„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Újezd

Nové produkty Praha-Újezd

Dlažby a obrubníky Praha-Újezd

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Újezd

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Újezd

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Újezd

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Újezd

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Újezd, Levná dlažba Praha-Újezd, Dlažba Praha-Újezd, Zámkové dlažby Praha-Újezd, Zámkové dlažba Praha-Újezd, Betonové dlažby Praha-Újezd, Betonová dlažba Praha-Újezd, Zdící prvky Praha-Újezd, Dlažby II jakosti Praha-Újezd, Dlažba II jakosti Praha-Újezd, Plošné dlažby Praha-Újezd, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Strakonice Karlovy Vary Ústí nad Orlicí Jihlava Liberec Praha-Velká Chuchle Hodonín Náchod Plzeň-jih Praha-Zbraslav Jindřichův Hradec Praha-Kunratice Prostějov Plzeň-město Praha-Nedvězí Tábor Hlavní město Praha Teplice Praha-Ďáblice Praha-Královice Blansko Praha 2 Praha-Zličín Praha 19 Uherské Hradiště Semily Praha 17 Česká Lípa Praha-Lochkov České Budějovice Praha-Šeberov Břeclav Praha 20 Praha 1 Opava Ostrava-město Praha-Troja Kutná Hora Bruntál Nový Jičín Praha-Řeporyje Praha-Březiněves Brno-město Praha-Dolní Počernice Havlíčkův Brod Benešov Frýdek-Místek Praha 14 Šumperk Praha 3 Praha 9 Žďár nad Sázavou Chomutov Praha 5 Cheb Louny Praha 10 Praha-Suchdol Praha 11 Jablonec nad Nisou Praha 16 Sokolov Praha-západ Praha-Vinoř Zlín Praha-Benice Český Krumlov Olomouc Mladá Boleslav Praha 18 Praha-východ Přerov Kolín Nymburk Svitavy Ústí nad Labem Pardubice Tachov Praha-Slivenec Praha-Petrovice Praha-Nebušice Chrudim Praha-Dolní Chabry Praha 21 Praha 22 Trutnov Praha 4 Praha 15 Praha-Běchovice Děčín Praha-Klánovice Vyškov Prachatice Litoměřice Praha-Štěrboholy Rychnov nad Kněžnou Praha 6 Jičín Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Újezd

Levná dlažba Praha-Újezd

Dlažba Praha-Újezd

Zámkové dlažby Praha-Újezd

Zámkové betonové dlažby Praha-Újezd

Zámková dlažba Praha-Újezd

Betonové dlažby Praha-Újezd

Betonová dlažba Praha-Újezd

Zdící prvky Praha-Újezd

Dlažby II jakosti Praha-Újezd

Dlažba II jakosti Praha-Újezd

Plošné dlažby Praha-Újezd