„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Újezd

Nové produkty Praha-Újezd

Dlažby a obrubníky Praha-Újezd

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Újezd

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Újezd

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Újezd

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Újezd

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Újezd, Levná dlažba Praha-Újezd, Dlažba Praha-Újezd, Zámkové dlažby Praha-Újezd, Zámkové dlažba Praha-Újezd, Betonové dlažby Praha-Újezd, Betonová dlažba Praha-Újezd, Zdící prvky Praha-Újezd, Dlažby II jakosti Praha-Újezd, Dlažba II jakosti Praha-Újezd, Plošné dlažby Praha-Újezd, Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Praha-západ Praha-Dolní Měcholupy Praha 16 Praha 6 Žďár nad Sázavou Rychnov nad Kněžnou Praha-Velká Chuchle Opava Pardubice Praha-Satalice Praha-Suchdol Karviná Praha-Lipence Praha-Vinoř Praha-Březiněves Praha-Dolní Počernice Zlín Praha-Nedvězí Karlovy Vary Domažlice Praha-Koloděje Český Krumlov Rakovník Ostrava-město Praha 21 Vyškov Havlíčkův Brod Brno-venkov Praha-Lochkov Kroměříž Břeclav Liberec Praha 15 Jeseník Praha-Štěrboholy Praha-Přední Kopanina Kutná Hora Prostějov Nymburk Praha-Kunratice Tachov Nový Jičín Sokolov Praha-Dolní Chabry Znojmo Praha 4 Praha 14 Praha-Královice Praha-východ Prachatice Praha 19 Praha 18 Hradec Králové Praha-Újezd Praha-Nebušice Praha 11 Ústí nad Labem Praha 5 Louny Chrudim Jablonec nad Nisou Praha-Zbraslav Plzeň-město Semily Plzeň-sever Praha 22 Náchod Most Praha 20 Praha 17 Ústí nad Orlicí Praha-Šeberov Hlavní město Praha Tábor Praha-Petrovice Frýdek-Místek Praha 8 Mladá Boleslav Svitavy Praha-Řeporyje Jihlava Praha-Klánovice Praha-Lysolaje Plzeň-jih Praha 12 Praha-Dubeč Praha-Troja Pelhřimov Strakonice Praha-Čakovice Praha-Slivenec Bruntál Olomouc Praha-Zličín Praha 2 České Budějovice Praha 3 Kladno Přerov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Újezd

Levná dlažba Praha-Újezd

Dlažba Praha-Újezd

Zámkové dlažby Praha-Újezd

Zámkové betonové dlažby Praha-Újezd

Zámková dlažba Praha-Újezd

Betonové dlažby Praha-Újezd

Betonová dlažba Praha-Újezd

Zdící prvky Praha-Újezd

Dlažby II jakosti Praha-Újezd

Dlažba II jakosti Praha-Újezd

Plošné dlažby Praha-Újezd