„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Běchovice

Nové produkty Praha-Běchovice

Dlažby a obrubníky Praha-Běchovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Běchovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Běchovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Běchovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Běchovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Běchovice, Levná dlažba Praha-Běchovice, Dlažba Praha-Běchovice, Zámkové dlažby Praha-Běchovice, Zámkové dlažba Praha-Běchovice, Betonové dlažby Praha-Běchovice, Betonová dlažba Praha-Běchovice, Zdící prvky Praha-Běchovice, Dlažby II jakosti Praha-Běchovice, Dlažba II jakosti Praha-Běchovice, Plošné dlažby Praha-Běchovice, Plošná dlažba


Další města:

Klatovy Praha-Dubeč Beroun Praha-Dolní Měcholupy Pardubice Praha 3 Ústí nad Orlicí Praha-Lipence Praha-Lysolaje Jičín Praha 10 Praha-Koloděje Benešov Most Plzeň-sever Znojmo Praha-Zličín Jablonec nad Nisou Praha 4 Hodonín Příbram Praha-Štěrboholy Tachov Česká Lípa Kolín Praha-Řeporyje Praha 7 Nymburk Karviná Pelhřimov Praha 21 Praha-Křeslice Praha 1 Jindřichův Hradec Semily Praha 15 Praha 17 Praha-Zbraslav Žďár nad Sázavou Kutná Hora Rakovník Praha-Kunratice Plzeň-město Praha-Březiněves Šumperk Děčín Karlovy Vary Náchod České Budějovice Praha 22 Břeclav Praha-Nedvězí Praha-Vinoř Vsetín Nový Jičín Kroměříž Zlín Praha 19 Praha-Dolní Počernice Praha 8 Praha 14 Rokycany Bruntál Mladá Boleslav Plzeň-jih Teplice Praha-východ Přerov Prostějov Praha 2 Praha 11 Strakonice Praha 20 Jihlava Hlavní město Praha Praha 9 Mělník Praha-západ Český Krumlov Praha-Slivenec Praha 5 Olomouc Praha-Šeberov Praha-Újezd Praha 12 Frýdek-Místek Praha-Přední Kopanina Praha-Nebušice Tábor Praha 13 Praha-Suchdol Chrudim Opava Praha-Čakovice Písek Praha-Běchovice Domažlice Svitavy Praha-Petrovice Hradec Králové ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Běchovice

Levná dlažba Praha-Běchovice

Dlažba Praha-Běchovice

Zámkové dlažby Praha-Běchovice

Zámkové betonové dlažby Praha-Běchovice

Zámková dlažba Praha-Běchovice

Betonové dlažby Praha-Běchovice

Betonová dlažba Praha-Běchovice

Zdící prvky Praha-Běchovice

Dlažby II jakosti Praha-Běchovice

Dlažba II jakosti Praha-Běchovice

Plošné dlažby Praha-Běchovice