„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Slivenec

Nové produkty Praha-Slivenec

Dlažby a obrubníky Praha-Slivenec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Slivenec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Slivenec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Slivenec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Slivenec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Slivenec, Levná dlažba Praha-Slivenec, Dlažba Praha-Slivenec, Zámkové dlažby Praha-Slivenec, Zámkové dlažba Praha-Slivenec, Betonové dlažby Praha-Slivenec, Betonová dlažba Praha-Slivenec, Zdící prvky Praha-Slivenec, Dlažby II jakosti Praha-Slivenec, Dlažba II jakosti Praha-Slivenec, Plošné dlažby Praha-Slivenec, Plošná dlažba


Další města:

Příbram Praha 18 Česká Lípa Praha 15 Opava Brno-venkov Praha-Satalice Praha-Koloděje Cheb Tábor Praha 4 Plzeň-sever Litoměřice Praha-Zbraslav Praha 7 Praha-Újezd Karviná Praha-Čakovice Písek Praha-Přední Kopanina Praha 14 Praha-Šeberov Praha-Klánovice Chomutov Klatovy Kladno Praha 9 Brno-město Rokycany Ústí nad Orlicí Beroun Žďár nad Sázavou Plzeň-jih Praha-Dubeč Praha 21 Strakonice Český Krumlov Vsetín Tachov Praha-Řeporyje Praha-Slivenec Frýdek-Místek Praha 22 Sokolov Přerov Znojmo Benešov Praha-Zličín Blansko Nový Jičín Chrudim Pardubice Pelhřimov Trutnov Praha-Suchdol Praha 17 Praha 11 Hradec Králové Praha 12 Děčín Uherské Hradiště Praha-Štěrboholy Praha 1 Praha-východ Jičín Ostrava-město Praha 10 Teplice Praha-Kunratice Praha-Královice Praha-Březiněves Praha 6 Nymburk Havlíčkův Brod Praha-Dolní Chabry Zlín Praha-Benice Praha-Lysolaje Náchod Praha-Křeslice Mladá Boleslav Praha-Dolní Počernice Praha-Lipence České Budějovice Svitavy Kutná Hora Praha 8 Praha-Vinoř Praha 16 Praha-Dolní Měcholupy Jihlava Hodonín Praha-Lochkov Rakovník Praha-Kolovraty Třebíč Hlavní město Praha Praha 19 Praha-západ Bruntál ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Slivenec

Levná dlažba Praha-Slivenec

Dlažba Praha-Slivenec

Zámkové dlažby Praha-Slivenec

Zámkové betonové dlažby Praha-Slivenec

Zámková dlažba Praha-Slivenec

Betonové dlažby Praha-Slivenec

Betonová dlažba Praha-Slivenec

Zdící prvky Praha-Slivenec

Dlažby II jakosti Praha-Slivenec

Dlažba II jakosti Praha-Slivenec

Plošné dlažby Praha-Slivenec