„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Slivenec

Nové produkty Praha-Slivenec

Dlažby a obrubníky Praha-Slivenec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Slivenec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Slivenec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Slivenec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Slivenec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Slivenec, Levná dlažba Praha-Slivenec, Dlažba Praha-Slivenec, Zámkové dlažby Praha-Slivenec, Zámkové dlažba Praha-Slivenec, Betonové dlažby Praha-Slivenec, Betonová dlažba Praha-Slivenec, Zdící prvky Praha-Slivenec, Dlažby II jakosti Praha-Slivenec, Dlažba II jakosti Praha-Slivenec, Plošné dlažby Praha-Slivenec, Plošná dlažba


Další města:

Klatovy Praha-Čakovice Praha 6 Praha 13 Praha-Suchdol Plzeň-jih Praha 7 Praha 1 Přerov Brno-město Žďár nad Sázavou Chrudim Bruntál Kolín Náchod Příbram Praha-Nebušice Litoměřice Třebíč Hradec Králové Praha 4 Praha 10 Praha-východ Praha 8 Praha 2 Teplice Prostějov Praha-Štěrboholy Praha-Libuš Praha-Lochkov Český Krumlov Praha-Přední Kopanina Vsetín Beroun Znojmo Mladá Boleslav Strakonice Hlavní město Praha Ostrava-město Hodonín Rakovník Rychnov nad Kněžnou Tachov Karlovy Vary Uherské Hradiště Praha-Vinoř Praha-Dolní Chabry České Budějovice Jindřichův Hradec Praha 16 Ústí nad Labem Chomutov Praha 17 Praha 3 Frýdek-Místek Praha-Lipence Praha 19 Kroměříž Břeclav Praha-Běchovice Česká Lípa Praha-Šeberov Praha-Újezd Praha-Dubeč Nymburk Praha-Koloděje Karviná Olomouc Praha-Velká Chuchle Liberec Praha-Slivenec Praha-Benice Praha-Klánovice Cheb Blansko Semily Most Kutná Hora Praha-Troja Nový Jičín Praha-Satalice Praha 11 Jihlava Sokolov Praha-Kolovraty Praha 21 Svitavy Rokycany Praha 5 Opava Praha 15 Děčín Benešov Praha-Zbraslav Louny Praha-Petrovice Písek Praha-Dolní Měcholupy Praha-Křeslice Praha-Březiněves ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Slivenec

Levná dlažba Praha-Slivenec

Dlažba Praha-Slivenec

Zámkové dlažby Praha-Slivenec

Zámkové betonové dlažby Praha-Slivenec

Zámková dlažba Praha-Slivenec

Betonové dlažby Praha-Slivenec

Betonová dlažba Praha-Slivenec

Zdící prvky Praha-Slivenec

Dlažby II jakosti Praha-Slivenec

Dlažba II jakosti Praha-Slivenec

Plošné dlažby Praha-Slivenec