„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha 18

Nové produkty Praha 18

Dlažby a obrubníky Praha 18

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha 18

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha 18

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha 18

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha 18

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha 18, Levná dlažba Praha 18, Dlažba Praha 18, Zámkové dlažby Praha 18, Zámkové dlažba Praha 18, Betonové dlažby Praha 18, Betonová dlažba Praha 18, Zdící prvky Praha 18, Dlažby II jakosti Praha 18, Dlažba II jakosti Praha 18, Plošné dlažby Praha 18, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Karviná Pardubice Praha-Slivenec Trutnov Praha-Libuš Praha-Řeporyje Praha-Nebušice Strakonice Praha-Lipence Praha 4 Praha 21 Praha-Šeberov Tachov Brno-město Český Krumlov Teplice Praha-Kolovraty Praha 22 Praha-Velká Chuchle Děčín Kutná Hora Ústí nad Labem Praha-Troja Vsetín Praha-Královice Břeclav Blansko Praha-východ Praha-Lochkov Praha-Dolní Chabry Jindřichův Hradec Chomutov Praha 3 Prostějov Kolín Hradec Králové Klatovy Praha-Újezd Karlovy Vary Praha 7 Praha-Klánovice Mělník Praha-Kunratice Praha 16 Praha-Nedvězí Liberec Praha 6 Kroměříž Cheb Praha-Dubeč Praha-Koloděje Praha-Přední Kopanina Sokolov Jeseník Praha-Ďáblice Vyškov Praha-západ Praha-Zličín Praha-Štěrboholy Ústí nad Orlicí Hodonín Třebíč Praha 5 Semily Bruntál Rokycany Praha 18 Praha 8 Rychnov nad Kněžnou Šumperk Most Přerov Praha-Benice Opava Praha 10 Praha-Křeslice Příbram Jičín Hlavní město Praha Louny Plzeň-město Praha-Vinoř Praha-Suchdol Nový Jičín Kladno Praha-Zbraslav Znojmo Uherské Hradiště Praha 9 Havlíčkův Brod Praha-Březiněves Prachatice Zlín Beroun Praha-Čakovice Praha-Petrovice Chrudim Praha-Běchovice Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha 18

Levná dlažba Praha 18

Dlažba Praha 18

Zámkové dlažby Praha 18

Zámkové betonové dlažby Praha 18

Zámková dlažba Praha 18

Betonové dlažby Praha 18

Betonová dlažba Praha 18

Zdící prvky Praha 18

Dlažby II jakosti Praha 18

Dlažba II jakosti Praha 18

Plošné dlažby Praha 18