„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Újezd

Nové produkty Praha-Újezd

Dlažby a obrubníky Praha-Újezd

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Újezd

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Újezd

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Újezd

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Újezd

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Újezd, Levná dlažba Praha-Újezd, Dlažba Praha-Újezd, Zámkové dlažby Praha-Újezd, Zámkové dlažba Praha-Újezd, Betonové dlažby Praha-Újezd, Betonová dlažba Praha-Újezd, Zdící prvky Praha-Újezd, Dlažby II jakosti Praha-Újezd, Dlažba II jakosti Praha-Újezd, Plošné dlažby Praha-Újezd, Plošná dlažba


Další města:

Praha-západ Plzeň-jih Olomouc Domažlice Praha 14 Praha-Dubeč Praha 17 Praha 13 Jičín Praha-Koloděje Klatovy Praha 21 Praha-Dolní Chabry Praha 8 Praha-Kunratice Český Krumlov Jeseník Kladno Karviná Mladá Boleslav Prostějov Semily Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Měcholupy Jablonec nad Nisou Bruntál Česká Lípa Rokycany Plzeň-sever Brno-venkov Hodonín Zlín Mělník Cheb Praha-Satalice Tachov Praha 7 Pelhřimov Praha-Zbraslav České Budějovice Praha-Nebušice Písek Praha-Řeporyje Praha-Čakovice Praha 3 Praha-Petrovice Beroun Praha-Újezd Litoměřice Praha-Suchdol Praha-Lipence Šumperk Louny Praha-Kolovraty Svitavy Třebíč Jindřichův Hradec Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Praha-Nedvězí Hradec Králové Praha-Dolní Počernice Strakonice Praha-Přední Kopanina Vyškov Kolín Plzeň-město Rychnov nad Kněžnou Praha 11 Praha-Vinoř Most Praha 20 Znojmo Praha-Benice Praha 2 Benešov Břeclav Praha 9 Karlovy Vary Praha-Křeslice Praha-Troja Kroměříž Praha 5 Praha-Šeberov Hlavní město Praha Praha-Klánovice Brno-město Kutná Hora Ostrava-město Trutnov Žďár nad Sázavou Praha 10 Praha-Běchovice Přerov Ústí nad Orlicí Chrudim Uherské Hradiště Vsetín Nový Jičín Praha 22 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Újezd

Levná dlažba Praha-Újezd

Dlažba Praha-Újezd

Zámkové dlažby Praha-Újezd

Zámkové betonové dlažby Praha-Újezd

Zámková dlažba Praha-Újezd

Betonové dlažby Praha-Újezd

Betonová dlažba Praha-Újezd

Zdící prvky Praha-Újezd

Dlažby II jakosti Praha-Újezd

Dlažba II jakosti Praha-Újezd

Plošné dlažby Praha-Újezd