„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Běchovice

Nové produkty Praha-Běchovice

Dlažby a obrubníky Praha-Běchovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Běchovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Běchovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Běchovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Běchovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Běchovice, Levná dlažba Praha-Běchovice, Dlažba Praha-Běchovice, Zámkové dlažby Praha-Běchovice, Zámkové dlažba Praha-Běchovice, Betonové dlažby Praha-Běchovice, Betonová dlažba Praha-Běchovice, Zdící prvky Praha-Běchovice, Dlažby II jakosti Praha-Běchovice, Dlažba II jakosti Praha-Běchovice, Plošné dlažby Praha-Běchovice, Plošná dlažba


Další města:

Havlíčkův Brod Ostrava-město Praha 12 Praha 8 Praha-Lipence Praha-Březiněves Praha-Lysolaje Plzeň-sever Liberec Beroun Domažlice Rakovník Praha-Suchdol Praha-Štěrboholy Praha 9 Praha 20 Tachov Třebíč Praha-východ Praha-Velká Chuchle Praha 16 Praha-Klánovice Praha-Libuš Šumperk Praha 21 Ústí nad Orlicí Vsetín Litoměřice Kutná Hora Prachatice Praha-Křeslice Praha-Petrovice Praha 17 Praha 14 Tábor Opava Bruntál Trutnov Benešov Teplice Praha-Přední Kopanina Praha 7 Praha 3 Chomutov Blansko Mělník Rychnov nad Kněžnou Zlín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nebušice Hodonín České Budějovice Břeclav Most Pardubice Chrudim Praha-Běchovice Brno-venkov Praha-Troja Praha 5 Kolín Znojmo Náchod Mladá Boleslav Český Krumlov Kladno Příbram Nový Jičín Žďár nad Sázavou Praha 6 Praha-Zbraslav Jindřichův Hradec Česká Lípa Praha 1 Praha-Čakovice Kroměříž Praha 22 Pelhřimov Karviná Jičín Karlovy Vary Praha-Kunratice Nymburk Praha-Lochkov Praha-Koloděje Louny Strakonice Praha-Ďáblice Sokolov Praha-Dolní Chabry Praha-Šeberov Praha-Nedvězí Praha-Dubeč Jihlava Přerov Cheb Frýdek-Místek Praha 11 Rokycany Praha-Zličín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Běchovice

Levná dlažba Praha-Běchovice

Dlažba Praha-Běchovice

Zámkové dlažby Praha-Běchovice

Zámkové betonové dlažby Praha-Běchovice

Zámková dlažba Praha-Běchovice

Betonové dlažby Praha-Běchovice

Betonová dlažba Praha-Běchovice

Zdící prvky Praha-Běchovice

Dlažby II jakosti Praha-Běchovice

Dlažba II jakosti Praha-Běchovice

Plošné dlažby Praha-Běchovice