„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Zbraslav

Nové produkty Praha-Zbraslav

Dlažby a obrubníky Praha-Zbraslav

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Zbraslav

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Zbraslav

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Zbraslav

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Zbraslav

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Zbraslav, Levná dlažba Praha-Zbraslav, Dlažba Praha-Zbraslav, Zámkové dlažby Praha-Zbraslav, Zámkové dlažba Praha-Zbraslav, Betonové dlažby Praha-Zbraslav, Betonová dlažba Praha-Zbraslav, Zdící prvky Praha-Zbraslav, Dlažby II jakosti Praha-Zbraslav, Dlažba II jakosti Praha-Zbraslav, Plošné dlažby Praha-Zbraslav, Plošná dlažba


Další města:

Praha 7 Karlovy Vary Jihlava Brno-venkov Česká Lípa Brno-město Písek Znojmo Praha-Kolovraty Praha 8 Praha-Ďáblice Praha-Suchdol Uherské Hradiště Praha-Slivenec Chrudim Plzeň-jih Jeseník Praha-Dubeč Praha-Satalice Praha-Petrovice Havlíčkův Brod Ústí nad Labem Praha 2 Tachov Praha-Vinoř Kroměříž Praha-Čakovice Praha 20 Hodonín Praha-Šeberov Praha-Řeporyje Nový Jičín Olomouc Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Měcholupy Praha-Křeslice Jablonec nad Nisou Praha-Zličín Ústí nad Orlicí Litoměřice Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice Šumperk Děčín Praha-Velká Chuchle Praha-Přední Kopanina Praha 22 Praha-Benice Praha-Libuš Ostrava-město Zlín Praha-Troja Chomutov Praha-Běchovice Praha-Koloděje Pardubice Praha-Kunratice Praha 18 Frýdek-Místek Most Praha 11 Prostějov Praha 16 Beroun Bruntál Praha-Újezd Blansko Praha-Lysolaje Praha-západ Kolín Cheb Praha 15 Mladá Boleslav Praha 9 Praha-Lipence Náchod Trutnov Vyškov Jičín Praha-Dolní Počernice Praha 5 Praha 21 Praha 12 Plzeň-sever Praha-Lochkov Jindřichův Hradec Opava Český Krumlov Liberec Praha-Březiněves Praha-Nebušice Praha 4 Prachatice Praha 1 Mělník Rakovník Praha 13 Strakonice Tábor Hradec Králové ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Zbraslav

Levná dlažba Praha-Zbraslav

Dlažba Praha-Zbraslav

Zámkové dlažby Praha-Zbraslav

Zámkové betonové dlažby Praha-Zbraslav

Zámková dlažba Praha-Zbraslav

Betonové dlažby Praha-Zbraslav

Betonová dlažba Praha-Zbraslav

Zdící prvky Praha-Zbraslav

Dlažby II jakosti Praha-Zbraslav

Dlažba II jakosti Praha-Zbraslav

Plošné dlažby Praha-Zbraslav