„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Velká Chuchle

Nové produkty Praha-Velká Chuchle

Dlažby a obrubníky Praha-Velká Chuchle

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Velká Chuchle

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Velká Chuchle

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Velká Chuchle

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Velká Chuchle

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Velká Chuchle, Levná dlažba Praha-Velká Chuchle, Dlažba Praha-Velká Chuchle, Zámkové dlažby Praha-Velká Chuchle, Zámkové dlažba Praha-Velká Chuchle, Betonové dlažby Praha-Velká Chuchle, Betonová dlažba Praha-Velká Chuchle, Zdící prvky Praha-Velká Chuchle, Dlažby II jakosti Praha-Velká Chuchle, Dlažba II jakosti Praha-Velká Chuchle, Plošné dlažby Praha-Velká Chuchle, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Suchdol Hodonín Rychnov nad Kněžnou Hradec Králové Ústí nad Labem Nový Jičín Praha-Újezd Praha-Klánovice Praha-Libuš Prachatice Uherské Hradiště Praha-Satalice Most Liberec Litoměřice Jindřichův Hradec Praha 1 Hlavní město Praha Kolín Praha-Štěrboholy Jihlava Sokolov Frýdek-Místek Vyškov Písek Praha-Přední Kopanina Beroun Blansko Jeseník Ostrava-město Praha-Královice Domažlice Semily Praha-západ Zlín Náchod Karviná Praha 11 Praha-Dolní Chabry Louny Praha 6 Opava Žďár nad Sázavou Břeclav Brno-město Praha-Šeberov Praha-Nebušice Praha-Zličín Rokycany Praha 20 Praha-Benice Pelhřimov Česká Lípa Olomouc Prostějov Trutnov Praha-Lysolaje Nymburk Praha-Běchovice Děčín Bruntál Praha-Petrovice Havlíčkův Brod Praha 15 Praha-Troja Teplice Tachov Pardubice Praha 10 Praha-Křeslice Praha-Řeporyje Praha-Koloděje Strakonice Český Krumlov Praha-Vinoř Praha-Lipence Praha-Kolovraty Kroměříž Praha-Čakovice Mladá Boleslav České Budějovice Praha-Ďáblice Praha-Zbraslav Praha-Lochkov Praha 9 Přerov Praha 21 Karlovy Vary Plzeň-jih Praha-Velká Chuchle Praha-východ Praha 4 Svitavy Praha-Nedvězí Klatovy Praha-Dolní Měcholupy Jičín Praha-Březiněves Chrudim Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Velká Chuchle

Levná dlažba Praha-Velká Chuchle

Dlažba Praha-Velká Chuchle

Zámkové dlažby Praha-Velká Chuchle

Zámkové betonové dlažby Praha-Velká Chuchle

Zámková dlažba Praha-Velká Chuchle

Betonové dlažby Praha-Velká Chuchle

Betonová dlažba Praha-Velká Chuchle

Zdící prvky Praha-Velká Chuchle

Dlažby II jakosti Praha-Velká Chuchle

Dlažba II jakosti Praha-Velká Chuchle

Plošné dlažby Praha-Velká Chuchle