„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Strakonice

Nové produkty Strakonice

Dlažby a obrubníky Strakonice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Strakonice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Strakonice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Strakonice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Strakonice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Strakonice, Levná dlažba Strakonice, Dlažba Strakonice, Zámkové dlažby Strakonice, Zámkové dlažba Strakonice, Betonové dlažby Strakonice, Betonová dlažba Strakonice, Zdící prvky Strakonice, Dlažby II jakosti Strakonice, Dlažba II jakosti Strakonice, Plošné dlažby Strakonice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Královice Praha-Běchovice Semily Praha-Řeporyje Brno-venkov Kroměříž Trutnov Příbram Mladá Boleslav Praha 18 Praha 5 Praha-Dubeč Mělník Praha 20 Cheb Praha 21 Praha-Klánovice Klatovy Chomutov Svitavy Třebíč Chrudim Teplice Prostějov Praha-Čakovice Písek Pardubice Benešov Praha-Štěrboholy Znojmo Kolín Praha 7 České Budějovice Český Krumlov Praha-Přední Kopanina Praha-Lysolaje Hlavní město Praha Praha-Dolní Chabry Praha-Velká Chuchle Praha-Satalice Litoměřice Praha 3 Česká Lípa Praha 22 Karlovy Vary Náchod Praha-Suchdol Tábor Prachatice Praha 14 Praha-Dolní Počernice Praha-Křeslice Jablonec nad Nisou Děčín Plzeň-sever Praha-Petrovice Brno-město Karviná Hodonín Praha 2 Praha-Slivenec Praha-Koloděje Praha-Šeberov Praha-Vinoř Praha-Zbraslav Nový Jičín Praha 6 Praha 11 Havlíčkův Brod Rychnov nad Kněžnou Plzeň-jih Sokolov Praha-Ďáblice Praha-Benice Praha-východ Praha 15 Praha-Lipence Louny Pelhřimov Praha 4 Praha-Nedvězí Blansko Kladno Hradec Králové Plzeň-město Bruntál Jihlava Praha-Dolní Měcholupy Vyškov Praha-Újezd Praha-Troja Olomouc Jičín Praha 8 Praha-Libuš Beroun Praha 16 Břeclav Praha 19 Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Strakonice

Levná dlažba Strakonice

Dlažba Strakonice

Zámkové dlažby Strakonice

Zámkové betonové dlažby Strakonice

Zámková dlažba Strakonice

Betonové dlažby Strakonice

Betonová dlažba Strakonice

Zdící prvky Strakonice

Dlažby II jakosti Strakonice

Dlažba II jakosti Strakonice

Plošné dlažby Strakonice