„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Újezd

Nové produkty Praha-Újezd

Dlažby a obrubníky Praha-Újezd

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Újezd

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Újezd

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Újezd

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Újezd

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Újezd, Levná dlažba Praha-Újezd, Dlažba Praha-Újezd, Zámkové dlažby Praha-Újezd, Zámkové dlažba Praha-Újezd, Betonové dlažby Praha-Újezd, Betonová dlažba Praha-Újezd, Zdící prvky Praha-Újezd, Dlažby II jakosti Praha-Újezd, Dlažba II jakosti Praha-Újezd, Plošné dlažby Praha-Újezd, Plošná dlažba


Další města:

Opava Plzeň-město Hlavní město Praha České Budějovice Teplice Praha 7 Kroměříž Praha-východ Jablonec nad Nisou Kolín Praha 6 Vsetín Beroun Praha 11 Brno-město Praha-Benice Praha 8 Praha 15 Praha 5 Tachov Praha 3 Chomutov Havlíčkův Brod Klatovy Česká Lípa Trutnov Praha 18 Praha-Ďáblice Praha-západ Litoměřice Praha-Čakovice Břeclav Most Praha-Běchovice Praha-Křeslice Praha 16 Uherské Hradiště Praha-Dolní Chabry Praha-Nebušice Prostějov Praha-Kolovraty Praha-Vinoř Ostrava-město Praha-Troja Šumperk Písek Praha 9 Praha-Satalice Blansko Vyškov Praha-Újezd Pardubice Praha 12 Praha-Slivenec Praha-Královice Rakovník Plzeň-jih Praha 20 Děčín Cheb Praha-Přední Kopanina Domažlice Praha 19 Příbram Žďár nad Sázavou Praha-Lipence Praha-Petrovice Mladá Boleslav Rychnov nad Kněžnou Liberec Praha 4 Přerov Sokolov Jičín Nový Jičín Zlín Nymburk Praha-Lysolaje Rokycany Náchod Karlovy Vary Frýdek-Místek Louny Praha 13 Praha-Klánovice Praha-Koloděje Jindřichův Hradec Znojmo Brno-venkov Hradec Králové Praha-Nedvězí Mělník Ústí nad Orlicí Hodonín Karviná Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Měcholupy Praha 22 Jeseník Praha 10 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Újezd

Levná dlažba Praha-Újezd

Dlažba Praha-Újezd

Zámkové dlažby Praha-Újezd

Zámkové betonové dlažby Praha-Újezd

Zámková dlažba Praha-Újezd

Betonové dlažby Praha-Újezd

Betonová dlažba Praha-Újezd

Zdící prvky Praha-Újezd

Dlažby II jakosti Praha-Újezd

Dlažba II jakosti Praha-Újezd

Plošné dlažby Praha-Újezd