„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Strakonice

Nové produkty Strakonice

Dlažby a obrubníky Strakonice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Strakonice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Strakonice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Strakonice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Strakonice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Strakonice, Levná dlažba Strakonice, Dlažba Strakonice, Zámkové dlažby Strakonice, Zámkové dlažba Strakonice, Betonové dlažby Strakonice, Betonová dlažba Strakonice, Zdící prvky Strakonice, Dlažby II jakosti Strakonice, Dlažba II jakosti Strakonice, Plošné dlažby Strakonice, Plošná dlažba


Další města:

Cheb Frýdek-Místek Rychnov nad Kněžnou Praha-Troja Praha-východ Praha-západ Prostějov Tábor Ústí nad Orlicí Praha-Klánovice Beroun Plzeň-město Kroměříž Praha-Nebušice Praha-Ďáblice Karlovy Vary Louny Blansko Praha-Březiněves Hodonín Praha 12 Brno-venkov Znojmo Jičín Praha 21 Písek Praha-Vinoř Praha-Lipence Havlíčkův Brod Praha-Koloděje Prachatice Chomutov Praha-Přední Kopanina Pelhřimov Praha 14 Ústí nad Labem Děčín Svitavy Praha 9 Praha 5 Praha-Lochkov Praha 16 Žďár nad Sázavou Praha 19 Kolín Praha-Nedvězí Praha 3 Ostrava-město Kladno Praha 22 Praha 17 Praha-Satalice Praha-Dubeč Brno-město Česká Lípa Opava Praha-Královice Český Krumlov Praha 15 Praha 1 Praha-Slivenec Praha-Zbraslav Nymburk Hradec Králové Praha-Dolní Měcholupy Praha-Petrovice Rokycany Strakonice Příbram Nový Jičín Břeclav Jeseník Olomouc Praha-Šeberov Mladá Boleslav Vsetín Praha 6 Benešov Mělník Praha 10 České Budějovice Praha 11 Praha-Benice Kutná Hora Praha-Zličín Zlín Praha-Křeslice Pardubice Semily Bruntál Vyškov Třebíč Plzeň-jih Most Karviná Teplice Přerov Praha 4 Praha 7 Praha-Štěrboholy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Strakonice

Levná dlažba Strakonice

Dlažba Strakonice

Zámkové dlažby Strakonice

Zámkové betonové dlažby Strakonice

Zámková dlažba Strakonice

Betonové dlažby Strakonice

Betonová dlažba Strakonice

Zdící prvky Strakonice

Dlažby II jakosti Strakonice

Dlažba II jakosti Strakonice

Plošné dlažby Strakonice