„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Slivenec

Nové produkty Praha-Slivenec

Dlažby a obrubníky Praha-Slivenec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Slivenec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Slivenec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Slivenec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Slivenec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Slivenec, Levná dlažba Praha-Slivenec, Dlažba Praha-Slivenec, Zámkové dlažby Praha-Slivenec, Zámkové dlažba Praha-Slivenec, Betonové dlažby Praha-Slivenec, Betonová dlažba Praha-Slivenec, Zdící prvky Praha-Slivenec, Dlažby II jakosti Praha-Slivenec, Dlažba II jakosti Praha-Slivenec, Plošné dlažby Praha-Slivenec, Plošná dlažba


Další města:

Praha 22 Hlavní město Praha Pelhřimov Praha-Troja Domažlice Cheb Praha 7 Nymburk Strakonice Praha 14 Praha-Zbraslav Teplice Praha-Petrovice Břeclav Praha 15 Mělník Praha-Křeslice Litoměřice Praha-Dolní Chabry Praha 13 Uherské Hradiště Praha-východ Praha-Libuš Havlíčkův Brod České Budějovice Kladno Kutná Hora Praha-Suchdol Bruntál Praha-Slivenec Opava Praha 10 Praha 1 Praha 2 Příbram Praha-Kolovraty Praha-Velká Chuchle Ostrava-město Praha-Běchovice Semily Praha 5 Praha-Benice Prostějov Český Krumlov Praha-Nedvězí Jičín Praha 3 Karlovy Vary Děčín Praha-Satalice Praha-Vinoř Žďár nad Sázavou Svitavy Rychnov nad Kněžnou Benešov Beroun Praha 16 Znojmo Praha-Ďáblice Hodonín Praha-Dolní Počernice Praha-Lipence Prachatice Frýdek-Místek Blansko Hradec Králové Sokolov Tábor Plzeň-jih Praha-Šeberov Mladá Boleslav Praha-Řeporyje Praha-Kunratice Praha 11 Most Praha-Zličín Praha 18 Chomutov Písek Zlín Praha 19 Praha 6 Praha-Dolní Měcholupy Chrudim Praha 21 Olomouc Jindřichův Hradec Praha-Dubeč Rokycany Rakovník Praha-Lysolaje Praha 4 Nový Jičín Česká Lípa Ústí nad Orlicí Šumperk Jablonec nad Nisou Kolín Praha 20 Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Slivenec

Levná dlažba Praha-Slivenec

Dlažba Praha-Slivenec

Zámkové dlažby Praha-Slivenec

Zámkové betonové dlažby Praha-Slivenec

Zámková dlažba Praha-Slivenec

Betonové dlažby Praha-Slivenec

Betonová dlažba Praha-Slivenec

Zdící prvky Praha-Slivenec

Dlažby II jakosti Praha-Slivenec

Dlažba II jakosti Praha-Slivenec

Plošné dlažby Praha-Slivenec