažby Praha-Kunratice

Zámkové betonové dlažby Praha-Kunratice

Zámková dlažba Praha-Kunratice

Betonové dlažby Praha-Kunratice

Betonová dlažba Praha-Kunratice

Zdící prvky Praha-Kunratice

Dlažby II jakosti Praha-Kunratice

Dlažba II jakosti Praha-Kunratice

Plošné dlažby Praha-Kunratice