„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Strakonice

Nové produkty Strakonice

Dlažby a obrubníky Strakonice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Strakonice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Strakonice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Strakonice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Strakonice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Strakonice, Levná dlažba Strakonice, Dlažba Strakonice, Zámkové dlažby Strakonice, Zámkové dlažba Strakonice, Betonové dlažby Strakonice, Betonová dlažba Strakonice, Zdící prvky Strakonice, Dlažby II jakosti Strakonice, Dlažba II jakosti Strakonice, Plošné dlažby Strakonice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 4 Praha-Dubeč Praha-Lipence Praha-Újezd Plzeň-sever Blansko Praha-Lochkov Praha-Královice Kroměříž Vsetín Praha 1 Praha-Lysolaje Prachatice Praha 21 Rakovník Břeclav Prostějov Praha-Dolní Počernice Praha 6 Praha-Kolovraty Praha 11 Hradec Králové Tábor Praha-Suchdol Zlín Plzeň-jih Praha 7 Praha 22 Praha-Koloděje Praha-Šeberov Trutnov Praha 17 Kolín Klatovy Olomouc Praha 2 Šumperk Praha-Přední Kopanina Praha-Petrovice Tachov Praha 10 Uherské Hradiště Teplice Semily Praha 9 Mladá Boleslav Praha-Březiněves Karlovy Vary Praha 18 Pelhřimov Praha-Velká Chuchle Chomutov Litoměřice Havlíčkův Brod Praha-Ďáblice Praha-Nebušice Brno-město České Budějovice Kladno Nový Jičín Pardubice Plzeň-město Praha-Čakovice Praha-Zličín Ostrava-město Jindřichův Hradec Hlavní město Praha Písek Příbram Nymburk Praha-Slivenec Praha-Řeporyje Děčín Ústí nad Orlicí Rokycany Sokolov Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Měcholupy Praha-Vinoř Praha 8 Bruntál Brno-venkov Praha-Troja Žďár nad Sázavou Znojmo Český Krumlov Česká Lípa Praha 16 Domažlice Praha 15 Praha-Klánovice Praha-Štěrboholy Kutná Hora Vyškov Beroun Praha-Benice Praha-Libuš Praha-Nedvězí Praha-Běchovice Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Strakonice

Levná dlažba Strakonice

Dlažba Strakonice

Zámkové dlažby Strakonice

Zámkové betonové dlažby Strakonice

Zámková dlažba Strakonice

Betonové dlažby Strakonice

Betonová dlažba Strakonice

Zdící prvky Strakonice

Dlažby II jakosti Strakonice

Dlažba II jakosti Strakonice

Plošné dlažby Strakonice