„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Strakonice

Nové produkty Strakonice

Dlažby a obrubníky Strakonice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Strakonice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Strakonice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Strakonice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Strakonice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Strakonice, Levná dlažba Strakonice, Dlažba Strakonice, Zámkové dlažby Strakonice, Zámkové dlažba Strakonice, Betonové dlažby Strakonice, Betonová dlažba Strakonice, Zdící prvky Strakonice, Dlažby II jakosti Strakonice, Dlažba II jakosti Strakonice, Plošné dlažby Strakonice, Plošná dlažba


Další města:

Pardubice Praha-Petrovice Praha-Křeslice Praha-Troja Olomouc Havlíčkův Brod České Budějovice Praha-Benice Praha 16 Tábor Beroun Znojmo Praha 11 Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Vsetín Praha-Běchovice Hlavní město Praha Tachov Hradec Králové Chomutov Rychnov nad Kněžnou Mělník Praha-Suchdol Praha 13 Pelhřimov Praha-Kunratice Praha-západ Praha 9 Praha-Přední Kopanina Žďár nad Sázavou Jindřichův Hradec Plzeň-jih Praha-Lipence Uherské Hradiště Praha 21 Vyškov Praha-Vinoř Klatovy Praha 18 Praha-Zbraslav Praha 12 Brno-město Praha-Nedvězí Opava Frýdek-Místek Šumperk Karviná Teplice Domažlice Praha-východ Praha-Újezd Plzeň-sever Praha-Koloděje Praha-Lysolaje Semily Praha 10 Prostějov Praha-Klánovice Praha 3 Praha 20 Příbram Praha-Dolní Počernice Karlovy Vary Nymburk Česká Lípa Brno-venkov Kolín Praha-Nebušice Kutná Hora Praha 17 Plzeň-město Třebíč Ústí nad Labem Rokycany Rakovník Praha-Dubeč Praha 7 Praha-Dolní Měcholupy Praha 8 Ostrava-město Praha 4 Kroměříž Přerov Liberec Praha-Slivenec Mladá Boleslav Bruntál Praha-Kolovraty Praha 2 Praha-Satalice Náchod Praha 1 Písek Praha-Zličín Chrudim Praha-Ďáblice Praha-Velká Chuchle Jeseník Břeclav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Strakonice

Levná dlažba Strakonice

Dlažba Strakonice

Zámkové dlažby Strakonice

Zámkové betonové dlažby Strakonice

Zámková dlažba Strakonice

Betonové dlažby Strakonice

Betonová dlažba Strakonice

Zdící prvky Strakonice

Dlažby II jakosti Strakonice

Dlažba II jakosti Strakonice

Plošné dlažby Strakonice