„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Slivenec

Nové produkty Praha-Slivenec

Dlažby a obrubníky Praha-Slivenec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Slivenec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Slivenec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Slivenec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Slivenec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Slivenec, Levná dlažba Praha-Slivenec, Dlažba Praha-Slivenec, Zámkové dlažby Praha-Slivenec, Zámkové dlažba Praha-Slivenec, Betonové dlažby Praha-Slivenec, Betonová dlažba Praha-Slivenec, Zdící prvky Praha-Slivenec, Dlažby II jakosti Praha-Slivenec, Dlažba II jakosti Praha-Slivenec, Plošné dlažby Praha-Slivenec, Plošná dlažba


Další města:

Praha 10 Praha 3 Praha-Březiněves Náchod Chomutov Jablonec nad Nisou Praha 21 Šumperk Pelhřimov Praha 12 Teplice Praha 2 Znojmo Praha-Troja Přerov Praha-Královice Rokycany Tachov Nymburk Semily Praha-Dolní Počernice Třebíč Hodonín Kroměříž Zlín České Budějovice Strakonice Praha 15 Praha-Čakovice Praha-Suchdol Hradec Králové Praha-Lochkov Praha-Řeporyje Praha-Dubeč Praha-Kunratice Praha 9 Frýdek-Místek Žďár nad Sázavou Chrudim Praha-Benice Pardubice Jičín Praha-Zbraslav Praha 18 Plzeň-sever Praha 17 Karlovy Vary Ústí nad Orlicí Cheb Jeseník Trutnov Brno-venkov Vsetín Praha 20 Brno-město Praha-Satalice Písek Benešov Praha 8 Praha-západ Hlavní město Praha Praha-Libuš Praha-Slivenec Praha-Šeberov Louny Litoměřice Prostějov Praha-Petrovice Praha-východ Most Praha-Přední Kopanina Praha 4 Praha 19 Praha-Vinoř Havlíčkův Brod Ústí nad Labem Kutná Hora Praha-Újezd Ostrava-město Praha-Nebušice Liberec Praha 6 Břeclav Praha 14 Praha 7 Praha-Koloděje Praha-Nedvězí Plzeň-jih Praha-Zličín Nový Jičín Praha-Lipence Praha 1 Kladno Praha-Dolní Měcholupy Klatovy Rychnov nad Kněžnou Tábor Praha 13 Praha 16 Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Slivenec

Levná dlažba Praha-Slivenec

Dlažba Praha-Slivenec

Zámkové dlažby Praha-Slivenec

Zámkové betonové dlažby Praha-Slivenec

Zámková dlažba Praha-Slivenec

Betonové dlažby Praha-Slivenec

Betonová dlažba Praha-Slivenec

Zdící prvky Praha-Slivenec

Dlažby II jakosti Praha-Slivenec

Dlažba II jakosti Praha-Slivenec

Plošné dlažby Praha-Slivenec