„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Slivenec

Nové produkty Praha-Slivenec

Dlažby a obrubníky Praha-Slivenec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Slivenec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Slivenec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Slivenec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Slivenec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Slivenec, Levná dlažba Praha-Slivenec, Dlažba Praha-Slivenec, Zámkové dlažby Praha-Slivenec, Zámkové dlažba Praha-Slivenec, Betonové dlažby Praha-Slivenec, Betonová dlažba Praha-Slivenec, Zdící prvky Praha-Slivenec, Dlažby II jakosti Praha-Slivenec, Dlažba II jakosti Praha-Slivenec, Plošné dlažby Praha-Slivenec, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo Praha 15 Praha-Velká Chuchle Praha 4 Praha-Benice Praha-Lysolaje Žďár nad Sázavou Plzeň-sever Praha 3 Bruntál Benešov Praha 8 Praha-Kolovraty Domažlice Praha-Vinoř Praha-Řeporyje Pardubice Vyškov Uherské Hradiště Jihlava Brno-město Strakonice Sokolov Hlavní město Praha Havlíčkův Brod Nový Jičín Praha 1 Praha 10 Svitavy Praha-Satalice Praha-Lochkov Praha-Ďáblice Prostějov Pelhřimov Klatovy Kutná Hora Třebíč Vsetín České Budějovice Karviná Olomouc Praha-Královice Trutnov Cheb Praha 14 Šumperk Chrudim Praha-Zbraslav Kolín Praha-Lipence Praha-Dubeč Hodonín Praha-Nebušice Praha 9 Praha 11 Praha-východ Praha 12 Kroměříž Ústí nad Labem Praha-Dolní Počernice Zlín Česká Lípa Hradec Králové Jičín Beroun Mladá Boleslav Ostrava-město Praha 2 Praha-Petrovice Mělník Písek Semily Praha 19 Praha-Křeslice Jablonec nad Nisou Tachov Praha-Březiněves Praha-Zličín Nymburk Praha-Dolní Měcholupy Praha 7 Praha-Klánovice Teplice Příbram Tábor Kladno Praha 6 Louny Karlovy Vary Rychnov nad Kněžnou Plzeň-město Praha-Kunratice Praha 17 Rakovník Praha-Přední Kopanina Praha 22 Praha 18 Opava Blansko Brno-venkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Slivenec

Levná dlažba Praha-Slivenec

Dlažba Praha-Slivenec

Zámkové dlažby Praha-Slivenec

Zámkové betonové dlažby Praha-Slivenec

Zámková dlažba Praha-Slivenec

Betonové dlažby Praha-Slivenec

Betonová dlažba Praha-Slivenec

Zdící prvky Praha-Slivenec

Dlažby II jakosti Praha-Slivenec

Dlažba II jakosti Praha-Slivenec

Plošné dlažby Praha-Slivenec