„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Újezd

Nové produkty Praha-Újezd

Dlažby a obrubníky Praha-Újezd

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Újezd

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Újezd

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Újezd

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Újezd

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Újezd, Levná dlažba Praha-Újezd, Dlažba Praha-Újezd, Zámkové dlažby Praha-Újezd, Zámkové dlažba Praha-Újezd, Betonové dlažby Praha-Újezd, Betonová dlažba Praha-Újezd, Zdící prvky Praha-Újezd, Dlažby II jakosti Praha-Újezd, Dlažba II jakosti Praha-Újezd, Plošné dlažby Praha-Újezd, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Beroun Praha 1 Ostrava-město Prostějov Brno-venkov Plzeň-sever Mělník Praha 9 Praha-Zličín Praha 20 Pelhřimov Most Pardubice Rakovník Praha-Vinoř Praha 22 Praha 6 Praha 16 Jeseník Karlovy Vary Praha 7 Praha-Šeberov Praha 11 Praha 14 Praha 19 Trutnov Jihlava Praha-Kunratice Kolín Česká Lípa Praha-Újezd Praha-Klánovice Písek Praha-Štěrboholy Praha-Dubeč Domažlice Znojmo Praha-Libuš Vsetín Žďár nad Sázavou Praha-Lysolaje Praha 13 Praha-Zbraslav Praha 8 Brno-město Jičín Břeclav Praha-Běchovice Přerov Praha-Kolovraty Louny Praha-Nedvězí Vyškov Frýdek-Místek Liberec Bruntál Praha-Koloděje Praha-Řeporyje Hodonín Ústí nad Labem Chrudim Praha-Přední Kopanina Praha 4 Prachatice Cheb České Budějovice Třebíč Příbram Praha 5 Tachov Jindřichův Hradec Teplice Náchod Karviná Praha-Královice Nymburk Praha-západ Praha-Křeslice Praha 3 Strakonice Děčín Praha-Benice Ústí nad Orlicí Praha-Slivenec Svitavy Praha-Nebušice Praha 10 Havlíčkův Brod Klatovy Praha-Dolní Počernice Plzeň-jih Praha 21 Kladno Praha-Dolní Měcholupy Tábor Šumperk Hlavní město Praha Praha 12 Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Újezd

Levná dlažba Praha-Újezd

Dlažba Praha-Újezd

Zámkové dlažby Praha-Újezd

Zámkové betonové dlažby Praha-Újezd

Zámková dlažba Praha-Újezd

Betonové dlažby Praha-Újezd

Betonová dlažba Praha-Újezd

Zdící prvky Praha-Újezd

Dlažby II jakosti Praha-Újezd

Dlažba II jakosti Praha-Újezd

Plošné dlažby Praha-Újezd