„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Strakonice

Nové produkty Strakonice

Dlažby a obrubníky Strakonice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Strakonice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Strakonice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Strakonice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Strakonice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Strakonice, Levná dlažba Strakonice, Dlažba Strakonice, Zámkové dlažby Strakonice, Zámkové dlažba Strakonice, Betonové dlažby Strakonice, Betonová dlažba Strakonice, Zdící prvky Strakonice, Dlažby II jakosti Strakonice, Dlažba II jakosti Strakonice, Plošné dlažby Strakonice, Plošná dlažba


Další města:

Karviná Děčín Liberec Ústí nad Orlicí Praha 20 Příbram Rokycany Praha-Běchovice Hradec Králové Plzeň-město Praha-Velká Chuchle Přerov Most Břeclav Praha 18 Praha 19 Praha 16 Praha-Koloděje Praha-Lysolaje Praha-Kunratice Praha-Suchdol Ústí nad Labem Svitavy Praha-Kolovraty Praha-Ďáblice Pardubice Vyškov Jeseník Litoměřice Praha-Řeporyje Praha-Nedvězí Benešov Praha 7 Kutná Hora Praha-Troja Praha 2 Praha 21 Praha-Dolní Měcholupy Třebíč Hlavní město Praha Uherské Hradiště Praha-Čakovice Praha-Zbraslav Praha 22 Náchod Olomouc Chomutov Praha-Křeslice Chrudim Beroun Domažlice Bruntál Praha 4 Praha-Přední Kopanina Praha 5 Teplice Semily Praha 13 Louny Praha-Šeberov Zlín Žďár nad Sázavou Praha-Lipence Praha-Dolní Počernice Karlovy Vary Praha 17 Praha-západ Trutnov Plzeň-jih Brno-město Praha-Nebušice Vsetín Praha 8 Kladno Sokolov Praha-Zličín Ostrava-město Praha-Libuš Praha 11 Praha-Újezd Praha-Královice Blansko Plzeň-sever Praha-Benice Praha-Petrovice Prostějov Opava Mělník Praha-Dubeč Tachov Český Krumlov Jihlava Praha 10 Praha 15 Písek Praha-Lochkov Praha-Vinoř Tábor Česká Lípa Strakonice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Strakonice

Levná dlažba Strakonice

Dlažba Strakonice

Zámkové dlažby Strakonice

Zámkové betonové dlažby Strakonice

Zámková dlažba Strakonice

Betonové dlažby Strakonice

Betonová dlažba Strakonice

Zdící prvky Strakonice

Dlažby II jakosti Strakonice

Dlažba II jakosti Strakonice

Plošné dlažby Strakonice