„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Praha-Zbraslav

Nové produkty Praha-Zbraslav

Dlažby a obrubníky Praha-Zbraslav

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Praha-Zbraslav

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Praha-Zbraslav

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Praha-Zbraslav

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Praha-Zbraslav

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Praha-Zbraslav, Levná dlažba Praha-Zbraslav, Dlažba Praha-Zbraslav, Zámkové dlažby Praha-Zbraslav, Zámkové dlažba Praha-Zbraslav, Betonové dlažby Praha-Zbraslav, Betonová dlažba Praha-Zbraslav, Zdící prvky Praha-Zbraslav, Dlažby II jakosti Praha-Zbraslav, Dlažba II jakosti Praha-Zbraslav, Plošné dlažby Praha-Zbraslav, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Praha 10 Ostrava-město Praha 15 Praha-Suchdol Praha 14 Louny Bruntál Trutnov Rychnov nad Kněžnou Praha-Benice Prostějov Hradec Králové Ústí nad Orlicí Český Krumlov Vyškov Opava Klatovy Praha-Kunratice Praha-Přední Kopanina Třebíč Svitavy Praha 11 Praha-západ Praha-Běchovice Praha 8 Hlavní město Praha Ústí nad Labem Praha 2 Liberec Praha-Troja Benešov Jablonec nad Nisou Praha-Dubeč Hodonín Praha-Dolní Chabry Praha-Lipence České Budějovice Praha 3 Praha-Nedvězí Praha-Šeberov Nymburk Znojmo Praha-Satalice Přerov Semily Praha-Řeporyje Kolín Praha 7 Praha-Vinoř Praha-Čakovice Jihlava Jindřichův Hradec Brno-venkov Olomouc Praha-Zbraslav Praha-Štěrboholy Kladno Praha 19 Pelhřimov Praha-Dolní Počernice Karviná Kutná Hora Domažlice Praha-Královice Praha 4 Praha-Lochkov Prachatice Česká Lípa Žďár nad Sázavou Praha-Nebušice Nový Jičín Most Cheb Uherské Hradiště Jičín Praha-Slivenec Strakonice Plzeň-jih Vsetín Havlíčkův Brod Praha 1 Mělník Praha 18 Praha 22 Praha-Dolní Měcholupy Praha 21 Mladá Boleslav Pardubice Frýdek-Místek Rakovník Praha 5 Rokycany Karlovy Vary Praha 13 Praha-Březiněves Chomutov Beroun Děčín Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Praha-Zbraslav

Levná dlažba Praha-Zbraslav

Dlažba Praha-Zbraslav

Zámkové dlažby Praha-Zbraslav

Zámkové betonové dlažby Praha-Zbraslav

Zámková dlažba Praha-Zbraslav

Betonové dlažby Praha-Zbraslav

Betonová dlažba Praha-Zbraslav

Zdící prvky Praha-Zbraslav

Dlažby II jakosti Praha-Zbraslav

Dlažba II jakosti Praha-Zbraslav

Plošné dlažby Praha-Zbraslav