„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha 16

Nové produkty Praha 16

Dlažby a obrubníky Praha 16

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha 16

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha 16

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha 16

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha 16

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha 16, Levná dlažba Praha 16, Dlažba Praha 16, Zámkové dlažby Praha 16, Zámkové dlažba Praha 16, Betonové dlažby Praha 16, Betonová dlažba Praha 16, Zdící prvky Praha 16, Dlažby II jakosti Praha 16, Dlažba II jakosti Praha 16, Plošné dlažby Praha 16, Plošná dlažba


Další města:

Jeseník Plzeň-sever Praha-Zličín Nový Jičín Litoměřice Praha-Lysolaje Hodonín Praha 18 Praha-Štěrboholy Prachatice Pelhřimov Tachov Praha-Dolní Měcholupy Praha 22 Vsetín Praha-Klánovice Zlín Chrudim Praha 1 Praha 10 Praha 12 Praha-Lipence Praha-Slivenec Praha-Vinoř Znojmo Praha 3 Liberec Příbram Praha-Kunratice Praha 6 Praha-Královice Sokolov Uherské Hradiště Praha-Březiněves Děčín Praha 11 Teplice Jihlava Bruntál Náchod Rokycany Louny Praha-Satalice Praha 9 Semily Praha-Petrovice Chomutov Český Krumlov Praha-Lochkov Praha-Zbraslav Praha-Dolní Chabry Praha-Kolovraty České Budějovice Praha-Nedvězí Klatovy Jičín Žďár nad Sázavou Praha-Čakovice Česká Lípa Opava Frýdek-Místek Blansko Brno-venkov Rakovník Praha-Přední Kopanina Praha-Šeberov Nymburk Praha-východ Plzeň-město Vyškov Písek Cheb Pardubice Praha-Dubeč Domažlice Praha-Suchdol Karlovy Vary Praha-Řeporyje Praha-Troja Praha-Benice Praha 2 Kroměříž Praha-západ Šumperk Kutná Hora Praha 14 Praha 7 Praha 4 Praha 8 Břeclav Kolín Karviná Olomouc Ostrava-město Mělník Plzeň-jih Praha-Nebušice Havlíčkův Brod Rychnov nad Kněžnou Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha 16

Levná dlažba Praha 16

Dlažba Praha 16

Zámkové dlažby Praha 16

Zámkové betonové dlažby Praha 16

Zámková dlažba Praha 16

Betonové dlažby Praha 16

Betonová dlažba Praha 16

Zdící prvky Praha 16

Dlažby II jakosti Praha 16

Dlažba II jakosti Praha 16

Plošné dlažby Praha 16