„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Strakonice

Nové produkty Strakonice

Dlažby a obrubníky Strakonice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Strakonice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Strakonice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Strakonice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Strakonice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Strakonice, Levná dlažba Strakonice, Dlažba Strakonice, Zámkové dlažby Strakonice, Zámkové dlažba Strakonice, Betonové dlažby Strakonice, Betonová dlažba Strakonice, Zdící prvky Strakonice, Dlažby II jakosti Strakonice, Dlažba II jakosti Strakonice, Plošné dlažby Strakonice, Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Děčín Praha 16 Liberec Praha 7 Tábor Praha 8 Česká Lípa Frýdek-Místek Most Břeclav Praha 20 Praha 9 Praha-Klánovice Plzeň-sever Nový Jičín Rokycany Jindřichův Hradec Praha-Královice Praha-Satalice Praha-Troja Praha-Zličín Brno-město Nymburk Karviná Blansko Praha-Křeslice Ústí nad Orlicí Praha-Řeporyje Havlíčkův Brod Opava Praha-Vinoř Praha 2 Praha-Dolní Chabry Beroun Praha 12 Olomouc Praha 1 Praha-Velká Chuchle Kroměříž Plzeň-město Hodonín Mělník Plzeň-jih Přerov Praha 13 Praha 6 Praha 11 Zlín Praha-Zbraslav Praha 17 Kolín Praha 19 Praha-Petrovice Jihlava Praha 3 Příbram Praha-Šeberov Rychnov nad Kněžnou Strakonice Písek Sokolov Praha 4 Ústí nad Labem Kutná Hora Chrudim Praha-Běchovice Praha-Suchdol Praha-Lysolaje Klatovy Praha-Kolovraty Chomutov Benešov Semily Praha-Lochkov Karlovy Vary Ostrava-město Žďár nad Sázavou Praha-Březiněves Hlavní město Praha Praha 22 Praha 15 Hradec Králové Domažlice Český Krumlov Praha-Dubeč Svitavy Znojmo Praha-Štěrboholy Praha-Lipence Praha-Čakovice Pelhřimov Litoměřice Praha-Přední Kopanina Vyškov České Budějovice Teplice Praha-Kunratice Praha-západ Rakovník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Strakonice

Levná dlažba Strakonice

Dlažba Strakonice

Zámkové dlažby Strakonice

Zámkové betonové dlažby Strakonice

Zámková dlažba Strakonice

Betonové dlažby Strakonice

Betonová dlažba Strakonice

Zdící prvky Strakonice

Dlažby II jakosti Strakonice

Dlažba II jakosti Strakonice

Plošné dlažby Strakonice