„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Běchovice

Nové produkty Praha-Běchovice

Dlažby a obrubníky Praha-Běchovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Běchovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Běchovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Běchovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Běchovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Běchovice, Levná dlažba Praha-Běchovice, Dlažba Praha-Běchovice, Zámkové dlažby Praha-Běchovice, Zámkové dlažba Praha-Běchovice, Betonové dlažby Praha-Běchovice, Betonová dlažba Praha-Běchovice, Zdící prvky Praha-Běchovice, Dlažby II jakosti Praha-Běchovice, Dlažba II jakosti Praha-Běchovice, Plošné dlažby Praha-Běchovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Praha-Březiněves Frýdek-Místek Praha-Nebušice Praha-Dolní Počernice Praha 16 Hodonín Tachov Karlovy Vary Chomutov Praha 20 Praha-Dubeč Vsetín Uherské Hradiště Zlín Jeseník Praha-Petrovice Litoměřice Hradec Králové Chrudim Pardubice Jindřichův Hradec Praha 9 Jičín Žďár nad Sázavou Praha-Benice Praha 8 Semily Praha-Újezd Rakovník Praha-Zličín Přerov Karviná Praha-Slivenec Praha 12 Brno-město Náchod Plzeň-město Praha-Čakovice České Budějovice Praha-Běchovice Praha 1 Svitavy Kolín Pelhřimov Praha 18 Praha-Klánovice Opava Praha 14 Beroun Praha 15 Bruntál Břeclav Děčín Praha 22 Praha-Lipence Rychnov nad Kněžnou Sokolov Šumperk Praha 21 Praha 10 Havlíčkův Brod Prostějov Ostrava-město Příbram Praha 2 Praha 11 Tábor Kladno Praha-Řeporyje Most Praha-Šeberov Praha-Satalice Praha-Nedvězí Praha 7 Olomouc Praha-Dolní Chabry Domažlice Praha 6 Cheb Český Krumlov Praha-Lochkov Praha-Kolovraty Ústí nad Orlicí Písek Ústí nad Labem Blansko Praha 17 Benešov Plzeň-jih Louny Kutná Hora Praha-západ Plzeň-sever Praha-Suchdol Praha-Vinoř Praha-Ďáblice Praha-Kunratice Nymburk Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Běchovice

Levná dlažba Praha-Běchovice

Dlažba Praha-Běchovice

Zámkové dlažby Praha-Běchovice

Zámkové betonové dlažby Praha-Běchovice

Zámková dlažba Praha-Běchovice

Betonové dlažby Praha-Běchovice

Betonová dlažba Praha-Běchovice

Zdící prvky Praha-Běchovice

Dlažby II jakosti Praha-Běchovice

Dlažba II jakosti Praha-Běchovice

Plošné dlažby Praha-Běchovice