„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Strakonice

Nové produkty Strakonice

Dlažby a obrubníky Strakonice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Strakonice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Strakonice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Strakonice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Strakonice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Strakonice, Levná dlažba Strakonice, Dlažba Strakonice, Zámkové dlažby Strakonice, Zámkové dlažba Strakonice, Betonové dlažby Strakonice, Betonová dlažba Strakonice, Zdící prvky Strakonice, Dlažby II jakosti Strakonice, Dlažba II jakosti Strakonice, Plošné dlažby Strakonice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Cheb České Budějovice Ústí nad Orlicí Olomouc Praha 4 Trutnov Praha-Lipence Praha 18 Praha 14 Jihlava Plzeň-jih Praha 12 Praha-Vinoř Jeseník Prachatice Praha-Slivenec Praha-Klánovice Praha-Královice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dubeč Plzeň-sever Benešov Semily Praha 20 Praha 5 Pardubice Chomutov Náchod Kroměříž Praha-Koloděje Rokycany Praha-Štěrboholy Praha 9 Mělník Frýdek-Místek Praha-Velká Chuchle Plzeň-město Praha-Nedvězí Praha-Ďáblice Praha 1 Beroun Domažlice Pelhřimov Praha-Čakovice Blansko Kolín Praha-Běchovice Prostějov Praha 13 Vsetín Česká Lípa Vyškov Praha-Újezd Uherské Hradiště Kladno Praha 22 Znojmo Příbram Praha-Nebušice Chrudim Praha-Dolní Chabry Strakonice Praha-Přední Kopanina Hodonín Praha 2 Rychnov nad Kněžnou Praha 11 Klatovy Praha 16 Brno-venkov Mladá Boleslav Ostrava-město Jičín Praha 17 Praha-východ Praha-Kunratice Praha-Dolní Počernice Praha-Libuš Praha-západ Brno-město Český Krumlov Praha-Lysolaje Hlavní město Praha Přerov Nový Jičín Praha 15 Praha-Kolovraty Praha 21 Havlíčkův Brod Karlovy Vary Zlín Praha 10 Jindřichův Hradec Tachov Praha 6 Děčín Opava Břeclav Praha-Březiněves ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Strakonice

Levná dlažba Strakonice

Dlažba Strakonice

Zámkové dlažby Strakonice

Zámkové betonové dlažby Strakonice

Zámková dlažba Strakonice

Betonové dlažby Strakonice

Betonová dlažba Strakonice

Zdící prvky Strakonice

Dlažby II jakosti Strakonice

Dlažba II jakosti Strakonice

Plošné dlažby Strakonice