„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Slivenec

Nové produkty Praha-Slivenec

Dlažby a obrubníky Praha-Slivenec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Slivenec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Slivenec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Slivenec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Slivenec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Slivenec, Levná dlažba Praha-Slivenec, Dlažba Praha-Slivenec, Zámkové dlažby Praha-Slivenec, Zámkové dlažba Praha-Slivenec, Betonové dlažby Praha-Slivenec, Betonová dlažba Praha-Slivenec, Zdící prvky Praha-Slivenec, Dlažby II jakosti Praha-Slivenec, Dlažba II jakosti Praha-Slivenec, Plošné dlažby Praha-Slivenec, Plošná dlažba


Další města:

Třebíč Praha-Petrovice Praha-Lipence Litoměřice Brno-venkov Bruntál Chrudim Praha-Dolní Měcholupy Písek Praha 17 Český Krumlov Most Praha-Velká Chuchle Semily Praha 19 Praha-Benice Hlavní město Praha Praha 13 Tachov Pardubice Beroun Rakovník Plzeň-jih Praha 1 Praha-Šeberov Šumperk Havlíčkův Brod Vyškov Praha-Přední Kopanina Praha-Suchdol Mladá Boleslav Praha 18 Praha-Dolní Chabry Tábor Kolín Praha-Nebušice Praha-Troja Praha 8 Praha-Řeporyje Praha 15 Praha-Čakovice Praha-Lysolaje Praha 12 Plzeň-město Strakonice Praha-Slivenec Praha-Zličín Cheb Uherské Hradiště Frýdek-Místek Praha-Štěrboholy Příbram Praha-Kolovraty Praha-Újezd Praha 16 Praha-Vinoř Kutná Hora Praha-Koloděje Praha 10 Břeclav Praha-Ďáblice Zlín Trutnov Mělník Praha-Lochkov Kladno Hradec Králové Domažlice Benešov Praha-Libuš Praha 11 Plzeň-sever Karviná Hodonín Praha-Nedvězí Praha-Dolní Počernice Znojmo Blansko Praha-východ Žďár nad Sázavou Ústí nad Labem Praha-Křeslice Jablonec nad Nisou Praha 7 Svitavy Praha-Běchovice Pelhřimov Teplice Klatovy Prostějov Praha 9 Praha-Zbraslav Děčín Rokycany Praha 5 Praha-Dubeč Kroměříž Praha-Březiněves Prachatice Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Slivenec

Levná dlažba Praha-Slivenec

Dlažba Praha-Slivenec

Zámkové dlažby Praha-Slivenec

Zámkové betonové dlažby Praha-Slivenec

Zámková dlažba Praha-Slivenec

Betonové dlažby Praha-Slivenec

Betonová dlažba Praha-Slivenec

Zdící prvky Praha-Slivenec

Dlažby II jakosti Praha-Slivenec

Dlažba II jakosti Praha-Slivenec

Plošné dlažby Praha-Slivenec