„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Újezd

Nové produkty Praha-Újezd

Dlažby a obrubníky Praha-Újezd

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Újezd

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Újezd

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Újezd

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Újezd

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Újezd, Levná dlažba Praha-Újezd, Dlažba Praha-Újezd, Zámkové dlažby Praha-Újezd, Zámkové dlažba Praha-Újezd, Betonové dlažby Praha-Újezd, Betonová dlažba Praha-Újezd, Zdící prvky Praha-Újezd, Dlažby II jakosti Praha-Újezd, Dlažba II jakosti Praha-Újezd, Plošné dlažby Praha-Újezd, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Brno-venkov Praha-Březiněves Praha 3 Praha-Štěrboholy Praha 22 Pelhřimov Praha-Zbraslav Praha 1 Praha 2 Havlíčkův Brod Praha-Zličín Chomutov Ústí nad Orlicí Šumperk Praha-Lysolaje Jindřichův Hradec Praha 13 Praha 20 Praha-Suchdol Svitavy Tábor Olomouc Prostějov Litoměřice Praha 14 Blansko Praha 18 Sokolov Třebíč Kladno Praha-Petrovice Praha-Koloděje Plzeň-sever Opava Praha 16 Praha-Čakovice Louny Cheb Příbram Česká Lípa Praha 10 Rokycany Jeseník Mělník Praha-Dubeč Praha-Ďáblice Bruntál Ostrava-město Praha-Běchovice Hlavní město Praha Praha 11 Plzeň-jih Klatovy Uherské Hradiště Praha 19 Brno-město Praha 8 Praha-Kolovraty Tachov Nymburk Vsetín Semily Praha-Troja Hodonín Karlovy Vary Přerov Kolín Teplice Břeclav Kroměříž Praha-Velká Chuchle Písek Beroun Prachatice Praha-Satalice Praha 15 Praha-Benice Praha-Libuš Praha 17 Děčín Karviná Praha-Klánovice Praha-Nebušice Chrudim Liberec Rakovník Praha 9 Znojmo Praha-Kunratice Praha 7 Praha 6 Praha 21 Praha-Vinoř České Budějovice Praha-západ Praha-Přední Kopanina Trutnov Praha-Dolní Chabry Mladá Boleslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Újezd

Levná dlažba Praha-Újezd

Dlažba Praha-Újezd

Zámkové dlažby Praha-Újezd

Zámkové betonové dlažby Praha-Újezd

Zámková dlažba Praha-Újezd

Betonové dlažby Praha-Újezd

Betonová dlažba Praha-Újezd

Zdící prvky Praha-Újezd

Dlažby II jakosti Praha-Újezd

Dlažba II jakosti Praha-Újezd

Plošné dlažby Praha-Újezd