„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Strakonice

Nové produkty Strakonice

Dlažby a obrubníky Strakonice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Strakonice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Strakonice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Strakonice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Strakonice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Strakonice, Levná dlažba Strakonice, Dlažba Strakonice, Zámkové dlažby Strakonice, Zámkové dlažba Strakonice, Betonové dlažby Strakonice, Betonová dlažba Strakonice, Zdící prvky Strakonice, Dlažby II jakosti Strakonice, Dlažba II jakosti Strakonice, Plošné dlažby Strakonice, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-město Strakonice Rychnov nad Kněžnou České Budějovice Praha-Slivenec Ústí nad Orlicí Chomutov Praha-Běchovice Praha-Benice Praha 13 Praha-Lipence Praha 9 Blansko Jihlava Praha 3 Litoměřice Praha 8 Pardubice Teplice Mělník Praha-Březiněves Praha 7 Přerov Příbram Praha 10 Praha-Kolovraty Pelhřimov Brno-město Semily Praha 4 Praha 16 Frýdek-Místek Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Žďár nad Sázavou Praha-Šeberov Kolín Praha-Dubeč Náchod Praha-Vinoř Nymburk Praha-Lysolaje Plzeň-jih Praha 17 Praha 21 Třebíč Praha-Klánovice Praha-východ Olomouc Kladno Praha-Čakovice Kutná Hora Svitavy Praha-Petrovice Praha 20 Sokolov Praha 22 Praha 14 Praha-Kunratice Praha-Královice Praha 19 Praha-Zličín Karviná Nový Jičín Jičín Praha-Ďáblice Praha-Libuš Praha-Štěrboholy Český Krumlov Praha 2 Praha-Křeslice Kroměříž Vsetín Rakovník Praha-Velká Chuchle Uherské Hradiště Prostějov Liberec Karlovy Vary Praha-Řeporyje Hodonín Praha-Dolní Počernice Praha-Zbraslav Praha-Dolní Měcholupy Praha 1 Most Hradec Králové Praha 5 Zlín Mladá Boleslav Praha-Nedvězí Domažlice Praha-Nebušice Louny Trutnov Beroun Benešov Praha-Přední Kopanina Jeseník Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Strakonice

Levná dlažba Strakonice

Dlažba Strakonice

Zámkové dlažby Strakonice

Zámkové betonové dlažby Strakonice

Zámková dlažba Strakonice

Betonové dlažby Strakonice

Betonová dlažba Strakonice

Zdící prvky Strakonice

Dlažby II jakosti Strakonice

Dlažba II jakosti Strakonice

Plošné dlažby Strakonice