„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Strakonice

Nové produkty Strakonice

Dlažby a obrubníky Strakonice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Strakonice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Strakonice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Strakonice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Strakonice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Strakonice, Levná dlažba Strakonice, Dlažba Strakonice, Zámkové dlažby Strakonice, Zámkové dlažba Strakonice, Betonové dlažby Strakonice, Betonová dlažba Strakonice, Zdící prvky Strakonice, Dlažby II jakosti Strakonice, Dlažba II jakosti Strakonice, Plošné dlažby Strakonice, Plošná dlažba


Další města:

Strakonice Rokycany Praha-Vinoř Sokolov Mělník Praha-Velká Chuchle Praha-Libuš České Budějovice Brno-město Praha 19 Louny Praha 11 Praha-Dolní Chabry Praha 8 Praha 1 Klatovy Benešov Hodonín Rakovník Havlíčkův Brod Praha-Satalice Praha 6 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Petrovice Rychnov nad Kněžnou Český Krumlov Mladá Boleslav Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Kolín Pelhřimov Liberec Praha 21 Pardubice Hradec Králové Praha 10 Praha 5 Praha-Šeberov Nymburk Praha-západ Vyškov Prachatice Praha 3 Jičín Příbram Karviná Praha-Klánovice Praha-Troja Praha-východ Praha-Přední Kopanina Praha-Benice Tábor Praha-Dubeč Praha-Újezd Blansko Praha 22 Praha-Slivenec Most Litoměřice Praha-Štěrboholy Praha 4 Praha-Řeporyje Praha-Lysolaje Praha 17 Svitavy Přerov Praha-Nedvězí Praha 18 Břeclav Praha-Křeslice Praha-Kunratice Praha-Lochkov Děčín Praha-Koloděje Opava Praha-Dolní Počernice Chrudim Plzeň-sever Bruntál Prostějov Praha-Čakovice Kroměříž Beroun Jihlava Česká Lípa Praha 16 Praha 20 Vsetín Brno-venkov Praha 12 Frýdek-Místek Praha-Kolovraty Praha-Zličín Kutná Hora Jablonec nad Nisou Domažlice Praha-Královice Jindřichův Hradec Praha-Suchdol Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Strakonice

Levná dlažba Strakonice

Dlažba Strakonice

Zámkové dlažby Strakonice

Zámkové betonové dlažby Strakonice

Zámková dlažba Strakonice

Betonové dlažby Strakonice

Betonová dlažba Strakonice

Zdící prvky Strakonice

Dlažby II jakosti Strakonice

Dlažba II jakosti Strakonice

Plošné dlažby Strakonice