„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Strakonice

Nové produkty Strakonice

Dlažby a obrubníky Strakonice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Strakonice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Strakonice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Strakonice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Strakonice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Strakonice, Levná dlažba Strakonice, Dlažba Strakonice, Zámkové dlažby Strakonice, Zámkové dlažba Strakonice, Betonové dlažby Strakonice, Betonová dlažba Strakonice, Zdící prvky Strakonice, Dlažby II jakosti Strakonice, Dlažba II jakosti Strakonice, Plošné dlažby Strakonice, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Praha-Řeporyje Benešov Hradec Králové Praha 4 Tábor Příbram Praha-Čakovice Praha-Ďáblice Praha-Zbraslav Hodonín Jičín Kroměříž Praha-Běchovice Praha-Kunratice Plzeň-jih Břeclav Praha-Dolní Chabry Rakovník Semily Praha 1 Praha 20 Náchod Zlín Praha-Libuš Praha-Lochkov Havlíčkův Brod Liberec Frýdek-Místek Brno-město Praha-Satalice Ostrava-město Prachatice Praha 19 Prostějov Praha-Lysolaje Vyškov Praha 11 Tachov Praha 6 Louny Opava Praha-Vinoř Praha 5 Praha-Klánovice České Budějovice Praha-Přední Kopanina Trutnov Česká Lípa Karviná Praha 15 Praha-Kolovraty Praha-Benice Přerov Plzeň-sever Praha 16 Praha 9 Brno-venkov Ústí nad Orlicí Praha 2 Nymburk Praha-Dolní Měcholupy Bruntál Písek Žďár nad Sázavou Praha 14 Kolín Pelhřimov Praha-Březiněves Ústí nad Labem Praha-Křeslice Praha-Velká Chuchle Jindřichův Hradec Rychnov nad Kněžnou Karlovy Vary Praha 7 Praha 12 Vsetín Pardubice Praha-Petrovice Šumperk Praha-Zličín Plzeň-město Praha-Lipence Kutná Hora Beroun Praha-Dolní Počernice Praha-Troja Jablonec nad Nisou Praha 8 Praha 13 Nový Jičín Chomutov Praha-Dubeč Litoměřice Znojmo Teplice Praha-Újezd Sokolov Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Strakonice

Levná dlažba Strakonice

Dlažba Strakonice

Zámkové dlažby Strakonice

Zámkové betonové dlažby Strakonice

Zámková dlažba Strakonice

Betonové dlažby Strakonice

Betonová dlažba Strakonice

Zdící prvky Strakonice

Dlažby II jakosti Strakonice

Dlažba II jakosti Strakonice

Plošné dlažby Strakonice