„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Strakonice

Nové produkty Strakonice

Dlažby a obrubníky Strakonice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Strakonice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Strakonice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Strakonice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Strakonice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Strakonice, Levná dlažba Strakonice, Dlažba Strakonice, Zámkové dlažby Strakonice, Zámkové dlažba Strakonice, Betonové dlažby Strakonice, Betonová dlažba Strakonice, Zdící prvky Strakonice, Dlažby II jakosti Strakonice, Dlažba II jakosti Strakonice, Plošné dlažby Strakonice, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Kladno Praha 19 Opava Cheb Prachatice Svitavy Praha-východ Praha-Libuš Jeseník Strakonice Praha 13 Praha 2 Praha-Královice Mělník Praha-Dolní Měcholupy Praha 15 Teplice Praha-Suchdol Olomouc Praha 1 Praha-Újezd Kutná Hora Zlín Praha-Velká Chuchle Ústí nad Labem Praha 8 Trutnov Praha-Zbraslav Praha 5 Praha-Dubeč Praha-Šeberov Jindřichův Hradec Praha 6 Praha-Petrovice Uherské Hradiště Praha 21 Domažlice Praha 20 Praha 17 Praha 4 Nový Jičín Plzeň-město Hodonín Most Praha 9 Praha-Přední Kopanina Sokolov Klatovy Praha-Nebušice Praha-Lysolaje Nymburk Havlíčkův Brod Přerov Praha-Satalice Vyškov Blansko Praha 11 Praha-Zličín Semily Jihlava Ostrava-město Mladá Boleslav Praha-Slivenec Praha-Dolní Počernice Rokycany Louny Vsetín Praha-Březiněves Kolín Praha 16 Brno-venkov Praha 22 Praha-Kunratice Tachov Praha-Křeslice Praha-Troja Frýdek-Místek Plzeň-jih Tábor Břeclav Liberec Šumperk Praha-Vinoř Praha-Lipence Praha-Kolovraty Žďár nad Sázavou Praha 7 Hradec Králové Český Krumlov Třebíč Česká Lípa Praha 14 Praha-Nedvězí Ústí nad Orlicí Děčín Beroun Hlavní město Praha Karlovy Vary Pardubice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Strakonice

Levná dlažba Strakonice

Dlažba Strakonice

Zámkové dlažby Strakonice

Zámkové betonové dlažby Strakonice

Zámková dlažba Strakonice

Betonové dlažby Strakonice

Betonová dlažba Strakonice

Zdící prvky Strakonice

Dlažby II jakosti Strakonice

Dlažba II jakosti Strakonice

Plošné dlažby Strakonice