„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Kunratice

Nové produkty Praha-Kunratice

Dlažby a obrubníky Praha-Kunratice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Kunratice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Kunratice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Kunratice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Kunratice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Kunratice, Levná dlažba Praha-Kunratice, Dlažba Praha-Kunratice, Zámkové dlažby Praha-Kunratice, Zámkové dlažba Praha-Kunratice, Betonové dlažby Praha-Kunratice, Betonová dlažba Praha-Kunratice, Zdící prvky Praha-Kunratice, Dlažby II jakosti Praha-Kunratice, Dlažba II jakosti Praha-Kunratice, Plošné dlažby Praha-Kunratice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Jeseník Praha-Dubeč Plzeň-jih Praha-Čakovice Trutnov Prostějov Olomouc Domažlice Uherské Hradiště Havlíčkův Brod Praha 14 Jičín Praha-Ďáblice Český Krumlov Jablonec nad Nisou Praha 1 Opava Praha 16 Praha-Petrovice Brno-město Tachov Brno-venkov Praha 7 Praha-západ Praha-Benice Znojmo Písek Plzeň-město Praha-Královice Praha-Nebušice Bruntál Praha-Řeporyje Ústí nad Orlicí Praha 4 Praha 15 Cheb Praha-Satalice Praha-Dolní Měcholupy Frýdek-Místek Praha-Dolní Chabry Praha-Přední Kopanina Hradec Králové Benešov Praha-Lipence Praha-Vinoř Praha-Klánovice Blansko Pardubice Praha 10 Praha 13 Rokycany Ústí nad Labem Liberec Plzeň-sever Sokolov Třebíč Jindřichův Hradec Jihlava Chrudim Kolín Praha-Újezd Praha 18 Chomutov Praha-Kolovraty Ostrava-město Praha 5 Praha 9 Děčín Semily Pelhřimov Praha 11 Praha-Zbraslav Louny Praha-Lochkov Praha 2 Šumperk Praha-Šeberov Kroměříž Praha-Dolní Počernice Praha 8 Most Praha 12 Litoměřice České Budějovice Rychnov nad Kněžnou Svitavy Praha-Zličín Praha-Křeslice Tábor Praha 21 Karviná Zlín Praha-Koloděje Karlovy Vary Beroun Praha-Libuš Praha-Březiněves Mělník Břeclav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Kunratice

Levná dlažba Praha-Kunratice

Dlažba Praha-Kunratice

Zámkové dlažby Praha-Kunratice

Zámkové betonové dlažby Praha-Kunratice

Zámková dlažba Praha-Kunratice

Betonové dlažby Praha-Kunratice

Betonová dlažba Praha-Kunratice

Zdící prvky Praha-Kunratice

Dlažby II jakosti Praha-Kunratice

Dlažba II jakosti Praha-Kunratice

Plošné dlažby Praha-Kunratice