„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Újezd

Nové produkty Praha-Újezd

Dlažby a obrubníky Praha-Újezd

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Újezd

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Újezd

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Újezd

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Újezd

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Újezd, Levná dlažba Praha-Újezd, Dlažba Praha-Újezd, Zámkové dlažby Praha-Újezd, Zámkové dlažba Praha-Újezd, Betonové dlažby Praha-Újezd, Betonová dlažba Praha-Újezd, Zdící prvky Praha-Újezd, Dlažby II jakosti Praha-Újezd, Dlažba II jakosti Praha-Újezd, Plošné dlažby Praha-Újezd, Plošná dlažba


Další města:

Praha 11 Karlovy Vary Praha-Přední Kopanina Praha 2 Blansko Pelhřimov Praha-Benice Praha-Koloděje Praha-Velká Chuchle Jindřichův Hradec Praha 17 Česká Lípa Žďár nad Sázavou Praha-Štěrboholy Chrudim Šumperk Praha 1 Příbram Jihlava Písek Zlín Třebíč Praha-Klánovice Praha 13 Havlíčkův Brod Praha-Královice Jablonec nad Nisou Brno-město Pardubice Kladno Praha-Křeslice Ostrava-město Praha-Šeberov Praha-Dubeč Praha-Lysolaje Plzeň-město Prachatice Praha 19 Praha-Čakovice Praha-Nebušice Jičín Praha-Lochkov Praha-Březiněves Mělník Brno-venkov Praha-východ Karviná Praha-Ďáblice Louny Praha-západ Praha 7 Frýdek-Místek Praha 8 Bruntál Praha-Lipence Praha 21 Praha 22 Praha-Petrovice Sokolov Hlavní město Praha Praha 14 Svitavy Praha-Kunratice Nymburk Praha 12 Kolín Praha 6 Praha-Újezd Beroun Děčín Nový Jičín Benešov Tachov Břeclav Praha 20 Praha-Zbraslav Litoměřice Ústí nad Labem Praha-Libuš Domažlice Praha-Dolní Měcholupy Mladá Boleslav Praha 16 Náchod Praha 15 Hradec Králové Praha 4 Most Rakovník Liberec Ústí nad Orlicí Jeseník Kroměříž Český Krumlov Praha-Nedvězí Praha 5 Praha-Suchdol Vsetín Praha-Běchovice Praha-Zličín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Újezd

Levná dlažba Praha-Újezd

Dlažba Praha-Újezd

Zámkové dlažby Praha-Újezd

Zámkové betonové dlažby Praha-Újezd

Zámková dlažba Praha-Újezd

Betonové dlažby Praha-Újezd

Betonová dlažba Praha-Újezd

Zdící prvky Praha-Újezd

Dlažby II jakosti Praha-Újezd

Dlažba II jakosti Praha-Újezd

Plošné dlažby Praha-Újezd