„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Kunratice

Nové produkty Praha-Kunratice

Dlažby a obrubníky Praha-Kunratice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Kunratice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Kunratice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Kunratice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Kunratice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Kunratice, Levná dlažba Praha-Kunratice, Dlažba Praha-Kunratice, Zámkové dlažby Praha-Kunratice, Zámkové dlažba Praha-Kunratice, Betonové dlažby Praha-Kunratice, Betonová dlažba Praha-Kunratice, Zdící prvky Praha-Kunratice, Dlažby II jakosti Praha-Kunratice, Dlažba II jakosti Praha-Kunratice, Plošné dlažby Praha-Kunratice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 18 Přerov Praha 22 Blansko Praha 5 Brno-město Praha-Lysolaje Praha-Vinoř Jindřichův Hradec Kolín Praha-Klánovice Praha-Šeberov Praha-Dubeč Cheb Praha-Březiněves Ústí nad Labem Karviná Domažlice Žďár nad Sázavou Jeseník Český Krumlov Beroun Benešov Hradec Králové Kroměříž Kutná Hora Praha-Koloděje Rokycany Praha 15 Uherské Hradiště Nový Jičín Praha-Křeslice Jablonec nad Nisou Praha 16 Praha-Velká Chuchle Zlín Louny Plzeň-jih Praha-Libuš Praha-Nedvězí Klatovy Rakovník Praha-Satalice Liberec Praha-Nebušice Česká Lípa Nymburk Praha-Řeporyje Ústí nad Orlicí Praha 2 Praha-Újezd Karlovy Vary Praha 8 Plzeň-sever Praha-západ Praha 20 Praha 6 Praha-Dolní Měcholupy Chrudim Svitavy Praha-Lochkov Brno-venkov Hodonín Praha 12 Ostrava-město Praha 11 Prostějov Praha 19 Frýdek-Místek Náchod Strakonice Praha-Petrovice Praha 17 Praha-Troja Most Břeclav Třebíč Praha-Slivenec Tábor Praha-Kunratice Pelhřimov Plzeň-město Příbram Šumperk Hlavní město Praha Praha-Čakovice Děčín Praha 10 Praha-Lipence Praha-východ Praha 4 Jihlava Vsetín Trutnov Jičín Praha-Kolovraty Praha 7 Praha-Dolní Chabry Praha-Benice Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Kunratice

Levná dlažba Praha-Kunratice

Dlažba Praha-Kunratice

Zámkové dlažby Praha-Kunratice

Zámkové betonové dlažby Praha-Kunratice

Zámková dlažba Praha-Kunratice

Betonové dlažby Praha-Kunratice

Betonová dlažba Praha-Kunratice

Zdící prvky Praha-Kunratice

Dlažby II jakosti Praha-Kunratice

Dlažba II jakosti Praha-Kunratice

Plošné dlažby Praha-Kunratice