„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Strakonice

Nové produkty Strakonice

Dlažby a obrubníky Strakonice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Strakonice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Strakonice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Strakonice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Strakonice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Strakonice, Levná dlažba Strakonice, Dlažba Strakonice, Zámkové dlažby Strakonice, Zámkové dlažba Strakonice, Betonové dlažby Strakonice, Betonová dlažba Strakonice, Zdící prvky Strakonice, Dlažby II jakosti Strakonice, Dlažba II jakosti Strakonice, Plošné dlažby Strakonice, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Praha-Dubeč Kroměříž Praha-Ďáblice Praha 5 Šumperk Náchod Strakonice Praha 4 Prostějov Praha-Újezd Děčín Praha-Kolovraty Praha-Troja Praha-Šeberov Kladno Praha-Slivenec Jeseník Praha 14 Praha-západ Brno-venkov Praha 18 Liberec Praha 10 Praha-Velká Chuchle Praha-Petrovice Bruntál Nymburk Praha-Březiněves Praha-Kunratice Karviná Pardubice Praha-Běchovice Brno-město Ústí nad Orlicí Havlíčkův Brod Praha-Přední Kopanina Blansko Praha 9 Praha-Dolní Chabry Svitavy Jičín Most Praha-Satalice Olomouc Rokycany Praha 13 Frýdek-Místek Hodonín Chomutov Třebíč Benešov Praha-Zličín Praha-Benice Teplice Praha 19 Semily Praha 21 Vsetín Znojmo Praha-Nebušice Beroun Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Měcholupy Ostrava-město Praha-Lysolaje Plzeň-město Praha-Dolní Počernice Praha-Štěrboholy Praha 7 Břeclav Ústí nad Labem Louny Rakovník Litoměřice Mělník Jindřichův Hradec Tachov Praha-Klánovice Hlavní město Praha Cheb Domažlice Pelhřimov Praha 22 Praha 2 Praha-Královice Písek Mladá Boleslav Přerov Hradec Králové Praha 15 Praha-východ Praha 11 Tábor Prachatice Praha-Vinoř Praha-Libuš Praha-Suchdol Kolín Žďár nad Sázavou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Strakonice

Levná dlažba Strakonice

Dlažba Strakonice

Zámkové dlažby Strakonice

Zámkové betonové dlažby Strakonice

Zámková dlažba Strakonice

Betonové dlažby Strakonice

Betonová dlažba Strakonice

Zdící prvky Strakonice

Dlažby II jakosti Strakonice

Dlažba II jakosti Strakonice

Plošné dlažby Strakonice