„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Slivenec

Nové produkty Praha-Slivenec

Dlažby a obrubníky Praha-Slivenec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Slivenec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Slivenec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Slivenec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Slivenec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Slivenec, Levná dlažba Praha-Slivenec, Dlažba Praha-Slivenec, Zámkové dlažby Praha-Slivenec, Zámkové dlažba Praha-Slivenec, Betonové dlažby Praha-Slivenec, Betonová dlažba Praha-Slivenec, Zdící prvky Praha-Slivenec, Dlažby II jakosti Praha-Slivenec, Dlažba II jakosti Praha-Slivenec, Plošné dlažby Praha-Slivenec, Plošná dlažba


Další města:

Praha 15 Semily Praha-Zbraslav Praha 10 Žďár nad Sázavou Praha 22 Plzeň-jih Praha-Nebušice Děčín Český Krumlov Praha-Březiněves Blansko Praha-Vinoř Praha 16 Praha-Satalice Praha-Velká Chuchle Louny Praha 12 Bruntál Domažlice Prostějov Plzeň-město Tachov Praha-Benice Kutná Hora Mělník Praha 8 Praha-Újezd Karlovy Vary Česká Lípa Uherské Hradiště Ústí nad Labem Praha-Suchdol Praha 2 Klatovy Teplice Kolín Svitavy Jičín Praha 3 České Budějovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kunratice Cheb Vsetín Náchod Nový Jičín Praha-Koloděje Kladno Praha-Dolní Chabry Trutnov Praha 13 Praha 17 Praha-Klánovice Praha 11 Praha-západ Praha 7 Rychnov nad Kněžnou Liberec Hradec Králové Břeclav Jindřichův Hradec Mladá Boleslav Opava Most Praha-Královice Chrudim Praha-Slivenec Praha-Dolní Počernice Praha-Kolovraty Praha-Ďáblice Brno-venkov Praha 4 Šumperk Třebíč Jablonec nad Nisou Praha 1 Hodonín Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Praha 20 Pardubice Praha-Lochkov Prachatice Ústí nad Orlicí Praha-Dubeč Olomouc Havlíčkův Brod Praha-Běchovice Praha-Troja Beroun Rakovník Litoměřice Praha 9 Ostrava-město Přerov Praha 5 Praha 14 Kroměříž Chomutov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Slivenec

Levná dlažba Praha-Slivenec

Dlažba Praha-Slivenec

Zámkové dlažby Praha-Slivenec

Zámkové betonové dlažby Praha-Slivenec

Zámková dlažba Praha-Slivenec

Betonové dlažby Praha-Slivenec

Betonová dlažba Praha-Slivenec

Zdící prvky Praha-Slivenec

Dlažby II jakosti Praha-Slivenec

Dlažba II jakosti Praha-Slivenec

Plošné dlažby Praha-Slivenec