„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Kunratice

Nové produkty Praha-Kunratice

Dlažby a obrubníky Praha-Kunratice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Kunratice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Kunratice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Kunratice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Kunratice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Kunratice, Levná dlažba Praha-Kunratice, Dlažba Praha-Kunratice, Zámkové dlažby Praha-Kunratice, Zámkové dlažba Praha-Kunratice, Betonové dlažby Praha-Kunratice, Betonová dlažba Praha-Kunratice, Zdící prvky Praha-Kunratice, Dlažby II jakosti Praha-Kunratice, Dlažba II jakosti Praha-Kunratice, Plošné dlažby Praha-Kunratice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Praha-Slivenec Praha 7 Žďár nad Sázavou Vyškov Praha-Dolní Počernice Praha-Kolovraty Karlovy Vary Znojmo Praha-Nebušice Plzeň-sever Tachov Břeclav Praha-Královice Praha 14 Český Krumlov Praha-Lochkov Praha-Štěrboholy Jindřichův Hradec Benešov Praha-Přední Kopanina Praha 19 Praha 15 Brno-venkov Praha-Troja Kutná Hora Třebíč Praha 12 Kroměříž Praha-Zličín Frýdek-Místek Praha-východ Praha 20 Praha-západ Blansko Cheb Karviná Kolín Praha-Zbraslav Praha 21 Praha-Křeslice Ústí nad Labem Praha-Suchdol Praha-Kunratice Liberec Brno-město Jeseník Sokolov Prachatice Mladá Boleslav Beroun Praha-Vinoř Praha 11 Praha-Řeporyje Nový Jičín Jablonec nad Nisou Náchod Praha-Klánovice Hodonín Přerov Domažlice Praha-Benice Praha-Újezd Most Příbram Ústí nad Orlicí Teplice Praha-Běchovice Praha 17 Vsetín Praha-Nedvězí Praha-Lipence Praha 5 Praha 16 Kladno Strakonice Bruntál Pelhřimov Písek Šumperk Praha 1 Louny Trutnov Nymburk Děčín Svitavy Praha-Koloděje Praha 10 Praha 3 Mělník Jihlava Pardubice Chrudim Havlíčkův Brod Praha 4 Tábor Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Praha 8 Praha 6 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Kunratice

Levná dlažba Praha-Kunratice

Dlažba Praha-Kunratice

Zámkové dlažby Praha-Kunratice

Zámkové betonové dlažby Praha-Kunratice

Zámková dlažba Praha-Kunratice

Betonové dlažby Praha-Kunratice

Betonová dlažba Praha-Kunratice

Zdící prvky Praha-Kunratice

Dlažby II jakosti Praha-Kunratice

Dlažba II jakosti Praha-Kunratice

Plošné dlažby Praha-Kunratice